dat zal wel lekker slapen zijn door die kdrie-meuk.quote:Op zaterdag 27 december 2014 00:23 schreef Shopaholic1984 het volgende:
Ik heb vanavond een fles K3 bubbels leeg gedronken. Speciaal door mijn ouders gekocht. Haha, appelsap met prik
Verder was de extra controle vandaag in het ziekenhuis goed. Vruchtwater is nu beter in verhouding. De ene baby iets meer, de andere heeft iets minder gekregen. Dus het verschil is kleiner. Gelukkig. Woensdag de GUO.
En dan breng ik het nog wel zonder waardeoordeelquote:Op vrijdag 26 december 2014 22:35 schreef Lushes het volgende:
[..]
Ik heb 2 slokken aangelengde appelcider gehad.
Wat denk je dat er gebeurd? Dat ie er met 2 hoofden uitkomt ofzo?
Ik ben opgeleid om wetenschappelijke studies goed te kunnen interpreteren en ik heb een hele batterij medici in mijn (vrienden)kring die mij alles kunnen vertellen over wat wel en niet kan.
Ik wil mensen niet beledigen, maar sommige mensen zijn hier een beetje onwetend in dat opzicht en nemen niet de moeite zichzelf te informeren.
Die hysterische benadering past mij gewoon niet zo.
Ik zie de mensen hier namelijk niet vreemd doen over zwarte bessensap, sommige azijnsoorten, mosterd, vanille essence, kefir of sojasaus, terwijl in al die zaken gewoon alcohol zit.
Dus nee, ik voel me 100% zeker dat ik goed voor mijn kleine zorg.
Ik eet supergezond, ik sport dagelijks, ik drink alleen water ( muv feestdagen ), ik heb een perfect gewicht en bloeddruk en ik heb niet bepaald een stressvol bestaan.
Kortom, ik heb niet zoveel om mij zorgen over te maken en heb alle vertrouwen in een gezond kind. Dat zijn ze aan beide zijden van de families al generaties lang en ik was niet van plan die traditie te verbreken ^_^
Nou, je kan toch gewoon in dit topic discussiëren, je mag best een kritische noot plaatsen, zowel de 'voor-partij' als de 'tegen-partij'. Zou wat zijn zeg, als we dat hier niet eens meer durven en dat per PB moet. Vind het eerlijk gezegd ook schijnheilig om mensen per PB 'terecht te wijzen'. Hoeft niet alleen maar koetsjie koetsjie te zijn hier. Zo lang het een fatsoenlijke discussie blijft en mensen in hun waarde worden geladen. Wat mij betreft viel dit nog mee...quote:Op zaterdag 27 december 2014 00:50 schreef faptist het volgende:
Halleluja wat een naar aantal terug lees pagina's waren dat zeg.
Dat iemand er voor kiest om 2 slokjes aangelengd 2,5 % cider te drinken, daar ziek van wordt en dat hier deelt is toch oke?
Dat jij dat niet doet. Perfect, maar moet dat echt 4 pagina's lang door gaan?
Fucking hell. Draven jullie niet een beetje door?
Ik hoop echt dat die hele discussie nu klaar is. Ga dat aub in een pb doen ofzo.
Vrede op aarde and all that crap.
Gatver, was hij zo dronken dat hij daar zelf niet toe in staat was? Vertel hem even dat hij nu niet voor twee hoeft te drinken nu jij niet drinkt.quote:Op zaterdag 27 december 2014 03:32 schreef FlyingFish het volgende:
Om nog even te benadrukken dat alcohol slecht voor je is: m'n vriend heeft zojuist het bed en de halve slaapkamervloer ondergekotst. Met rode wijn kotsWas dus vast even oefenen met middernachtelijk kots opruimen... En een vriend die morgen wat goed te maken heeft. Gelukkig voor hem was ik nuchter, dan ben ik toch iets begripvoller.
En na nieuwjaar gaan we volgens mij weer hamsteren bij AHquote:Op zaterdag 27 december 2014 00:55 schreef faptist het volgende:
Trouwens,
Dat ene dure zeer bekende merk luiers is dit weekend 3 halen 2 betalen + 2 X gratis billendoekjes @ k.ruid.v@t
Misschien handig voor degene die net als ik van het voordelig inkopen zijn
Nu alvast wat pakken kopen, hem foto's laten maken en dan eerst de foto laten zien, zeggen: "Deze moet je halen" en dan pas op pad sturenquote:Op zaterdag 27 december 2014 11:48 schreef Risu het volgende:
Ja klopt, mijn man kan prima boodschappen halen. Hij heeft er alleen een enorme hekel aan, dus ik dacht misschien kan ik hem op zo'n manier een beetje helpen. Uiteindelijk maakt een pak meer of minder ook niet uit natuurlijk. (Al heeft ie wel de neiging om altijd het verkeerde mee te brengen. Is maneigen een beetje of niet)
Waskussenhoes is een goede, die zijn nu ook in de aanbieding bij prenatal. En hydrofielen heb ik ook al een hele zooi van. Top
Ik ben flink verkouden, dus ruik sowieso niets gelukkigquote:Op zaterdag 27 december 2014 05:01 schreef Stippelrientje het volgende:
Lang leve het vroege wakker worden... zucht..
Mja, anders had ik de eerste sneeuw ook niet kunnen bewonderen![]()
@flyingfish Iiiieeeeuuuuw! hier is daar echt nul begrip voor. Kotsen om drank het kan je eens overkomen, maar niet zo dronken dat je niet fatsoenlijk de wasbak of de wc niet kunt halen.... dan ben je echt te ver over je gezellige tipsy dronk heen![]()
Die heeft heel wat goed te maken
Succes met de lucht trouwens!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |