Als je ziet hoe die mensen leven in Frankrijk is er wel een 'stille' oorlog aan de hand. In die banlieus zitten al die mensen op elkaar zonder enige vorm van sociale zekerheid en een broeinest van criminaliteit. Dan krijg je ook al gauw dit soort gebeurtenissenquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:05 schreef Gia het volgende:
Dat er doden vallen in een land waar een oorlog gaande is, is niet raar of onverwacht.
Maar Frankrijk is niet in oorlog. Dan is een aanslag wel raar en onverwacht. Ja, ongeacht de dreigementen.
Tenzij men vindt dat er een oorlog woedt tussen het vrije Westen en de islam.
Tja....
Dat dachten die 2 gisteren ookquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:00 schreef Officier het volgende:
Maar goed niet geschoten is altijd mis
In irak en syrië, ja, niet in Frankrijk.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:07 schreef Irakees het volgende:
Frankrijk is toch in oorlog met IS in Irak en Syrië? Frankrijk voerde een jaar of twee geleden een oorlog tegen jihadisten in Mali? Daarvoor in Afghanistan? En IS heeft opgeroepen om aanslagen in Frankrijk te plegen.
Hoe herken je een terroristiche eekhoorn dmv infrarood?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:06 schreef Pleun2011 het volgende:
Die helikopters hebben toch infraroodcamera's waarmee je een voortvluchtige eekhoorn nog zou kunnen vinden? Duurt wel lang eigenlijk
Dit is ook mijn gedachte. Helaas.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:06 schreef 10minuteman het volgende:
Ik denk serieus dat er over een jaar of 5 de werelden compleet tegen over elkaar staan.
Die eekhoorns zijn ook het probleemquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:06 schreef Pleun2011 het volgende:
Die helikopters hebben toch infraroodcamera's waarmee je een voortvluchtige eekhoorn nog zou kunnen vinden? Duurt wel lang eigenlijk
Ach. Dat wordt al zeker sinds 9/11 geroepen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:06 schreef 10minuteman het volgende:
Ik denk serieus dat er over een jaar of 5 de werelden compleet tegen over elkaar staan. De islamisering wordt gevoed. En de ongelovigen worden ook gevoed.
Het zou mij niks verbazen dat de ongelovigen over een paar jaar ook het hef in eigen hand gaan nemen. Je krijgt straks meer burgeroorlogen. Dus niet tegen de islamisering maar een combinatie van terroristische groeperingen en doden in de naam van een profeet.
Het is nu ook al aan de gang. Maar het zal erger worden.
Oh, en wie bepaalt waar de oorlog gevoerd wordt?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:08 schreef Gia het volgende:
[..]
In irak en syrië, ja, niet in Frankrijk.
Ik denk dat over 5 jaar ISIS ter ziele is gegaan als eenheid, en daardoor ook zijn aantrekkelijkheid heeft verloren voor labiele moslims hier in het westen. Het einde van ISIS betekent ook het einde van het moslimfundamentalisme zoals we dat nu kennen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:06 schreef 10minuteman het volgende:
Ik denk serieus dat er over een jaar of 5 de werelden compleet tegen over elkaar staan. De islamisering wordt gevoed. En de ongelovigen worden ook gevoed.
Het zou mij niks verbazen dat de ongelovigen over een paar jaar ook het hef in eigen hand gaan nemen. Dus niet tegen de islamisering maar een combinatie van terroristische groeperingen en doden in de naam van een profeet.
Het is nu ook al aan de gang. Maar het zal erger worden.
Het oppermachtige westen natuurlijk. Tering zeg, heb jij nooit opgelet op school ofzo?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:08 schreef Irakees het volgende:
[..]
Oh, en wie bepaalt waar de oorlog gevoerd wordt?
Ik denk dat je dat aan de vorm wel ziet.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:08 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die eekhoorns zijn ook het probleemIn een bos is meestal wel een hoop leven te vinden, dan moet je alles verifiëren om te kijken of het een dier is of niet.
Dat hoop ik maar.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat over 5 jaar ISIS ter ziele is gegaan als eenheid, en daardoor ook zijn aantrekkelijkheid heeft verloren voor labiele moslims hier in het westen. Het einde van ISIS betekent ook het einde van het moslimfundamentalisme zoals we dat nu kennen.
Ik denk dat IS nog wel een tijdje doorgaat . Sterke organisatie met veel geld en wapensquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat over 5 jaar ISIS ter ziele is gegaan als eenheid, en daardoor ook zijn aantrekkelijkheid heeft verloren voor labiele moslims hier in het westen. Het einde van ISIS betekent ook het einde van het moslimfundamentalisme zoals we dat nu kennen.
Niet langer. Daarom is men ook zo boos.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Het oppermachtige westen natuurlijk. Tering zeg, heb jij nooit opgelet op school ofzo?
Ze kijken van boven hequote:Op donderdag 8 januari 2015 20:09 schreef Penguinz het volgende:
[..]
Ik denk dat je dat aan de vorm wel ziet.
Het is een feit dat er geen oorlog woedt in Frankrijk en de rest van Europa.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:08 schreef Irakees het volgende:
Oh, en wie bepaalt waar de oorlog gevoerd wordt?
Dan komt er wat nieuws voor in de plaats, of wordt Al-Qaida weer attractiever, of Boko Haram. Ik denk niet dat wij in onze levensdagen een oplossing voor moslimfundamentalisme gaan meemaken.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat over 5 jaar ISIS ter ziele is gegaan als eenheid, en daardoor ook zijn aantrekkelijkheid heeft verloren voor labiele moslims hier in het westen. Het einde van ISIS betekent ook het einde van het moslimfundamentalisme zoals we dat nu kennen.
Gewoon weer wat meer bommen richting die schurkenstaatjes, succes gegarandeerd.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:10 schreef Irakees het volgende:
[..]
Niet langer. Daarom is men ook zo boos.
Niet op grote schaal. Maar IS wil de oorlog naar het Westen brengen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:11 schreef Gia het volgende:
Het is een feit dat er geen oorlog woedt in Frankrijk en de rest van Europa.
quote:France to host international 'anti-terrorism' meeting Sunday
rance's interior minister said he would host an international meeting Sunday for his counterparts from the United States and Europe to discuss the battle against terrorism in the wake of the Paris magazine massacre.
"I have taken the initiative of inviting to Paris on Sunday my counterparts from the most affected European countries... as well as my American colleague (Attorney General) Eric Holder," said Bernard Cazeneuve.
The meeting is about the other countries "showing their solidarity with France," which suffered its bloodiest attack in half a century on Wednesday when 12 people were mown down at the offices of satirical weekly Charlie Hebdo.
"But it's also about exchanging ideas about the common challenge that the terrorists are posing and which can only be resolved within the European Union and beyond," Cazeneuve added.
A US Justice Department official said earlier Thursday that the meetings would include "discussions on addressing terrorist threats, foreign fighters and countering violent extremism."
https://uk.news.yahoo.com(...)3428079.html#5KA4y4M
Dan hebben ze pech.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:11 schreef Irakees het volgende:
[..]
Niet op grote schaal. Maar IS wil de oorlog naar het Westen brengen.
Eetzequote:Op donderdag 8 januari 2015 20:12 schreef Inolvidable het volgende:
Nou die mediastilte gaat wel even duren. Ik ga maar eens eten.
En als het zover is, dán kijkt men niet meer zo snel op bij 12 doden.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:11 schreef Irakees het volgende:
[..]
Niet op grote schaal. Maar IS wil de oorlog naar het Westen brengen.
En dan houden al die demonstraties wel op.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:13 schreef Gia het volgende:
[..]
En als het zover is, dán kijkt men niet meer zo snel op bij 12 doden.
Nu nog wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |