Dat moet toch niet zo moeilijk zijn om een trade te laten zien van vandaag van 40$ voor de WTI zoals je propangandeertquote:Op maandag 5 januari 2015 20:42 schreef Nintex het volgende:
[..]
http://www.zerohedge.com/(...)ti-crude-plunges-40s
In het artikel staat de prijs een dip had in de 40s.quote:Op maandag 5 januari 2015 20:42 schreef Nintex het volgende:
[..]
http://www.zerohedge.com/(...)ti-crude-plunges-40s
Het plaatje is wat onduidelijk, de onderste en bovenste grafiek zijn los van elkaar.
WTI is niet onder de 49$ geweest vandaag. Er wordt een hoop afgelogen hier. Haat maakt blind. En doof. En blind. Aapje.quote:Op maandag 5 januari 2015 20:42 schreef Nintex het volgende:
Het plaatje is wat onduidelijk, de onderste en bovenste grafiek zijn los van elkaar. Die groene lijn is vandaag waarbij olie even op $40 stond en toen terugschoot naar $50. De rode grafiek is historisch gezien de momenten waarop dat gebeurde.
twitter:FridaGhitis twitterde op maandag 05-01-2015 om 20:43:10There it is: oil breaks below $50, takes $40-handle. Now it must climb 100% to get back to $100 http://t.co/OGvIR2CEF2 reageer retweet
Landen/regerigen voeren Oorlog en niet de bedrijven, als er in OekraIne orders liggen voor SHELL voor schaliegas en bijvoorbeeld voor een General Electric een opdracht voornieuwe kerncentrales. Dan zal de Amerikaanse overheid hier geen droll op verdienen maar wel deze bedrijven die deze projecten aannemen in opdracht van Oekraïnse regering.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:58 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Waar komt al die onzin toch vandaan dat Europa en de VS geld met deze oorlog verdienen? Er is echt voor honderden miljarden weggegaan door deze oorlog.
Dat compenseer je niet met een paar gasveldjes die je over 20 jaar misschien kan exploiteren.
Je weet dat Shell en andere energiemaatschappijen gigantisch veel kunnen afschrijven op investeringen in Rusland hé?quote:Op maandag 5 januari 2015 20:57 schreef Konijntjuh het volgende:
[..]
Landen/regerigen voeren Oorlog en niet de bedrijven, als er in OekraIne orders liggen voor SHELL voor schaliegas en bijvoorbeeld voor een General Electric een opdracht voornieuwe kerncentrales. Dan zal de Amerikaanse overheid hier geen droll op verdienen maar wel deze bedrijven die deze projecten aannemen in opdracht van Oekraïnse regering.
Denk je nu echt dat de bedrijven er van wakker liggen dat regeringen Oorlogen voeren en hier door het begrotings te kort nog groter is. Een bedrijf kijk waar het geld is en waar het geld te maken is
Met twee of meer nieuwe kerncentrales is zo,n 14 miljard gemoeid dat is toch mooie order als je die binnen sleept als bedrijf zijnde. En nu weet ik niet wat de Shell bijvoorbeeld vraagt als het in opdracht van Oëkraïne een schaliewinnings project bouwt dus wat het wordt, 70% voor Oekraïne met de winst/opbrengst maar ook voor het te bouwen project, en 30% van de winst opbrengst bijvoorbeeld voor de Shell met behoud van naam en levering van engineurs.
Misschien lag dit allang onder de tafel bij Oekraïne om nieuwe kerncentrales te laten bouwen schaliegas laten te winnnen infrastructuur op te laten bouwen en dit allemaal door westerse of Amerikaanse bedrijven onder het mom om Pro Westers te worden en aan te sluiten bij de EU. Zodat ze ook gelijk van rusland af zijn of waren.
Voor welke olie?quote:Op maandag 5 januari 2015 20:37 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Moet je even de US$ meetellen van de talloze Chinese deals. Komen die ook van hun greenbacks af.
Als je mij bericht gelezen gaat dit niet alleen over olie of schaliegas maar ook over infrastructuur en de bouw van twee kerncentrales en wie weet wat nog meer.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:13 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Je weet dat Shell en andere energiemaatschappijen gigantisch veel kunnen afschrijven op investeringen in Rusland hé?
En verder helpt het de economie niet echt vooruit, zo'n oorlog en onzekerheidWaarom denk je dat de olieprijs zo hard is gekelderd, niet alleen vanwege schalieolie uit Amerika
Al de energiebedrijven hebben voordeel bij corrupte politici, niet bij oorlog.
Natuurlijk verdienen ze geld op die opdrachten, anders zouden ze het niet doen. Een oorlog heeft alleen een gigantische impact op de economie, direct en indirect, waardoor hun andere inkomsten dalen ivm een lage energieprijs. Plus de gigantische afschrijvingen in Rusland. Denk je dat BP blij is? Die bezit 20% van Rosneft wat flink gekelderd is.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:22 schreef Konijntjuh het volgende:
[..]
Als je mij bericht gelezen gaat dit niet alleen over olie of schaliegas maar ook over infrastructuur en de bouw van twee kerncentrales en wie weet wat nog meer.
Shell deelt over het algemeen in de kosten en in de winst met de opdrachtgevers, het is net ongeveer als een MacDonalds franchaise .
General Electric zal echt wel wat verdienen op twee kerncentrales immers dit is niet voor hun investering maar een opdracht
Was het maar alleen olie.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:18 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Voor welke olie?
Verder kan je zo 200 miljard eraf halen van het geld wat in hun pensioenpot zit. Of ze moeten stoppen met pensioen te betalen.
Olie? Dat gaat veel breder dan dat.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:18 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Voor welke olie?
Verder kan je zo 200 miljard eraf halen van het geld wat in hun pensioenpot zit. Of ze moeten stoppen met pensioen te betalen.
Ik denk dat de Oekraine crisis niks met handels of olieoorlogen te maken heeft. Dat is er allemaal een gevolg van, niet de oorzaak of het doel.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:28 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Was het maar alleen olie.
[..]
Olie? Dat gaat veel breder dan dat.
En aangezien China de nucleaire optie ten aanzien van de US$ heeft, is China zo ongeveer het enige land wat de USA niet durft te verneuken en te manipuleren. Die ondergraven gewoon vrolijk elke vorm van sancties.
Wat dat met Ukraine te maken heeft? Geen idee, maar kennelijk zijn er voldoende huilies die Ukraine verbinden met currencies, olieprijzen en handel. En dat is triest genoeg.
Dast moet je zeggen tegen de users die klaarkomen op de rublequote:Op maandag 5 januari 2015 21:37 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Ik denk dat de Oekraine crisis niks met handels of olieoorlogen te maken heeft. Dat is er allemaal een gevolg van, niet de oorzaak of het doel.
Nogmaals voor dit topic. Ik zou iedereen aanraden dit boek te lezen. het heeft voor mij in ieder geval wel tot nieuwe inzichten geleid. ondanks alle reserveringen en bedenkingen die ik heb bij Belkovski, die natuurlijk ook een eigen agenda heeft. Het geeft wel een zeer scherpe analyse van de persoon en inzichten in het hoe en waarom van het beleid van Poetin,quote:Op maandag 5 januari 2015 23:00 schreef crashbangboom het volgende:
Laten 'ze' het maar maar fijn zelf uitzoeken daar. De oligarchen met de neo nazis en de pre occupatie die Putin heet.
Kunnen 'we' onszelf weer eens bezighouden met hier.
Sommigen moeten een andere hobby zoeken, maar er is vast wat om de leegte op te vullen.
http://www.welt.de/politi(...)mein-Praesident.htmlquote:Von seinem Büro in dem Stalinbau am Donezker Leninplatz kann Alexander Chodakowski die Stadt gut überblicken. Ab und zu fahren Jeeps der Organisation für Sicherheit und Zusammenarbeit in Europa (OSZE) die Straßen entlang. Vereinzelt rattern Maschinengewehrsalven am Horizont, donnern Kanonen in der Ferne.
Bis vor Kurzem war Chodakowski Kommandant des gefürchteten Wostok-Bataillons der Separatisten in der Ostukraine. Tarnanzug und Kalaschnikow hat der 42-Jährige nun gegen Maßanzug und Seidenkrawatte eingetauscht. Seit Dezember leitet er den "Sicherheitsrat" der "Volksrepublik Donezk" und entscheidet mit über Krieg oder Frieden.
Vor Kurzem noch in Uniform, jetzt in Anzug gekleidet: Alexander Chodakowski hinter seinem Schreibtisch
Foto: Andre Eichhofer Vor Kurzem noch in Uniform, jetzt in Anzug gekleidet: Alexander Chodakowski hinter seinem Schreibtisch
Vom Frieden allerdings ist die Ostukraine weit entfernt. Trotz Feuerpause wird in Donezk fast jeden Tag geschossen. Prorussische Rebellen attackieren immer wieder den Flughafen im Norden von Donezk, wo sich Einheiten der ukrainischen Armee verschanzt haben. Eigentlich hätten die Kriegsparteien ihre schweren Waffen schon vor Monaten von der Front abziehen müssen, wie es ein internationales Waffenstillstandsabkommen vorschreibt. Doch die Dokumente seien "nicht in nennenswerter Weise umgesetzt worden", sagt der Sprecher der OSZE-Mission in Kiew, Michael Bociurkiw. Die Organisation will ihre 250 Beobachter wegen der angespannten Lage demnächst auf 500 aufstocken.
Ostukraine ist Faustpfand Russlands
Alexander Chodakowski gibt der Ukraine die Schuld an den Gefechten. Kommandeure der Armee würde die Waffenruhe ständig brechen, behauptet er, seine Leute wehrten sich nur. "Wenn Sie das nicht glauben, gehen Sie an die Front, und überzeugen Sie sich selbst", sagt Chodakowski. Der Mann mit dem Kurzhaarschnitt und dem Dreitagebart lässt Kaffee und Pralinen servieren und sinniert wortreich über die Zukunft der Ostukraine. Glaubt man dem Rebellenführer, steht der Ex-Sowjetrepublik ein langer und verlustreicher Konflikt bevor. Der ukrainische Präsident Petro Poroschenko hatte den Separatisten im September Amnestie und einen Sonderstatus innerhalb der Ukraine angeboten. Eine Rückkehr in die Ukraine aber kommt für Chodakowski nicht infrage: "Poroschenko erzählt viel, hält sich jedoch nicht an seine Versprechen", klagt der Krieger im Anzug. Für die Separatisten käme daher nur die Unabhängigkeit infrage, sagt Chodakowski weiter.
Doch nicht einmal Russland erkennt den Pseudostaat an. Stattdessen nutzt Putin die Ostukraine als Faustpfand gegen die Regierung in Kiew. Ähnlich wie in Abchasien und Südossetien hat Moskau in der Ostukraine Marionettenregime installiert, um die Region zu destabilisieren. Auf die Frage, ob er sich von Putin benutzt fühle, antwortet Chodakowski: "Putin ist nicht mein Präsident. Russland hat kein Interesse an einem dauerhaften Konflikt", behauptet Chodakowski.
Unterdessen trafen am Montag in Berlin die politischen Direktoren der Außenministerien Deutschlands, Russlands, Frankreichs und der Ukraine zusammen, um nach Wegen aus der Krise suchen. Weitere Sanktionen gegen Russland würden weitreichende Folgen für den Westen haben, warnt indes Milizenführer Chodakowski in Donezk. Wenn Putin in die Enge gedrängt werde, habe er nichts mehr zu verlieren. "Moskau kann jederzeit das Projekt Novorossija wiederbeleben", sagt Chodakowski. Gemeint ist ein Gebiet von Charkow bis Odessa, das russische Nationalisten von der Ukraine abspalten wollen.
Wir haben schon genug Waffen und brauchen kein Kriegsgerät mehr
Alexander Chodakowski
Leiter des „Sicherheitsrats“ der „Volksrepublik Donezk“
Auf die Frage, ob Russland die Separatisten mit Waffen und Kämpfern ausrüstet, antwortet der Rebellenführer ausweichend. "Wir haben schon genug Waffen und brauchen kein Kriegsgerät mehr", sagt er. Auch das Wostok-Bataillon würde keine Kämpfer mehr aufnehmen. Die Einheit bestehe hauptsächlich aus Ukrainern. Zudem hätten sich knapp 300 Tschetschenen sowie Russen, Amerikaner, Spanier und einige Deutsche der Truppe angeschlossen.
Die wirtschaftliche Lage vor Ort hat sich weiter verschärft, nachdem Kiew seit November keine Renten mehr ausbezahlt. Während Monaten des Bürgerkriegs haben Tausende Ostukrainer ihre Wohnung verloren. Obdachlose Familien wohnen deshalb in Bergwerksschächten ohne Strom, Heizung und Wasser. Milizenführer Chodakowski glaubt trotzdem fest an die Zukunft der "Volksrepubliken Donezk und Lugansk". Doch die Gebiete hängen am Tropf Russlands. Inzwischen hat Moskau den elften Hilfskonvoi in die Ostukraine entsandt. Die 120 Fahrzeuge mit 1400 Tonnen Ladung sollen am Donnerstag in den Krisengebieten eintreffen. Mehr aber als humanitäre Hilfe können die Separatisten von Putin wohl nicht erwarten. Russland wird angesichts der Sanktionen kaum Geld in den Aufbau der Ostukraine stecken.
Auf dem Leninplatz neben dem Weihnachtsbaum strömen inzwischen Hunderte Menschen zusammen. Auf Lastern werden Kartoffeln, Kohlköpfe und Zwiebeln für umgerechnet ein paar Cent verkauft. Viele Rentner, die bei Schneegestöber und Minusgraden in der Schlange stehen, haben im Frühjahr die Separatisten unterstützt und wünschten sich die Sowjetunion zurück. Zumindest was die Versorgungslage anbelangt, wird ihr Traum langsam Wirklichkeit.
Wie zijn de mensen achter putin/ the cremlin?quote:Op maandag 5 januari 2015 23:14 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Nogmaals voor dit topic. Ik zou iedereen aanraden dit boek te lezen. het heeft voor mij in ieder geval wel tot nieuwe inzichten geleid. ondanks alle reserveringen en bedenkingen die ik heb bij Belkovski, die natuurlijk ook een eigen agenda heeft. Het geeft wel een zeer scherpe analyse van de persoon en inzichten in het hoe en waarom van het beleid van Poetin,
[ afbeelding ]
Die kernenergie hebben ze al. Goed nu ben je ipv Rusland afhankelijk van Australië om Uranium te mogen ontvangen. Dat is het verschil. Betalen en afhankelijk blijf je tochquote:Op maandag 5 januari 2015 20:00 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Als Oekraine onafhankelijk wilt worden van Russische energie dan is kernenergie de oplossing.
Had je eerdere post al gezien, bedankt voor de tip. Maar zelf lijken me de boeken van 'Natan Dubovitskiy' (misschien is hij Vladislav Surkov?) ook heel interessant.quote:Op maandag 5 januari 2015 23:14 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Nogmaals voor dit topic. Ik zou iedereen aanraden dit boek te lezen. het heeft voor mij in ieder geval wel tot nieuwe inzichten geleid. ondanks alle reserveringen en bedenkingen die ik heb bij Belkovski, die natuurlijk ook een eigen agenda heeft. Het geeft wel een zeer scherpe analyse van de persoon en inzichten in het hoe en waarom van het beleid van Poetin,
[ afbeelding ]
Waar ik al berichtte als je dit door trekt om twee of meer nieuwe kerncentrales te bouwen in opdracht van Oekraïne en dit door westerse bedrijven dan gaat er zo'n 14 miljard euro in om. (En kunnen de ouwe Russische centrales gesloten en ontmanteld worden)quote:Op dinsdag 6 januari 2015 00:53 schreef Cherna het volgende:
[..]
Die kernenergie hebben ze al. Goed nu ben je ipv Rusland afhankelijk van Australië om Uranium te mogen ontvangen. Dat is het verschil. Betalen en afhankelijk blijf je toch. Moet het nog verrijkt worden maar dan heb je ook wat.
Maar daar gaat het mij niet om. Het gaat mij om modificaties omdat schijnbaar alles wat Russisch is vermeden moet worden en vervangen moet worden door westers spul en dat in een Russisch ontwerp. Vreemd. Dan heb je een failliet land en ook nog eens onstabiel. Het is dan de vraag hoe veilig dit is. Het word nauwelijks benoemd en de media is stil. Er is niets aan de hand.
quote:
quote:Ukraine preparing for war despite peace talks
In the face of ongoing ceasefire talks in Berlin and a summit next week in Kazakhstan, Ukraine is arming its military for war. European leaders are becoming less optimistic about the Kazakhstan plan.
quote:
Voornamelijk "zakenvrienden" en mensen uit het vroegere entourage van Jeltsin.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 00:28 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wie zijn de mensen achter putin/ the cremlin?
twitter:StateOfUkraine twitterde op maandag 05-01-2015 om 20:44:48Latest (reportedly Russian-sponsored) bombing (1 of many) in Odessa Ukraine has again targeted a volunteer center helping Ukrainian soldiers reageer retweet
quote:Terrorism in Odessa.
[...]
For now Odessa’s terrorists do not target civilians. This week, a few days before Orthodox Christmas, the city’s parks and squares were full of families, and nobody seemed too concerned about safety. “The terrorists’ message is addressed to us activists but they should know that their bombs will not stop our work,” says Sergei Sarafanyuk, a member of the Odessa Euro-Maidan Coordination.
Het gaat mij steeds om het conflict. En dat dit conflict zo snel mogelijk dient te eindigen op welke manier dan ook. Kerncentrales in landen waar veel onrust is kunnen een probleem vormen. Dan gaat het mij om de mens. En of die nu pro-Russisch of Kiev steunt maakt dan niets meer uit.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 10:39 schreef Konijntjuh het volgende:
Het zou jullie sieren als jullie kijken op plannen in jaren termijnen in plaats alleen jullie te fixeren op de dag prijzen/dag koerzen. Want Aken en Keulen zijn ook niet in één dag gebouwd daar gingen ook jaren en deccenia over heen.
Dit conflict gaat natuurlijk niet snel eindigen. Dat lijkt me wel duidelijk.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 14:13 schreef Cherna het volgende:
[..]
Het gaat mij steeds om het conflict. En dat dit conflict zo snel mogelijk dient te eindigen op welke manier dan ook.
Dat is mij ook duidelijk, Alleen hou je toch nog altijd hoop dat het verstand wint bij elke partijquote:Op dinsdag 6 januari 2015 14:16 schreef Happel het volgende:
[..]
Dit conflict gaat natuurlijk niet snel eindigen. Dat lijkt me wel duidelijk.
Die kerel heeft veel te weinig steun in het veiligheidsapparaat. Allemaal leuk en aardig dat hij de held kan spelen voor Westerse geïnteresseerden, maar dat heeft in Rusland weinig politieke waarde. Als de Russen Poetin al zat worden is er sowieso weinig kans dat ze zich scharen achter iemand die de laatste tijd in Europa heeft geleefd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |