Kan iemand een keer wat doen aan dit belachelijke groepje?
60 jaar geleden hebben wat agressieve Israeliers een stukje land gejat van Palestina en tot de dag vandaag is er nog ruzie over. Alsof de mensen in Israel van vandaag hier wat aan kunnen doen, laat dat lekker rusten.
Intussen zijn mensen lekker dom en schieten ze elkaar neer. Palestijnen of Israeliers boeit me niet het is een feit dat er doden en gewonden vallen.
Intussen is het heel de tijd FREE PALESTINA KIJK WAT DIE KUT ISRAELIERS ONZE BROEDERS EN ZUSTERS AAN DOEN terwijl het deels ook de schuld van palestina zelf is dat er zoveel gewonden vallen want ze krijgen geen ebscherming aangeboden zodat de media zielig kan doen met boehoe palestijn dood
Houd toch een keer op man Israel en Palestina zijn beide schuldig an deze stupid oorlog en Palestina schuift zich in een slachtofferrol. In Israel worden ook mensen vermoord door palestijnen en daar hoor je niks over.
Klacht: mensen die het niet boeit dat israeliers dood gaan maar wel al het slechts naar palestijnen toe afwijzen. rot op man alsof palestijnen superieur zijn en de dood van een israelier niet erg is.