Echt achterlijk druk vanochtendquote:Op zaterdag 18 april 2015 13:22 schreef Zspirit het volgende:
Ze hadden er twee binnen gekregen in Eindhoven die waren ook gelijk weg ":(
Gewoon maar niets gekocht dit jaar.
Blijft een raar iets dat RSD wel leuk maar raar.
Zeer jaloers! Mooie hoes en ook de muziek is super!quote:Op zaterdag 18 april 2015 17:21 schreef Qunix het volgende:
Ik heb een LP van Broken Brass Ensemble gescoord, zag ze live en heb ze allemaal het laten signeren!
Live:
https://vine.co/v/ezj3XKVvztV
[ afbeelding ]
Eens!quote:Op zaterdag 18 april 2015 19:23 schreef boriq het volgende:
[..]
Zeer jaloers! Mooie hoes en ook de muziek is super!
Ik zag dat Kroese in Nijmegen er aan kon komen .... ¤150 echt WTF.quote:Op zaterdag 18 april 2015 19:07 schreef Mryc het volgende:
Wilde graag de single The Chemicals van Garbage hebben, maar die is niet in NL uitgegeven. Heb 'm daarom maar bij Amazon besteld. Hoe ironisch op een dag als vandaag...
Zo veel?? Belachelijk... Heb 'm nu incl verzendkosten voor 22 euro besteld bij de Engelse Amazon.quote:Op zaterdag 18 april 2015 20:35 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik zag dat Kroese in Nijmegen er aan kon komen .... ¤150 echt WTF.
Had ik wel willen hebbenquote:Op zaterdag 18 april 2015 16:28 schreef Ceased2Be het volgende:
Overigens 3 x die ellendige single van de Kik gekregen. Blauw, Geel en Rood.
Ik groen.quote:Op zaterdag 18 april 2015 16:28 schreef Ceased2Be het volgende:
Overigens 3 x die ellendige single van de Kik gekregen. Blauw, Geel en Rood.
Serieus?quote:Op zondag 19 april 2015 09:54 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Ik groen.
Zag dat ze voor ¤10 op marktplaats stonden, dus als je ervan af wilt![]()
Jupquote:Op zondag 19 april 2015 10:12 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Serieus?
check na de vakantie nog wel ff of het nog steeds wat waard is.
Ah, je bent bij Kroese geweest denk ik?quote:Op zondag 19 april 2015 09:43 schreef ranja het volgende:
Wel een niet-RSD release gekocht. We uitgebracht gister maar niet als RSD release, de 10" EP van Bootleg Betty. Lekkere rockabilly
Nee, die stond gewoon bij Platoquote:
Jaloers.quote:Op zondag 19 april 2015 21:06 schreef Timo20 het volgende:
Mijn score van RSD:
2LP The White Stripes - Get Behind Me Satan
Ah, dan is de distributie van die plaat een stuk grootser opgezet dan ik dacht. Die is namelijk uitgebracht op het platenlabel van Kroese zelf, dus vandaar. Ik ken ook mensen in de band; volgende week zaterdag is de officiële album-presentatie in Nijmegen (Merleyn).quote:Op zondag 19 april 2015 14:03 schreef ranja het volgende:
[..]
Nee, die stond gewoon bij Plato
Dat was, behalve de bands, ook wel waarvoor ik ging eigenlijk. Ik had er al over gehoord via de 3voor12 nieuwsbrief en de ep staat ook gewoon op de luisterpaal.
Ik had nog wel belangstelling gehad voor de 12" van Courtney Barnett trouwens. Maar die heb ik niet gezien, ook geen idee hoe duur die was dus als die überhaupt in de winkel heeft gestaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |