abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 6 juli 2015 @ 18:24:09 #226
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_154120245
quote:
1s.gif Op maandag 6 juli 2015 18:23 schreef sally-spectra het volgende:

[..]

Zijn wel goede messen ja,
Gebruik zelf van Wusthof zelf de Grand Prix en IKON series.
Je vriend zal er zeker plezier van hebben. :)
Jouw username O+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  dinsdag 7 juli 2015 @ 00:39:27 #227
445573 sally-spectra
B*tch please
pi_154132151
[..]

Jouw username O+
[/quote]


Thx :*
Het was ook zo'n markant persoon.
pi_154773173
Nieuwe glasplaat voor in de koelkast nadat ik er per ongeluk een wijnfles op heb laten vallen. :(
pi_154784670
Precisie weegschaal. kan 0.01 tot 500 gram. Is wel merkloos dus ik hoop dat ie goed is, maar mijn oude weegschaal is een Soenhle en die staat altijd de hele tijd op en neer te knipperen met gewichten dus daar heb je ook geen reet aan.

  zondag 2 augustus 2015 @ 17:40:59 #230
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_154845219
Hoe heet zo'n roller het Nederlands? Kom onder de Engelse naam 'lattice roller' niet veel tegen op Nederlandse sites...

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  zondag 2 augustus 2015 @ 17:44:08 #231
132477 Zo-is-dat
of nie dan?
pi_154845305
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2015 17:40 schreef InTrePidIvity het volgende:
Hoe heet zo'n roller het Nederlands? Kom onder de Engelse naam 'lattice roller' niet veel tegen op Nederlandse sites...

[ afbeelding ]
Rasterroller :)
  zondag 2 augustus 2015 @ 17:45:02 #232
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_154845332
Een rastersnijder of rasterroller :)
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  zondag 2 augustus 2015 @ 18:50:41 #233
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_154847033
quote:
1s.gif Op zondag 2 augustus 2015 17:44 schreef Zo-is-dat het volgende:

[..]

Rasterroller :)
quote:
1s.gif Op zondag 2 augustus 2015 17:45 schreef Molo het volgende:
Een rastersnijder of rasterroller :)
^O^ _O_

Bedankt, die zoek ik ja :)

-edit-
Deegnetsnijder zie ik nu ook nog voorbijkomen.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_154847416
Ik ben erg blij met mijn drugsdealer weegschaaltje. Weegt nauwkeurig en consistent. Zal wellicht af en toe 1/100ste gram afwijken maar dat vind ik geen probleem. Er zit zelfs een waterpas op. Dit ding is echt beter dan alle dure merken bij elkaar want het heeft een waterpas, weegt tot een gewicht van 500 gram op 0,01 gram nauwkeurig (meestal gaan dit soort weeg schalen maar tot 100, 200 of 300gram) en is zelfde formaat als gewone weegschaal waardoor je gewoon grotere dingen erop kan zetten zoals een maatbeker met vloeistof (de meeste precisie weegschalen zijn veel kleiner). Er zit zelfs en calibratie stand op, alleen moet ik dan wel calibratie gewichtjes los erbij kopen.

Ik heb al wat testen gedaan met verschilende dingen, gewoon 5 keer erop gezet en 5 keer op 1/100ste nauwkeurig geeft ie hetzelfde gewicht aan.
pi_154849311
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 juni 2015 13:57 schreef noadonna_ het volgende:
Ik heb een vraag en dit leek me wel een goed topic. Ik wil voor mijn vriend een goed koksmes kopen.
Ik ben aan het kijken naar een Wüsthof 20cm koksmes. De reviews over de Classic zijn lovend, maar ik vraag me af of voor een amateurkok een mes uit de Gourmet-lijn ook voldoet. Heeft de Classic meerwaarde als je puur en alleen voor de lol kookt?
Ik ben verder geen kok of zo maar hobby kok, maar koop een Chinees koksmes. Kost geen drol en werkt geweldig. Bij de meeste tokos verkopen ze het wel tussen de 10 en 20euro, meeste kookwinkels zouden er ook wel een moeten hebben. Een C.hinees koksmes is wat anders dan een slagers hakmes overigens maar ziet er hetzelfde uit maar het is beslist iets anders.

De reden waarom ik dit adviseer is omdat dit soort messen gewoon super lekker in de hand liggen en je kan er alles mee. Er zijn ook messen merken zoals Johnny Boer of japanse merken met Damascus staal wat uiteraard van superieure kwaliteit is. Maar als hobby kok kan je gewoon een bij de toko halen omdat je het niet zo intensief gebruikt.

Kijk anders hier hoe Martin Yan in 18 seconden een hele kip in stukjers snijd.

of kijk deze voor paprika in zeer fijne stukjes.


Ja het is allemaal mogelijk met een chinees mes van 15 euro (de mijne was 15 euro bij de (dure)kookwinkel). Afen toe even slijpen dat is het enigewat je hoeft te doen (maar dat moet met elk mes, zelfs die van 300 euro).

Ik heb zelf lang in China gewond, iedereen heeft zo een mes daar, zal wel niet zijn omdat het niet werkt...
pi_154850796
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2015 20:03 schreef _Newman_ het volgende:

[..]

Er zijn ook messen merken zoals Johnny Boer of japanse merken met Damascus staal wat uiteraard van superieure kwaliteit is.
Jonnie Boer
Damaststaal

En verder: die tokomessen zijn best fijn maar mijn ervaring is dat het staal erg zacht is, waardoor ze snel bot worden (maar ook makkelijk zijn te slijpen).
pi_154852731
Dat mes wat ik nu heb gebruik ik al 8 maanden zonder dat ik hem hoef te slijpen. Meestal slijp ik messen met zo een trekslijpertje dat je het mes erdoorheen trekt, maar tot nu toe nog niet nodig gehad voor dit mes. Maar je kan het ook twee of 3 keer per jaar bij de slijpservice van de kookwinkel langsbrengen als je een mes koopt.

Als ze het slijpen is een mes van 10 euro even scherp als een mes van 1000 euro alleen zal het mes met het betere staal langer scherp blijven,

Vorige soortgelijke chinese messen die ik had waren al binnen 3 maanden bot maar deze is echt nog goed na 8 maanden die ik nu heb en echt serieus maar 15 euro.
Maar het kan ook te maken hebben dat ik tegenwoordig houten snijplanken gebruik en geen plastic snijplank dat het daarom langer mee gaat.

Maar ik vind dit chinese koksmes gewoon een zeer prettig mes dus ik snap zelf werkelijk niet waarom niet meer mensen een dergerlijk mes gebruiken. Ik ben zelf maar een amateur maar ik denk echt dat de chinese culinaire kennis en vaardigheden echt heel serieus onderschat worden in de westerse wereld. Het Chinese Koksmes ligt ook gewoon superlekker in de hand je kan er dingen mee pletten en ingredienten mee opscheppen om naar de wok te transporteren. Ik vind het gewoon ideaal.

Kijk anders op youtube naar chinese chefs, Godon Ramsay of andere sterren chefs zijn echt de kleuterschool wat je ziet bij de Chinese pros. als je kijkt wat je met een "chinese cleaver" kunnen.
pi_154852906
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 juni 2015 13:57 schreef noadonna_ het volgende:
Ik heb een vraag en dit leek me wel een goed topic. Ik wil voor mijn vriend een goed koksmes kopen.
Ik ben aan het kijken naar een Wüsthof 20cm koksmes. De reviews over de Classic zijn lovend, maar ik vraag me af of voor een amateurkok een mes uit de Gourmet-lijn ook voldoet. Heeft de Classic meerwaarde als je puur en alleen voor de lol kookt?
Beetje laat natuurlijk, maar de Victorinox Fibrox 8-Inch Chef's knife komt uit ladingen testen als beste naar voren. Ook een zeer betaalbaar mes van ergens begin 30 eur.

http://www.victorinoxstore.nl/victorinox-koksmes-fibrox-20cm/
  zondag 2 augustus 2015 @ 22:06:14 #239
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_154853016
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2015 22:01 schreef Rorsach het volgende:

[..]

Beetje laat natuurlijk, maar de Victorinox Fibrox 8-Inch Chef's knife komt uit ladingen testen als beste naar voren. Ook een zeer betaalbaar mes van ergens begin 30 eur.

http://www.victorinoxstore.nl/victorinox-koksmes-fibrox-20cm/
Victorinox maak goede messen, in de keuken niet zo bekend of geliefd maar in slachterijen en slagerijen is men er gek op, vooral de handvatten die zeer goed antislip zijn maken ze dit.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_154853443
Stuur eens een link van zo'n Chinees koksmes aub.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_154853546
Ja is goed ik stuur wel zo een chinees mes, stuur even persoonlijk bericht dan. Koop ik hem maandag heb je hem dinsdag in huis,. Dezelfde als ik heb.
pi_154854233
quote:
0s.gif Op woensdag 21 januari 2015 12:25 schreef raulbouli het volgende:
Niet mijn foto maar;

[ afbeelding ]

Geweldige pan.
Zo, zo *O* een DeBuyer. Echt vet geweldige pannen heb je je hele leven plezier van.
Ze lijken best duur maar stel je betaald 40 of 50 euro en gaat levenslang mee en een teflon pan is 30 euro en die kan je na een jaar wegpleuren dan zijn die De Buyers zo slecht nog niet....
pi_154854603
Oeh ga ik volgen.

Ik ben toe aan nieuw bestek en deze keer wil ik knalkleurtjes.

Het bestek dat ik nu heb is bijna 13 jaar oud.
Werewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
pi_154854863
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2015 22:20 schreef ThePlaneteer het volgende:
Stuur eens een link van zo'n Chinees koksmes aub.
Ja de winkel waar ik hem heb gekocht is Woerdman in Alphen aan den Rijn.
www.woerdmankookgoedkoop.nl

Geen idee of je online kan kopen. Ik kan hem voor je halen en op sturen eventueel of je moet ze even bellen om te vragen of ze het sturen. Anders gewoon bij de toko langsgaan daar hebben ze meestal zulke messen of kunnen ze het voor je bestellen.

Als je echt als een fucking boss wil wokken dan kan je op amazon van Ching He Huang een mes kopen (maar die zijn niet in nederland te koop maar wel te verzenden naar Nederland). http://www.amazon.ca/Typh(...)inless/dp/B008O2QOZ6



[ Bericht 4% gewijzigd door _Newman_ op 02-08-2015 23:21:16 ]
pi_154858043
Haha nice, ik woon ook in Alphen. Ga binnenkort ff kijken.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_154904131
Compleet nieuw bestek. Vooral COMPLEET *O* *O* *O*
(de gemiddelde student heeft nog een uitgebreider en completer bestek dan dat wij hadden :') )



Niet op de foto: 2 serveerlepels en een saus/jus-lepel erbij.
Alles bij elkaar is het 51-delig met dank aan de verkoopster die een extra serveerlepel erbij deed toen ik haar het heel lief vroeg :@

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 04-08-2015 20:15:24 ]
pi_154906302
Mooie set mascara klodder
  dinsdag 4 augustus 2015 @ 21:19:31 #248
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_154906758
Ziet er mooi uit. Ligt het goed in de hand?
The love you take is equal to the love you make.
pi_154910933
quote:
0s.gif Op maandag 3 augustus 2015 00:40 schreef ThePlaneteer het volgende:
Haha nice, ik woon ook in Alphen. Ga binnenkort ff kijken.
Dan moet je wel bij Woerdman in de Julianastraat zijn ze (zitten tegenover de hoogvliet) niet in de aarhof.
pi_154913046
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2015 22:46 schreef _Newman_ het volgende:

[..]

Zo, zo *O* een DeBuyer. Echt vet geweldige pannen heb je je hele leven plezier van.
Ze lijken best duur maar stel je betaald 40 of 50 euro en gaat levenslang mee en een teflon pan is 30 euro en die kan je na een jaar wegpleuren dan zijn die De Buyers zo slecht nog niet....
Ik heb er ook een gekocht, maar ik heb maar wat gedaan met dat inbranden toen leek mn pan verneukt. Daarna die laag er weer afgehaald nu werkt hij perfect, door gewoon de pan te gebruiken krijgt hij vanzelf een zelfbeschermend laagje.
A man is not old until regrets take the place of dreams.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')