quote:Op vrijdag 12 december 2014 18:31 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
Ik ben helemaal voor hijabi fashion maar dit vind ik zo raar.Dit heeft ook niks met Hijabis te maken, zonder Hijab is het ook een failSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat een obsessie met (terug)pakken heb je zeg. Alsof ik niets beter te doen heb.quote:Op vrijdag 12 december 2014 19:16 schreef Landysh het volgende:
Ja toch, gewoon doen alsof je mij keihard zou kunnen pakken, maar het je niet boeit. Waarom moeilijk doen tog. Gewoon neyseee.
Wat een mongool. Ik was niet eens serieus. Je bent net iets te onbelangrijk voor mij om bezig te zijn met terugpakken what so ever. Dat had ik wel duidelijk gemaakt volgens mij.quote:Op vrijdag 12 december 2014 19:27 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Wat een obsessie met (terug)pakken heb je zeg. Alsof ik niets beter te doen heb.
Maar goed, ik activeer mijn ignore-mode weer.
Wat is je afkomst?quote:Op vrijdag 12 december 2014 19:33 schreef Atak het volgende:
[..]
Voor mij is het mantu (centraal Aziatische versie)
Zo eentje kreeg ik ooit bij mijn eerste rekening bij ABN Amro. Maar volgens mij was dat een witte.quote:
Vroeger waren ze wit ja.quote:Op vrijdag 12 december 2014 19:48 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Zo eentje kreeg ik ooit bij mijn eerste rekening bij ABN Amro. Maar volgens mij was dat een witte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |