Auw, dat is hard.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:44 schreef Kaneelstokje het volgende:
Je bent veel dikker geworden en daardoor vind ik je niet meer aantrekkelijk
Zo iets.
Ja, afgewisseld met duurtraining (hardlopen. Dat gewicht is ook niet erg, al mag er op de buik wel iets afquote:Op donderdag 11 december 2014 12:37 schreef Fera het volgende:
[..]
Je doet toch krachttraining? Niet blind staren op gewicht dan.
Een kneusje met een knappe vrouw ook. Maakt toch niet uit of andere mensen denken dat het dom staat? Als hun zich er toch goed bij voelen.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Alles.
Een lange vrouw met een klein mannetje staat dom.
Ja, een cm of tien is vast net zo hinderlijk als 35 cm.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:44 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Waarom niet? Het onhandig bij het zoenen begint al heel snel, extra lengteverschil maakt dat echt niet erger ofzo.
Ze merkte het ook als ze me knuffelde wat daardoor minder fijn was. En met seks was het vervelend dat mijn buik in de weg zat.quote:
Ik denk dat kleding ook wel een grote rol speelt daarin.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:45 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Het is me echt niet opgevallen vorige keren. Ik vond je toen je met Newb hier was een beetje molliger er uit zien. Maar misschien was dat ook kledingkeuze of hormonen of iets.
Misschien is dat kneusje miljardair, ja ok geluk zit hem niet in lengte dat klopt wat jij zegt maar je mag het er toch niet mooi vinden uit zienquote:Op donderdag 11 december 2014 12:46 schreef Inolvidable het volgende:
[..]
Een kneusje met een knappe vrouw ook. Maakt toch niet uit of andere mensen denken dat het dom staat? Als hun zich er toch goed bij voelen.
Eerlijke mensen, ik hou er van. Zeker een Rotterdammer.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:47 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ze merkte het ook als ze me knuffelde wat daardoor minder fijn was. En met seks was het vervelend dat mijn buik in de weg zat.
Op de weegschaal stappen zodat je duidelijkheid hebt.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:47 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik denk dat kleding ook wel een grote rol speelt daarin.
Maar eigenlijk betwijfel ik of ik echt molliger ben geworden, het lijkt meer iets te zijn dat in het hoofd zit.
Geen idee eigenlijk hoe je daar vanaf komt.
Bij allebei moet je toch eigenlijk al gaan zitten om nekpijn te vermijden, en dan maakt het niet meer uit.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:47 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja, een cm of tien is vast net zo hinderlijk als 35 cm.
Met tien cm eindig je ergens bij zijn neus en bij 35cm onder zijn schouders
Ja, dat mag. Maar als lengte een relatie al in de weg kan staan. Ik vind het gewoon een slap excuus.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien is dat kneusje miljardair, ja ok geluk zit hem niet in lengte dat klopt wat jij zegt maar je mag het er toch niet mooi vinden uit zien
Eventjes op visite bij mijn ouders, en dan zeggen 'ik ga even naar boven hoor, heb me al in geen tijden gewogen'quote:Op donderdag 11 december 2014 12:48 schreef Myraela het volgende:
[..]
Op de weegschaal stappen zodat je duidelijkheid hebt.
Of een boerin.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:47 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Eerlijke mensen, ik hou er van. Zeker een Rotterdammer.
Omdat je hakken draagt.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:44 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ja, ben 1,75.
Al heb ik het idee dat ik langer ben dan Roy die zegt 1,76 te zijn.
[..]
Myr, mijn ego. AF!
[..]
Je bent veel dikker geworden en daardoor vind ik je niet meer aantrekkelijk
Zo iets.
Nee, Noordwijkerhout.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:47 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Eerlijke mensen, ik hou er van. Zeker een Rotterdammer.
Accepteren, goed naar jezelf kijken en zien wat er is en niet wat je denkt dat er is.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:47 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik denk dat kleding ook wel een grote rol speelt daarin.
Maar eigenlijk betwijfel ik of ik echt molliger ben geworden, het lijkt meer iets te zijn dat in het hoofd zit.
Geen idee eigenlijk hoe je daar vanaf komt.
Dat idee had ik juist niet. Vond niemand echt mollig eigenlijk. Gewoon normaal/goed/slank.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:45 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Het is me echt niet opgevallen vorige keren. Ik vond je toen je met Newb hier was een beetje molliger er uit zien. Maar misschien was dat ook kledingkeuze of hormonen of iets.
Jij at voorheen heel slecht toch? Soms hele dagen niet?quote:Op donderdag 11 december 2014 12:43 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Nee, ik voel me een beetje mollig maar wil liever niet dat het een getal krijgt, ofzo
Dan is het ineens zo echt.
Oh stop it youquote:Op donderdag 11 december 2014 12:49 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Dat idee had ik juist niet. Vond niemand echt mollig eigenlijk. Gewoon normaal/goed/slank.
Je hebt nog wel eens van die tv-programma's waarin van die dikke mensen per ongeluk zwanger zijn zonder het door te hebbenquote:Op donderdag 11 december 2014 12:49 schreef Elan het volgende:
Dikke mensen zijn onvruchtbaarder toch ook.
Smurfjequote:
Slijmjurkquote:Op donderdag 11 december 2014 12:49 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Dat idee had ik juist niet. Vond niemand echt mollig eigenlijk. Gewoon normaal/goed/slank.
Was trailertrash hoor.quote:
Er zijn erg dikke mensen die gebruik maken van IVF omdat ze door overgewicht niet zwanger kunnen raken.quote:Op donderdag 11 december 2014 12:49 schreef Elan het volgende:
Dikke mensen zijn onvruchtbaarder toch ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |