volgens http://en.wikipedia.org/wiki/Quranquote:According to the traditional narrative, several companions of Muhammad served as scribes and were responsible for writing down the revelations.[10] Shortly after Muhammad's death, the Quran was compiled by his companions who wrote down and memorized parts of it.[11]
Daarvoor ken ik die kalifaat te weinig.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 20:54 schreef bijdehand het volgende:
[..]
'Jullie'? Hoezo geen 'wij'? O ja, je hart ligt bij het nieuwe kalifaat.
Ik wil je ontmoeten, omdat je fascinerend bent. Als je geen troll bent en meent wat je zegt lijkt het me geweldig om jou te horen praten over de wereld
Niks beters te doenquote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:43 schreef Scorpie het volgende:
Zoveel mensen die reageren op zo'n troll
quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:43 schreef Scorpie het volgende:
Zoveel mensen die reageren op zo'n troll
Als zoekend mens:quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:26 schreef I-care het volgende:
[..]
Maar wat moeten we nu doen dan? Gezien er al vele profeten zijn geweest. Met elk hun eigen aanhangers. Hoe zou iedereen daarmee om kunnen gaan op dit moment in de tijd?
Ik ben vooral benieuwd wat je er van vind, kennelijk des te geloviger des te dommer. Hoe gelovig ben jij? En ben jij bereid een zekere mate van intelligentie in te leveren voor je geloof? Want zo staan de feiten, ik vind het zonde van het potentieel dat de mens aan capaciteit heeft.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:39 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Hoe geeft dit antwoord op mijn vragen?
terwijl de profeet natuurlijk vooral de boodschapper was, niet degeen die het bedacht heeft. en je het in een tijdcontext moet plaatsen hoe zij zich gedroeg. ik zei al eerder de moslimwereld was zeer vooruitstrevend in het verleden - ondanks al die dwangmatigheden. en toch is er iets verandert waardoor het nu niet meer werkt.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:51 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Als zoekend mens:
Research te doen over elke religie en nagaan in hoeverre de teksten veranderd zijn
De oorsprong van de boodschap van elke religie achterhalen en dit met elkaar vergelijken
De boodschap van Islam is dat het allemaal dezelfde boodschap heeft (aanbid God, volg de leiding van de profeten), maar dat alle religies voorafgaand aan de Islam gecorrumpeerd zijn
Met de Islam heeft God passende maatregelen getroffen om de boodschap van Islam te beschermen en intact te houden zodat het tot het einde der tijd zuiver blijft
Daarom worden moslims ook gezien als extreem geloviger dan anderen: wij tolereren geen verandering van de koran (of verandering in de soennah: traditie van de profeet)
Zit er trouwens nog een verschil in uitwerking op het geheel? Als in: Alle mensen vredig en saamhorig laten samenleven in respect met elkaar en elkaars verschillen. Want tot nu toe is het een zooitje overal op de planeet. Maakt niet uit wie.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:51 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Als zoekend mens:
Research te doen over elke religie en nagaan in hoeverre de teksten veranderd zijn
De oorsprong van de boodschap van elke religie achterhalen en dit met elkaar vergelijken
De boodschap van Islam is dat het allemaal dezelfde boodschap heeft (aanbid God, volg de leiding van de profeten), maar dat alle religies voorafgaand aan de Islam gecorrumpeerd zijn
Met de Islam heeft God passende maatregelen getroffen om de boodschap van Islam te beschermen en intact te houden zodat het tot het einde der tijd zuiver blijft
Daarom worden moslims ook gezien als extreem geloviger dan anderen: wij tolereren geen verandering van de koran (of verandering in de soennah: traditie van de profeet)
Is er een limiet dan in hoeveel je op topics mag reageren?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:27 schreef SuperFood het volgende:
[..]
ergens besteed je teveel tijd hieraan op een te nette manier. misschien ben je wel moslima, maar dan wel 1tje die ook een beetje mind fucken op fok wel leuk vindt. ik geef je het voordeel van de twijfel.
Waarom laat je je leiden door andere mensen en wat volgens hen in een boek staat ?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:56 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Is er een limiet dan in hoeveel je op topics mag reageren?
Ik ben de afgelopen dagen wel vaker op fok dan normaal ja, waarom zou dat mijn moslimzijn moeten betwijfelen?
Verder hou je maar je takfir bij je. Bij voorbaat dank.
En hierbij het bewijs dat deze dame ook wil dat het Westen gebukt moet gaan onder de sjarija, lees de vette regels maar.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 19:55 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Ok, ik ben ervan overtuigd dat Islam geen haat predikt. Ik weet het zeker. Nu beter?![]()
Ik heb al die verzen gelezen die door Islambashers worden aangehaald dat Islam haat zou prediken jegens andersdenkenden en trof geen enkele met een dergelijke boodschap.
In het Westen worden dingen inderdaad niet door God's woorden gedicteerd ja. Nu. Maar in de toekomst kan dat nog veranderen. Islam en logica, verstand & fatsoen sluiten elkaar niet uit.
Het Westen steelt zelfs van haar eigen burgers. Kijk alleen maar hoe jullie overheden met de top omgaan: banken stelen van klanten en de overheid tolereert dit, directeuren van ''goede-doelen'' organisaties krijgen een schouderklopje en kunnen tonnen binnenslepen etc. Maar een oude man die eten uitdeelt aan de armen wordt opgepaktKan een dergelijke ''beschaving'' nog lager zinken?
Het Westen heeft gefaald en is dringend toe aan goddelijke wetten die rechtvaardigheid dwingend implementeren en corrupte lui hardhandig aanpakken. Het is goed dat steeds meer zich bekeren tot de Islam en dat moslims ook meer kinderen krijgen. Hopelijk stopt daarmee deze ellende binnen enkele eeuwen en kan iedereen zijn rechten terugkrijgen.
En jammer van je slot. Het is wel makkelijk om een gesprek met mij af te kappen met de verwijten dat ik een troll zou zijn of gehersenspoeld. Hoef je namelijk ook je standpunt niet te onderbouwen.
Daar gaat het niet om, elk heilig boek dat geschreven is, is geschreven door mensen (inhoud is totaal niet rellevant). En al was er een profeet of een jezus (ook hier maakt het type geloof niet uit), dan was dat een gewoon mens zoals jij en ik die zich met een bepaalde macht of of manipulatie technieken mensen beinvloede. Net zoals je nu bepaalde leiders hebt over bepaalde groepen of mensen zoals illusionisten die andere mensen voor de gek kunnen houden. Deze heilige figuren zoals de profeet of jezus waren wellicht goede mensen met een bepaalde invloed, maar zeker niet anders dan alle andere mensen. Het waren gewone mensen die een bepaalde status verkregen, maar zeker geen paranormale of bijzondere krachten hadden.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:39 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Als je verhaal klopt, dan kun je ook aantonen dat de koran bedacht is door mensen. Door bv. met een concrete voorbeeld te komen uit de koran waarin die typische irrationele verklaringen te vinden zijn.
Echt typisch dat iemand van jouw achtergrond dit moet doen, zeg gewoon wat je wil zeggen and get it over itquote:
Waar moet je nog antwoord op krijgen?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:44 schreef I-care het volgende:
Ik wacht ook nog op antwoorden. Misschien overheen gelezen, dat kan natuurlijk?
Post 187quote:Op zaterdag 17 januari 2015 22:09 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Waar moet je nog antwoord op krijgen?
Ik was al bekend met dat onderzoek. Ik daag men uit om onderzoek te doen naar de opleidingsniveau van moslimjongeren (hoogopgeleid vs laagopgeleid/ongeschoold). Wat ik uit eigen ervaring gezien heb is dat je vaker praktiserende moslims onder wo'ers zal vinden dan onder mbo'ers.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:52 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ik ben vooral benieuwd wat je er van vind, kennelijk des te geloviger des te dommer. Hoe gelovig ben jij? En ben jij bereid een zekere mate van intelligentie in te leveren voor je geloof? Want zo staan de feiten, ik vind het zonde van het potentieel dat de mens aan capaciteit heeft.
Dat is inderdaad de bedoeling van profeten geweest. Om eenheid tussen mensen te creëren i.p.v. verdeeldheid. Daarin mag niemand gedwongen worden in iets te geloven waarin hij niet wenst te geloven.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 21:55 schreef I-care het volgende:
[..]
Zit er trouwens nog een verschil in uitwerking op het geheel? Als in: Alle mensen vredig en saamhorig laten samenleven in respect met elkaar en elkaars verschillen. Want tot nu toe is het een zooitje overal op de planeet. Maakt niet uit wie.
Of is dat niet de bedoeling van de profeten geweest?
Maar dan zou de oplossing toch relatief haalbaar moeten zijn? Tenminste als we dan zoeken naar manieren om eenheid te bereiken, niemand wil ellende, maar toch wil iedereen gelijk hebben als het gaat om de manier waarop. Naar mijn idee kan het maar op een manier, namelijk door open en eerlijk te kijken naar wat er in de weg staat van die eenheid tussen mensen,quote:Op zaterdag 17 januari 2015 22:26 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de bedoeling van profeten geweest. Om eenheid tussen mensen te creëren i.p.v. verdeeldheid. Daarin mag niemand gedwongen worden in iets te geloven waarin hij niet wenst te geloven.
mohammed heeft anders aardig wat andersdenkenden (lees: niet moslims) uit de steden weten te krijgen waar hij het voor het zeggen had. hoe rijm je dat?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 22:26 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de bedoeling van profeten geweest. Om eenheid tussen mensen te creëren i.p.v. verdeeldheid. Daarin mag niemand gedwongen worden in iets te geloven waarin hij niet wenst te geloven.
Nee.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 18:56 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Ben ik in gevaar (dat vraag ik je als insider)?
Nee, doe maar nadenken.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 22:08 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Echt typisch dat iemand van jouw achtergrond dit moet doen, zeg gewoon wat je wil zeggen and get it over it
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |