SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In het kort
1 - woensdag 7 jan 2015 @ ~11:50 - Bij een aanslag op de redactie van het satirische weekblad Charlie Hebdo in Parijs zijn 12 doden gevallen, van wie 1 agent buiten
2 - vrijdag 9 jan 2015 @ ??:?? - Bij een gijzeling in een joodse supermarkt in het oosten van Parijs zijn 4 doden gevallen
3 - 9 jan @ ??:?? - De verdachte broers van de 1e aanslag en de twee vermoedelijke gijzelnemers in de supermarkt zijn vrijdagavond 9 januari 2015 gedood
4 - 9 jan @ ??:?? - Moord op politieman Ahmet Merabet (leeftijd?) op de Boulevard Richard Lenoir
Laatste nieuws (MSM/NWS):
Topicreeks: Aanslag op satirisch tijdschrift Parijs.
Bestorming van de supermarkt. Misschien schokkend.
Kaartjes:
NRC - 9 jan 2015 - 'AL-QAEDA JEMEN ZIT ACHTER AANSLAGEN'
De Jemenitische afdeling van Al-Qaeda zou achter de aanslag op Charlie Hebdo zitten. Dat zegt een lid van de terreurtak tegen persbureau AP. Volgens hem is de aanslag vanuit Jemen gecoördineerd om de profeet Mohammed te wreken. Het doelwit was nauwkeurig gekozen en de aanslag was in lijn met eerdere waarschuwingen van wijlen Osama bin Laden aan het Westen, zegt het lid, dat anoniem wil blijvenLaatste nieuws (BNW):SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://t.co/QEjjEGGIHNtwitter:EjmAlrai twitterde op woensdag 07-01-2015 om 20:58:58#BreakingNews:V @jpney :"We got you" ID #CharlieHebdo terrorists;Said KOUACHI,Sheirf Kouachi &Hamid Mourad #France http://t.co/Sx4D1Btykw reageer retweet
twitter:CP_4_Heerlen twitterde op woensdag 07-01-2015 om 22:46:37Terroristen #CharlieHebdo geïdentificeerd. Hunt them down #PoliceNationale et Legion Etranger! #France #Paris http://t.co/sIyIV0IYbg reageer retweet
https://www.metabunk.org/(...)ore-or-address.5476/
Alex denkt dat het echt is. Of niet?
Dit is een foto van de shooting:
Wanneer je op google maps kijkt zie je nergens in de buurt van het kantoor een scene zoals dit.
Zoals eerder vermeld Gordon Huff van Veterans today claimt dat de shooting niet op de locatie
van Charlie Hebdo heeft plaatsgevonden.
Kijk en oordeel zelf:
https://www.google.nl/maps/@48.859199,2.3702792,49m
https://www.google.nl/map(...)BHDgywCO9yyzfBeQ!2e0
Boulevard Richard Lenoir - https://www.google.nl/map(...)wfJSbu2D2s8armAA!2e0
Opvallende punten die een BNW-kant doen vermoeden:
http://www.liveleak.com/view?i=bc6_1420632668
• geen (of weinig) bloed -SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• ID-kaart van verdachte(n) in de auto "vergeten" - bronnen?
• de Algerijns-Franse broers, ex-Syriegangers, zeiden niet uit naam van IS maar van Al Qaeda, Jemen te handelen - bronnen?
• waarom was het zo rustig terwijl het spits was? - bronnen?
• hoe wisten ze dat de redactievergadering plaats zou vinden? - bronnen?
• politieke leiders die verbroederd meelopen in de Je Suis Charlie-tocht - GeenStijl
• ... - bronnen?
[ Bericht 0% gewijzigd door El_Matador op 12-01-2015 20:28:43 ]The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Nee dat bedoel ik niet, ik heb het over de FP en met name de berichten over Moslims enquote:Op zondag 11 januari 2015 19:13 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je zegt dus dat FOK! geen artistieke mensen herbergt?
Afrikanen, migranten enz.
Ik weet heus wel dat er ook artistieke mensen op FOK zijn
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.![]()
Dat zijn de ouders van die puistenpubertjes van de FP.quote:Op zondag 11 januari 2015 19:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
Klopt, daarvoor kun je beter de reacties onder artikelen op Telegraaf.nl lezen.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Laatst was er nog in Frankrijk een man(naam vergeten) op t.v die iets zei in de trend van ''misschien is het tijd om concentratiekampen op te zetten voor mensen met een Arabisch achtergrond'' en je hoorde mensen dat toejuichen.
Ik kreeg toen ik dat hoorde echt kippenvel, willen mensen zo graag terug naar de nazi periodes. Hoop het niet.
''Without self knowledge, without understanding the working and functions of his machine, man cannot be free, he cannot govern himself and he will always remain a slave.''![]()
quote:Op zondag 11 januari 2015 15:55 schreef Resonancer het volgende:
Ik weet nu wel vrij zeker.
Je ne suis pas Charlie.
Charlie Hebdo fired cartoonist for anti-Semitism in 2009
http://www.worldbulletin.(...)nti-semitism-in-2009bronquote:Maurice Sinet, 86, who works under the pen name Sine in the satirical weekly Charlie Hebdo, faced charges of "inciting racial hatred" for a column he wrote in 2009. The piece sparked a slanging match among the Parisian intelligentsia and ended in his dismissal from the magazine.
-edit: kennelijk gaat het ook om aparte uitgaves.quote:Shoah Hebdo est le recueil de toutes ces illustrations satiriques, d'ores et déjà interdit à la vente dans tout l'univers, contrairement au très diffusé "Charlie Hebdo"
[ Bericht 8% gewijzigd door Mylene op 11-01-2015 20:23:55 ]![]()
Als de Gouden Dageraad zou leiden tot een Grexit, steun ik deze strategie naar een Fraxit.quote:Op zondag 11 januari 2015 19:39 schreef Bredemug het volgende:
Laatst was er nog in Frankrijk een man(naam vergeten) op t.v die iets zei in de trend van ''misschien is het tijd om concentratiekampen op te zetten voor mensen met een Arabisch achtergrond'' en je hoorde mensen dat toejuichen.
Ik kreeg toen ik dat hoorde echt kippenvel, willen mensen zo graag terug naar de nazi periodes. Hoop het niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Ik denk dat je een cynisch stukje uit mijn Fok bericht hebt gelezen wat ik plaatste op 9 januari 07:38 bij deze discussiequote:Op zondag 11 januari 2015 19:39 schreef Bredemug het volgende:
Laatst was er nog in Frankrijk een man(naam vergeten) op t.v die iets zei in de trend van ''misschien is het tijd om concentratiekampen op te zetten voor mensen met een Arabisch achtergrond'' en je hoorde mensen dat toejuichen.
Ik kreeg toen ik dat hoorde echt kippenvel, willen mensen zo graag terug naar de nazi periodes. Hoop het niet.quote:(Maar goed als men zeker wilt weten dat iemand een moslim of moslima is dan heb ik een goed idee, geef ze een halve maan op de borst geef en geef ze eigen kampen hier in Europa met Russisch geleverd Gas (Dan kan je de schuld op Rusland afschuiven als de gaskraan dicht is).Dan hoef je in ieder geval niet meer zo bang te zijn als hersenloos debieltje, dat er aanslagen gepleegd worden.)Hoe stout is Konijntjuh!![]()
Het is een trend om trant met trend te verwarren.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Waarom gebruiken ze de catchphrase "Je suis Charlie'?quote:
Vinden zoveel mensen de rotblad grappig of ze zijn eens met de politiek van Hebro?In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo![]()
Ik blijf onderzoeken en onderzoeken tot ik er bij neer val.. dit hele verhaal klopt gewoon niet!! Ik weet gewoon dat CIA er achter zit maar de puzzel is ingewikkeld... nog maar eens wat berekeningen leggen met de gekozen datums en tijdstippen... Ik heb ook op mijn grote kaart een aantal gebeurtenissen gemarkeerd en nu zit ik te peinzen terwijl ik door mijn kamer ijsbeer.. dit complot ga ik ontmaskeren!![]()
Klinkt als een goed en enthousiast plan. Als je iets goeds vindt, kan het in de OP.quote:Op zondag 11 januari 2015 20:18 schreef Flammie het volgende:
Ik blijf onderzoeken en onderzoeken tot ik er bij neer val.. dit hele verhaal klopt gewoon niet!! Ik weet gewoon dat CIA er achter zit maar de puzzel is ingewikkeld... nog maar eens wat berekeningen leggen met de gekozen datums en tijdstippen... Ik heb ook op mijn grote kaart een aantal gebeurtenissen gemarkeerd en nu zit ik te peinzen terwijl ik door mijn kamer ijsbeer.. dit complot ga ik ontmaskeren!The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
*not sure if seriousquote:Op zondag 11 januari 2015 20:18 schreef Flammie het volgende:
Ik blijf onderzoeken en onderzoeken tot ik er bij neer val.. dit hele verhaal klopt gewoon niet!! Ik weet gewoon dat CIA er achter zit maar de puzzel is ingewikkeld... nog maar eens wat berekeningen leggen met de gekozen datums en tijdstippen... Ik heb ook op mijn grote kaart een aantal gebeurtenissen gemarkeerd en nu zit ik te peinzen terwijl ik door mijn kamer ijsbeer.. dit complot ga ik ontmaskeren!![]()
het punt is ook niet dat ze het wel of niet eens zijn. het punt is dat iedereen die die catchphrase gebruikt wil zeggen "ook al ben ik het niet met je eens, je moet dit wel mogen kunnen zeggen"quote:Op zondag 11 januari 2015 20:12 schreef Tingo het volgende:
[..]
Waarom gebruiken ze de catchphrase "Je suis Charlie'?
Vinden zoveel mensen de rotblad grappig of ze zijn eens met de politiek van Hebro?Het is...kiezen of delen, spelen winnen verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen![]()
Weet niet of hij a langskwam:Off topic, maar voor het beeld:quote:A former White House official says the terrorist attack that killed 12 people on Wednesday in Paris was a false flag operation “designed to shore up France’s vassal status to Washington.”
He noted that “the attack on Charlie Hebdo was an inside job and that people identified by NSA as hostile to the Western wars against Muslims are going to be framed for an inside job designed to pull France firmly back under Washington’s thumb.”
The widely read columnist stated that the US “government tells Americans whatever story the government puts together and sits and laughs at the gullibility of the public.”
GJH/GJH
http://www.presstv.ir/Det(...)Paris-attack-Robertsquote:Dr. Roberts: “At any time the Western house of cards could collapse. It (the financial system) is a house of cards. There are no economic fundamentals that support stock prices — the Dow Jones. There are no economic fundamentals that support the strong dollar….
http://kingworldnews.com/(...)e-west-can-collapse/We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.![]()
Je suis charlie bevat waarschijnlijk de sleutel naar de oplossing van dit raadsel... laten we eens samen de diepte in duiken;
JE SUIS CHARLIE
10-5
19-21-9-19
3-8-1-18-12-9-5
we gaan eens spelen met deze nummers om zo tot de wolf te geraken. De persoon achter deze false flags:
10-5 = 15 = O
verschil tussen 19-21 = 2 = B
9-19 = 2 negens dus die kunnen we van elkaar wegstrepen is 1 = A
15-2 = 13 = M
en welk getal komt het vaakste voor in 1-13-1? juist ja.. de 1 = A
OBAMA !!! Hij zit hier dus gewoon achter! De schoft! Ik wist het ook wel eigenlijk..![]()
quote:Op zondag 11 januari 2015 21:18 schreef Flammie het volgende:
Je suis charlie bevat waarschijnlijk de sleutel naar de oplossing van dit raadsel... laten we eens samen de diepte in duiken;
JE SUIS CHARLIE
10-5
19-21-9-19
3-8-1-18-12-9-5
we gaan eens spelen met deze nummers om zo tot de wolf te geraken. De persoon achter deze false flags:
10-5 = 15 = O
verschil tussen 19-21 = 2 = B
9-19 = 2 negens dus die kunnen we van elkaar wegstrepen is 1 = A
15-2 = 13 = M
en welk getal komt het vaakste voor in 1-13-1? juist ja.. de 1 = A
OBAMA !!! Hij zit hier dus gewoon achter! De schoft! Ik wist het ook wel eigenlijk..quote:The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Quite sure not seriousCuriosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Oh Deli Breach
Hebraic Holed
Hi Cabled Hero
Had Breech Oil
Haled Brioche
Hide Crab Hole
Lab Hired Echo
I Beheld Roach
Hard Bile Echo
Behead Orchil
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2766049/pg1We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.![]()
Why the stupid French are saying that Jesus is Charlie Hebdo???
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2766569/pg1If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.![]()
-edit-doe normaal.quote:
[ Bericht 10% gewijzigd door Lavenderr op 11-01-2015 21:38:39 ]post op meerdere plekken tegelijkertijd![]()
Wat een sukkels.quote:Op zondag 11 januari 2015 21:29 schreef Izzy73 het volgende:
Why the stupid French are saying that Jesus is Charlie Hebdo???
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2766569/pg1
Er staat: Je suis Charlie ... En wat lezen ze: Jesu is Charlie.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
[quote]Op zondag 11 januari 2015 21:32 schreef quantum-hans het volgende:
[..]
mod
/quote]
Dat staat buiten kijf.
[ Bericht 19% gewijzigd door Lavenderr op 11-01-2015 21:40:09 ]![]()
Mooi, kunnen we weer ontopic verderquote:
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan![]()
quote:None of you in this thread has picked up the real ANAGRAM MEANING of Je Suis Charlie.
Yes, I *know* Je Suis Charlie means "I am Charlie." However, it's an ANAGRAM, a hidden but simple re-arrangement of the letters will bring out the other, hidden meaning!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Volgens mij betekend Charlie Hebdo gewoon -Charlie Weekly-If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.![]()
Klopt. Dit staat op wikipedia:quote:Op zondag 11 januari 2015 21:35 schreef Izzy73 het volgende:
Volgens mij betekend Charlie Hebdo gewoon -Charlie Weekly-quote:De titel is afgeleid van de stripfiguur Charlie Brown en van het Franse begrip hebdomadaire, dat 'wekelijks' betekent.![]()
Definieer 'normaal', voor kanaleneilandbegrippen was ik best vriendelijk.quote:post op meerdere plekken tegelijkertijd![]()
Voor BNW-begrippen nietquote:Op zondag 11 januari 2015 21:53 schreef quantum-hans het volgende:
[..]
Definieer 'normaal', voor kanaleneilandbegrippen was ik best vriendelijk.![]()
![]()
surprise surprise
http://www.theguardian.co(...)opean-jews-open-armsquote:“I am going to Paris in order to participate in the rally, along with world leaders, for a renewed struggle against the Islamic terrorism that is threatening all of humanity, which I have been calling for for years. This evening I will attend a special rally, along with French president François Hollande, with the Jewish community in France. I will say there that any Jew who wants to immigrate to Israel will be received here with open arms.”EN EEN SIGNATURE VAN MAX. 4 REGELS
BAM![]()
Jeetje, Netanyahu die Joden uitnodigt naar Israël te komen. Wie had dat ooit gedacht.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:33 schreef AhmedJaret het volgende:
surprise surprise
http://www.theguardian.co(...)opean-jews-open-arms
[..]![]()
De Joodse slachtofferrol mag wel iets meer genuanceerd worden. Het is een aanslag geweest op de vrijheid van meningsuiting, maar de anti-semitisme kaart wordt met plezier getrokken.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:33 schreef AhmedJaret het volgende:
surprise surprise
http://www.theguardian.co(...)opean-jews-open-arms
[..]
Overigens heb ik nog geen overtuigend bewijs gezien dat de aanslag/die filmpjes fake zijn.Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.![]()
Er zijn toch vier Joodse slachtoffers te betreuren? Dat noem ik niet de slachtofferkaart trekken maar de keiharde werkelijkheid bij deze gijzeling?quote:Op zondag 11 januari 2015 22:42 schreef DuTank het volgende:
[..]
De Joodse slachtofferrol mag wel iets meer genuanceerd worden. Het is een aanslag geweest op de vrijheid van meningsuiting, maar de anti-semitisme kaart wordt met plezier getrokken.
Overigens heb ik nog geen overtuigend bewijs gezien dat de aanslag/die filmpjes fake zijn.![]()
Ik vond die hele gedachtengang bij die man in die supermarkt ook maar absurd. Zo van: ik ga als steun ook wat terroristisch doen, weet je wat, ik pak de Joden maar.
Er zat geen echt plan achter, niets, het leek mij gewoon een onvoorbereide eenmansactie.
Maar altijd moeten er weer Joden dood.Make my day!![]()
Nog een opvallend filmpje van de beëindiging van de gijzeling.
Achter alle andere agenten staat een agent met een behoorlijk wapen op het pand te knallen.
Lijkt me nogal link met zoveel collega's voor je neus.
Let ook op tijdens de explosie dat er amper reactie is van de agenten.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.![]()
http://bbc-news.co.uk/dou(...)arlie-hebdo-footage/
Opvallend bericht van de bbc.. Moet eerlijk zeggen dat dede eerste keer dat ik de beelden zag ook dacht dat het niet klopte. Zeker de rookpluim naast het hoofd.
Edit FAKE site.
[ Bericht 7% gewijzigd door Bill_E op 12-01-2015 00:51:28 ]![]()
Dat is een nepsite. http://www.bbc.com/news/ is de officiële. De opmaakstijl is ook anders.quote:Op maandag 12 januari 2015 00:36 schreef Bill_E het volgende:
http://bbc-news.co.uk/dou(...)arlie-hebdo-footage/
Opvallend bericht van de bbc.. Moet eerlijk zeggen dat dede eerste keer dat ik de beelden zag ook dacht dat het niet klopte. Zeker de rookpluim naast het hoofd.![]()
Ik paste het artikel wel even.quote:Op maandag 12 januari 2015 00:36 schreef Bill_E het volgende:
http://bbc-news.co.uk/dou(...)arlie-hebdo-footage/
Opvallend bericht van de bbc.. Moet eerlijk zeggen dat dede eerste keer dat ik de beelden zag ook dacht dat het niet klopte. Zeker de rookpluim naast het hoofd.quote:Doubts raised over authenticity of Charlie Hebdo footage.
A video clip broadcast by news agencies across the world in relation to the recent events in Paris is now under scrutiny.
According to analysts, it appears that the footage was recorded over two takes, evidenced by a placement marker that appears by the front left wheel of the vehicle as the gunmen return from apparently gunning down a wounded Gendarme.
A ‘placement marker’ on appears on road as gunmen return.
The killing of the french policeman is also being called into question, due to the ‘lack of blood spatter consistent with that of a close range shooting’.
As shown in the freeze frame below, smoke is shown to emit from the weapon, with no impact or trauma appearing to register on the body of the victim. The decision of many news outlets to blur out the victim is being debated as evidence of complicity in what many are now calling a hoax.
Forensic and ballistics expert David Mayhew commented; “If the video shows events as they actually occurred, then in my opinion it is most likely that the firearm shown is discharging blanks rather than conventional ammunition”.
Staged.
Whilst numerous theories have sprung up concerning this and other details, the general consensus among not just sceptics, but some major news agencies, is that the entire event was a ‘False Flag’ attack perpetrated by the CIA and/or Mossad in a “psy-ops” exercise to rouse hatred against Islam and support for what has been so far, a failing campaign in Iraq, Syria and the Middle East.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-01-2015 00:45:08 ]![]()
quote:Op zondag 11 januari 2015 23:36 schreef Izzy73 het volgende:
Nog een opvallend filmpje van de beëindiging van de gijzeling.
Achter alle andere agenten staat een agent met een behoorlijk wapen op het pand te knallen.
Lijkt me nogal link met zoveel collega's voor je neus.
Let ook op tijdens de explosie dat er amper reactie is van de agenten.
Behoorlijke ruimte om tussendoor te schieten de anderen staan aan de zijkanten van de deur, dus er staat niemand voor door het beeld op schuine hoek is genomen lijkt het alsof er geen ruimte is, op andere beelden zie je gewoon dat hij veel dichterbij staat, net achter de auto, mooie dekkings positie..
Het is een anti teruer eenheid he, die oefenen geregeld voor dit soort situaties..
http://en.wikipedia.org/w(...)e_Intervention_Group
Plus jij kan zien door een masker dat niemand schrikt, die lui pisten heus ook wel in hun broek hoor..
Maar die worden er voor getraind!
Wat er viel flashbang? foor wie gegooid niet duidelijk? kan ook wel iets anders zijn geen idee?Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
Site is fake zoals eerder al vermeld.quote:Op maandag 12 januari 2015 00:44 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik paste het artikel wel even.
[..]
En PressTV is sowieso eenwaard.
quote:Press TV is een Engelstalige Iraanse nieuwszender. Deze is in veel landen te ontvangen en wordt gefinancierd door de Iraanse overheid.![]()
En je hebt gelijk:quote:Op maandag 12 januari 2015 00:42 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Dat is een nepsite. http://www.bbc.com/news/ is de officiële. De opmaakstijl is ook anders.quote:Domain name:
bbc-news.co.uk
Registrant:
Michael Jones
Registrant type:
UK Individual
Registrant's address:
The registrant is a non-trading individual who has opted to have their
address omitted from the WHOIS service.
Data validation:
Registrant contact details validated by Nominet on 07-Nov-2014
Registrar:
1 & 1 Internet AG [Tag = SCHLUND]
URL: https://www.1and1.co.uk
Relevant dates:
Registered on: 28-Dec-2014
Expiry date: 28-Dec-2016
Last updated: 09-Jan-2015
Registration status:
Registered until expiry date.
Name servers:
cash.ns.cloudflare.com
demi.ns.cloudflare.com
WHOIS lookup made at 23:49:31 11-Jan-2015![]()
Haha.. inderdaad. Wel goed gedaan.quote:Op maandag 12 januari 2015 00:50 schreef Supertolll het volgende:
[..]
Site is fake zoals eerder al vermeld.
En PressTV is sowieso eenwaard.
[..]
PressTV kende ik niet.
[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 12-01-2015 00:57:24 ]![]()
Yup, dat er genoeg ruimte is had ik ook door.quote:Op maandag 12 januari 2015 00:48 schreef theguyver het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Behoorlijke ruimte om tussendoor te schieten de anderen staan aan de zijkanten van de deur, dus er staat niemand voor door het beeld op schuine hoek is genomen lijkt het alsof er geen ruimte is, op andere beelden zie je gewoon dat hij veel dichterbij staat, net achter de auto, mooie dekkings positie..
Het is een anti teruer eenheid he, die oefenen geregeld voor dit soort situaties..
http://en.wikipedia.org/w(...)e_Intervention_Group
Plus jij kan zien door een masker dat niemand schrikt, die lui pisten heus ook wel in hun broek hoor..
Maar die worden er voor getraind!
Wat er viel flashbang? foor wie gegooid niet duidelijk? kan ook wel iets anders zijn geen idee?
Ik poste het omdat het vanaf en ander standpunt is gefilmd.
Zeg ook niet dat ze niet reageren op de flash maar amper en deinzen niet echt terug..
Verder valt het gewoon op dat het nogal chaotisch is.
Blijf het apart vinden dat die agenten voor de deur richting elkaar schieten.
Ja ik weet je verklaring dat hij amper naar buiten valt.
Maar dan zou ik verwachten dat de ruiten aan diggelen zouden liggen.
Verder verbind ik er geen conclusies aan en poste het vooral omdat het een andere hoek laat zien.If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.![]()
Maar goed ook Press TV is echt waardeloos.quote:Op maandag 12 januari 2015 00:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Haha.. inderdaad. Wel goed gedaan.
PressTV kende ik niet.
Begrijp ook niet dat er mensen zijn die Paul Craig Roberts serieus kunnen nemen met z'n vaccinaties veroorzaken autisme en ebola is een biologisch wapen ontwikkelt door de VS/
![]()
ASls je de hele video nog eens bekijkt zie je kogelgaten in de ruit zitten..quote:Op maandag 12 januari 2015 01:03 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Yup, dat er genoeg ruimte is had ik ook door.
Ik poste het omdat het vanaf en ander standpunt is gefilmd.
Zeg ook niet dat ze niet reageren op de flash maar amper en deinzen niet echt terug..
Verder valt het gewoon op dat het nogal chaotisch is.
Blijf het apart vinden dat die agenten voor de deur richting elkaar schieten.
Ja ik weet je verklaring dat hij amper naar buiten valt.
Maar dan zou ik verwachten dat de ruiten aan diggelen zouden liggen.
Verder verbind ik er geen conclusies aan en poste het vooral omdat het een andere hoek laat zien.
Again in hollywood breekt glas altijd maar we hebben het hier over een winkel deur, die kan wel stootje hebben he..
Volgende keer bij je lokale supermarkt tik maar eens tegen het raam.
Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
AK47 through water jugs:
Er zijn100en filmpjes te zien over de AK47.
Ik snap niet precies wat er aan de hand is met de agent schietpartij.In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo![]()
ik bedoelde de kogel gaten in de schuif deur rechtsquote:Op maandag 12 januari 2015 01:24 schreef bedachtzaam het volgende:
Daar zat geen glas, let maar eens goed op
Liveleak
Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
Hij had geen waterhoofd?quote:Op maandag 12 januari 2015 01:24 schreef Tingo het volgende:
AK47 through water jugs:
Er zijn100en filmpjes te zien over de AK47.
Ik snap niet precies wat er aan de hand is met de agent schietpartij.Er staat nog een vraag voor u open!!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: