O, ik dacht begrepen te hebben dat iedereen zich tot de islam zou moeten bekeren, allah heeft weinig geduld met de anders- en ongelovigen.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:34 schreef Pietjevrijheid het volgende:
[..]
Nee iedereen moet elkaar respecteren en stoppen met deze hedendaagse opstokerij onder de mom van vrijheid van mening.
Voor hem weegt dat dus zwaarder dan de levens en de vrijheden van vele mensen. Walgelijk... Als de Islam een stap vooruit wil maken richting een beschaafde religie, moeten de vertegenwoordigers kappen met dit soort shit.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:34 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, hij loopt niet mee omdat er mensen met spotprenten meelopen.
Vandaar ook dat het afgelopen decennium in Nederland duizenden mensen zijn vermoord omdat ze zich niet wilden bekeren.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
O, ik dacht begrepen te hebben dat iedereen zich tot de islam zou moeten bekeren, allah heeft weinig geduld met de anders- en ongelovigen.
Beter dat iedereen zich tot de islam bekeert dan toch?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:35 schreef AhmedJaret het volgende:
ik kom mij iedere keer weer tegen als ik realiseer hoe onwetend, mak en gedrogeerd de meeste mensen zijn
jammer
quote:Op zondag 11 januari 2015 20:31 schreef Pietjevrijheid het volgende:
Moslims mogen volgens hun religie geen Goden en andere religieuze personages beledigen en dat staat ook in de Koran, ik vind dat een mooi gebaar waar wij Nederlanders in deze westerse maatschappij een voorbeeld aan moeten nemen. Harmonie en Vrede blijven loze termen als men er geen offers voor opbrengt. En een geplaatste offer is het vernieuwen van de wet die het toelaat om andere mensen ongegrond of opzettelijk te beledigen.
Offers brengen aan beperkte primaten met een grootheidswaan over verzonnen figuren.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:31 schreef Pietjevrijheid het volgende:
Moslims mogen volgens hun religie geen Goden en andere religieuze personages beledigen en dat staat ook in de Koran, ik vind dat een mooi gebaar waar wij Nederlanders in deze westerse maatschappij een voorbeeld aan moeten nemen. Harmonie en Vrede blijven loze termen als men er geen offers voor opbrengt. En een geplaatste offer is het vernieuwen van de wet die het toelaat om andere mensen ongegrond of opzettelijk te beledigen.
Nee, de holocaust werd slechts als voorbeeld gebruikt om de hypocrisie rond deze 'vrijheid van mening' duidelijk te maken. Joden en Holocaust moet net zo goed gerespecteerd worden.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:35 schreef agter het volgende:
[..]
Maar haten en beledigen naar joden en de holocaust is geen probleem toch?
Andere mensen opblazen en executeren ook niet.
Wat is dat nu voor een gebaar?
Aha. Dus iedereen die niet mee liep is niet voor de vrijheid van meningsuiting. Mooie drogreden.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:36 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Voor hem weegt dat dus zwaarder dan de levens en de vrijheden van vele mensen. Walgelijk...
Het is interessant om de discussie te zien van zij die nog in de facades zijn blijven hangen.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:33 schreef Awsom het volgende:
[..]
Ga alsjeblieft heel snel terug naar BNW
Dan zou de wereld er misschien nog wel vredig uitzien ook.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Beter dat iedereen zich tot de islam bekeert dan toch?
ik vind het eerder triestquote:Op zondag 11 januari 2015 20:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het is interessant om de discussie te zien van zij die nog in de facades zijn blijven hangen.
Alsof dit om religie gaat enzo. Vermakelijk.
Ja, want moslims slachten elkaar nooit af.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:38 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Dan zou de wereld er misschien nog wel vredig uitzien ook.
http://m.spitsnieuws.nl/b(...)meelopen-protestmarsquote:Op zondag 11 januari 2015 20:34 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, hij loopt niet mee omdat er mensen met spotprenten meelopen.
Dat zeg ik niet. Het gaat me om de reden die hij ervoor heeft. Hij vindt blijkbaar moord en het afschaffen van de vrijheid van meningsuiting minder erg dan een plaatje tekenen van een of andere profeet uit z'n religie.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Aha. Dus iedereen die niet mee liep is niet voor de vrijheid van meningsuiting. Mooie drogreden.
quote:Op zondag 11 januari 2015 20:38 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Dan zou de wereld er misschien nog wel vredig uitzien ook.
Ja, daar staat precies wat ik zeg.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
http://m.spitsnieuws.nl/b(...)meelopen-protestmars
Eerlijk? Dat is wel de beste oplossing.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:33 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Iedereen moet zich toch gewoon tot de islam bekeren eigenlijk?
Hoe voelt dat, zo verzuurd in het leven staan?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:40 schreef Pietjevrijheid het volgende:
Deze mars die in hartje Parijs werd gehouden is niks meer dan een poppenkast. Gewoon hypocriet en walgelijk te noemen.
Of we zijn beter ingelezen dan ooit dankzij de globalisering en de communicatie met andere landen via het internet, waardoor we inzicht hebben in hoe anderen denken/doen en leven en op die manier niet altijd naar de wapens hoeven te grijpen. De constante twijfel over of onze 'leiders' wel het beste met ons voor hebben is hier overigens ook een gevolg van.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:35 schreef AhmedJaret het volgende:
ik kom mij iedere keer weer tegen als ik realiseer hoe onwetend, mak en gedrogeerd de meeste mensen zijn
jammer
de Islam motiveert iedereen om het eigen intellect, gedachtengoed te verbeteren,verschaffen, delen en winnen van kennis staat hoog in het vaandel diegenen die zich willen bekeren zijn daar vrij in net zoals diegenen die niet willen zijn om zich ontwetend te houdenquote:Op zondag 11 januari 2015 20:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Beter dat iedereen zich tot de islam bekeert dan toch?
Die zou veranderd worden en de vrijheid van meningsuiting beperken. Voor de rest moet je de essentie even pakken van die speech.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:35 schreef meth1745 het volgende:
[..]
weet ik
niet helemaal, hij heeft het enkel over section 5, de wet heeft bepalingen waar ik veel meer problemen mee heb dan section 5.
Nee. Dat vindt hij helemaal niet. Hij kiest er alleen voor om niet mee te lopen omdat er spotprenten aanwezig zijn. Dat is z'n goed recht lijkt me.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:39 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Het gaat me om de reden die hij ervoor heeft. Hij vindt blijkbaar moord en het afschaffen van de vrijheid van meningsuiting minder erg dan een plaatje tekenen van een of andere profeet uit z'n religie.
Wat een onzin, natuurlijk mag iemand aanstoot nemen aan die cartoons, hij heeft toch ook vrijheid van meningsuiting.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:39 schreef Red_85 het volgende:
Dus hij geeft hiermee indirect aan de terroristen gelijk te geven. Oprotten ermee.
quote:Op zondag 11 januari 2015 20:40 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
de Islam motiveert iedereen om het eigen intellect, gedachtengoed te verbeteren,verschaffen, delen en winnen van kennis staat hoog in het vaandel diegenen die zich willen bekeren zijn daar vrij in net zoals diegenen die niet willen zijn om zich ontwetend te houden
Wat? Heb ik iets gemist?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:41 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee. Dat vindt hij helemaal niet. Hij kiest er alleen voor om niet mee te lopen omdat er spotprenten aanwezig zijn. Dat is z'n goed recht lijkt me.
Nee, dat doet hij niet.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:39 schreef Red_85 het volgende:
Dus hij geeft hiermee indirect aan de terroristen gelijk te geven. Oprotten ermee.
Als hij niet mee wil lopen, is dat toch even goed 'vrijheid van meningsuiting'?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:36 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Voor hem weegt dat dus zwaarder dan de levens en de vrijheden van vele mensen. Walgelijk... Als de Islam een stap vooruit wil maken richting een beschaafde religie, moeten de vertegenwoordigers kappen met dit soort shit.
Obvious troll is... Obvious.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:40 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
de Islam motiveert iedereen om het eigen intellect, gedachtengoed te verbeteren,verschaffen, delen en winnen van kennis staat hoog in het vaandel diegenen die zich willen bekeren zijn daar vrij in net zoals diegenen die niet willen zijn om zich ontwetend te houden
Lach jij nu om die vele islamitische wetenschappers met al hun gewonnen Nobelprijzen?quote:
Ik leef heerlijk, daar hoef jij je absoluut geen zorgen om te maken. Maak jij maar eerst zorgen om jezelf.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:40 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Hoe voelt dat, zo verzuurd in het leven staan?
Kijk jou eens stoer doenquote:Op zondag 11 januari 2015 20:24 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
door in een mars te lopen en straks met zijn allen vrijwillig het plein schoonvegen? kom op zeg, het gros van die mensen loopt daar alleen omdat ze niet degenen willen zijn die maandag ochtend bij hun collegas het "et, avez-vous participe dans la marche?" een excuus moeten verzinnen waarom ze er niet bij waren of door de buren raar willen worden aangekeken het is allemaal kudde gedrag met 0 effect
over een week staat er weer iets anders op de voorkant van l'opinion en is alles wat overblijft wat mensen die bij de koffiezetapparaat zeggen "he weet je nog toen we meeliepen op die zondag middag toen we geen fuck te doen hadden? haha ja, terrorisme is de wereld uit!"
kom op zeg, wees niet zo zwak
Lopen dwepen met de vrijheid van meningsuiting en er zelf geen kut van snappen. Man man man.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:42 schreef agter het volgende:
[..]
Als hij niet mee wil lopen, is dat toch even goed 'vrijheid van meningsuiting'?
Ik zie je punt echt niet, en vind je nogal hypocriet over komen.
Zulke spotprenten zijn verboden in veel islamitische landen. Je verwacht toch ook niet dat Nederlandse politici meelopen bij betogingen waarin volgens de Nederlandse wet strafbare feiten gepleegd worden?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:39 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Het gaat me om de reden die hij ervoor heeft. Hij vindt blijkbaar moord en het afschaffen van de vrijheid van meningsuiting minder erg dan een plaatje tekenen van een of andere profeet uit z'n religie.
Onwetend?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:40 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
de Islam motiveert iedereen om het eigen intellect, gedachtengoed te verbeteren,verschaffen, delen en winnen van kennis staat hoog in het vaandel diegenen die zich willen bekeren zijn daar vrij in net zoals diegenen die niet willen zijn om zich ontwetend te houden
Goed stuk.quote:
Hij hoort er ook niet bij dus prima opgelost toch.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:34 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, hij loopt niet mee omdat er mensen met spotprenten meelopen.
Nee, dat is een keuze.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:44 schreef D. het volgende:
[..]
Onwetend?
Mensen die anno 2015 nog met religie bezig zijn; da's onwetendheid
Het gaat hier niet om 'recht'. Natuurlijk is hij niets verplicht. Maar dit was in mijn ogen dé gelegenheid geweest om een signaal af te geven aan vele miljoenen moslims in Marokko.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:41 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee. Dat vindt hij helemaal niet. Hij kiest er alleen voor om niet mee te lopen omdat er spotprenten aanwezig zijn. Dat is z'n goed recht lijkt me.
Je hebt alleen vrijheid van meningsuiting als je het met me eens bent..quote:Op zondag 11 januari 2015 20:43 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Lopen dwepen met de vrijheid van meningsuiting en er zelf geen kut van snappen. Man man man.
Misshcien, maar hij kiest ervoor het niet te doen omdat hij niet achter de spotprenten staat. Dat is zijn goed recht en hij wil er niet bij meelopen, dat is ook zijn goed recht. Vrijheid enzo.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:44 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Het gaat hier niet om 'recht'. Natuurlijk is hij niets verplicht. Maar dit was in mijn ogen dé gelegenheid geweest om een signaal af te geven aan vele miljoenen moslims in Marokko.
Welja, met die redenering hoeven terroristen niets meer te doen.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:44 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Hij hoort er ook niet bij dus prima opgelost toch.
Klopt, aanstoot nemen dat mag best. Vervolgens cartoons willen verbieden (desnoods met moord). Want als je zelf vindt dat je recht op vrijheid hebt van het geven van je mening en op je denkbeelden, moet je die niet gaan willen verbieden voor anderen. Want dan kan het immers andersom ook.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:41 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Wat een onzin, natuurlijk mag iemand aanstoot nemen aan die cartoons, hij heeft toch ook vrijheid van meningsuiting.
grappig dat je dat zegt, die religie brengt anno 2015 en tot anno het eind der tijden waarheden die de ontwetende mensheid niet heeft kunnen evenarenquote:Op zondag 11 januari 2015 20:44 schreef D. het volgende:
[..]
Onwetend?
Mensen die anno 2015 nog met religie bezig zijn; da's onwetendheid
Tuurlijk niet in jou ogen. Waar jij compleet blind bent voor alles en nogwat door je beperkende manier van denken.quote:
Dat doet hij niet omdat men zijn god erin beledigt. Dat heeft weinig met zijn opvattingen over vrijheid van meningsuiting van doen.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:44 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Het gaat hier niet om 'recht'. Natuurlijk is hij niets verplicht. Maar dit was in mijn ogen dé gelegenheid geweest om een signaal af te geven aan vele miljoenen moslims in Marokko.
Zoals kamelenpis drinken omdat het kanker geneest?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:47 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
grappig dat je dat zegt, die religie brengt anno 2015 en tot anno het eind der tijden waarheden die de ontwetende mensheid niet heeft kunnen evenaren
Zoals?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:47 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
grappig dat je dat zegt, die religie brengt anno 2015 en tot anno het eind der tijden waarheden die de ontwetende mensheid niet heeft kunnen evenaren
Hij was er toch om te demonstreren tegen die moorden, waar haal jij dit vervolg dan weg?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:46 schreef Roland010 het volgende:
Vervolgens cartoons willen verbieden (desnoods met moord).
Religie en waarheden hebben niets met elkaar te makenquote:Op zondag 11 januari 2015 20:47 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
grappig dat je dat zegt, die religie brengt anno 2015 en tot anno het eind der tijden waarheden die de ontwetende mensheid niet heeft kunnen evenaren
En die mening mag je niet hebben. Zie je zelf niet een heel klein beetje de ironie in van wat je nu zegt als je het hebt over de vrijheid van meningsuiting?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:47 schreef Red_85 het volgende:
Die terroristen hadden dezelfde mening, alleen die vermoorden 17 onschuldige mensen en waren wat extremer.
Ik denk ook dat we pas een vrije mening kunnen hebben zodra het kaf van het koren gescheiden is.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:44 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Goed stuk.
Ik struikel echter wel wat hij zegt over "i'm merely intolerant towards the intolerant"
Dat is juist wat er tot nu toe is gebeurd: intolerante mensen worden gewoon geaccepteerd en vrij gelaten in de maatschappij. En is het resultaat nou echt zo positief?
Atkinson gaat er vanuit dat wanneer iemand slechte ideeën (vrouwen zijn minderwaardig, homo's zijn minderwaardig enz) heeft, dat de samenleving i.c.m. "het vrije woord" altijd sterker is en de samenleving deze persoon zijn gedachten zal laten veranderen. Echter ik vraag me af of dit wel zo is.
De geschiedenis laat toch zien dat niet altijd zo werkt, of dat je iig allemaal onschuldige slachtoffers krijgt doordat mensen niet altijd overtuigd worden. In Europa is het vrije woord toch vrijwel onbeperkt en nog steeds radicaliseren ladingen moslims.
Dat doet hij niet. Dus kun je ook niet concluderen dat hij niet voor de vrijheid van meningsuiting is.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:46 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Klopt, aanstoot nemen dat mag best. Vervolgens cartoons willen verbieden (desnoods met moord).
Dan ook niet zeuren vervolgens als er politici ala Wilders komen die de Islam uit willen verbannen uit Europa. Ook hun goed recht...quote:Op zondag 11 januari 2015 20:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Misshcien, maar hij kiest ervoor het niet te doen omdat hij niet achter de spotprenten staat. Dat is zijn goed recht en hij wil er niet bij meelopen, dat is ook zijn goed recht. Vrijheid enzo.
Welke meningen kun je nu in Nederland niet uiten dan?quote:Op zondag 11 januari 2015 20:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik denk ook dat we pas een vrije mening kunnen hebben zodra het kaf van het koren gescheiden is.
Meelopen wil niet zeggen dat je het goedkeurt dat je God beledigd wordt. Het wil vooral zeggen dat je het afkeurt dat je daarom maar diegene die dat doet kapot schiet.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:47 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat doet hij niet omdat men zijn god erin beledigt. Dat heeft weinig met zijn opvattingen over vrijheid van meningsuiting van doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |