Via conceptsquad zoekenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:37 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Dadelijk moet nog even gaan koken
Er staan godverdomme gewoon 20 paginas met NIF Benatia's tussen de 300k en 500kwat een teringmongolen
quote:
luiz gustavo, de rossi, ramires en fernandinho deden het zeer plausibel bij mijquote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:15 schreef Lastpost het volgende:
Toch maar eens een andere formatie proberen. 4321 ziet er wel leuk uit op papier, twijfel alleen over de invulling van dat middenveld. Heb Toure en Vidal aan de buitenkant staan, moet je dan nog een verdedigend ingestelde middenvelder neerzetten op die plek in het midden of niet? Ervaringen?
De centrale man doet het meeste verdedigende werk.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:15 schreef Lastpost het volgende:
Toch maar eens een andere formatie proberen. 4321 ziet er wel leuk uit op papier, twijfel alleen over de invulling van dat middenveld. Heb Toure en Vidal aan de buitenkant staan, moet je dan nog een verdedigend ingestelde middenvelder neerzetten op die plek in het midden of niet? Ervaringen?
Ik wil ook nog een keer een rematch na mijn nederlagen vorig jaar. Ben alleen nu ff aan het kokenquote:
Prima.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:52 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik wil ook nog een keer een rematch na mijn nederlagen vorig jaar. Ben alleen nu ff aan het koken
Neuh. Alles is overpriced nu, maar die 2 zijn wel erg slechte value for money.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:55 schreef elshaarawy92 het volgende:
Is IF Piszcek en IF Matuidi een must have?
Oke, ik ga nu ff afleveringtje van een serie kijken daarna kan ikquote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:59 schreef elshaarawy92 het volgende:
[..]
Hey Kami, wil je nog een revanche na je nederlaag met PSV?
Eigenlijk moest iedereen al van te voren wat SIF's/IF's inslaan.. nu zijn de prijzen veel te hoog...quote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:57 schreef Timmy_Turner het volgende:
Nou nog 1.1 miljoen over na het maken van deze teams, iig genoeg voor SIF Pogba en daarna kijk ik nog wel wat er mogelijk is
Ja iedereen was aan het kokenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 20:02 schreef Timmy_Turner het volgende:
Godver Mathijs wilde net vragen of je nu nog ff snel kon, voor VI
Heb ik ook gedaan, alleen SIF Pogba was er nog nietquote:Op vrijdag 23 januari 2015 20:02 schreef elshaarawy92 het volgende:
[..]
Eigenlijk moest iedereen al van te voren wat SIF's/IF's inslaan.. nu zijn de prijzen veel te hoog...David Silva IF en SIF 100k verschil
Vet teampje!. Jammer van Mangala, die kerel kan echt helemaal niets..quote:Op vrijdag 23 januari 2015 19:27 schreef Timmy_Turner het volgende:
[ afbeelding ]
Dan maak ik van mijn andere team dit bohhhh
Ik heb echt niets te klagen over hemquote:Op vrijdag 23 januari 2015 20:04 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Vet teampje!. Jammer van Mangala, die kerel kan echt helemaal niets..
Die is van dat filmpje waarin die vent het een heel tof nummer vind en dan doet alsof ie bier drinkt en er niets aan vindt als de camera op hem is gerichtquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |