Inter in 2002.quote:Op zondag 14 december 2014 08:20 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Idd, dat soort tiefusclubs zijn volgens mij bijna lastiger dan een 'grote' club. Daarom is het goed dat Feyenoord weer eens wat punten in Europa pakt en niet steeds die voorrondes van de voorrondes tegen die Oostblok-clubs met iets wat eindigt op motiv, nsk of plov hoeft te spelen.
Wat zitten er bizar veel Italiaanse clubs nog in trouwens zeg (5), de kans is groot dat Feyenoord, Ajax of PSV er in de volgende wedstrijd of die wedstrijd erop tegenkomen. Gelukkig krijgen Ajax en PSV dan Inter, Fliorentina of Napoli en Feyenoord Torinho of RomaHoewel die laatste ook wel heel zwaar is natuurlijk. Maar Italiaanse clubs lijken de EL ook vaak wat minder te boeien (zelfs Nederland won nog recenter zo'n ding in 2002) dus wie weet.
Zekers, van te voren nog United-Liverpool bekijken.quote:Op zondag 14 december 2014 09:53 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Ideaal dat Feyenoord om kwart voor 5 begint.
Om twee uur zelf nog voetballen.quote:Op zondag 14 december 2014 10:10 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Zekers, van te voren nog United-Liverpool bekijken.
Dat is nog beter.quote:Op zondag 14 december 2014 10:10 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Om twee uur zelf nog voetballen.
Dat was wel een historische avond ja. Net als de kopbal van Pierre tegen PSV en de finale tegen Dortmund natuurlijk. Helaas werd die dag voor een deel overschaduwt door Volkertquote:Op zondag 14 december 2014 09:46 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Inter in 2002.Een moment dat me heel helder voor de geest staat was een actie van Ronaldo, door via links. Werd de bal nog van de lijn gehaald door ik geloof Paauwe. Mooi was dat. Weet niet eens meer of het zo epic was maar ik kan 'm bijna dromen.
Moet kunnen vandaag, haha. Aan het weer kan het niet liggen.quote:Op zondag 14 december 2014 10:12 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Dat is nog beter.
Plus goed weer, wordt een prima dag vandaag niets mis mee.
Alleen die 3 punten nog.
Those were the days.quote:Op zondag 14 december 2014 10:12 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Dat was wel een historische avond ja. Net als de kopbal van Pierre tegen PSV en de finale tegen Dortmund natuurlijk. Helaas werd die dag voor een deel overschaduwt door VolkertDat kan in Nederland alleen bij Feyenoord die 1 keer in de 30 jaar een Europese finale speelt.
Hadden ze van mij op de Coolsingel mogen ophangen en er een extra mooi volksfeest van maken. Laat hem lekker een Ajax-feestje verpesten, die zijn er toch (veel meer dan) genoeg. Wat was ik pissig toen
Klopt idd. Maar eigenlijk hadden ze een week later alsnog een huldiging moeten doen, je moet een zieke moordenaar nooit z'n zin geven en je laten weerhouden van een mooi momentEn natuurlijk niet die Volkert nooit een paar jaartjes later weer vrij moeten laten en hem nog een woning etc. in Apeldoorn aanbieden ook... maar dat terzijdequote:Op zondag 14 december 2014 10:21 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Those were the days.
Als we in het bejaardenhuis zitten hebben we het er nog over.
Turbulente tijden, wel jammer dat het niet groots gevierd kon worden maar dat was t.o.v. Pim Fortuyn ook niet gepast geweest.
Ik ben wat minder optimistisch gestemd. Heb inmiddels wel door dat de doorsnee Feyenoorder meewaait met alle winden en enige vorm van kritiek wordt meteen teniet gedaan. Paar maanden geleden was Rutten nog een clown en het team een lachertje en nu is het een halfGod met 'het beste voetballende elftal in jaren'.quote:Op zondag 14 december 2014 07:00 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Sterker nog: ik kan me niet herinneren dat Feyenoord ooit zo extreem degelijk speelde en stabiel oogde als nu idd. Je kan wel zien dat Fred Rutten goed rondgekeken heeft als speler en trainer in Duitsland (Schalke en FC Twente)
Het seizoen is nog niet op de helft, maar ben ik overigens de enige die het echt opvalt welke debiele 'argumenten' er overal aangehaald worden als reden dat ze niet eens om de titel mee zouden gaan doen? Argumenten die de afgelopen jaren juist in het voordeel van de titelkansen van Ajax en PSV werden uitgelegd.
Eerst (onder Koeman) zou Feyenoord sowieso niet meedoen om het kampioenschap, want ze kregen met hun jonge en smalle selectie teveel tegengoals en misten Europese ervaring en stabiliteit. Ajax werd ook jarenlang kampioen zonder fatsoenlijke spits, maar de degelijkheid waarmee De Boer het neerzette en zorgde dat er niets weg werd gegeven was veel belangrijker. Zit wat in.
Toen kon Feyenoord geen kampioen worden omdat er vier dragende spelers vertrokken in 1 zomer. Toen Ajax de dragende spelers Erikssen, Alderweireld en Anita in 1 zomer echter kwijt raakte en PSV voor 40 miljoen bijna een complete selectie haalde, zouden ze door het systeem van De Boer en de individuele kwaliteit van al die nieuwe spelers vanzelf wel meedoen om de titel. Eerste maanden je wedstrijdjes blijven winnen en daarna het spel verder perfectioneren kwam vanzelf wel in de loop der maanden. Zelfs als je in de winterstop 10 punten achterstond op de nummer 1 viel dat nog wel te repareren na de kerst.
Nu Feyenoord daarna na een moeizame start toch begon te draaien konden ze opeens weer niet meedoen, omdat ze geen topspits (meer) hadden. Leuk enzo dat je 9 wedstrijden de 0 houdt en zo degelijk als wat staat, je moest toch echt een spits hebben die er minimaal 20 maakte om kampioen te worden.
Uhm?![]()
Gegronde kritiek mag altijd en ik wil niet zeggen dat ze zo wel even kampioen gaan worden, maar hoe kun je ooit zeggen dat dit Feyenoord minder ver is dan de vorige jaren, als je alleen al naar de Europa League kijkt dit seizoen? Op basis van dat ze geen Pellé of Guidetti meer hebben? Die kwamen jaren op rij niet eens de kwalificatie door met Feyenoord. Manu, Toornstra en El Ahmadi wel, als overtuigend groepswinnaar zelfs direct.
Niet zo eigenlijk, heb dan een etentje met mijn familiequote:Op zondag 14 december 2014 09:53 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Ideaal dat Feyenoord om kwart voor 5 begint.
Ziek melden .quote:Op zondag 14 december 2014 12:51 schreef jaykop het volgende:
[..]
Niet zo eigenlijk, heb dan een etentje met mijn familie
Ik heb ze er al op voorbereid dat er een grote kans is dat ik heel waarschijnlijk niet of later komquote:
quote:Op zondag 14 december 2014 12:40 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik ben wat minder optimistisch gestemd. Heb inmiddels wel door dat de doorsnee Feyenoorder meewaait met alle winden en enige vorm van kritiek wordt meteen teniet gedaan. Paar maanden geleden was Rutten nog een clown en het team een lachertje en nu is het een halfGod met 'het beste voetballende elftal in jaren'.
Familie voor Feyenoord zetten.quote:Op zondag 14 december 2014 12:51 schreef jaykop het volgende:
[..]
Niet zo eigenlijk, heb dan een etentje met mijn familie
Optimistisch... ik zou het eerder realistisch noemen. Nee, Rutten is geen halfGod, maar dit elftal staat als een huis (misschien niet altijd even attractief om te zien). Beweren dat deze ploeg blij mag zijn met een 4e plek slaat totaal nergens op.quote:Op zondag 14 december 2014 12:40 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik ben wat minder optimistisch gestemd. Heb inmiddels wel door dat de doorsnee Feyenoorder meewaait met alle winden en enige vorm van kritiek wordt meteen teniet gedaan. Paar maanden geleden was Rutten nog een clown en het team een lachertje en nu is het een halfGod met 'het beste voetballende elftal in jaren'.
Het oogt soms wat apathisch, maar dat je vorig seizoen het net makkelijker wist te vinden en Pellé voor een aantal mooie goals zorgde daar had je uiteindelijk weinig aan, als ze achterin voor de 10e keer totaal onnodig een goal weggeven en je alsnog gelijk speelde. Die tweede helften onder Koeman vaak kan ik op geen enkele manier 'goed voetbal' noemen. Elke kutploeg kon nog terugkomen omdat je maar met 1-0 voor stond. In plaats van dat je de wedstrijd met 3-0 beslist en op slot gooit. Dan kun je wel leuk rond gaan spelen en aanvallend voetbal laten zien, uiteindelijk trapte keer op keer een of andere kneus ala Marnix Kolder die gelijkmaker erin.quote:Ik vind het huidige team een stuk minder dan vorig jaar en ook Rutten is een flinke stap terug in vergelijking met Koeman. Vorig jaar wisten we het net goed te vinden en speelde we bij vlagen zeer goed en effectief voetbal. Als ik naar dit Feyenoord kijk dan heb ik het idee dat ik kijk naar een ploeg zonder een idee. Ze houden de bal leuk in de ploeg, maar het is vooral blaffen en niet bijten. Dat kan je niet blijven volhouden. We staan al aardig wat punten achter op de nummer 1&2 en we krijgen ze beide nog in een uitwedstrijd. Ajax is standaard een 1 en Psv zie ik ook niet zo snel verliezen. Om die reden alleen al acht ik Feyenoord niet in staat bij te blijven, laat staan de titel winnen.
Maar het is maar net wat je als 'goed spelen' ziet. Feyenoord was zo naïef. De helft van de keren je overwicht niet om kunnen zetten in de score is gewoon niet acceptabel. Ziet er allemaal heel leuk uit, maar na 90 minuten moet je gewoon ook in de score laten zien dat je zo goed was. Dit huidige Feyenoord kent z'n eigen beperkingen en wil z'n wedstrijden gewoon winnen. Zoals Ajax dat eigenlijk al 4 jaar een beetje doet. Als het even kan met attractief spel winnen, maar als dat niet zo lukt dan gewoon winnen en die wedstrijd tijdig op slot gooien.quote:Wat betreft de Europa league ben ik erg blij dat we een keer de groepsfase hebben overleefd en ook nog eens als groepshoofd. Maar jij pakt de voorgaande jaren erbij, maar toen zat het bij vlagen ook niet mee. Zo herinner ik mij Kiev die ondersteboven werd gespeeld, maar waar we een aantal opgelegde kansen niet verzilverde. Hoe anders was dat nu waar we in de laatste minuut nog de winnende maakte tegen Rijeka, Luik idem en dat de 1 - 1 van Sevilla geen doorgang vond in de 80e minuut (al dan niet terecht).
Dit ben ik dan wel weer helemaal met je eens. De wedstrijden tegen PSV en Ajax gaan beslissend worden. Maar eerlijk gezegd heb ik er wel vertrouwen in. Waar je onder Koeman die wisselvalligheid nog echt zag en er achterin veels te veel dingen fout bleven gaan zie ik dit elftal niet zomaar opeens instorten. Er zit zo'n stabiele ontwikkeling in dat het eerder (gestaag) beter wordt dan slechter. Dat 'zesje' lijkt vast gebeiteld als ondergrens en vanuit daar wordt indien mogelijk naar een zeven of heel soms zelfs acht gewerkt. Als dat niet lukt, dan maar gewoon die 3 punten binnen halen en geen tegengoals meer weggeven.quote:Het zal je niets verbazen als je dit leest, maar ik ben een glas halfleeg type. Ja, momenteel lijkt alles voor de wind te gaan voor Feyenoord, maar deze komende 5/6 wedstrijden gaan uitmaken hoe ver we daadwerkelijk zijn. Boeken we resultaat tegen Psv/Ajax en laten we geen steken vallen tegen Heerenveen/Az/Nac dan heb ik er meer vertrouwen in. Maar ik vrees voor een vrije val naar beneden.
quote:Op zondag 14 december 2014 13:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Familie voor Feyenoord zetten.
Dan doe je toch iets fout in je leven
Totaal niet mee eens eigenlijk. Vorig seizoen was het vooral effectief maar goed echt zelden. Koeman wist vooral het optimale rendement uit de spelersgroep te halen met een vrij doorzichtige tactiek. Wat dat betreft heeft Feyenoord wel stappen gemaakt in het positiespel en zie ik ze ook minder snel echt door de ondergrens gaan, je mist alleen wel een spits wat dat aangaat. Niet dat Kazim het zo bizar slecht doet, maar met een Pelle had je nu wel al bovenin meegedaan. Maar Pelle was eigenlijk ook gewoon te goed voor de eredivisie.quote:Op zondag 14 december 2014 12:40 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik vind het huidige team een stuk minder dan vorig jaar en ook Rutten is een flinke stap terug in vergelijking met Koeman. Vorig jaar wisten we het net goed te vinden en speelde we bij vlagen zeer goed en effectief voetbal. Als ik naar dit Feyenoord kijk dan heb ik het idee dat ik kijk naar een ploeg zonder een idee. Ze houden de bal leuk in de ploeg, maar het is vooral blaffen en niet bijten. Dat kan je niet blijven volhouden. We staan al aardig wat punten achter op de nummer 1&2 en we krijgen ze beide nog in een uitwedstrijd. Ajax is standaard een 1 en Psv zie ik ook niet zo snel verliezen. Om die reden alleen al acht ik Feyenoord niet in staat bij te blijven, laat staan de titel winnen.
Op basis van wat is Rutten een stap terug? En hoe kan je dat nu al zeggen? Rutten wordt afgerekend op zijn prestaties en daarvoor is het nog te vroeg. En daarnaast doorstroom van de jeugd. Enige wat je al kan zeggen is dat Rutten niet de uitstraling heeft van Koeman en slist. Maar dat interesseert geen reet als hij straks gewoon een topprestatie neerzet. Koeman kan je verwijten dat ie veel langer door had moeten gaan voor het kampioenschap zowel vorig seizoen als zeker toen met Guidetti achteraf gezien.quote:Op zondag 14 december 2014 12:40 schreef Kiid het volgende:
Ik vind het huidige team een stuk minder dan vorig jaar en ook Rutten is een flinke stap terug in vergelijking met Koeman
Ik vind dat het voetbal er nu meer in zit. De verdediging is stukken beter en kan opbouwen en doet dat ook ipv alles op Pelle. En het middenveld is echt in balans. Ik vind dit tot nu toe geen terecht punt wat je opnoemt eigenlijk.quote:Vorig jaar wisten we het net goed te vinden en speelde we bij vlagen zeer goed en effectief voetbal.
Wat het dikgedrukte betreft komt dat omdat dit elftal maar 1 ding mist en dat is een echte spits die goals maakt. Maar dat ze spelen "zonder idee" ben ik het echt niet mee eens. En wordt veel meer geprobeert echt voetbal te spelen, op te bouwen van achteruit wat ook veel beter kan met dit centrale duo en Clasie en El Ahmadi die veel meer aanspeelbaar zijn en via de as van het middenveld de aanval zoeken ipv zoals vorig seizoen gelijk alles op Pelle. Wat betreft de spits is dat dan ook de enige kritiek die je kan hebben. Maar alle posities en het voetbal van achteruit tot de spits is beter in vergelijking tot vorig seizoen als je het mij vraagt. Alleen de rechtsback Janmaat heb je echt op ingeleverd met zijn aanvallende intenties. Hoewel Wilkshire dit seizoen gewoon een degelijke vervanger is en het aardig invult. Beter dan dat had je niet kunnen krijgen. Janmaat was extreem goed vorig seizoen als back voor de Nederlandse competitie en elke vervanger daarop die je in huis haalt is minder want anders komt ie niet naar NL.quote:Als ik naar dit Feyenoord kijk dan heb ik het idee dat ik kijk naar een ploeg zonder een idee. Ze houden de bal leuk in de ploeg, maar het is vooral blaffen en niet bijten. Dat kan je niet blijven volhouden.
Het blijft een feit dat je dit elftal neit met vorig seizoen kan vergelijken. Vorig seizoen had je kampioen moeten worden of tot de laatste dag ervoor moeten spelen. Ajax was matig, PSV ook en wij hadden een meer dan degelijk team wat het heeft laten afweten als je het mij vraagt. Dit seizoen is helemaal vanaf nul opnieuw opbouwen geweest en dan heb je nu gewoon met wat geluk een heel aardig team staan als je ziet dat van de huidige basispelers meer dan de helft nieuw en ingepast is. Eigenlijk alleen Clasie, Immers en als ie weer basis staat Boetius die vorig seizoen speelden. En van de jonge jongens die doorbreken spelen Nelom, Kongolo, Van Beek en Manu pas voor het eerst een heel seizoen als basisklant bij Feyenoord 1 oftewel top eredivisie niveau. Vergelijk dat dus met het eerste seizoen dat De Vrij, BMI, Janmaat etc doorbraken bij ons en je ziet dat de eerdere genoemde verdediging van ons een stuk stabieler is dan vooral De Vrij en BMI toendertijd.quote:We staan al aardig wat punten achter op de nummer 1&2 en we krijgen ze beide nog in een uitwedstrijd. Ajax is standaard een 1 en Psv zie ik ook niet zo snel verliezen. Om die reden alleen al acht ik Feyenoord niet in staat bij te blijven, laat staan de titel winnen.
Ik weet hetquote:Op zondag 14 december 2014 13:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Familie voor Feyenoord zetten.
Dan doe je toch iets fout in je leven
Paauwequote:Op zondag 14 december 2014 09:46 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Inter in 2002.Een moment dat me heel helder voor de geest staat was een actie van Ronaldo, door via links. Werd de bal nog van de lijn gehaald door ik geloof Paauwe. Mooi was dat. Weet niet eens meer of het zo epic was maar ik kan 'm bijna dromen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |