Hier in de buurt wonen ook wel wat lui met een sc. Wel respect elke keer zo'n pokke eind rijden. Ook nooit problemen mee.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:25 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
WhateverWhatever en Brammnes ofzo
Irritant ajaxshowtimevolk
Gwailow dan..quote:Op woensdag 17 december 2014 23:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
LitmanenAFCA komt ook helemaal niet op FOK! om zijn echte mening over voetbal te geven.
Daar heb ik het ook niet over, natuurlijkquote:Op woensdag 17 december 2014 23:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat gebeurd over het algemeen wel, maar als er een hele pagina met PSV'ers en Feyenoorders trolls gaan lopen plaatsen snap ik wel dat je één keer die foto post zodat je daarna weer kritisch over je eigen team kan discussiëren.
Zolang ze maar een beetje zelfkritisch zijn , niks mis meequote:Op woensdag 17 december 2014 23:27 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Hier in de buurt wonen ook wel wat lui met een sc. Wel respect elke keer zo'n pokke eind rijden. Ook nooit problemen mee.
Ik kan me er ook niet aan ergeren als het bij Ajax gebeurd. Is ook wel logisch toch.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:27 schreef OverRated het volgende:
Dat getroll zie je hier toch in elk topic van elke topclub als er verloren wordt. Ik vind het wel grappig altijd
1 zo'n kerel is pas tevreden als de tegenstander wordt verkracht. CL uitgezonderd.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:28 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zolang ze maar een beetje zelfkritisch zijn , niks mis mee
Ja maar dat is sowieso een trollquote:Op woensdag 17 december 2014 23:27 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gwailow dan..
Guus hupperts en heeft alles van Red Bull gezien.
Geen idee, toen was ik er niet bij volgens mij.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:28 schreef Tchock het volgende:
[..]
Daar heb ik het ook niet over, natuurlijkWie was dat laatst die dat plaatje tien keer in één topic pleurde?
Ik ook niet, inderdaad.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kan me er ook niet aan ergeren als het bij Ajax gebeurd. Is ook wel logisch toch.
Gwailow deed ook mee aan de Huppertsfap. Maar als je Derk goed vindt moet je jezelf ophangenquote:Op woensdag 17 december 2014 23:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar dat is sowieso een troll
Maar dat over Guus Hupperts was van LitmanenAFCA. Die vond Hupperts de nieuwe Robben.
Oohja en hij fapt op Siem de Jong en Derk Boerrigter.
Gelukkig is dat niet zijn echte voetbalmening.
Dat moet je ook doen, hoge eisen stellen.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:30 schreef hafcfan het volgende:
[..]
1 zo'n kerel is pas tevreden als de tegenstander wordt verkracht. CL uitgezonderd.
Die is gewoon oldskool . Heeft zeker ook de Meer meegemaakt ?quote:Op woensdag 17 december 2014 23:30 schreef hafcfan het volgende:
[..]
1 zo'n kerel is pas tevreden als de tegenstander wordt verkracht. CL uitgezonderd.
Mee eens ook hoor.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat moet je ook doen, hoge eisen stellen.
Niet tevreden zijn als je met 2-1 wint van Heracles natuurlijk
Al was die goal van Derk in het Philips Stadion natuurlijk wel een pareltjequote:Op woensdag 17 december 2014 23:31 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gwailow deed ook mee aan de Huppertsfap. Maar als je Derk goed vindt moet je jezelf ophangen
Leonardoquote:Op woensdag 17 december 2014 23:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Al was die goal van Derk in het Philips Stadion natuurlijk wel een pareltje
Maarja Ajax is wel vaker gered door kneuzen. Kennedy in Florence, Leonardo in die UEFA Cup toen, Oleguer die soms scoorde
Jazeker. Hele verhalen in de sportschool over het legendarische Ajax van Johan. Was bij 2 CL finales geweest. En hij haatte die Belg net zo erg als jij al kan die er inmiddels mee levenquote:Op woensdag 17 december 2014 23:31 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Die is gewoon oldskool . Heeft zeker ook de Meer meegemaakt ?
Omdat niet iedereen die aardig kan voetballen ook nog zelfkritisch kan zijn. Vond zichzelf geweldig en had pech met wat blessures.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:33 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Leonardo![]()
Waarom moest die nu z,on randdebiel zijn. Kon geweldig voetballen
quote:Hakim Ziyech zorgde in de 69ste minuut voor het hoogtepunt van de wedstrijd door vanuit de middencirkel met een knap schot doelman Hidde Jurjus te passeren. Met zijn tweede van de avond zorgde de van SC Heerenveen overgenomen spelmaker op dat moment voor 1-4.
Maar in dat stadion begonnen ze volgens de verhalen al te morren en te fluiten als er binnen de eerste 20 min niet gescoord was . Hoort ook wel een beetje bij Amsterdam , dat cynischequote:Op woensdag 17 december 2014 23:33 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Jazeker. Hele verhalen in de sportschool over het legendarische Ajax van Johan. Was bij 2 CL finales geweest. En hij haatte die Belg net zo erg als jij al kan die er inmiddels mee leven
Helft van die blessures was nep , Bij NAC liet die zich eens geblesseerd afvoeren en 2 min later liep die lachend naar zijn auto op de parkeerplaatsquote:Op woensdag 17 december 2014 23:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Omdat niet iedereen die aardig kan voetballen ook nog zelfkritisch kan zijn. Vond zichzelf geweldig en had pech met wat blessures.
Hoezo? Het is pure geluk dat die aanval de hele wedstrijd niet slaagt en in de laatste minuut wel, maar het doelpunt zelf was ingestudeerd. Arias controleert achterin en houdt het overzicht, geeft aan Jozefzoon die uit het boekje en Depay heeft de mazzel dat zijn verdediger uitglijdt.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:35 schreef TheVulture het volgende:
Cocu praat net alsof die goal in de 94e minuut een uitgewerkt plan was
Wees gewoon blij dat je gemazzeld hebt
Ook mooi toch. Hoort zoals je zegt ook wel bij Ajax en Amsterdam.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:34 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Maar in dat stadion begonnen ze volgens de verhalen al te morren en te fluiten als er binnen de eerste 20 min niet gescoord was . Hoort ook wel een beetje bij Amsterdam , dat cynische
Ik vind die mentaliteit gewoon kut denk ik. En ik woon in Amsterdam.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:36 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ook mooi toch. Hoort zoals je zegt ook wel bij Ajax en Amsterdam.
Cocu praat zo vaak onzin. Is altijd overdreven positief over zijn eigen team.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:35 schreef TheVulture het volgende:
Cocu praat net alsof die goal in de 94e minuut een uitgewerkt plan was
Wees gewoon blij dat je gemazzeld hebt
Jep dat is heel debiel. Maar er falen meer goede voetballers dan dat ze slagen. Mentaliteit is ook een kwaliteit hè.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:35 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Helft van die blessures was nep , Bij NAC liet die zich eens geblesseerd afvoeren en 2 min later liep die lachend naar zijn auto op de parkeerplaats
Doet me ook denken aan Vitesse . Was vroeger precies hetzelfde daar en nu heb je veel magere varkens die gaan piepen als je kritiek op hun Chelsea 3 hebtquote:Op woensdag 17 december 2014 23:36 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ook mooi toch. Hoort zoals je zegt ook wel bij Ajax en Amsterdam.
Dat je kritisch bent op je team? Ik denk dat door dat zelfkritische Ajax juist zo succesvol is geworden. Nooit tevreden zijn, altijd op zoek naar verbetering.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik vind die mentaliteit gewoon kut denk ik. En ik woon in Amsterdam.
Daar heeft Ajax in het verleden genoeg van gehad , Kinkladze , Petersen , Hoekstraquote:Op woensdag 17 december 2014 23:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
[..]
Jep dat is heel debiel. Maar er falen meer goede voetballers dan dat ze slagen. Mentaliteit is ook een kwaliteit hè.
Nee, niet per se kritisch zijn op je team. Gewoon de algehele houding dat je verreweg de beste van iedereen bent, en dat alles buiten Amsterdam er niet toe doet. Kritisch op jezelf zijn is in principe nooit verkeerd.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat je kritisch bent op je team? Ik denk dat door dat zelfkritische Ajax juist zo succesvol is geworden. Nooit tevreden zijn, altijd op zoek naar verbetering.
Bij Heracles zijn de mensen eigenlijk ook zelden tevreden. Ze verwachten elke week een topshow.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:38 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Doet me ook denken aan Vitesse . Was vroeger precies hetzelfde daar en nu heb je veel magere varkens die gaan piepen als je kritiek op hun Chelsea 3 hebt
Is in Rotterdam erger hoor. Die vinden zichzelf echt de hemel op aarde en hebben zelden respect voor kleinere clubs.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:39 schreef Tchock het volgende:
[..]
en dat alles buiten Amsterdam er niet toe doet. Kritisch op jezelf zijn is in principe nooit verkeerd.
Onder Peter Bosz was het altijd spektakel en vermaakquote:Op woensdag 17 december 2014 23:40 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Bij Heracles zijn de mensen eigenlijk ook zelden tevreden. Ze verwachten elke week een topshow.
Ja, misschien heb ik daar niet zo'n kijk op omdat ik Rotterdam nauwelijks ken. Amsterdam wel.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:41 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Is in Rotterdam erger hoor. Die vinden zichzelf echt de hemel op aarde en hebben zelden respect voor kleinere clubs.
Ik vind Bosz niet zo geweldig. Die had uit dat Heracles veel meer moeten halen. Zelfde nu bij Vitesse. Verbeek moeten ze lekker terughalen volgend jaar als ze er in blijven dan.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:41 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Onder Peter Bosz was het altijd spektakel en vermaak
6-3 tegen Heerenveen bijvoorbeeld.
Bosz was vooral roekeloos .quote:Op woensdag 17 december 2014 23:43 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik vind Bosz niet zo geweldig. Die had uit dat Heracles veel meer moeten halen. Zelfde nu bij Vitesse. Verbeek moeten ze lekker terughalen volgend jaar als ze er in blijven dan.
twitter:bart_sanders twitterde op woensdag 17-12-2014 om 22:39:37Weken niets laten zien, vanavond ook niet en dan als één of andere showpik de held uit zitten hangen: Memphis Depay. Bah! #psvfey reageer retweet
hopelijk wordt dat stadion een beetje mooi.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:44 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bosz was vooral roekeloos .
Heracles blijft er wel in btw. NAC is aan het instorten en Dordrecht kan er niks van . En daar gaat Excelsior nog bijkomen
Ik denk toch dat het nog knap lastig is. Dat Dordt rechtstreeks er uit gaat lijkt me inderdaad wel een veilige voorspelling, maar 17 en 16... Kan alle kanten op. En als je dan in de play-offs Roda tegenkomt, berg je maar.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:44 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bosz was vooral roekeloos .
Heracles blijft er wel in btw. NAC is aan het instorten en Dordrecht kan er niks van . En daar gaat Excelsior nog bijkomen
Wie gaf die bal op Jozefzoon? Die was fenomenaal.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:46 schreef Dj_Day-V het volgende:
twitter:bart_sanders twitterde op woensdag 17-12-2014 om 22:39:37Weken niets laten zien, vanavond ook niet en dan als één of andere showpik de held uit zitten hangen: Memphis Depay. Bah! #psvfey reageer retweet
Arias.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:47 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wie gaf die bal op Jozefzoon? Die was fenomenaal.
Mwa , Bij Heracles zie ik geen paniek vooralsnog . Bij NAC gaat het helemaal mis net als in 99quote:Op woensdag 17 december 2014 23:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik denk toch dat het nog knap lastig is. Dat Dordt rechtstreeks er uit gaat lijkt me inderdaad wel een veilige voorspelling, maar 17 en 16... Kan alle kanten op. En als je dan in de play-offs Roda tegenkomt, berg je maar.
Hoeveel jaar heeft Smit moeten smeken ?quote:Op woensdag 17 december 2014 23:46 schreef hafcfan het volgende:
[..]
hopelijk wordt dat stadion een beetje mooi.
Gini bedoel je? Dat was Memphisquote:Op woensdag 17 december 2014 23:47 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wie gaf die bal op Jozefzoon? Die was fenomenaal.
Die zelfpijperij over een stad snap ik dan ook niet.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:39 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, niet per se kritisch zijn op je team. Gewoon de algehele houding dat je verreweg de beste van iedereen bent, en dat alles buiten Amsterdam er niet toe doet. Kritisch op jezelf zijn is in principe nooit verkeerd.
Nee bij die laatste goal. Die Mephis uiteindelijk intikte.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:47 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Gini bedoel je? Dat was Memphis
6 jaarquote:Op woensdag 17 december 2014 23:47 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Mwa , Bij Heracles zie ik geen paniek vooralsnog . Bij NAC gaat het helemaal mis net als in 99
[..]
Hoeveel jaar heeft Smit moeten smeken ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |