FOK!forum / Klaagbaak / KLB Userverkiezingen 2014 - #83 Toto69 O+
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 19:56
Geachte medezolderkamer-autisten,

2014 loopt op zijn achterste benen en daarom wordt het eens de hoogste tijd afgelopen FOK! jaar te evalueren d.m.v. de jaarlijkse, felle strijd die de KLB Verkiezing hoort.

Afgelopen twee jaren is de nominatielijst in elkaar geschroefd door Geelman, waarvan akte, maar vorig jaar bleek dat sommige nominaties nogal dubbelop waren of ietwat te vergezocht. Na de twee opwarmertjes voor de verkiezing is dit de enige echte KLB nominatielijst!

Meest geliefde user: In de vorige verkiezingen heette dit nog "de beste user", maar gezien er geen objectieve kwalificaties zijn voor het correct reageren in KLB, is er besloten dit om te buigen naar een subjectievere en eenvoudiger te duidende titel. Elke "sociale" groep (we hebben het hier nog steeds over KLB) heeft zijn publiekslieveling. Deze titel gaat dan ook naar de user die jij het liefst in je topic ziet en die volgens jou altijd garant staat voor een sprankeltje kwaliteit in de lijst met Active Topics.

Meest geliefde moderator: Aangezien yvonne en Danny het beleid van de hoed tot de rand kennen kunnen zij alleen bepalen wie de beste moderator is. Voor de users is het slechts een kwestie welke van deze grote smurfen ze het meest gunnen om een slotje op hun meest kansloze topics te gooien.

Irritantste troll: zo lang het internet bestaat, zo lang zijn er al flapdrollen die er plezier uithalen andere mensen het bloed onder de nagels te halen. Deze kansloze, doch creatieve figuren stoppen express moeite in hun pogingen andere users te agiteren. Domme tokkies met een plank voor hun kop vallen niet in deze categorie. De winnaar van deze titel krijgt daarnaast, mits de FA's ons gunstig zijn een weekje wel verdiende Fok! vakantie.

Meest gevatte user: altijd weet deze user een scherpe, droge, intellectuele of kneiterharde comment te plaatsen die in veel gevallen een reactie teweeg brengt. Als deze user een column had in de Spits, dan was het misschien niet zo'n ongelofelijke papierverspilling geweest. De keyboardkunstenaar, de user waarvan je houdt, of van houdt om te haten!

Meest empathische KLB-er: Het klinkt misschien als een contradictio in terminis, maar het bestaat KLB-ers die net wat meer mededogen en sociale vaardigheden hebben en daarom in het land der ongevoeligen koning zijn. Deze user zou het niet durven om een topic te bestempelen als "kut-topic" en al helemaal niet de TS in kwestie een "kut-TS of hommo" zou willen noemen. Deze user zijn/haar medeleven zou beter in R&P op zijn plek zijn.

Ze proberen me te besodeflikkeren!: Deze user straalt uit in zijn domheid. De kortzichtige comments, kromme redeneringen, stomme acties en met een beheersing van de Nederlandse taal waar zelfs die stoere boiis nog van zouden zeggen: "wollah, dat is grammatical helemaal haram, sahbi!" Domme ploerten verdienen ook een schouderklopje. Kortom, deze user zou je heel graag bij de Rijdende Rechter terug zien komen.

De Tatjana Simic: Het heeft iets fouts, maar tegelijkertijd iets verschrikkelijk geils. Deze Fok!ker/Fok!ster lijkt jouw wel een aangenaam hapje. Nog sterker als je de kans zou krijgen dan zou je hem/haar: keihard doen/palen/volspuiten/anaal vernederen.

KLB-er die in 2015 aan de man/vrouw moet komen: ook afgelopen jaar waren de "Nederlandse vrouwen :') " "Vrouwen :') " en "Vrouwen zijn vieze hoeren" niet van de lucht. Het werd dit jaar herhaaldelijk weer duidelijke waar stereotype van de gefrustreerde maagdelijke zolderkamer autist vandaan komt. Alsof het een sport was hebben een gros van de KLB-ers zich schuldig gemaakt aan seksistische en zelfs misogynische uitspraken, alles in zelf-medelijden gedrenkt. Dat, terwijl al deze jongetjes eigenlijk gewoon een beetje naar oprechte vrouwenliefde hunkeren. Wie van de Fok!kers heeft dit het hardste nodig dit jaar?

Ik mis je :'( : Luisteren naar mensen is moeilijk, zeker als je rebels bent ingesteld, niet begrepen wordt als geniale geest door de bekrompen digitale samenleving of je gewoon zeer temperamentvol bent. In deze categorie vallen allen wiens zwarte naam nog zwarter is geworden door die akelige horizontale streep. Oftewel: welke ban moet worden opgeheven?

Room 101: door de jaren heen heeft Fok! een geheel eigen repertoire van inside jokes and me-me's verzameld die wel 450 keer zijn gebruikt, voor 50 cent zijn gekocht, pics van je zusje hebben of soms in de kont is geplast. Welke van deze uitdrukkingen kan Room 101 oftewel de prullenbak in, om vervangen te worden door een nieuwe hippe, superhilarischmegafantastische tot-in-den-treure-herhaalde uitgekouwde grap.

Dit zijn de categorieën van dit jaar en daar moet u het mee doen! Stemmen mag in het volgende topic: KLB / KLB Verkiezingen 2014 - Usernominaties DE STEMBUS

Enige regels:
- Niet op jezelf stemmen. Naast dat het kinderachtig en sneu is, is het ook nog contraproductief. Als iedereen op zichzelf stemt, heeft iedereen evenveel stemmen. En alleen Downie-voetbalcompetities hebben meerdere winnaars.
- Hou je aan de richtlijnen voor het plaatsen van je stem (geen SC in het stemtopic. Vorig jaar was het een enorme kut opdracht om alle stemmen terug te zoeken tussen dat gewauwel).
- Stemmen kunnen NIET aangepast worden. Geplaatst, is geplaatst. Politieke spelletjes speel je maar voordat je op "invoeren drukt".

Je kunt stemmen tot en met 28 december 24.00, zodat we nog voor het einde van het jaar de feestelijke uitslag kunnen mededelen!

In dit topic mag je je stemmen delen, stemmen werven over de ontwikkeling van de strijd ouwehoeren enzovoort. Veel plezier met de strijd!

Tussenstand:
SPOILER
DAMES UND HERREN,

Nog 1 week te gaan voordat de stembussen sluiten en de uitslag zal worden beslist! De winnaars van "Meest geliefde KLB-er", "Meest gevatte KLB-er" en "Meest empathische KLB-er" zullen een tagje worden toebedeeld, dit is bevestigd door een van de grote rooie bazen!
Hierbij de top 3 van runner-ups voor elke categorie

Categorie 1: Meest geliefde user.
Hier is het om allemaal om te doen, de baas der bazen, 4 man is hiervoor in de running al moeten de nummers 2 en 3 erg hard hun best doen om de nummer 1 in te halen:

1. Deadprez - 9 stemmen.
2. Toto69 - 5 stemmen.
3. Fylax/Copthorne - 3 stemmen.

Categorie 2: Meest geliefde mod.
Hou maar, schei er maar mee uit. Deze strijd is zoals vorig jaar al lang beslist. Ofzoals Netsplitter met misschien een hint van jaloezie toegaf: "de lijstjes van dit jaar zijn niet verrassend."

1. Frank_Drebin - 34 stemmen.
2. hugecooll (beter je best doen en jij wint heel misschien) - 4 stemmen.
3. Pharkus - 3 stemmen.

Categorie 3: Meest gevatte user.
Een hele rits van kandidaten heeft zich aangediend om hier hun sporen te verdienen! Met de hete adem van elkaar in de nek doet dit bijna aan een nachtje swingen denken, al gaat het er hier niet zo amicaal aan toe! Elke stem in deze categorie telt, dus blijf stemmen!

1. Chroetsjov - 5 stemmen.
2. vogeltjesdans, Tong80, hoink581 en EttoVanBelgie - 4 stemmen.
3. Frank_Drebin, voederbietel, Guus_Geluk7 - 3 stemmen.

Categorie 4: Irritantste troll.
Alle moeite van deze users heeft toch nog enige zin gehad omdat hun username na al die talloze kuttopics en gezwoeg op achterlijke posts in dit lijstje verschijnen:

1. mapima - 12 stemmen.
2. sanasoufi - 10 stemmen.
3. NieuweNier - 7 stemmen.

Categorie 5: Meest empathische user.
Je zou verwachten dat dit lijstje zou worden aangevoerd door een stel vrouwen, maar niets is minder waar. De nummer een is namelijk een vent met een inactieve zak!

1. Slaap_Zak - 8 stemmen.
2. snakelady - 6 stemmen.
3. madelieff - 5 stemmen.

Categorie 6: Ze willen me besodeflikkeren! :'(
Ik zou in mijn handjes wrijven als een van deze users daadwerkelijk naar de Rijdende Rechter zou stappen! Wat een pracht tv zou dat worden.

1. mapima - 10 stemmen.
2. Copthorne - 7 stemmen.
3. NieuweNier - 5 stemmen.

Categorie 7: Tatjana Simic.
Spiegeltje spiegeltje aan de wand, wie is het geilste domme foute blondje van het land?

1. super-girl - 8 stemmen.
2. Vera166, housesoftheholy, mapima, Slaap_Zak en BozeHaas - 3 stemmen.

Categorie 8: Deze user moet in 2015 aan de man/vrouw.
Vele is de liefde gegund dit jaar, maar omdat hij het ook vorig jaar moet missen staat hij daarom boven aan. En ondanks dat de tweede al een vrouwtje heeft, menen veel Fok!kers dat hij nog wel tijd heeft voor een 2e!

1. Dimachaerus - 14 stemmen.
2. deadprez - 4 stemmen.
3. sanasoufi, Gulmez - 3 stemmen.

Categorie 9: Ik mis je :'( !
Tranen met tuiten dit keer voor:

1. HaywoodJablome - 10 stemmen.
2. Beverton - 5 stemmen.
3. Marie30 - 3 stemmen. ;(

Categorie 10: Room 101.
Het ziet er naar uit dat het klaar is met de hont in zijn kont plassen volgend jaar! :(

1. hont/kad - 12 stemmen.
2. plas in zijn/haar kont - 10 stemmen.

Tot nu toe zijn er 51 stemmen uitgebracht!
Er kan nog precies 9 dagen gestemd worden! Maak het verschil en breng dus die stem uit!
En mensen, shoutouts naar Hoink581 voor zijn inzet voor deze verkiezingen! ^O^

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-12-2014 19:56:49 ]
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 19:56
fipo
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 19:57
:@
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 19:58
waar is Fylax?
Feninivrijdag 26 december 2014 @ 19:58
Ik ken niemand :'(
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 19:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:58 schreef Fenini het volgende:
Ik ken niemand :'(
Gewoon meedoen, binnen een halve dag ben je incrowd
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 19:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:58 schreef Fenini het volgende:
Ik ken niemand :'(
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:59 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Gewoon meedoen, binnen een halve dag ben je incrowd
Was met mij namelijk ook zo :P
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:00
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:59 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

[..]

Was met mij namelijk ook zo :P
Wie ben jij?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:00
:') awh O+ sorry
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:01
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:00 schreef Slaap_Zak het volgende:
:') awh O+ sorry
:'( Ik dacht al
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:01
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:01 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

:'( Ik dacht al
_O- wehehehehehe ;)
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:02
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:01 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

_O- wehehehehehe ;)
o|O
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:02
We moeten in 2 dagen en een beetje nog ff 17 topics vollullen jongens.
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:03
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:02 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
We moeten in 2 dagen en een beetje nog ff 17 topics vollullen jongens.
Mag ik helpen? :D
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:03
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:02 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
We moeten in 2 dagen en een beetje nog ff 17 topics vollullen jongens.
Want? :7
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:04
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:03 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Want? :7
100.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:03 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Mag ik helpen? :D
ja hoor
Fylaxvrijdag 26 december 2014 @ 20:06
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:58 schreef WoodenAxe het volgende:
waar is Fylax?
hier hoezo
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:06
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:02 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

o|O
3eggGF1.png
Fylaxvrijdag 26 december 2014 @ 20:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:58 schreef Fenini het volgende:
Ik ken niemand :'(
hey hoe oud ben je :@
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:07
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:06 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
woodenaxe z'n kop lijkt op een ananas _O-
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:07
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:06 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Die gaat in mn ui gif! O+
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:07 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

woodenaxe z'n kop lijkt op een ananas _O-
Aje To buurman!
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:12
Gdamn,ZS.je bent echt goed. _O_
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:14
Doe mij, picasso.
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 20:14
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:02 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
We moeten in 2 dagen en een beetje nog ff 17 topics vollullen jongens.
Dan moet in één goede baggeravond wel kunnen
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:58 schreef Fenini het volgende:
Ik ken niemand :'(
Gewoon normaal doen dan komt alles goed.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:14 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Dan moet in één goede baggeravond wel kunnen
Als iedereen zich dan ff verzamelt vanavond.

Oh, fuck... Dan is ook motd trouwens :')
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:58 schreef Fenini het volgende:
Ik ken niemand :'(
Ben ook nieuw. ^O^
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:16
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 19:59 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

[..]

Was met mij namelijk ook zo :P
Ik heb je hier nog nooit gezien, maar helemaal gelijk.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:16
244BBYu.png
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:16
quote:
meh
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:15 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Ben ook nieuw. ^O^
Gezien je 92 posts per dag zul je je hier wel thuis voelen denk ik.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:16
VD denkt dat ik op tweede kerstdag daadwerkelijk naar Eindhoven kom om met een 50-jarige kneus te vechten.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:17
quote:
Mij ook picasso.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:17
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:16 schreef hoink581 het volgende:
VD denkt dat ik op tweede kerstdag daadwerkelijk naar Eindhoven kom om met een 50-jarige kneus te vechten.
Nee man hij wil gewoon lekker in de trein zitten.
Feninivrijdag 26 december 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:15 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Ben ook nieuw. ^O^
Leugenaar. Je zit hier al sinds maart. :')
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:16 schreef Toto69 het volgende:

[..]

meh
no?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:17
Ik zit ook altijd in de trein zonder een bestemming te hebben. Dat is echt fantastisch.
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:17
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:17 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

no?
Kijk mn nieuwe UI :7
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:17
:')
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:18
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:16 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Ik heb je hier nog nooit gezien, maar helemaal gelijk.
Jawel man. ik heb een andere UI
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:18
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:17 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Nee man hij wil gewoon lekker in de trein zitten.
Ik lieg niet, kiek maar in z'n anna topic.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:18
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:18 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Jawel man. ik heb een andere UI
Ik zit hier bijna alleen 's avonds/'s nachts he.
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:18
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:16 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Gezien je 92 posts per dag zul je je hier wel thuis voelen denk ik.
Ik doe mijn best,maar kom van UTO. Dus je hebt me gecheckt?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:19
Maar ik heb je naam wel eens voorbij zien komen ja trouwenss.
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:19
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:18 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Ik zit hier bijna alleen 's avonds/'s nachts he.
Ja dus? ik zit hier zowat 24/7
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:17 schreef Fenini het volgende:

[..]

Leugenaar. Je zit hier al sinds maart. :')
Gast ,niet in KLB.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:18 schreef FreshFruit72 het volgende:
kom van UTO
Oh, dan ga maar weer.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:19
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:19 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Oh, dan ga maar weer.
Doe eens koel, lul
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:18 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Ik doe mijn best,maar kom van UTO. Dus je hebt me gecheckt?
UTO. Zeg me dat je gestopt bent met kijken en daarom hier zit.
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:19
Uto :')
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:20
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:19 schreef hoink581 het volgende:

[..]

UTO. Zeg me dat je gestopt bent met kijken en daarom hier zit.
Utopia is puur irritatie
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:20
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:19 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Oh, dan ga maar weer.
Wat dan?
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:20 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Wat dan?
Omdat Uto
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:21
KLB / Palestinaknuffelaars
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:21
Hoe kortzichtig,ben ik te min?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:20 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Wat dan?
Omdat UTO.

Maar vooruit, ik geef je een kans ^O^
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:22
quote:
12s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:21 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Omdat UTO.

Maar vooruit, ik geef je een kans ^O^
Kijk ,das mooi. ^O^
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:21 schreef FreshFruit72 het volgende:
Hoe kortzichtig,ben ik te min?
Ja, want je vader verdient minder dan de onze.
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:24
Mapima :')
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:24
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:19 schreef hoink581 het volgende:

[..]

UTO. Zeg me dat je gestopt bent met kijken en daarom hier zit.
Nee,omdat ik verder kijk ,dan mijn neus lang is.
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 20:24
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:15 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Als iedereen zich dan ff verzamelt vanavond.

Oh, fuck... Dan is ook motd trouwens :')
Heb je geen foxsports?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:24 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Heb je geen foxsports?
Nee.
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 20:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:17 schreef Fenini het volgende:

[..]

Leugenaar. Je zit hier al sinds maart. :')
Ik ben ook nieuw.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:17 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Mij ook picasso.
H7Mw67a.png
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 20:25
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:25 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Nee.
zonde
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:26
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:23 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Ja, want je vader verdient minder dan de onze.
Hij rijdt wel in een grotere kar .die ouwe.
Feninivrijdag 26 december 2014 @ 20:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:25 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ik ben ook nieuw.
Gecondoleerd.
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:26
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:25 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Nice, doe je dit gewoon met je muis of zon speciaal tekending?
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:26 schreef Fenini het volgende:

[..]

Gecondoleerd.
Niet grappig doen he
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:27
Goede avond. :D
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:27
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:26 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Nice, doe je dit gewoon met je muis of zon speciaal tekending?
Muis, kan je wel zien. Dit is keiharde paint met pixels.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:27
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:26 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Nice, doe je dit gewoon met je muis of zon speciaal tekending?
Paint en muispad van een laptop :')

Gaat echt klote _O-
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:28
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:27 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Paint en muispad van een laptop :')

Gaat echt klote _O-
Je maakt toch wel meesterwerken ^O^
Feninivrijdag 26 december 2014 @ 20:28
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:27 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Niet grappig doen he
Sorry :@
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:27 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Muis, kan je wel zien. Dit is keiharde paint met pixels.
Zakkieeeeeeeeeeeeee O+
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:29
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:28 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Zakkieeeeeeeeeeeeee O+
Hai O+

Als je eentje van mij maakt, maak ik er eentje van jou oké? :D
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:29
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:27 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Paint en muispad van een laptop :')

Gaat echt klote _O-
Bijna een speciaal Topic waardig.
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:28 schreef Fenini het volgende:

[..]

Sorry :@
Nooit sorry zeggen,regel 1. :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:27 schreef Zaktabak het volgende:
Goede avond. :D
Zaktabak _O_
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:29 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Hai O+

Als je eentje van mij maakt, maak ik er eentje van jou oké? :D
Fapje?
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:33
quote:
5s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:32 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Fapje?
Mag. Maar had het over een paint :')
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:33
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:31 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Zaktabak _O_
(kk)Guusje, fijne 16 jarige rotmongool dat je er rondstalkt _O_
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:36
Dat was een inhakend grapje maar dat snap je hopelijk zelf ook
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:37
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:33 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

(kk)Guusje, fijne 16 jarige rotmongool dat je er rondstalkt _O_
'Kankerstallekje GUUS' voor jou.
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:37
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:31 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Zaktabak _O_
Jij bent toch geen 16?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:37 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Jij bent toch geen 16?
17 idd
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:37 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Jij bent toch geen 16?
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:37 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

17 idd
32
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:38 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

[..]

32
Niet op FOK!
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:38
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:37 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

17 idd
Dat bedoel ik. ^O^
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:38 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Dat bedoel ik. ^O^
Maar Snoopy is niet zo slim.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:33 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Mag. Maar had het over een paint :')
HDSZZv4.png
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 20:39
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
God, dat ziet echt uit als een zware junk
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:39
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ewa lul, ik wil er ook een.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

God, dat ziet echt uit als een zware junk
Heb je mijn eigen paint gemist dan?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

God, dat ziet echt uit als een zware junk
fKzlby0.png
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

God, dat ziet echt uit als een zware junk
Op de ogen na,die staan strak.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

God, dat ziet echt uit als een zware junk
zou er animo voor hax zijn>?
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 20:44
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:')
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:45
Er zijn meer gasten dan gebruikers :')

Als je dit leest, registreer en post wat pussies :{w
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:45
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Ewa lul, ik wil er ook een.
bPxAZcv.png
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 20:47
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:40 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik schrok me bijna dood :{
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:47 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Ik schrok me bijna dood :{
Helaas bijna >:)

grapje kan je wel tegen toch :P
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:47 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Ik schrok me bijna dood :{
_O- wacht maar tot je me tegenkomt, je geeft automatisch je geld en je telefoon af O+
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:48
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:45 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Wat is dat? Een eenzijdige opskeer?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:48
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:48 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Wat is dat? Een eenzijdige opskeer?
Gewoon een lekker geak kapsel, passen bij een 17 jarige O+
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:51
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:48 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Gewoon een lekker geak kapsel, passen bij een 17 jarige O+
Een kapsel is wat anders dan ebola op m'n kop.
eend112vrijdag 26 december 2014 @ 20:52
Leuke kerst gehad boys?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:52
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:51 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Een kapsel is wat anders dan ebola op m'n kop.
Ja jij wilde een paint, ik heb geen idee hoe je eruit ziet, dus pure fantasie O+
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:56
JFxKLC7.jpg
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:58
quote:
is dit paint :o wauw
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 20:59
quote:
12s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:58 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

is dit paint :o wauw
Ja de bewerkingen wel :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 20:59
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:59 schreef WoodenAxe het volgende:

[..]

Ja de bewerkingen wel :D
Ah Paint Aftereffects O+
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 21:02
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:59 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ah Paint Aftereffects O+
_O- _O-
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 21:03
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:39 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Die associatie's van mij altijd :'( :'(

2zBH9n7.png
EttovanBelgievrijdag 26 december 2014 @ 21:04
Heb me Slaapzak altijd zo voorgesteld...

6jo7fa.jpg
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:03 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Die associatie's van mij altijd :'( :'(

[ afbeelding ]
:') heb je dat gepaint :o

Tering

:o
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 21:04
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:04 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

:') heb je dat gepaint :o

Tering

:o
Adobe Illustrator ;)
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:04 schreef EttovanBelgie het volgende:
Heb me Slaapzak altijd zo voorgesteld...

[ afbeelding ]
:*
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:04 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

Adobe Illustrator ;)
knap O+
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 21:05
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:05 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

knap O+
Voor wat je ermee kan is dit nogal matig hoor, maar ik heb heel veel andere projecten en dit fix ik ff in 10 minuten ;)
SPOILER
Kijk gewoon eens in mijn profiel :')
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:06
Vanwaar die natte plek inmijn slaapzak?
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:26 schreef Fenini het volgende:

[..]

Gecondoleerd.
Dankje ;( Het valt me allemaal erg zwaar
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:06 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Dankje ;( Het valt me allemaal erg zwaar
Ja het is 5 jaar wennen, 5 jaar erin komen en dan breken de gouden 5 jaar aan
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 21:06
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:06 schreef Slaap_Zak het volgende:
Vanwaar die natte plek inmijn slaapzak?
:)
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:07
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:06 schreef Zaktabak het volgende:

[..]

:)
ah... O+
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:08
:P
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:09
Niemand paint mij ook ;(
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:09
Moet ik dat zien als goed of slecht teken
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:09 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Niemand paint mij ook ;(
Wahahahaha ik heb nog niet echt een idee bij jou... hoe oud ben je?
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:10
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:09 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Wahahahaha ik heb nog niet echt een idee bij jou... hoe oud ben je?
Een knappe jonge 22'er O+
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:11
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:06 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ja het is 5 jaar wennen, 5 jaar erin komen en dan breken de gouden 5 jaar aan
Kun je nagaan, al mijn kwaliteitsposts zijn niet eens in mijn gouden jaren gemaakt.
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:11
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:11 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Kun je nagaan, al mijn kwaliteitsposts zijn niet eens in mijn gouden jaren gemaakt.
Godver :') :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:12
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 20:25 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Fantastisch, dat is mijn innerlijke ik, een paphoofd met een blauwe hoed. _O_
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:10 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Een knappe jonge 22'er O+
paint ook een frons want deze gast is altijd chagrijnig
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:12 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

paint ook een frons want deze gast is altijd chagrijnig
Nooit, ik ben de vrolijkheid zelfe.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:13 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Nooit, ik ben de vrolijkheid zelfe.
Trek hem gelijk een grapjurk aan.
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:13 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Deze.
[ afbeelding ]
inb4: demon_from_heaven
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:13 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Trek hem gelijk een grapjurk aan.
Gevat hoor
eend112vrijdag 26 december 2014 @ 21:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:13 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Deze.
[ afbeelding ]
Ik weet niet goed wat ik hier van moet vinden
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:09 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Niemand paint mij ook ;(
Ik heb paintebola, maar anders is het ook zo zielig voor je.
SPOILER
f98c186915a7adf116977ee91048f99d.png
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:14 schreef eend112 het volgende:

[..]

Ik weet niet goed wat ik hier van moet vinden
Ik heb vandaag eend gegeten.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:10 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Een knappe jonge 22'er O+
1cxfDJV.png
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:15
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:14 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Gevat hoor
Deze grap irriteert me omdat ik mezelf helemaal niet zo bestempel.
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:14 schreef eend112 het volgende:

[..]

Ik weet niet goed wat ik hier van moet vinden
Ik ook niet. :D
eend112vrijdag 26 december 2014 @ 21:15
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:15 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ik heb vandaag eend gegeten.
Omg ik ook :{
was echt klote
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:16
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:15 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:P
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:16
Ik zit zo vol he. Ik zit in een restaurant en heb net vier gangen plus een amuse achter de rug en ik krijg nog een amuse en een toetje.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:16 schreef madeliefff het volgende:
Ik zit zo vol he. Ik zit in een restaurant en heb net vier gangen plus een amuse achter de rug en ik krijg nog een amuse en een toetje.
fatty
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:16
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:15 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Deze grap irriteert me omdat ik mezelf helemaal niet zo bestempel.
bond-3.gif
EttovanBelgievrijdag 26 december 2014 @ 21:16
2i7wcvk.jpg
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:17
Ik eet nu kauwgom om plek te maken :')
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:17
quote:
haha _O_ :D
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:16 schreef madeliefff het volgende:
Ik zit zo vol he. Ik zit in een restaurant en heb net vier gangen plus een amuse achter de rug en ik krijg nog een amuse en een toetje.
Lekker ,toch. :Y)
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:18
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:16 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

fatty
als ik een fatty was zou ik wss niet vol zijn nog. T zijn wel kleine porties maar toch nog veel

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-12-2014 21:19:46 ]
eend112vrijdag 26 december 2014 @ 21:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:17 schreef madeliefff het volgende:
Ik eet nu kauwgom om plek te maken :')
Komop je kan het
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:19
quote:
Blijf nou eens van die gifjes af, chroetsjov.

Verbale armoede, dat is het.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-12-2014 21:19:32 ]
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:19 schreef eend112 het volgende:
Komop je kan het
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:20
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:19 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Blijf nou eens van die gifjes af, chroetsjov.

Verbale armoede, dat is het.
tumblr_mfqagyvCNK1r1lk7lo1_500.gif
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:20
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:18 schreef madeliefff het volgende:

[..]

als ik een fatty was zou ik wss niet vol zijn nog. T zijn wel kleine porties maar toch nog veel
ekfqzq8.png
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:20
Wie draagt me straks weg . Ik zou niet alleen komen zo zwaar ben ik dan
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:21
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:20 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
sinds wanneer heb ik kort blond haar dan
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 21:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:16 schreef madeliefff het volgende:
Ik zit zo vol he. Ik zit in een restaurant en heb net vier gangen plus een amuse achter de rug en ik krijg nog een amuse en een toetje.
#VIESDIK
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:21
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:21 schreef madeliefff het volgende:

[..]

sinds wanneer heb ik kort blond haar dan
Sinds 21:20 schijnbaar.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:21 schreef madeliefff het volgende:

[..]

sinds wanneer heb ik kort blond haar dan
ja weet ik veel :')
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:21 schreef madeliefff het volgende:

[..]

sinds wanneer heb ik kort blond haar dan
Beter dan geen haar ;(
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:23
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:21 schreef madeliefff het volgende:

[..]

sinds wanneer heb ik kort blond haar dan
Ik stel me jou altijd voor als die zangeres van de eurythmics :')
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:22 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Beter dan geen haar ;(
_O- ja bwahahahahaha

;(

ja

:'(
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:23
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:20 schreef madeliefff het volgende:
Wie draagt me straks weg . Ik zou niet alleen komen zo zwaar ben ik dan
Max%20Holland%20Heftruck%20FB415%20Right.jpg
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:23 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ik stel me jou altijd voor als die zangeres van de eurythmics :')
Annie Lennox.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:25 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Annie Lennox.
Die ja _O-
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:27
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:23 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ik stel me jou altijd voor als die zangeres van de eurythmics :')
wie is dat?
housesoftheholyvrijdag 26 december 2014 @ 21:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:27 schreef madeliefff het volgende:

[..]

wie is dat?
eurythmics-intro-640-80.jpg
:')
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:29
Ik heb gegoogeld :r
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:27 schreef madeliefff het volgende:

[..]

wie is dat?
AnnieLennox-01.jpg
Puntenjagervrijdag 26 december 2014 @ 21:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:27 schreef madeliefff het volgende:

[..]

wie is dat?

Vroegah *traantje wegpinkt*
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:29 schreef madeliefff het volgende:
Ik heb gegoogeld :r
_O-

wahahahahahaha O+
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 21:31
6bb284d583.png

Madelief aan het eten
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:29 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
en ondertussen mijn dm stiekem volspammen he
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:31
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:31 schreef madeliefff het volgende:

[..]

en ondertussen mijn dm stiekem volspammen he
WAT????

LEUGENS

:o
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:32
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:29 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
is wel wat voor puntenjager...ik zie een punt
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:32
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:31 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

WAT????

LEUGENS

:o
Boefje.
eend112vrijdag 26 december 2014 @ 21:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:32 schreef madeliefff het volgende:

[..]

is wel wat voor puntenjager...ik zie een punt
Beetje ongezellig om op je telefoon te zitten tijdens het eten
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:32 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Boefje.
Nu is het geen leugen meer _O- 20 DM's in een minuut O+
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:32 schreef madeliefff het volgende:

[..]

is wel wat voor puntenjager...ik zie een punt
:') alles is voor puntenjager wat
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 21:34
Vindt niemand mijn peent leuk :'(

Toot?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:34
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:32 schreef madeliefff het volgende:

[..]

is wel wat voor puntenjager...ik zie een punt
Oh check je DM
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:34 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vindt niemand mijn peent leuk :'(

Toot?
Nee het was echt kut
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:34
awh... sorry
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:34
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:32 schreef eend112 het volgende:

[..]

Beetje ongezellig om op je telefoon te zitten tijdens het eten
ja sorry ik zal t niet meer doen maar ik zie mijn ouders al drie dagen nu..
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:34
Ik word soms zo
Puntenjagervrijdag 26 december 2014 @ 21:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:32 schreef madeliefff het volgende:

[..]

is wel wat voor puntenjager...ik zie een punt
Eerst zouden punten lullen zijn. Nu zijn het tieten _O-

In werkelijkheid slaat het gewoon op de punten die je een post kunt geven op de frontpage.
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 21:35
Slaap_Zak, ik wil je wat vertellen :@
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
Slaap_Zak, ik wil je wat vertellen :@
doe het, fluister het zwoel in mijn oor
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:34 schreef madeliefff het volgende:

[..]

ja sorry ik zal t niet meer doen maar ik zie mijn ouders al drie dagen nu..
Gewoon doen. ^O^
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 21:36
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:35 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

doe het, fluister het zwoel in mijn oor
IK HAAT JE
eend112vrijdag 26 december 2014 @ 21:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:34 schreef madeliefff het volgende:

[..]

ja sorry ik zal t niet meer doen maar ik zie mijn ouders al drie dagen nu..
Ok vooruit ik zie het door de vingers
Puntenjagervrijdag 26 december 2014 @ 21:37
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:33 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

:') alles is voor puntenjager wat
Dat valt tegen in werkelijkheid ;( Alleen geld dan misschien. Maar dat creëer ik zelf :)


;(
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:36 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

IK HAAT JE
Nu is hij doof.....
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:36 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

IK HAAT JE
Dat was niet geil hoor
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 21:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:37 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Nu is hij doof.....
Verdiende loon
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:37 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Dat was niet geil hoor
Was ook niet de bedoeling
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:38 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Verdiende loon

[..]

Was ook niet de bedoeling
Ik kwam wel
Frozen-assassinvrijdag 26 december 2014 @ 21:39
quote:
16s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:38 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ik kwam wel
:o
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:39 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

:o
ja :@
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:39
Vandaar die vlek.....
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:39 schreef FreshFruit72 het volgende:
Vandaar die vlek.....
uhu :@

Ze kennen me al een beetje hier :'(
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:41
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:40 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

uhu :@

Ze kennen me al een beetje hier :'(
Maakt toch niet uit?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:41 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Maakt toch niet uit?
Nou ja... mijn vrouw vind het wel jammer, als ik de gordijnen zie kom ik al
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:44
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:42 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Nou ja... mijn vrouw vind het wel jammer, als ik de gordijnen zie kom ik al
Neem dan Luxaflex,scheelt enorm. ^O^
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:44
http://i61.tinypic.com/348jz8l.jpg
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:44
blackings heeft ook gewoon weer een ban? ... :')
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:45
Wie plaatsr de foto ffw goed voor me...is naaktpic
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:44 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Neem dan Luxaflex,scheelt enorm. ^O^
Nee, dat snijdt
ChevyCapricevrijdag 26 december 2014 @ 21:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:44 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
blackings heeft ook gewoon weer een ban? ... :')
ja
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:45 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

ja
Waarom?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:45 schreef madeliefff het volgende:
Wie plaatsr de foto ffw goed voor me...is naaktpic
348jz8l.jpg
*O*
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:47
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:45 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Nee, dat snijdt
Zachtjes swaffelen.....
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:47 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Zachtjes swaffelen.....
Zoals je lasagna klaarmaakt?
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:48
quote:
5s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:47 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Zoals je lasagna klaarmaakt?
Dat dus. :Y)
-supergirl-vrijdag 26 december 2014 @ 21:48
Stomme homofjelen
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:48 schreef -supergirl- het volgende:
Stomme homofjelen
Dag super girl.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:48 schreef -supergirl- het volgende:
Stomme homofjelen
Doe nou eens lief mens.... eet een biefstuk weet ik het, get over it
-supergirl-vrijdag 26 december 2014 @ 21:50
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:49 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Doe nou eens lief mens.... eet een biefstuk weet ik het, get over it
:( :( :(
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:45 schreef madeliefff het volgende:
Wie plaatsr de foto ffw goed voor me...is naaktpic
DM box is nog steeds leeg he, OPLICHTER
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:50
Slaapzak voelt zich aangesproken :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:50 schreef -supergirl- het volgende:

[..]

:( :( :(
:* awh
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:50 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Slaapzak voelt zich aangesproken :D
Uiteraard, het ging toch over homo's?
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:51
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:51 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Uiteraard, het ging toch over homo's?
Ik dacht dat de nadruk meer lag op stomme mensen
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:51 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ik dacht dat de nadruk meer lag op stomme mensen
Zelfde
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 21:52
hoi
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:48 schreef -supergirl- het volgende:
Stomme homofjelen
Rel Meisje.
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 21:52
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:52 schreef WoodenAxe het volgende:
hoi
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:52
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:50 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

DM box is nog steeds leeg he, OPLICHTER
oh leugenaaaaar
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:52
ik ga lekker curvefever doen
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:52 schreef madeliefff het volgende:

[..]

oh leugenaaaaar
Ja... maar geen beloofde pics :'( maar ik kreeg alleen "whatevaaa"

OPLICHTER

SCAM

PAS OP MENSEN

OPLICHTER
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:52 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Hallon O+
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:53
Waar is eend? ...takelwagen regelen? :P
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 21:54
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:53 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Hallon O+
Alles goed? :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:54
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:53 schreef madeliefff het volgende:
Waar is eend? ...takelwagen regelen? :P
Nee niet van onderwerp veranderen, we hadden het over jouw oplichtingspraktijken
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:54
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:53 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ja... maar geen beloofde pics :'( maar ik kreeg alleen "whatevaaa"

OPLICHTER

SCAM

PAS OP MENSEN

OPLICHTER
is naaktpic van mijn ziel jah
ChevyCapricevrijdag 26 december 2014 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:46 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Waarom?
omdat hij doorpost met kloon of zo? en hij ging een neppiemel posten
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:54 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Alles goed? :D
NEE

Madeliefff beloofde een naaktpic als iemand een plaatje poste, heb ik gedaan, maar niks... oplichter is het ... laaielichter

Madeliefff dus he, uitkijken voor haar

de feeks

:'(
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:55
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:52 schreef WoodenAxe het volgende:
hoi
Hoi.
WoodenAxevrijdag 26 december 2014 @ 21:55
quote
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:55 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

NEE

Madeliefff beloofde een naaktpic als iemand een plaatje poste, heb ik gedaan, maar niks... oplichter is het ... laaielichter

Madeliefff dus he, uitkijken voor haar

de feeks

:'(
OP DE BRANDSTAPEL
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:55
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:54 schreef madeliefff het volgende:

[..]

is naaktpic van mijn ziel jah
Ik zat met mijn broek op mijn hielen, mijn vrouw vroeg nog, Menno, wat ga je doen, ik zeg, ik krijg een naaktpic, dus even dimmen... nou lekker dan... heb ik weer gefapt op Hoink
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:54 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

omdat hij doorpost met kloon of zo? en hij ging een neppiemel posten
onzinnige ban dus
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:56
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:55 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ik zat met mijn broek op mijn hielen, mijn vrouw vroeg nog, Menno, wat ga je doen, ik zeg, ik krijg een naaktpic, dus even dimmen... nou lekker dan... heb ik weer gefapt op Hoink
Daar ben je lekker klaar mee. _O-
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:57
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:55 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ik zat met mijn broek op mijn hielen, mijn vrouw vroeg nog, Menno, wat ga je doen, ik zeg, ik krijg een naaktpic, dus even dimmen... nou lekker dan... heb ik weer gefapt op Hoink
mijn toetjesfoto niet waarderen :{w
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 21:57
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:55 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

NEE

Madeliefff beloofde een naaktpic als iemand een plaatje poste, heb ik gedaan, maar niks... oplichter is het ... laaielichter

Madeliefff dus he, uitkijken voor haar

de feeks

:'(
Oh zolang ze geen naaktfoto van haarzelf beloofde, kan ze toch een random persoon doen? :) :)
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 21:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:57 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Oh zolang ze geen naaktfoto van haarzelf beloofde, kan ze toch een random persoon doen? :) :)
Niet iedereen jat zijn haar foto's van 't internet
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 21:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:57 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Oh zolang ze geen naaktfoto van haarzelf beloofde, kan ze toch een random persoon doen? :) :)
God nieteens aan gedacht :o wat een oplichters zijn jullie, vanaf nu ga ik voor mannen

Erg zeg :'(

allemaal jullie :'(

;(

En ik was al emotioneel labiel sinds een jaar of 38
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 21:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:57 schreef madeliefff het volgende:

[..]

mijn toetjesfoto niet waarderen :{w
Ik las toefje. :D
ChevyCapricevrijdag 26 december 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:56 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

onzinnige ban dus
hoezo dat? hij post door terwijl hij geband is
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:00
Ik wilde madeliefff in mijn borst kerven ;( maar ik kwam ruimte te kort

Nu moet de liefff op mijn rug en staat er Made op mijn borst

Wat een KUTKERST
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:59 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

hoezo dat? hij post door terwijl hij geband is
Zijn eerdere ban was al onterecht
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 22:00
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:58 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

God nieteens aan gedacht :o wat een oplichters zijn jullie, vanaf nu ga ik voor mannen

Erg zeg :'(

allemaal jullie :'(

;(

En ik was al emotioneel labiel sinds een jaar of 38
Dus al een jaar. :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:00 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Dus al een jaar. :D
:') verkeerde zinsconstructie :')

_O-
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 22:02
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:00 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

:') verkeerde zinsconstructie :')

_O-
Het zit je niet mee. :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:02 schreef FreshFruit72 het volgende:

[..]

Het zit je niet mee. :D
Nee de sfeer sloeg om toen Madeliefff binnen kwam... is altijd :'( ik kan haar niet handelen
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:03
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:00 schreef Slaap_Zak het volgende:
Ik wilde madeliefff in mijn borst kerven ;( maar ik kwam ruimte te kort

Nu moet de liefff op mijn rug en staat er Made op mijn borst

Wat een KUTKERST
WAT? En ik ondertussen wel slaap zak geschreven hebben zoals afgesproken
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 22:03
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:58 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Niet iedereen jat zijn haar foto's van 't internet
WAT BEDOEL JE DAAR MEE!?
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:03
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:03 schreef DjeDje het volgende:

[..]

WAT BEDOEL JE DAAR MEE!?
Weet je dondersgoed :P
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:03 schreef madeliefff het volgende:

[..]

WAT? En ik ondertussen wel slaap zak geschreven hebben zoals afgesproken
Ja jij hebt ruimte zat op je kont, daar past wel 3 keer slaapzak op...

:(
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:04
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:02 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Nee de sfeer sloeg om toen Madeliefff binnen kwam... is altijd :'( ik kan haar niet handelen
en nu kappen met je gejank
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:04
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 22:04
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:58 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

God nieteens aan gedacht :o wat een oplichters zijn jullie, vanaf nu ga ik voor mannen

Erg zeg :'(

allemaal jullie :'(

;(

En ik was al emotioneel labiel sinds een jaar of 38
Gehehe. Goede keuze, goede keuze.
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:04
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:03 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Weet je dondersgoed :P
Bullshit

Ik heb haar facebook gezien, ik heb met haar ge-chat op facebook, ze is echt
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:04
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:04 schreef madeliefff het volgende:

[..]

en nu kappen met je gejank
Ja mevrouw... sorry
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 22:05
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:03 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Weet je dondersgoed :P
Ik steel geen foto's. :'(
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:05
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:04 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Bullshit

Ik heb haar facebook gezien, ik heb met haar ge-chat op facebook, ze is echt
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:58 schreef Slaap_Zak het volgende:
En ik was al emotioneel labiel sinds een jaar of 38
:P :+
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:05 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

[..]

:P :+
Vraag madeliefff, zelfde verhaal we hebben het gechecked, DjeDje is echt
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:05 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Ik steel geen foto's. :'(
Jajaja, alsof dat topic er zonder reden was :+ :P
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:06
:+ :P
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:06
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:05 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Jajaja, alsof dat topic er zonder reden was :+ :P
Serieus, niet tof dit, ze is echt, pm Madeliefff ze zal het zelfde vertellen als ik, DjeDje is echt
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 22:06
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:05 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Jajaja, alsof dat topic er zonder reden was :+ :P
Jij weet wel hoe je mij op de kast kan jagen hè. ;(
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:06 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Jij weet wel hoe je mij op de kast kan jagen hè. ;(
Ik sta aan jouw kant, en nee niet omdat je een chick bent ... ik vind het ook niet tof voor je...
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:06 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Jij weet wel hoe je mij op de kast kan jagen hè. ;(
haha, klopt :D
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:07
Oh ja, wel omdat je een chick bent
FreshFruitvrijdag 26 december 2014 @ 22:07


[ Bericht 100% gewijzigd door FreshFruit op 26-12-2014 22:08:21 ]
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:07
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:07 schreef Slaap_Zak het volgende:
Oh ja, wel omdat je een chick bent
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 21:58 schreef Slaap_Zak het volgende:
vanaf nu ga ik voor mannen
:+ :P
DjeDjevrijdag 26 december 2014 @ 22:08
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:07 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Ik sta aan jouw kant, en nee niet omdat je een chick bent ... ik vind het ook niet tof voor je...
Haha dankjewel, maar ik weet dat hzaw mij loopt te plagen. En weet dat ik "echt" ben. :P
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:07 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

[..]

:+ :P
:') op mijn leeftijd jongen, ben je niet kieskeurig meer
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:08 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Haha dankjewel, maar ik weet dat hzaw mij loopt te plagen. En weet dat ik "echt" ben. :P
oh ok :')

ik bemoei me er niet meer mee :P
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:09
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:08 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

:') op mijn leeftijd jongen, ben je niet kieskeurig meer
Niet kieskeurig meer qua woorden of qua voorkeuren?
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:09 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Niet kieskeurig meer qua woorden of qua voorkeuren?
allez
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:08 schreef DjeDje het volgende:

[..]

Haha dankjewel, maar ik weet dat hzaw mij loopt te plagen. En weet dat ik "echt" ben. :P
Waarom wordt mijn naam afgekort? :(
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:10 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Waarom wordt mijn naam afgekort? :(
ja godverdomme man het is een volzin :')

In mijn paint moest ik de lettergrootte aanpassen
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:10
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:10 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

allez
Oké Zlaap_Sak
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:10 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Waarom wordt mijn naam afgekort? :(
omdat die ebolalang is
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:10 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

omdat die ebolalang is
dit dus G_G7
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
bijna lapo
hetzalallemaalwelvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
Ik houd niet van afgekorte namen. jeugdtrauma ;(
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:11 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

dit dus G_G7
GG7*
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
Sorry dat ik weer steeds weg ga trouwens, maar ik heb hier geen geduld voor :')
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
quote:
14s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:11 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
bijna lapo
Man nog 7 te gaan
Zaktabakvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:11 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Ik houd niet van afgekorte namen. jeugdtrauma ;(
zalwel
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2014 22:11 schreef Slaap_Zak het volgende:

[..]

Man nog 7 te gaan
:')
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:11
lapo
#ANONIEMvrijdag 26 december 2014 @ 22:12
lapo