Stimmtquote:Op vrijdag 12 december 2014 12:25 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
weetjeweetje: als er een seizoen 3 komt is de seizoen 4 garantie 100%
Dank daarvoor maar de "syndication gods" :-)
Mja, ik denk dat je minstens aan 120 namen komt als je alle Avengers gaat opsommen (en dan negeer ik even Avengers Academy en gelijkaardige zaken, anders zit je waarschijnlijk tegen de 200), dus zo'n select lijstje is dat niet.quote:Op vrijdag 12 december 2014 12:13 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Feitelijk nu al gedeeltelijk het geval; de eerste Inhumans zijn nu geïntroduceerd.
En zowel Hummingbird als Daisy Johnson / Skye / Quake zijn lid geweest van de Avengers. Het zijn geen kleine namen (qua character) die ze in de serie hebben zitten.
Klopt zeker, maar degenen die ze hebben gebruikt hebben genoeg leuke ties in het MCU om van invloed te zijn. Aan de andere kant zijn ze niet zo obscuur (of nieuw) dat niemand er wat om geeft.quote:Op vrijdag 12 december 2014 12:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Mja, ik denk dat je minstens aan 120 namen komt als je alle Avengers gaat opsommen (en dan negeer ik even Avengers Academy en gelijkaardige zaken, anders zit je waarschijnlijk tegen de 200), dus zo'n select lijstje is dat niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedankt!quote:
Que? Heb ik iets gemist of wah.quote:
Nee hoor niks gemist, ik kickte het topic voor Syntos.quote:
quote:
UK 'n optie?quote:Op maandag 2 februari 2015 19:10 schreef Syntos het volgende:
[..]
Bedankt!![]()
Ik ben nu aan het kijken om het eerste seizoen op BR te kopen, maar op Bol verkopen ze de serie alleen op DVD.
Is de serie uberhaupt in Nederland verkrijgbaar op BR? Ik kom alleen maar op Amerikaanse sites uit.
Amazon ziet er prima uit. Vanavond maar eens kijken hoe het zit met bestellen en betalen.quote:Op maandag 2 februari 2015 19:20 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
UK 'n optie?
http://www.amazon.co.uk/M(...)lu-ray/dp/B00KGC59RQ
En anders hier *kuch*
~¤30 excl. verzending is een schijntje voor 5 BR'squote:Op maandag 2 februari 2015 19:25 schreef Syntos het volgende:
[..]
Amazon ziet er prima uit. Vanavond maar eens kijken hoe het zit met bestellen en betalen.
Het is in ieder geval een stuk goedkoper dan de DVD.
ikzelf heb de hele MCU-collectie films, One-shots en series op de mediabox staan, maar het zou wel heel mooi staan als die hele collectie boven de TV komen te staanquote:En optie twee heb ik al, maar de MCU gerelateerde films en series wil ik gewoon op BR voor de verzameling.
die agents of smash kom ik ook altijd tegen bij het zoeken naar subsquote:Op maandag 2 februari 2015 19:16 schreef shiznuts het volgende:
Ach so. Ik dacht 'hoppa!' als in 'zo! we zijn weer terug, wat een aflevering was dat!'.
Ging ff nakijken of ik iets gemist had, maar kon dus niks vinden. Zag trouwens wel iets van Hulk and the agents of S.M.A.S.H? lol, wa's dat nou weer.- Ach so, een of andere cartoon.
[..]
Torrent linkjes is FOK! niet zo blij mee geloof ik.quote:Op maandag 2 februari 2015 19:20 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
UK 'n optie?
http://www.amazon.co.uk/M(...)lu-ray/dp/B00KGC59RQ
Torrent linkquote:Op maandag 2 februari 2015 19:48 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Torrent linkjes is FOK! niet zo blij mee geloof ik.
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 22:45 schreef Sinister-D- het volgende:
Hmmzz, cameo's van een Agents of SHIELD baddie![]()
Teaset-poster van het Daredevil Twitter-account:
Yesquote:
Ik heb t idee dat marvel dat nu niet zo nauw neemt, omdat ze t hele mutant willen omzeilen (fox).quote:Op vrijdag 12 december 2014 11:50 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
En Daisy is geen Inhuman in de comics... we zullen het zien.
Gezien de nieuwe secret wars en de recente acties worden Inhumans de vervangers van de Mutants.quote:Op donderdag 26 februari 2015 13:25 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik heb t idee dat marvel dat nu niet zo nauw neemt, omdat ze t hele mutant willen omzeilen (fox).
Ja precies. Ergens vind ik dat wel jammer. Maar da's puur omdat ik "opgegroeid" ben met de mutants van Marvel en van de inhumans verder weinig weet, op Crystal na dan.quote:Op donderdag 26 februari 2015 13:27 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Gezien de nieuwe secret wars en de recente acties worden Inhumans de vervangers van de Mutants.
Daar vangen ze al een hoop mee op
Geen gezeik meer over 'specials' of het niet mogen gebruiken van het woord 'mutant'l; het zijn allemaal inhumans en Fox zoekt het maar uit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |