De spugers zijn anders wel het type volk dat het fanatiekst meeloopt in deze Pegida-demonstraties of deze van harte steunt.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:34 schreef ems. het volgende:
Los daarvan maakt het natuurlijk voor de discussie heel weinig uit of jouw zusje wel of niet bespuugd is.
Met deze post druk jij "allerlei moslimorganisaties" anders ook in de extremistische hoek. Het merendeel van die organisaties accepteert gewoon dat wij hier op allerlei manieren kritiek mogen uiten op religies.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:39 schreef Jigzoz het volgende:
Maar ontopic: merkwaardig dat er allerlei hoogwaardigheidsbekleders wél dolgraag in gesprek willen met allerlei moslimorganisaties die toch echt van mening zijn dat niemand, ook niet-mosims, Mohammed mogen afbeelden of bespotten (toch de oorzaak van die slachting in Parijs), maar dat een bijzonder gemengde groep mensen die zich zorgen maken simpelweg genegeerd wordt, of erger nog: in de extreemrechtse hoek worden gedrukt.
Nee hoor. De opvatting dat niemand Mohammed zou mogen bespotten of afbeelden is bijzonder breed gedeeld in moslimkringen.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Met deze post druk jij "allerlei moslimorganisaties" anders ook in de extremistische hoek. Het merendeel van die organisaties accepteert gewoon dat wij hier op allerlei manieren kritiek mogen uiten op religies.
Misschien vinden ze dat wel, maar ze accepteren ook dat dat hier kan en mag.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:43 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nee hoor. De opvatting dat niemand Mohammed zou mogen bespotten of afbeelden is bijzonder breed gedeeld in moslimkringen.
A - specificeer "bijzonder breed"quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:43 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nee hoor. De opvatting dat niemand Mohammed zou mogen bespotten of afbeelden is bijzonder breed gedeeld in moslimkringen.
Da's wel een heel vage uitspraak. Wat bedoel je met accepteren?quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Misschien vinden ze dat wel, maar ze accepteren ook dat dat hier kan en mag.
Dat ze ze de normen en waarden van onze westerse maatschappij accepteren. Want dat doen verreweg de meeste moslims die hier wonen.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:46 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Da's wel een heel vage uitspraak. Wat bedoel je met accepteren?
Zeker. Het is alleen wel de bron van dit soort wrijvingen die in het ernstigste geval leiden tot dit soort slachtingen.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:46 schreef El_Matador het volgende:
[..]
A - specificeer "bijzonder breed"
B - laat die moslims dat lekker vinden, zolang ze niet met mitrailleurs staan te zwaaien, mogen ze vinden wat ze willen, niet dan?
We praten echt totaal langs elkaar heen.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat ze ze de normen en waarden van onze westerse maatschappij accepteren. Want dat doen verreweg de meeste moslims die hier wonen.
Dat komt waarschijnlijk doordat ik niet zeg wat jij wil horen.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:49 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
We praten echt totaal langs elkaar heen.
Nee. Echt, totaal niet.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:50 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat komt waarschijnlijk doordat ik niet zeg wat jij wil horen.
De wrijvingen zijn politiek gemotiveerd. Dit soort slachtingen zijn uitgevoerd door professionele terroristen. Getraind, zoals Breivik dat ook deed. Niet vanuit een specifieke religie maar vanuit een zieke ideologie.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:48 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Zeker. Het is alleen wel de bron van dit soort wrijvingen die in het ernstigste geval leiden tot dit soort slachtingen.
In directe zin heeft niemand er iets mee te maken behalve de daders. Maar als een multiculturele samenleving succesvol wil zijn, dan is het essentieel dat iedereen beseft dat zijn eigen religieuze regels uitsluitend op de religieuze groep zelf van toepassing zijn. Het idee van een breed gedragen onvrede onder moslims over bepaalde cartoons is een extreem goede voedingsbodem voor dit soort terreur.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De wrijvingen zijn politiek gemotiveerd. Dit soort slachtingen zijn uitgevoerd door professionele terroristen. Getraind, zoals Breivik dat ook deed. Niet vanuit een specifieke religie maar vanuit een zieke ideologie.
Nog steeds zie je niet al die PVV'ers en Blut und Bodengekkies overal kinderen doodschieten, toch?
Een normale moslim heeft niets te maken met die gekken in Parijs.
Net als ik, die wel es cartoons teken, er niets mee te maken heb.
Het helpt ook niet bepaald mee dat kritische cartoons over Israel met antisemitismequote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:55 schreef Jigzoz het volgende:
Het idee van een breed gedragen onvrede onder moslims over bepaalde cartoons is een extreem goede voedingsbodem voor dit soort terreur.
En (neo)nazi's.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 20:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het helpt ook niet bepaald mee dat kritische cartoons over Israel met antisemitismeworden gelabeld en de tekenaars vervolgd.
Dat bleek deze week ook weer. Het is een PVV-vrijheid die wordt bepleit, geen echte vrijheid.
En dat steekt niet alleen moslims, maar mij ook.
Net zoals er waarschijnlijk een hoop mensen zijn die de acties in Frankrijk afkeuren, maar wel begrijpen waarom het die mensen het doen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 21:46 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik gok half Nederland met mij. En net als bijna alle Nederlanders zal ik nooit op de PVV stemmen. Ook vind ik mezelf niet xenofoob, racistisch of Islamofoob.
En ik zal ook niet snel behoefte hebben om met zo'n demonstratie mee te lopen. Maar ik begrijp die mensen wel en geef ze grotendeels gelijk.
Ja, begrip voor een vredige protestmars of begrip voor een massamoord, het is ongeveer hetzelfde.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 21:58 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Net zoals er waarschijnlijk een hoop mensen zijn die de acties in Frankrijk afkeuren, maar wel begrijpen waarom het die mensen het doen.
Ja, en net zoals dat er een hoop mensen van croissantjes houden, maar stiekem ook wel eens een puddingbroodje eten.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 21:58 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Net zoals er waarschijnlijk een hoop mensen zijn die de acties in Frankrijk afkeuren, maar wel begrijpen waarom het die mensen het doen.
Is het jammer dat een meerderheid van de Duitse bevolking inziet dat het veroorzaken van verdeeldheid niet functioneert?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |