quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:51 schreef Smack10 het volgende:
Agente overleden van schietpartij vanochtend..
Uderzo, van Asterix en Obelix nam in die strip juist iedere denkbare bevolkingsgroep op de hak.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Frankrijk, het land van Hergé en Uderzo. Deze grootmeesters van de strip, wereldwijd bekend, hebben zelden iemand beledigd. Het kan dus ook anders.²
Maar die schietpartij had toch waarschijnlijk niets met de aanslag van gisteren te doen?quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:51 schreef Smack10 het volgende:
Agente overleden van schietpartij vanochtend..
Vind dat ze erg snel zijn dat uit te sluiten...quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:52 schreef Felagund het volgende:
[..]
Maar die schietpartij had toch waarschijnlijk niets met de aanslag van gisteren te doen?
Dood aan alle Jihadisten!!quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:51 schreef Smack10 het volgende:
Agente overleden van schietpartij vanochtend..
Frankrijk ziet nooit verbanden.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:52 schreef Felagund het volgende:
[..]
Maar die schietpartij had toch waarschijnlijk niets met de aanslag van gisteren te doen?
Granaten die tijdens de training gebruikt wordenquote:
idd ik ben ff weg, wat een disrespectquote:Op donderdag 8 januari 2015 10:53 schreef Frutsel het volgende:
de kleutergroep is ook weer gearriveerd
ff normaal aub
Wat betekent dat? Dat het het niet dezelfde schutters zijn of dat het geen moslims zijn?quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:52 schreef Felagund het volgende:
[..]
Maar die schietpartij had toch waarschijnlijk niets met de aanslag van gisteren te doen?
Ga mij niets vertellen over Asterix, ik ben een lezer van het eerste uur. Uderzo deed dit op een leuke manier.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:52 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Uderzo, van Asterix en Obelix nam in die strip juist iedere denkbare bevolkingsgroep op de hak.
Als je hier spot en sarcasme gebruikt is dat volgens mij geen disrespect.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:53 schreef crv het volgende:
[..]
idd ik ben ff weg, wat een disrespect
En licht enzoquote:Op donderdag 8 januari 2015 10:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
En ontzettend goedkope pizza's in de Boulevard Ornano. Mooie wijk.²
Live op sky news.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:55 schreef Nibb-it het volgende:
BRI (antiterrorisme-eenheid) ter plaatse in Montrouge.
quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:53 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Wat betekent dat? Dat het het niet dezelfde schutters zijn of dat het geen moslims zijn?
quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:53 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Vind dat ze erg snel zijn dat uit te sluiten...
Ze zijn idd erg snel met uitsluiten, al lijkt het mij sterk dat het dezelfde schutters zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:53 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Frankrijk ziet nooit verbanden.
Bron is trouwens BBC zender.
Moslims denken daar vaak anders overquote:Op donderdag 8 januari 2015 10:54 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als je hier spot en sarcasme gebruikt is dat volgens mij geen disrespect.
Was een agente toch?quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:55 schreef Nibb-it het volgende:
La policière impliquée dans la fusillade de ce matin à la frontière entre Montrouge et Malakoff est morte des suites de ses blessures - le Monde.
Agent overleden aan zijn verwondingen.
Het is nu wachten tot een onverschrokken Romein zich gaat wreken in een pretpark!quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:52 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Uderzo, van Asterix en Obelix nam in die strip juist iedere denkbare bevolkingsgroep op de hak.
Dat is een interpretatie. Kijk maar eens hoe een neger wordt afgebeeld door Uderzo. Ook geloof werd belachelijk gemaakt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ga mij niets vertellen over Asterix, ik ben een lezer van het eerste uur. Uderzo deed dit op een leuke manier.²
Ja.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:56 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Was een agente toch?
Tenminste dat plaatste ik net.
Policière is een agente iddquote:Op donderdag 8 januari 2015 10:56 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Was een agente toch?
Tenminste dat plaatste ik net.
Dat is een kwestie van smaak.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ga mij niets vertellen over Asterix, ik ben een lezer van het eerste uur. Uderzo deed dit op een leuke manier.²
Ik heb eigenlijk meer het gevoel van samenhorigheid dan bij eerdere incidenten.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
Het gaat allemaal lekker. Ik hoop dat mensen hun kalmte een beetje kunnen bewaren, maar ik vrees voor een kettingreactie van geweld.
Gelegenheidssatiricusquote:
quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:57 schreef Kosmoproleet het volgende:
Beter agenten uit heel West-Europa naar Parijs nu om de rust hand te haven.
Ik zou het wel toejuichen. Schouders ophalen en hope for the best heeft Europa de laatste decennia genoeg gedaan en we weten inmiddels waar dat toe leidt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
Het gaat allemaal lekker. Ik hoop dat mensen hun kalmte een beetje kunnen bewaren, maar ik vrees voor een kettingreactie van geweld.
http://rt.com/news/220819-attack-mosque-france-paris/quote:Op donderdag 8 januari 2015 11:01 schreef PicoMMP het volgende:
Bron van die granaten in die moskee in Le Mans?
Daar ben ik ook bang voor.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
Het gaat allemaal lekker. Ik hoop dat mensen hun kalmte een beetje kunnen bewaren, maar ik vrees voor een kettingreactie van geweld.
Vrijheid verdedigen dmv politiestaat werkt niet.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:57 schreef Kosmoproleet het volgende:
Beter agenten uit heel West-Europa naar Parijs nu om de rust hand te haven.
Gta shitquote:Op donderdag 8 januari 2015 11:01 schreef Smack10 het volgende:
Jezus, wat gaan die agenten doen, vraag me af of ze niet een beetje bang zijn.
Even de rust herstellen is nu topprioriteit.quote:Op donderdag 8 januari 2015 11:02 schreef Roceco het volgende:
[..]
Vrijheid verdedigen dmv politiestaat werkt niet.
Dat is een taak van recherche.quote:Op donderdag 8 januari 2015 10:46 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze geen idee waar ze zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |