abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_148411012
quote:
10s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 22:37 schreef Bombvis het volgende:
Je zou maar in Dubai zitten, fijn je club achterna gereisd, trainingskampje meepakken enzo.. :')
Kom je terug in Nederland is het uitverkocht :D :')
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_148411165
Ja wtf is deze dan.
pi_148411196
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 23:32 schreef eight het volgende:

[..]

Kom je terug in Nederland is het uitverkocht :D :')
Alleen mogelijk bij Feyenoord _O_
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
  dinsdag 6 januari 2015 @ 23:39:38 #179
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_148411218
Stelletje uitnemers op Marktplaats.
pi_148411247
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:18 schreef CylonNL het volgende:

[..]

Aannames aannames. Vind t wel sjiek dat t zo opgelost kan worden. Hij had ook nog een half seizoen op de bank kunnen doorbrengen à 400k. Een salaris wat de gem. eredivisie club niet eens meer kan ophoesten.

Hij verdient wel wat krediet. Jammer dat hij weg gaat, maar zo gaat t in de voetballerij. Heeft echt wel wat voor Feyenoord betekend de afgelopen seizoenen, niet in het veld dan wel in de groep. Gun hem t allerbeste.

Over aannames gesproken.. Je gaat er nu vanuit dat Schaken 4 ton in heeft geleverd maar dat kan ik nergens uit opmaken. Ze noemden het 'onderling overeenstemming bereikt tot ontbinding contract ' dus het zou me niets verbazen als Schaken nog 50% salaris bedongen heeft.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
  dinsdag 6 januari 2015 @ 23:41:18 #181
391874 Pascalus
-geroyeerd-
pi_148411266
Allemaal even duizend euro bieden op Marktplaats jongons.
Ik ben inmiddels overleden.
pi_148412283
Kaarten blokkeren lijkt me de enige optie. Met 1 sk barcode kon je meerdere kaarten bestellen. Anders moet je sk-houders gaan uitleggen dat ze niet op hun eigen vak kunnen gaan staan/zitten/liggen omdat het al uitverkocht is.
pi_148412343
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 00:16 schreef Maastoren het volgende:
Kaarten blokkeren lijkt me de enige optie. Met 1 sk barcode kon je meerdere kaarten bestellen. Anders moet je sk-houders gaan uitleggen dat ze niet op hun eigen vak kunnen gaan staan/zitten/liggen omdat het al uitverkocht is.
Loop je wel het risico dat er honderden mensen met geblokkeerde kaarten aan de poort staan door "medesupporters" die hun geblokkeerde kaarten via marktplaats verkopen.
pi_148412355
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 00:16 schreef Maastoren het volgende:
Kaarten blokkeren lijkt me de enige optie. Met 1 sk barcode kon je meerdere kaarten bestellen. Anders moet je sk-houders gaan uitleggen dat ze niet op hun eigen vak kunnen gaan staan/zitten/liggen omdat het al uitverkocht is.
Om te voorkomen dat de pleuris uitbreekt, kunnen ze het beter zo oplossen inderdaad.
Abracadabra, tapate guarra!
pi_148412380
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 00:19 schreef Feyenoordlife het volgende:

[..]

Loop je wel het risico dat er honderden mensen met geblokkeerde kaarten aan de poort staan door "medesupporters" die hun geblokkeerde kaarten via marktplaats verkopen.
En dan zegt Feyenoord: dikke pech. Had je maar kaarten via de officiële verkooppunten moeten kopen.
  woensdag 7 januari 2015 @ 00:22:22 #186
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_148412417
Ik vind de kaartverkoop voor Roma uit veel boeiender. Als seizoenskaarthouder kan je uiteindelijk toch wel je eigen plekkie terugkopen, no worries. En een overvol vak heeft ook zo zijn charmes, zie Heizel. Lekker oldskool.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 7 januari 2015 @ 00:23:14 #187
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_148412435
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 00:20 schreef Maastoren het volgende:

[..]

En dan zegt Feyenoord: dikke pech. Had je maar kaarten via de officiële verkooppunten moeten kopen.
Ik zag op twitter ook gewoon al uitgedraaide primera-kaartjes voorbij komen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_148412488
quote:
10s.gif Op woensdag 7 januari 2015 00:23 schreef Caland het volgende:

[..]

Ik zag op twitter ook gewoon al uitgedraaide primera-kaartjes voorbij komen.
Die zag ik ook ja. Ze hebben er hoe dan ook een gigantische pleuris zooi van gemaakt. Diegene die hier verantwoordelijk voor is kan denk ik langs het UWV morgen.
pi_148412898
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 23:40 schreef eight het volgende:

[..]

Over aannames gesproken.. Je gaat er nu vanuit dat Schaken 4 ton in heeft geleverd maar dat kan ik nergens uit opmaken. Ze noemden het 'onderling overeenstemming bereikt tot ontbinding contract ' dus het zou me niets verbazen als Schaken nog 50% salaris bedongen heeft.
Uiteraard komt bij zoiets het e.e.a. aan bargaining bij kijken. Maar t blijft hoe dan ook een win - win voor beide partijen in dit geval.
  woensdag 7 januari 2015 @ 03:11:15 #190
434029 KillemWieft
Zie signature
pi_148414968
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 22:49 schreef hhh38 het volgende:
Dat interview met Kongolo en Van Beek bij Nieuwsuur :D
Proud member of the IDGAF+FU2 community
  woensdag 7 januari 2015 @ 07:57:12 #191
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_148416029
Mijn kaart voor de thuiswedstrijd ligt allang veilig bij mij thuis.

quote:
1s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 21:36 schreef Kiid het volgende:

[..]

Hij heeft geen eerlijke kans gehad op 10 en heeft nu te maken met oneerlijke concurrentie. Op zo'n moment zou ik ook vertrekken, Feyenoord of niet. Dat twee trainers het anders zien interesseert mij niet, zij hebben hun mening en ik de mijne. Rutten wint nooit prijzen en staat nu ook weer mijlenver achter in de competitie, dus op basis waarvan zou hij gelijk moeten hebben?

Er zijn weinig mensen te vinden die Immers een goede speler vinden op die paar verstokte Feyenoord fans die dol zijn op alles wat een tackle maakt en achter de bal aan rent. Bij Ajax/Psv zou zo'n pipo allang vertrokken zijn, maar bij Feyenoord niet en dat is waarom zij kampioen worden en wij niet. We zijn tevreden met subtop materiaal en daarmee eindig je waar je hoort; subtop.
En ik de mijne. :')

Ik heb godverdomme nog nooit zo hard gelachen hier. :') _O-
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_148416817
quote:
Feyenoord – AS Roma: Seizoenkaarthouders twee weken lang voorrang en korting

In de periode van woensdag 7 januari t/m donderdag 22 januari hebben seizoenkaarthouders de mogelijkheid om hun seizoenkaartplaats terug te kopen voor de wedstrijd Feyenoord – AS Roma (donderdag 26 februari 2015 om 21.05 uur). In deze periode van ruim twee weken is de ‘eigen plaats’ exclusief gereserveerd voor seizoenkaarthouders. Er is dus tijdens de voorrangsperiode geen tijdsdruk op het kopen van een kaart.

Seizoenkaarthouders krijgen 15% korting t.o.v. andere supporters die later een kaart kopen. Het terugkopen van de eigen plaats kan via TicketBox en via www.feyenoord.nl/ticketshop (kies ‘Eigen plaats’ i.p.v. ‘Bestel’). Na 22 januari gaan alle niet-teruggekochte plaatsen in de verkoop voor overige supporter, waarbij leden van Het Legioen (w.o. ook seizoenkaarthouders) nog een paar dagen voorrang (en korting) hebben op clubkaarthouders. Voor clubkaarthouders start de verkoop op woensdag 28 januari.

Uitzonderingsgroepen
Er zijn verschillende uitzonderingsgroepen; seizoenkaarthouders die om verschillende redenen hun eigen plaats niet of tegen andere voorwaarden kunnen terugkopen. De bewuste supporters zijn hierover geïnformeerd:
• Alle seizoenkaarthouders op de vakken F, H en Y2
• Enkele seizoenkaarthouders op de vakken K, M en N
• Alle seizoenkaarthouders op gezinsvak P
• Alle seizoenkaarthouders op gezinsvak CC, DD, OO en PP
• Enkele seizoenkaarthouders die (tijdelijk) geen actieve seizoenkaart hebben/hadden (bijvoorbeeld seizoenkaarthouders die pasgeleden een Silvercard hebben aangevraagd)

Beschikbare vakken en prijzen
Klik hier voor een actueel overzicht.

Kaart kopen via TicketBox en Internet
Als je niet valt binnen een van de uitzonderingsgroepen valt, dan kun je als seizoenkaarthouder je eigen plaats terugkopen of een kaart voor een ander vak kopen:

Eigen plaats
Het terugkopen van je eigen plaats kan via TicketBox en via www.feyenoord.nl/ticketshop. In beide gevallen (bij TicketBox moet je erom vragen) moet er bij het bestellen gekozen worden voor ‘Eigen plaats’ i.p.v. ‘Bestel’.

Wat als het terugkopen niet lukt?
Het kan gebeuren dat het niet wil lukken om je eigen plaats terug te kopen. In dat geval is het goed om te weten dat je d.m.v. een speciaal formulier op www.feyenoord.nl/eigenplaats bij Feyenoord het verzoek kunt neerleggen om een reservering van je eigen plaats voor je te maken. Dat voorkomt dat je contact moet opnemen met Feyenoord Service & Tickets. Aan de hand van het ingevulde formulier maken wij een reservering voor je en vervolgens sturen wij de kaart simpelweg naar je op. Betaling kan naderhand via iDEAL (je ontvangt van onze betaalpartner Buckaroo een email met daarin een betaalverzoek en een link naar iDEAL).

Ander vak
Wil je niet plaatsnemen op je eigen stoel, dan kun je natuurlijk ook proberen een kaart te kopen voor een ander vak (voor beschikbare vakken, zie www.feyenoord.nl/kaartverkoopinformatie). Houd er rekening mee dat je kiest voor ‘Bestel’ i.p.v. ‘Eigen plaats’.

Samen met iemand anders naar een ander vak
Waarschijnlijk wil je niet alleen plaatsnemen op een ander vak. Daarom kun je in één bestelling voor meerdere supporters tegelijk kaarten kopen. Bij TicketBox kun je dat doen door de seizoenkaart van de ander(en) bij te laten scannen (en geef aan dat men op ‘Bestel’ klikt i.p.v. ‘Eigen plaats), in de online ticketshop kun je dat zelf doen door extra barcodes toe te voegen (na op ‘Bestel’ te hebben geklikt, kies je voor ‘Barcode toevoegen’ en pas daarna klik je op ‘Doorgaan’). Natuurlijk kun je alleen kaarten kopen voor andere seizoenkaarthouders die ook mogen kopen tijdens dezelfde verkoopperiode als jij.

Voorrang leden Het Legioen
Op zaterdag 24 januari gaan alle niet-teruggekochte plaatsen van seizoenkaarthouders samen met de resterende, vrije plaatsen in de verkoop voor Legioen-leden (Legioen Clubkaarthouders). Dit betekent dat ook seizoenkaarthouders nog een paar dagen langer de tijd hebben om een kaart te kopen. De eigen plaats terugkopen kan alleen niet meer. Ook in deze periode ontvangen kopers van een kaart 15% korting. Verdere verkoopinformatie (zoals aantal kaarten dat per Legioen-lid gekocht kan worden) volgt.

Losse verkoop
Vanaf woensdag 28 januari kunnen ook clubkaarthouders een kaart kopen. Verdere verkoopinformatie (zoals aantal kaarten dat per clubkaart gekocht kan worden) volgt.
Wanneer vandaag nog niet bekend, staat er nu nog niet op iig

Edit: En 30 seconden later wel ^O^
Edit2: Waarop 5 seconden later de shop crasht _O_
Edit3: Kaarten binnen _O_

[ Bericht 1% gewijzigd door Bombvis op 07-01-2015 09:13:10 ]
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_148417016
quote:
14s.gif Op woensdag 7 januari 2015 09:07 schreef Bombvis het volgende:

[..]

Wanneer vandaag nog niet bekend, staat er nu nog niet op iig

Edit: En 30 seconden later wel ^O^
Edit2: Waarop 5 seconden later de shop crasht _O_
Edit3: Kaarten binnen _O_
Silvercard aangevraagd, heb een kaart toegestuurd gekregen, moet nu alleen nog een bericht krijgen van Buckaroo om hem te betalen/ valideren...
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
pi_148417109
quote:
14s.gif Op woensdag 7 januari 2015 09:07 schreef Bombvis het volgende:

[..]

Wanneer vandaag nog niet bekend, staat er nu nog niet op iig

Edit: En 30 seconden later wel ^O^
Edit2: Waarop 5 seconden later de shop crasht _O_
Edit3: Kaarten binnen _O_
en mijn kaart die ik gister gekocht heb dan ;(

Is die nog geldig? Zo maar even bellen
pi_148417342
quote:
14s.gif Op woensdag 7 januari 2015 07:57 schreef Happel het volgende:
Mijn kaart voor de thuiswedstrijd ligt allang veilig bij mij thuis.

[..]

En ik de mijne. :')

Ik heb godverdomme nog nooit zo hard gelachen hier. :') _O-
Jij bent wel van de constructieve reacties, of niet? Tijden veranderen pik, vroeger voegde je nog wel eens wat toe, maar tegenwoordig ben je maar een irritant mannetje geworden. En dat was dan nog in het 10-0/Been tijdperk, kan je nagaan.
Op vrijdag 26 april 2019 11:05 schreef Flippiee het volgende:[..]
Dag knapste man van FOK!
  woensdag 7 januari 2015 @ 09:50:28 #197
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_148417691
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 09:34 schreef Kiid het volgende:

[..]

Jij bent wel van de constructieve reacties, of niet? Tijden veranderen pik, vroeger voegde je nog wel eens wat toe, maar tegenwoordig ben je maar een irritant mannetje geworden. En dat was dan nog in het 10-0/Been tijdperk, kan je nagaan.
Sorry. Valt weinig constructiefs toe te voegen aan iemand die zo ingenomen is met zichzelf.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_148417712
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 21:54 schreef CylonNL het volgende:

[..]

Wat een stom gelul. Sinds wanneer is concurrentie oneerlijk? De beste spelers spelen simpelweg.
Allicht die jongen een jaartje verhuren als hij zo om speeltijd verlegen zit?

Een transfer naar een club zoals Napoli loopt ook uit op de bank warm houden.

Edit: en wat Sunri5e zegt.
Als je je beste speler rechtsbuiten zet in plaats van op 10 (wat zijn positie is) en Ziyech niet wil halen omdat hij dan niet op 10 kan spelen omdat we Immers al hebben dan mag je inderdaad spreken van oneerlijke concurrentie. Vilhena speelt twee jaar basis en wordt zonder pardon eruit gehaald na de komst van El Ahmadi. Zo gek vind ik zijn reactie niet.
Op vrijdag 26 april 2019 11:05 schreef Flippiee het volgende:[..]
Dag knapste man van FOK!
  Moderator woensdag 7 januari 2015 @ 09:53:23 #199
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_148417762
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 09:51 schreef Kiid het volgende:

[..]

Als je je beste speler rechtsbuiten zet in plaats van op 10 (wat zijn positie is) en Ziyech niet wil halen omdat hij dan niet op 10 kan spelen omdat we Immers al hebben dan mag je inderdaad spreken van oneerlijke concurrentie. Vilhena speelt twee jaar basis en wordt zonder pardon eruit gehaald na de komst van El Ahmadi. Zo gek vind ik zijn reactie niet.
Als Vilhena nou geweldig had gespeeld vorig jaar had je een punt gehad. Maar dat was dus niet zo.
pi_148417766
quote:
14s.gif Op woensdag 7 januari 2015 09:50 schreef Happel het volgende:

[..]

Sorry. Valt weinig constructiefs toe te voegen aan iemand die zo ingenomen is met zichzelf.
Het is jammer dat Feyenoord supporters heeft die tevreden zijn met het middelmaat cultuur tegenwoordig. De club verdient beter.

Weet je zeker dat je niet een keer naar beneden bent gedonderd en met je hoofd tegen een hard object bent gevallen? Dat lijkt mij waarschijnlijker namelijk :Y
Op vrijdag 26 april 2019 11:05 schreef Flippiee het volgende:[..]
Dag knapste man van FOK!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')