Zou het dan toch nogquote:‘Ajax en Heerenveen strijden om Moses Daddy’
Ajax en SC Heerenveen zouden volgens het Nigeriaanse MuyiwaLawal Report24 verwikkeld zijn in de strijd om Moses Daddy-Ajala Simon. De snelle vleugelaanvaller staat onder contract bij het Slowaakse AS Trenčin van ex-Ajacied Tscheu La Ling.
De negentienjarige aanvaller heeft een verleden bij Ajax. In de zomer van 2013 was hij op proef bij Ajax en speelde mee in de oefenwedstrijd tegen De Graafschap, waarin hij scoorde. Ajax besloot Moses echter geen contract aan te bieden.
In het begin van 2014 tekende Moses een driejarig contract bij AS Trenčín. De Nigeriaan is inmiddels een vaste waarde bij de Slowaakse club. Dit seizoen kwam Moses Daddy in negentien competitieoptredens tot zes doelpunten.
Waarom zo'n negatieve insteek?quote:Op woensdag 31 december 2014 09:17 schreef Enchanter het volgende:
Mij benieuwen of het de nieuwe Kluivert of de nieuwe Hosé wordt
We kunnen nog wel een 3e keeper gebruiken, mochten Cillessen en Boer tegelijkertijd uitvallen dan heb je tenminste nog wat.quote:Op woensdag 31 december 2014 14:57 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Ah, daar is de eerste transfer van 2015 voor Ajax.
ja want vroeger had niemand een raar kapselquote:Op woensdag 31 december 2014 20:07 schreef Sickert het volgende:
Heeft er een duif op zn kop gekakt?
Ik begib oud te worden al die rare kapsels van die gasten
wat zit je nou te janken joh. voetbal is geen modeshow. Alleen voor die beunhazen als Ronaldoquote:Op woensdag 31 december 2014 20:07 schreef Sickert het volgende:
Heeft er een duif op zn kop gekakt?
Ik begib oud te worden al die rare kapsels van die gasten
Josti's teken die kerel voor 2 ton in 2013 en je hoeft moeilijk te doen. Je kan m dan altijd nog verhuren aan Willem 2 oid.quote:
Boediehoe. Ziet er toch belachelijl uit man!quote:Op woensdag 31 december 2014 20:09 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
wat zit je nou te janken joh. voetbal is geen modeshow. Alleen voor die beunhazen als Ronaldo
okquote:Op woensdag 31 december 2014 20:10 schreef Sickert het volgende:
[..]
Boediehoe. Ziet er toch belachelijl uit man!
nee jouw kop danquote:Op woensdag 31 december 2014 20:10 schreef Sickert het volgende:
[..]
Boediehoe. Ziet er toch belachelijl uit man!
Dan mag Marc eerst zijn portemonnee wel een keertje trekken.quote:
Tja we spelen misschien niet goed, maar jij zal toch ook al wel die tabel hebben gezien met het aantal punten dat we de afgelopen jaren hebben gehad in de winterstop?quote:Op donderdag 1 januari 2015 15:47 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Dan mag Marc eerst zijn portemonnee wel een keertje trekken.
Anders zie ik het niet gebeuren.
Ajax werd 4x kampioen omdat de concurrentie pijnlijk faalde.quote:Op donderdag 1 januari 2015 15:48 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Tja we spelen misschien niet goed, maar jij zal toch ook al wel die tabel hebben gezien met het aantal punten dat we de afgelopen jaren hebben gehad in de winterstop?
14 keer op rij winnen was inderdaad omdat de concurrentie faaldequote:Op donderdag 1 januari 2015 15:51 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ajax werd 4x kampioen omdat de concurrentie pijnlijk faalde.
Dit zie ik met name PSV dit jaar niet meer overkomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |