Dat zal ik eens even voor je nagaanquote:Op donderdag 5 februari 2015 18:44 schreef El_Matador het volgende:
Op BNW is linken naar IS-videopropaganda niet meer toegestaan, is dat hier in NWS ook zo?
Snelle timme, dank u wel.quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:45 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat zal ik eens even voor je nagaan
Heb ff eea nagekeken voor je, en het lijkt me logisch dat het hier blijft staan. Het is immers nieuws, die gekke verbranding en dit staat daar in de kern van. Moeten we wel geen ads of onder een spoiler/achter een link+waarschuwing.quote:
Dat ligt een beetje aan het topic, als jij langskomt om zo te trollen gaat het weg.quote:Op donderdag 5 februari 2015 22:49 schreef reza1 het volgende:
Waarom mag ik niet atheisme is vrede posten maar mag islam is vrede wel?
Want de andere Islam is vrede uitspraken zijn niet om te trollen wil je zeggen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 22:50 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat ligt een beetje aan het topic, als jij langskomt om zo te trollen gaat het weg.
Wat je denkt of wat ik denk is irrelevant. Het gaat om de context van de uitspraak. Net zoals je zojuist ook aangeeft bij de user hierboven.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 09:12 schreef Specularium het volgende:
Ik dacht dat islam gewoon vrede was, maar als jij zegt dat het niet zo is...
Omdat Spec niet consequent is.quote:Op donderdag 5 februari 2015 22:49 schreef reza1 het volgende:
Waarom mag ik niet 'atheisme is vrede' posten maar mag 'islam is vrede' wel?
NWS gaat over controleerbare feiten, wat jij doet is overal een BNW topic van maken.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:28 schreef El_Matador het volgende:
Waarom mogen berichten van IS niet in twijfel getrokken worden??
Mag dat bij andere NWS-topics nog wel of worden berichten dan ook allemaal verwijderd?
Nee, ik maak er geen BNW-topic van.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:29 schreef Specularium het volgende:
[..]
NWS gaat over controleerbare feiten, wat jij doet is overal een BNW topic van maken.
Daar is een heel ander forum voor.
Jawel en dat weet jij ook heel goed.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:31 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee, ik maak er geen BNW-topic van.
Nee. TWIJFEL bij een nieuwsbericht is geen BNW.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:35 schreef Specularium het volgende:
[..]
Jawel en dat weet jij ook heel goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |