Hier nog maar één keer, en dat was nog geen vijf centimeter.quote:Op donderdag 29 januari 2015 00:27 schreef tralalala het volgende:
Gadver, deze winter heeft het al vaak genoeg gesneeuwd.
die ene keer? Nouja beetje prut tssk in een winter hoort sneeuw in de zomer ben jij weer aan de beurtquote:Op donderdag 29 januari 2015 00:27 schreef tralalala het volgende:
Gadver, deze winter heeft het al vaak genoeg gesneeuwd.
Hier helemaal nog nietquote:Op donderdag 29 januari 2015 00:27 schreef tralalala het volgende:
Gadver, deze winter heeft het al vaak genoeg gesneeuwd.
SPOILER: 14.00 uurOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 22.00 uurOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Uitleg TTIOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.keraunos.org/a(...)prevision-france.htm
[ Bericht 0% gewijzigd door Houtenbeen op 29-01-2015 03:39:51 ]![]()
Goed pittige hagelbuien vannacht wel. Net ook weer zo'n bui die binnen no time de hele straat wit kleurt.* Ajax * Arsenal * Barca * Fiorentina * Napoli * Leeds *![]()
Paul
![]()
Winnaar 5 FOK-awards 2022![]()
Tering..
Wat een kabaal vannacht door hagel.
Dacht dat t door mn dak en raam zou komen.| Wordfeud: marcel-o |plug.dj/uptempo |<-- draai zelf je platen![]()
Ondertussen gaat het op de weg ook lekker:quote:288 km | 45 meldingen op de snelweg* Ajax * Arsenal * Barca * Fiorentina * Napoli * Leeds *![]()
Het was bij op en afrit Everdingen op de A2 ook echt spek en spekglad. Ik reed op de 2e baan van de 4 en ging ook aan het slippen met 40 km/uHet ging goed gelukkig. En heel raar, want zo'n km verder lag geen sneeuw meer.
![]()
Volgens mij moet ik blij zijn dat ik vandaag dicht in de buurt van mijn huis moet zijn voor werk. Alleen jammer dat ik niet recht voor de deur kan parkeren waar ik moet zijn
Als het niet met een hamer te repareren is, is het een elektrisch probleem.![]()
Rond Arnhem bleef het lekker liggen op de snelweg. In het dorp (Rheden) toch paar keer weg geslipt in de bochtenYou don't have to be CRAZY to be my friend............. But it sure helps!
Op donderdag 8 december 2011 10:27 schreef MaleDuck het volgende: Ja, je bent een steunpilaar van GRTD :Y
Ik word altijd dronken van 1 biertje...meestal het 16e
Ik luister NL-Talig![]()
twitter:omroepbrabant twitterde op donderdag 29-01-2015 om 07:37:14File-update: A2 naar Utrecht 28 km, 90 minuten vertraging. A27 naar Gorinchem/Utrecht: 21 km, bijna uur vertraging. http://t.co/alHouoGwUd reageer retweet
![]()
Gvd hier geen sneeuw ik had er net zo'n zin in krijg toch wat man man man.
Edit: hier = LelystadBedankt DOEI!![]()
Hier flinke regen, hagel en veel wind.
En als ik mij niet vergis hoorde ik het net rommelen in de verte.
Interessant weer :-)R.I.P. nachtburgemeester van Rotterdam, 1944-2019![]()
Storm in een glas water weer hoor. Moest de NS hiervoor 20% minder treinen laten rijden?
Zonder wrijving geen glans![]()
Bijna zonder vertraging mijn 100 kilometer door grotendeels de Randstad afgelegd. Was dat vroege opstaan toch ergens goed voor.
![]()
Echt waar, niets aan het handje onderweg (Eindhoven-Utrecht). De NS zijn bangepoeperds.quote:Op donderdag 29 januari 2015 07:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Storm in een glas water weer hoor. Moest de NS hiervoor 20% minder treinen laten rijden?“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
Je hebt de ongelukken op de snelweg die gelijk loopt gemist?quote:Op donderdag 29 januari 2015 08:06 schreef Montagui het volgende:
[..]
Echt waar, niets aan het handje onderweg (Eindhoven-Utrecht). De NS zijn bangepoeperds.![]()
Ik heb de files vanuit het treinraampje een aantal kilometers kunnen bekijken.quote:Op donderdag 29 januari 2015 08:09 schreef Puala het volgende:
[..]
Je hebt de ongelukken op de snelweg die gelijk loopt gemist?“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
Dat kun je van te voren niet goed inschatten. Feit is dat vrijwel alles goed rijdt bij de NS en dat dus iedere reiziger redelijk op tijd aankomt waar hij wezen moeten.quote:Op donderdag 29 januari 2015 07:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Storm in een glas water weer hoor. Moest de NS hiervoor 20% minder treinen laten rijden?
Die sukkeltjes die denken dat ze kunnen autorijden zijn de grootste kneuzen van het land...![]()
quote:Op donderdag 29 januari 2015 03:29 schreef Houtenbeen het volgende:
Naast alle sneeuwperikelen kunnen we misschien ook genieten van zeldzaam zwaar onweer.
Gemiddeld is de stroomsterkte van bliksem 30kA, morgen 500kA
Verder een TTI waarde van 63, wat een record is voor Frankrijk.SPOILER: 14.00 uurOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 22.00 uurOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PROBABILITE DE TORNADESPOILER: Uitleg TTIOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.keraunos.org/a(...)prevision-france.htm![]()
![]()
twitter:NOS twitterde op donderdag 29-01-2015 om 08:41:57Winters weer hindert verkeer. Vertraging op A2 is bijna 2 uur en er zit weinig schot in: http://t.co/GTgttI6f8i http://t.co/7UwVQDTm1U reageer retweet
![]()
![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Van die snotapen die met 60km/h op de linkerbaan gaan rijden op een stuk met 3 rijbanen ..... terwijl de rest makkelijk met 100km/h aan komt rijden .....quote:Op donderdag 29 januari 2015 08:29 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Dat kun je van te voren niet goed inschatten. Feit is dat vrijwel alles goed rijdt bij de NS en dat dus iedere reiziger redelijk op tijd aankomt waar hij wezen moeten.
Die sukkeltjes die denken dat ze kunnen autorijden zijn de grootste kneuzen van het land...
Nauwelijks een vlokje sneeuw gezien, maar wel 2 ongelukken ....![]()
quote:Op donderdag 29 januari 2015 03:29 schreef Houtenbeen het volgende:
Naast alle sneeuwperikelen kunnen we misschien ook genieten van zeldzaam zwaar onweer.
Gemiddeld is de stroomsterkte van bliksem 30kA, morgen 500kA
Verder een TTI waarde van 63, wat een record is voor Frankrijk.SPOILER: 14.00 uurOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 22.00 uurOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe groot is die kans, zie het verder nergens staan en anders ga ik zo maar vast boodschappen doen :pSPOILER: Uitleg TTIOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.keraunos.org/a(...)prevision-france.htm![]()
Volgens die site in de namiddag/avond/nachtquote:Op donderdag 29 januari 2015 08:48 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
[..]
Hoe groot is die kans, zie het verder nergens staan en anders ga ik zo maar vast boodschappen doen :p![]()
Nederlanders en een druppeltje regen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 08:43 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:NOS twitterde op donderdag 29-01-2015 om 08:41:57Winters weer hindert verkeer. Vertraging op A2 is bijna 2 uur en er zit weinig schot in: http://t.co/GTgttI6f8i http://t.co/7UwVQDTm1U reageer retweet
x1000
![]()
Het is hier de mooiste dag van de week inderdaadquote:Op donderdag 29 januari 2015 09:15 schreef FoXje het volgende:
Blauwe lucht en zon in Eindhoven. Geen sneeuwvlok gezien.![]()
Hier in Amersfoort breekt de zon ook al door de grijze wolken heen. Alles kan dus even lekker verdampen en vervolgens vanmiddag/vanavond als sneeuw neerdalen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:15 schreef FoXje het volgende:
Blauwe lucht en zon in Eindhoven. Geen sneeuwvlok gezien.![]()
als in Kilo Ampere?quote:Op donderdag 29 januari 2015 03:29 schreef Houtenbeen het volgende:
Naast alle sneeuwperikelen kunnen we misschien ook genieten van zeldzaam zwaar onweer.
Gemiddeld is de stroomsterkte van bliksem 30kA, morgen 500kA
damn
komt dat door de relatief wat hogere zeetemperatuur en plots inslaande kou en juiste windrichting?| Wordfeud: marcel-o |plug.dj/uptempo |<-- draai zelf je platen![]()
Ik zal de vertaling er is bijpakkenquote:Op donderdag 29 januari 2015 09:24 schreef marcel-o het volgende:
[..]
als in Kilo Ampere?
damn
komt dat door de relatief wat hogere zeetemperatuur en plots inslaande kou en juiste windrichting?SPOILER: vertalingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 29% gewijzigd door Houtenbeen op 29-01-2015 09:46:29 ]![]()
Het is bijna de perfecte weersoep voor een onweersbui.quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:24 schreef marcel-o het volgende:
[..]
als in Kilo Ampere?
damn
komt dat door de relatief wat hogere zeetemperatuur en plots inslaande kou en juiste windrichting?
🐱![]()
SOOOOOOOOW KOEKOEK HEE.quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:22 schreef GekkePoes het volgende:
sneeuw gespot op verkeerscams
[ afbeelding ]
N325 Arnhem
Zijn ze al thermodekens aan het uitdelen?![]()
Tja dat krijg je als je van die mafkezen hebt die tijdens 1 vlokje sneeuw gelijk hun vaart minderen omdat ze anders bang zijn ergens anders te belandenquote:Op donderdag 29 januari 2015 08:43 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:NOS twitterde op donderdag 29-01-2015 om 08:41:57Winters weer hindert verkeer. Vertraging op A2 is bijna 2 uur en er zit weinig schot in: http://t.co/GTgttI6f8i http://t.co/7UwVQDTm1U reageer retweet
![]()
Hier vanmorgen flinke hagelbui gehad, zonet een vette sneeuwbui heerlijk!Doe mee met het voorspellen van het weer!
Weekvoorspelling | Week 6 (invullen tot 02-02 - 11:59)
Maandvoorspelling Februari (Invullen tot 31-01-2026)
Jaarvoorspelling 2025 / 2026![]()
er is?quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:28 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ik zal de vertaling er is bijpakken![]()
http://webcam.prvgld.nl/quote:Op donderdag 29 januari 2015 09:35 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
SOOOOOOOOW KOEKOEK HEE.
Zijn ze al thermodekens aan het uitdelen?
Hier kan je de andere zien, misschien dat het nog van pas komt
🐱![]()
quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:12 schreef beantherio het volgende:
Ben al een tijdje niet meer in dit topic geweest maar is de term "snil" nog gangbaar?
Knapen die storneren willen moeten mannen met automatische incasso's zijn![]()
Zitten echt diep en diep in de winter
Never Stop Exploring!
Life begins at the end of your comfort zone!
Follow me on Twitter: https://twitter.com/EdwinKr83 Instagram: https://www.instagram.com/edwinkr83/![]()
quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:42 schreef Nattekat het volgende:
Wat is die Noordzee ook een kutzee soms...![]()
![]()
Valt wel mee toch? Zoals het er nu uitziet, lijkt het meer op herfst.quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:42 schreef INViCTuS het volgende:
Zitten echt diep en diep in de winter![]()
Wat?quote:
Ik verwacht een wit dek en sneeuw des doods, niet kaal en grijs omdat de zeewind weer eens te warm is...100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Blijkbaar zouden er eind van de middag en avond meer buien moeten komen, die gaan clusteren, waardoor er meer kans zou zijn op flinke sneeuwval en een sneeuwdak
#eerstziendangeloven![]()
Idd zon.. en dan plotseling enorme hagel
Ontstaat ook allemaal net bij de kust, geinig om te zien| Wordfeud: marcel-o |plug.dj/uptempo |<-- draai zelf je platen![]()
Zeeklimaatennaaierijquote:Op donderdag 29 januari 2015 10:42 schreef Nattekat het volgende:
Wat is die Noordzee ook een kutzee soms...![]()
waar denk je waar zeelucht vandaan komt?quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:42 schreef Nattekat het volgende:
Wat is die Noordzee ook een kutzee soms...
| Wordfeud: marcel-o |plug.dj/uptempo |<-- draai zelf je platen![]()
quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:55 schreef marcel-o het volgende:
[..]
waar denk je waar zeelucht vandaan komt?![]()
![]()
Vanmorgen in 0541 een sneeuwbuitje gehad, er kwam een klein wit laagje op alles. Onderweg gelukkig geen last gehad van gladheid.
![]()
Zo net wakker doe de gordijnen open 30 cm sneeuwhet knmi en de spoorwegen hadden toch gelijk
Do what you love, love what you do!![]()
Ow...quote:Op donderdag 29 januari 2015 10:55 schreef marcel-o het volgende:
[..]
waar denk je waar zeelucht vandaan komt?
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
quote:Op donderdag 29 januari 2015 11:24 schreef Infection het volgende:
[..]
Iets meer naar het westen oosten zou perfect zijn.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
quote:
Sneeuw is leuk, als het maar weer weg is na een dag. Maar de kou... ik heb daar zo'n grote hekel aan...
Mensen die kou willen enkel om kou zal ik ook nooit begrijpen of serieus kunnen nemen.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Dat zou nog beter zijnquote:Op donderdag 29 januari 2015 11:24 schreef Infection het volgende:
[..]
Iets meer naar het westen zou perfect zijn.![]()
![]()
Kou is niet erg, zolang het maar niet waait. Een mooie zonnige vriesdag mag van mij wel.quote:Op donderdag 29 januari 2015 11:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Sneeuw is leuk, als het maar weer weg is na een dag. Maar de kou... ik heb daar zo'n grote hekel aan...
Mensen die kou willen enkel om kou zal ik ook nooit begrijpen of serieus kunnen nemen.![]()
Het hoeft niet koud te zijn om zonnig te zijnquote:Op donderdag 29 januari 2015 11:30 schreef Infection het volgende:
[..]
Kou is niet erg, zolang het maar niet waait. Een mooie zonnige vriesdag mag van mij wel.
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
*
[ Bericht 99% gewijzigd door jajablahblah op 29-01-2015 11:44:13 (-spuit elf-) ]Der Zauber halt nur eine Nacht lang. Wir tanzen in den Sonnenaufgang, und wir fliegen auf den Mond.
Heute scheint ein Vollmond. Für dich und mich, sicherlich für dich und mich![]()
Dat niet nee. Maar de kou + zon heeft wel wat.quote:Op donderdag 29 januari 2015 11:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het hoeft niet koud te zijn om zonnig te zijn![]()
Het heeft helemaal niks... behalve handschoenen, 10 lagen kleding, hoofd helemaal inpakken om vervolgens de rest van de dag naast een verwarming te zitten om op te warmen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 11:46 schreef Infection het volgende:
[..]
Dat niet nee. Maar de kou + zon heeft wel wat.
Doe dan maar dit:
Of dit:
Alles ertussenin is geen optie.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
De sneeuw is wel erg dun vandaagAnd everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!![]()
quote:Op donderdag 29 januari 2015 11:53 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het heeft helemaal niks... behalve handschoenen, 10 lagen kleding, hoofd helemaal inpakken om vervolgens de rest van de dag naast een verwarming te zitten om op te warmen.
Doe dan maar dit:
[ afbeelding ]
Of dit:
[ afbeelding ]
Alles ertussenin is geen optie.
Do what you love, love what you do!![]()
quote:Forse schade in het Westland door windhoos: Duizenden ruiten bij bedrijven gesneuveld
WESTLAND - Bij 2 bedrijven in 's Gravenzande is naar nu blijkt woensdag forse schade ontstaan door een windhoos. Bij de glastuinbedrijven sneuvelden 500 tot 1.000 ruiten. Dat zegt Adri Witlox van Interpolis, een van de grootste verzekeraars in de glastuinbouw.
Volgens Witlox is bij een tiental bedrijven in het Westland schade ontstaan. 2 tomatenkwekerijen in 's Gravenzande zijn het hardst getroffen, zegt Witlox. Bij een bedrijf in Honselersdijk zouden zo'n 500 ruiten zijn gesneuveld.
Donderdag zijn schade-experts van de verzekeraar bezig om de schade op te nemen, zegt Witlox. Hoe groot de schade is wordt volgens hem 'de komende tijd' duidelijk. 'Er zal onder meer moeten blijken hoe groot de schade aan de gewassen is.'
Omroep west![]()
Hier is het nu alweer een hele poos gewoon standaard grijs buiten, wat ik deze winter al zó vaak heb gezien
Alles is beter dan dat.....
Die afwisseling tussen felle buien en dan ook weer felle opklaringen vind ik altijd juist wel gaaf, is trouwens meer kenmerkend voor maart (maartse buien)
![]()
de conclusie is toch wel, extreem weer in Nederland wordt niet voorspeld, voorspeld extreem weer valt altijd tegen.![]()
Nog geen sneeuw gezien in Eindhoven. Vanochtend een paar vlokjes, maar verder is het rustig.quote:Op donderdag 28 juni 2012 20:52 schreef Peterselieman het volgende:
We hebben Sjorsduels. Saaie wedstrijden waarin niets gebeurt en die ellendig lang duren :P![]()
Mijn kat liep buiten, heb hem nog nooit zo hard richting de keukendeur zien rennenquote:Op donderdag 29 januari 2015 12:32 schreef Koelkastje het volgende:
Sneeuw, hagel, regen, sneeuw, hagel, sneeuw, regen en weer terug naar sneeuw.
Geniaal!
![]()
![]()
's Gravenzande ligt eerder net rechts van de 0 in 104 van Hoek van Holland.quote:Op donderdag 29 januari 2015 12:16 schreef aloa het volgende:
[..]
Dat verklaart de windstoten...
[ afbeelding ]What Would Goku Do
Forum Opties Forumhop: Hop naar: