Dat is dan ook nog maar echt net gebeurt.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:16 schreef davedavy het volgende:
Geen enkele nieuwszender meld wat van het metro station.
twitter:rConflictNews twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 15:13:35The Paris metro is not stopping at Trocadero now. reageer retweet
Die lopen ook achter.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:16 schreef davedavy het volgende:
Geen enkele nieuwszender meld wat van het metro station.
Neen, gewoon een beletteringsbedrijfje.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:15 schreef LTVDK het volgende:
Nog een keer:
Is trouwens al bekend of de drukkerij die gegijzeld is degene is die de bladen van Charlie Hebdo uitbrengt?
Tsja, binnenkort is Frankrijk een derde wereldland. Dat kleine laagje beschaving is snel weggepoetst.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:15 schreef Doublepain het volgende:
Perfecte tijd om nu een bank te overvallen daar? Nu alle agenten druk met andere dingen zijn, dat zou toch wel wat zijn
Police Acadamyquote:
quote:Interior Ministry has denied reports that 2 people died in the attack on a kosher supermarket f24.my/YTliveEN pic.twitter.com/shu0tXljcc
Vind het wel mooi die onverstoorbaarheid. Je niet gek laten maken door wat incidenten honderden kilometers verderop.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:14 schreef tralalala het volgende:
Ik vind het altijd zo apart dat er nooit extra nieuws is op de Belgische publieke omroepen, die blijven gewoon 24/7 matige crimeseries uitzenden.
Is dit nou een satirische spotvideo?quote:
Ziet er uit alsof die gasten wel weten wat ze doen.quote:
Oh, o.k.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Er was een verslaggever op straat. Aan hem werd gevraagd of hij een beeld kon geven van de spanningen op straat (om hem heen stonden veel mensen die druk met elkaar in discussie waren). Hij schoot wat mensen en en wist hen bij een discussie te betrekken. Het klinkt niet zo spannend, maar dat was het wel omdat het er duidelijk verhit aan toeging.
twitter:NUnl twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 15:18:01Veiligheidsmaatregelen genomen in Nederland na situatie in Frankrijk: http://t.co/6xvD2kfeXM reageer retweet
Een vochtige grasheuvel, de natuurlijke vijand van de politie.quote:
15quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:18 schreef eenjongen... het volgende:
Hoeveel doden zijn er nu in totaal? 14 toch?
Nee. En de video doet geen recht aan hoe knullig het eruit zag.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:18 schreef happinessfordogs het volgende:
[..]
Is dit nou een satirische spotvideo?
Dreigingsniveau nog altijd hetzelfde dus.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:19 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:NUnl twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 15:18:01Veiligheidsmaatregelen genomen in Nederland na situatie in Frankrijk: http://t.co/6xvD2kfeXM reageer retweet
quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:19 schreef S15 het volgende:
[..]
Is het al bevestigd dat er twee dood zijn in de supermarkt?
quote:Interior Ministry has denied reports that 2 people died in the attack on a kosher supermarket f24.my/YTliveEN pic.twitter.com/shu0tXljcc
Zijn geen doden.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:19 schreef S15 het volgende:
[..]
Is het al bevestigd dat er twee dood zijn in de supermarkt?
Bedankt, krijg nu alleen nog maar gijzelingsberichten, kan die beletteraar niet eens meer vindenquote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:17 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Neen, gewoon een beletteringsbedrijfje.
Tis niet veel als je op hun site kijkt, veel felle kleuren slechte spatiëring e.d.
Lang leve telelenzen.quote:
Meh, matige troll ben je. 2/10quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:20 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Nou nee, al 10 jaar eerder.
Hoeveel landen is het Westen binnengevallen?
Ga dan maar snelquote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:20 schreef PinkLow het volgende:
Let op, ik ga zo boodschappen doen en de vorige keer tijdens de Sydney gijzeling brak toen de hel los.
Ho ho, rustig, laten we ondanks de situatie wel gewoon proberen de kalmte te bewaren en geen rare dingen te zeggen!quote:
Niks.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 15:20 schreef Onnoman het volgende:
echt serieus.. dan zie je een neger en een frans meisje.. wtf zijn die 2 denkende?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |