Ik kan me niet voorstellen dat hij geen troll is.quote:Op maandag 9 februari 2015 17:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Corehype is dus geen troll.
Dat maakt alles nog veel, veel lachwekkender.
Dat is die klote Hollandse houding van 'niet mijn probleem' of 'het zal mij een worst wezen wat er gebeurt zolang ik er geen last van heb' Zie je... daarom heb je nu ook een reetland en ditto cultuur waar je nog geen drol op wil laten.quote:Op maandag 2 februari 2015 12:12 schreef TheSatanSlayer het volgende:
[..]
1. Mee eens, belasting belasting en nog meer belasting. Bovendien is alles hier veel duurder als je 't vergelijkt met Duitsland etc. Koopkracht? Die blijft alleen maar dalen. Van nivellering is er dus geen sprake (meer).
2. Mee eens! AL die verkeersregels hier, voor ALLES is er wel IETS. Hoeveel moeite moet je doen om een rijbewijs te halen en hoe duur is dat wel niet? De goeie infrastructuur wordt verpest door al die regels, die menig bestuurder niet eens handhaaft, omdat ze doos de bomen t bos niet zien. DAAROM dat er zoveel ongelukken gebeuren, ondanks de goeie infrastructuur.
3. Nederlandse architectuur is crap... Waar zie ik mooie, hoge gebouwen als in Dubai? Waar zie je van die prachtige stranden enz.? Scheveningen is gewoon een zandbak met wat water waar verder neits mee gedaan is. En Amsterdam, onze hoofdstad? Geen bezienswaardigheden, ALLEEN de wallen, maar serieus, moet je mensenhandel gebruiken om toeristen te werven? Heb hier laatst nog een topic over gemaakt btw ''wat zijn mooie plekke om te bezoeke''
4. Er is nooit iets boeiends op de NL tv... Van die gare kut-zenders als Utopia en Wie is de mol. Waarom zou je naar een stel zwervers kijken (die niet weten wat ze met hun leven moeten doen) die de hele dag opgesloten zitten? John de mol die verdient daar lekker aan natuurlijkl, door WIJ, domme, Nederlanders... Iemand Hollands Got talent gezien? Nou, wat een talenten... Alleen zang talent JA!
5. Teveel toezicht in NL, teveel van ''ons kent ons''. En teveel bemoeienis van anderen. De beste zorg van de wereld? Dat kán, maar dan moeten de kosten ook kloppen., Betaal je heel je leven premie en krijg je op een gegeven moment iets? Dan wordt je genaaid door de zorgverzekeraar.
Als je kind zich onrustig gedraagt in de klas wordt ie metene naar de psychische hulpverlening gestuurd en gepest enzo
Maar een gijzelaar zoals die van afgelopen donderdag (NOS studio) die krijgt geen 10 jaar gevangenis, maar SLECHTS een boete...
Tja.... NL is gewoon een strond land.... 100% confirmed
Jij komt echt van een koude kermis thuis als je echt verwacht dat het in andere landen niet zo is.quote:Op maandag 9 februari 2015 21:50 schreef corehype het volgende:
[..]
Dat is die klote Hollandse houding van 'niet mijn probleem' of 'het zal mij een worst wezen wat er gebeurt zolang ik er geen last van heb' Zie je... daarom heb je nu ook een reetland en ditto cultuur waar je nog geen drol op wil laten.
Weet je nog een paar jaar geleden, iemand voor een drukke supermarkt werd doodgeschopt terwijl alle Nederlanders als domme geiten voorbij liepen? Dat is een extentie van een dergelijke 'het zal mij een worst wezen zolang ik er maar geen last van heb' houding.
Wat een reetcultuur zeg.
Shanghaiquote:Op maandag 9 februari 2015 21:54 schreef snakelady het volgende:
[..]
Jij komt echt van een koude kermis thuis als je echt verwacht dat het in andere landen niet zo is.
In China is het zelfs nog een graadje erger, daar later ze een kind op straat doodgaan nadat het is aangereden door een auto.
Jij bent in de veronderstelling daar al deze zaken alleen in Nederland voorkomen, dat maakt je erg wereldvreemd.
Volgens mij was er in China een rechtszaak geweest over een geval waarin bij een ongeluk iemand het slachtoffer een paar honderd euro ofzo voor ziekenhuiskosten had gegeven. De rechter zag dat als schuldbekentenis en als poging om informeel met wat cash een rechtszaak en schadeclaim te voorkomen. En sindsdien schijnt men bang te zijn om vreemden te helpen uit angst om dan ook gelijk als dader te worden veroordeeld.quote:Op maandag 9 februari 2015 21:54 schreef snakelady het volgende:
[..]
Jij komt echt van een koude kermis thuis als je echt verwacht dat het in andere landen niet zo is.
In China is het zelfs nog een graadje erger, daar later ze een kind op straat doodgaan nadat het is aangereden door een auto.
Jij bent in de veronderstelling daar al deze zaken alleen in Nederland voorkomen, dat maakt je erg wereldvreemd.
klopt inderdaad en het is wel even argument als je denkt dat alleen Nederland zo is terwijl ongeveer ieder land in de westerse en Aziatische wereld zo is.quote:Op maandag 9 februari 2015 22:44 schreef Igen het volgende:
[..]
Volgens mij was er in China een rechtszaak geweest over een geval waarin bij een ongeluk iemand het slachtoffer een paar honderd euro ofzo voor ziekenhuiskosten had gegeven. De rechter zag dat als schuldbekentenis en als poging om informeel met wat cash een rechtszaak en schadeclaim te voorkomen. En sindsdien schijnt men bang te zijn om vreemden te helpen uit angst om dan ook gelijk als dader te worden veroordeeld.
Heeft weinig met cultuur te maken en dat het in sommige landen op de wereld nog kutter is is op zichzelf ook niet echt een argument.
Ik heb geen dubbele paspoort kokosnoot.quote:Op maandag 9 februari 2015 16:03 schreef Eyip het volgende:
[..]
doe geen moeite.
mensen met dubbele paspoorten vinden vaak alles waardeloos aan nederland.
Nee..quote:Op maandag 9 februari 2015 16:21 schreef harrievankempen het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Valt mee toch
Waarom blijf je toch in Nederland???quote:Op maandag 9 februari 2015 22:38 schreef corehype het volgende:
[..]
Shanghai
Vuurwerk
Chinese muur
Chinese meisjes
Noodles
Nederland
Nederlandse vrouwen![]()
![]()
Spruitjes
Regen
Koud
Tristan van der Vlis
Toch geeft Nederland relatief het hoogste percentage aan ontwikkelingshulp.quote:Op maandag 9 februari 2015 21:50 schreef corehype het volgende:
[..]
Dat is die klote Hollandse houding van 'niet mijn probleem' of 'het zal mij een worst wezen wat er gebeurt zolang ik er geen last van heb' Zie je... daarom heb je nu ook een reetland en ditto cultuur waar je nog geen drol op wil laten.
Weet je nog een paar jaar geleden, iemand voor een drukke supermarkt werd doodgeschopt terwijl alle Nederlanders als domme geiten voorbij liepen? Dat is een extentie van een dergelijke 'het zal mij een worst wezen zolang ik er maar geen last van heb' houding.
Wat een reetcultuur zeg.
Volgens mij is hij gewoon een kaaskop.quote:Op maandag 9 februari 2015 16:00 schreef Eyip het volgende:
[..]
Nederlander![]()
Je bent vast een turk uit de bergen met zo'n plat achterhoofd en een eilandje met haar op het hoofd![]()
Arm islamietje. Met je geenstijl is stormfront en wilders is hitler beredenatie.
Ja want overal waar meer zon is dan in Nederland ontploffen bommenquote:Op dinsdag 10 februari 2015 00:33 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Toch geeft Nederland relatief het hoogste percentage aan ontwikkelingshulp.
Nadat we natuurlijk ook alle andere mensen op ons grondgebied hebben kunnen voeden, ook alle medelanders, die de hele dag lopen te klagen over ons land.
Dit doen we door elke ochtend (heel saai):
Op te staan en naar ons werk te gaan zodat er genoeg belastinggeld overblijft voor al dat moois.
Maar ja, da's natuurlijk erg saai.
Het is veel interessanter om 's ochtends op te staan en om te kijken in de woestijn of er nog westerse hulpverleners zijn die we de keel kunnen doorsnijden, en de hele dag "Allah Akbar" lopen gillen. Het voordeel is dan natuurlijk wel dat je geen mensen in je land (of Kalifaat) hebt dat loopt te mekkeren dat er niks van je land deugt.
U riep?quote:
Pepernoten eten? Ik ben bang dan ik dan weer Quincy Gario ontrief gezien het plezier dat wij Nederlanders tot voor kort nog mochten ontlenen aan het Sinterklaas en Zwarte Piet feest. Maar dat is binnenkort natuurlijk ook afgelopen. Tsja, Nederland is het land waar alle culturen welkom zijn, behalve onze eigen cultuur, want die is racistisch. Nederland heeft de taak opgenomen om het de hele wereld naar de zin te maken, En dat is niet altijd even gemakkelijk. Want als je de een de zin doet, wil de ander natuurlijk ook op zijn wenken bediend worden. En zo spring je van hot naar haar.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 16:21 schreef corehype het volgende:
[..]
Ja want overal waar meer zon is dan in Nederland ontploffen bommen
Ga toch pepernoten eten man!
Denken dat NL iets betekent in de wereldquote:Op dinsdag 10 februari 2015 19:52 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Pepernoten eten? Ik ben bang dan ik dan weer Quincy Gario ontrief gezien het plezier dat wij Nederlanders tot voor kort nog mochten ontlenen aan het Sinterklaas en Zwarte Piet feest. Maar dat is binnenkort natuurlijk ook afgelopen. Tsja, Nederland is het land waar alle culturen welkom zijn, behalve onze eigen cultuur, want die is racistisch. Nederland heeft de taak opgenomen om het de hele wereld naar de zin te maken, En dat is niet altijd even gemakkelijk. Want als je de een de zin doet, wil de ander natuurlijk ook op zijn wenken bediend worden. En zo spring je van hot naar haar.
Je bent erwtensoep vergeten.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 16:07 schreef corehype het volgende:
[..]
Denken dat NL iets betekent in de wereld
Oke naast wiet en prostitutie en commerciele slavenhandel dan.
En black pete
Voor een land dat 0,2 procent van de wereldbevolking vertegenwoordigt en 0,03% van de wereldoppervlakte presteren we best veel. En de meeste Nederlanders hebben echt niet de illusie dat de gemiddelde wereldburger alles van Nederland weet.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 16:07 schreef corehype het volgende:
[..]
Denken dat NL iets betekent in de wereld
Oke naast wiet en prostitutie en commerciele slavenhandel dan.
En black pete
Of de kus als postzegel op een valentijnskaart.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 16:07 schreef corehype het volgende:
[..]
Denken dat NL iets betekent in de wereld
Oke naast wiet en prostitutie en commerciele slavenhandel dan.
En black pete
Waarom zijn zoveel moslim zo seksistisch naar vrouwen en rationaliseren ze het heel sterk door te zeggen dat vrouwen hoeren zijn?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |