Sport1 en/of NOS en/of Eurosport zal het wel uitzenden.quote:Op woensdag 10 december 2014 21:32 schreef Nober het volgende:
Hoe laat is die loting vrijdag en op welke zender?
quote:Op woensdag 10 december 2014 21:34 schreef Sked het volgende:
[..]
Sport1 en/of NOS en/of Eurosport zal het wel uitzenden.
Zou dik verdiend zijn als City doorgaat na al die gejatte punten door arbitragequote:Op woensdag 10 december 2014 22:03 schreef jaykop het volgende:
Yeessss Nasri. Wat een goal ook! Come on City
Kans is ook wel groot nuquote:Op woensdag 10 december 2014 22:04 schreef Sked het volgende:
[..]
Zou dik verdiend zijn als City doorgaat na al die gejatte punten door arbitrage
Geen Strootman, dan krijg je dat.quote:
Geen idee, omdat de trainer een fransoos is denk ik. Die hebben geen verstand van voetbal. Kijk maar naar Arsenal.quote:
UEFA website heeft een stream.quote:Op woensdag 10 december 2014 21:32 schreef Nober het volgende:
Hoe laat is die loting vrijdag en op welke zender?
Zo zou ik het graag zien, om de, naar mijn mening, zwakkere goden te elimeren.quote:Op donderdag 11 december 2014 15:49 schreef Nober het volgende:
[ afbeelding ]
Last 16
Juventus - Dortmund
FC Basel - Bayern München
Bayer Leverkusen - Real Madrid
Arsenal - Atletico
Manchester City - Monaco
Paris Saint-Germain - Porto
Schalke 04 - Barcelona
Shakhtar Donetsk - Chelsea
http://www.uefa.com/uefac(...)d=2000549/index.html
Op basis van wat zijn die percentages gemaakt?quote:Op donderdag 11 december 2014 15:51 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ afbeelding ]
Weer een goede kans op Arsenal - Bayern dus
De kans dat teams elkaar kunnen treffen. O.a. rekeninghoudend met teams uit dezelfde poule niet tegen elkaar, teams uit hetzelfde land niet tegen elkaar kunnen en het doorrekenen bij een bepaalde loting, wat ook weer gevolgen kan hebben.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:01 schreef Sked het volgende:
[..]
Op basis van wat zijn die percentages gemaakt?
Vooral Manchester City - Monaco en Paris Saint-Germain - Porto, dat kan toch haast niet anders? Ben benieuwd hoe de UEFA ze aan elkaar koppelt.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:01 schreef Sked het volgende:
[..]
Zo zou ik het graag zien, om de, naar mijn mening, zwakkere goden te elimeren.
Hopelijk met een eerlijke lotingquote:Op donderdag 11 december 2014 16:18 schreef Nober het volgende:
[..]
Vooral Manchester City - Monaco en Paris Saint-Germain - Porto, dat kan toch haast niet anders? Ben benieuwd hoe de UEFA ze aan elkaar koppelt.
Zo corrupt zijn ze dus niet.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:18 schreef Nober het volgende:
[..]
Vooral Manchester City - Monaco en Paris Saint-Germain - Porto, dat kan toch haast niet anders? Ben benieuwd hoe de UEFA ze aan elkaar koppelt.
De dagen van Real Madrid en Arsenal zijn maar matig. Ben vooral benieuwd of de NOS kiest voor het heilige Bayern of de spannendste confrontatie van die dag.quote:Op maandag 15 december 2014 22:06 schreef Nober het volgende:
17/2 + 11/3
Paris Saint-Germain - Chelsea
Shakhtar Donetsk - Bayern München
18/2 + 10/3
Schalke 04 - Real Madrid
FC Basel - FC Porto
24/2 + 18/3
Manchester City - FC Barcelona
Juventus - Borussia Dortmund
25/2 + 17/3
Bayer Leverkusen - Atlético Madrid
Arsenal - AS Monaco
Hahah wat een belachelijke programmering. Wedstrijden van 18/2 zijn zo oninteressant als de pest. Ook voor die van 25/2 blijf je niet thuis.quote:Op maandag 15 december 2014 22:06 schreef Nober het volgende:
17/2 + 11/3
Paris Saint-Germain - Chelsea
Shakhtar Donetsk - Bayern München
18/2 + 10/3
Schalke 04 - Real Madrid
FC Basel - FC Porto
24/2 + 18/3
Manchester City - FC Barcelona
Juventus - Borussia Dortmund
25/2 + 17/3
Bayer Leverkusen - Atlético Madrid
Arsenal - AS Monaco
Basel-Porto worden prima potjes.quote:Op dinsdag 16 december 2014 00:09 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Hahah wat een belachelijke programmering. Wedstrijden van 18/2 zijn zo oninteressant als de pest. Ook voor die van 25/2 blijf je niet thuis.
Het is compleet ridicuul dat ze City - Barça en Juve - Dortmund op één dag plaatsen. Twee van de drie potjes waar je eigenlijk echt voor gaat zitten.quote:Op maandag 15 december 2014 22:06 schreef Nober het volgende:
17/2 + 11/3
Paris Saint-Germain - Chelsea
Shakhtar Donetsk - Bayern München
18/2 + 10/3
Schalke 04 - Real Madrid
FC Basel - FC Porto
24/2 + 18/3
Manchester City - FC Barcelona
Juventus - Borussia Dortmund
25/2 + 17/3
Bayer Leverkusen - Atlético Madrid
Arsenal - AS Monaco
Toen is het eigenlijk gewoon verpest door de heenwedstrijd die City met 0-2 verloor door de rode kaart voor Demichelis en het ontbreken van Aguëro. Daardoor werd de return ook totaal niet meer spannend. Ik denk dat onder normale omstandigheden dit best spannend kan worden.quote:Op dinsdag 16 december 2014 00:33 schreef Anoonumos het volgende:
City - Barca worden vreselijke wedstrijden, net als vorig jaar.
Bayern is al bijna kampioen dus die uitwedstrijd kan nog wel wat worden met Luiz Adrianogod. Maar normaal gesproken ga je voor PSG-Chelsea, eens kijken hoe Mourinho gaat counteren naar de overwinning.quote:Op maandag 15 december 2014 22:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De dagen van Real Madrid en Arsenal zijn maar matig. Ben vooral benieuwd of de NOS kiest voor het heilige Bayern of de spannendste confrontatie van die dag.
Juventus - Dortmund was midden jaren negentig nog wel wat maar inmiddels niet meer. Reus (hopelijk dan weer fit) sloopt die oude dame.quote:Op dinsdag 16 december 2014 00:31 schreef Sked het volgende:
[..]
Het is compleet ridicuul dat ze City - Barça en Juve - Dortmund op één dag plaatsen. Twee van de drie potjes waar je eigenlijk echt voor gaat zitten.
PSG-Chelsea, Schalke-Real, Man City-FCB, Arsenal-Monaco zullen wel de potjes worden die de NOS gaat uitzenden.quote:Op maandag 15 december 2014 22:06 schreef Nober het volgende:
17/2 + 11/3
Paris Saint-Germain - Chelsea
Shakhtar Donetsk - Bayern München
18/2 + 10/3
Schalke 04 - Real Madrid
FC Basel - FC Porto
24/2 + 18/3
Manchester City - FC Barcelona
Juventus - Borussia Dortmund
25/2 + 17/3
Bayer Leverkusen - Atlético Madrid
Arsenal - AS Monaco
We hebben het hier dan wel over de #2 van de Bundesliga vorig jaar, finalist in 2013 en makkelijk groepswinnaar dit jaar tegen de kampioen van de Serie A van de laatste jaren met veel spelers die veel lof krijgen.quote:Op dinsdag 16 december 2014 03:18 schreef Nober het volgende:
[..]
Juventus - Dortmund was midden jaren negentig nog wel wat maar inmiddels niet meer. Reus (hopelijk dan weer fit) sloopt die oude dame.
Dortmund was groepswinnaar op doelsaldo (dus na punten en onderling resultaat).quote:Op dinsdag 16 december 2014 14:27 schreef Sked het volgende:
[..]
We hebben het hier dan wel over de #2 van de Bundesliga vorig jaar, finalist in 2013 en makkelijk groepswinnaar dit jaar tegen de kampioen van de Serie A van de laatste jaren met veel spelers die veel lof krijgen.
Ja, wat deels kwam omdat ze eigenlijk al vrij snel overtuigend gekwalificeerd waren en daarna met de rem erop speelde. Maar het zal wel enorm afhangen van het Dortmund wat er in februari staat of het een goede pot wordt. Als je het Dortmund van de huidige Bundesliga krijgt wint Juve 2x met 4-0quote:Op dinsdag 16 december 2014 15:02 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Dortmund was groepswinnaar op doelsaldo (dus na punten en onderling resultaat).
Staat nog niks op de NOS sites behalve 1e en 2e helft, maar ga er maar van uit dat het dinsdag PSG - Chelsea en woensdag Schalke - Real wordenquote:Op donderdag 12 februari 2015 19:48 schreef Banaanensuiker het volgende:
Is er al bekend wat de NOS gaat uitzenden?
Schalke 04 - Real Madrid komt in ieder geval op ZDF al denk ik dat Basel - Porto interessanter is want Schalke is gewoon weer kansloos.quote:Op donderdag 12 februari 2015 20:06 schreef Brammess het volgende:
[..]
Staat nog niks op de NOS sites behalve 1e en 2e helft, maar ga er maar van uit dat het dinsdag PSG - Chelsea en woensdag Schalke - Real worden
Wat een onzin die 2e wedstrijd gaat nergens over.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 13:44 schreef Ajacied422 het volgende:
NOS zendt uit:
Dinsdag - PSG v Chelsea
Woensdag - Schalke 04 v Real Madrid
Ja, want er gaan heel veel mensen kijken naar Basel tegen Porto.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 14:14 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wat een onzin die 2e wedstrijd gaat nergens over.
quote:Blanc over Zlatan
Ook ging de trainer in op Zlatan Ibrahimovic. Hij trok na zijn doelpunt tegen Caen (1-0) zijn shirt uit, om zo aandacht te vragen voor het World Food Programma. Ibracadabra kreeg geel en mist zodoende de topper van komend weekend tegen AS Monaco. 'Ik weet niet of dat zo'n goed idee was. Als hij dinsdag scoort hoop ik in ieder geval dat hij zijn shirt aanhoudt, nóg een gele kaart kunnen we niet gebruiken', vond Blanc, daarmee ook verwijzend naar de blessuregolf. 'Ik hoop dat al mijn spelers dinsdag het hoofd koel houden.'
quote:Mourinho amused to hear PSG might be tired. "When the French players were on holiday at Christmas we were playing five games in ten days."
Jammer dat Snoeks vanavond weer het commentaar doet. De kans dat ik dan voortijdig afhaak neemt dan toch buitensporig toe...quote:Op zaterdag 14 februari 2015 13:44 schreef Ajacied422 het volgende:
NOS zendt uit:
Dinsdag - PSG v Chelsea
Woensdag - Schalke 04 v Real Madrid
Iedereen is anti Juve helaasquote:Op dinsdag 17 februari 2015 16:35 schreef DaveDave09 het volgende:
Vanavond wel leuk, hadden ze schalke - madrid niet kunnen wisselen met city-barca.. nu heb je volgende week juve-dort en city-barca
Hier.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 19:07 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Waar is het topic voor vanavond?
PSG - Chelsea 1-2quote:Op dinsdag 17 februari 2015 19:46 schreef vigen98 het volgende:
Wat gaat het worden jongens?( uitslagen )
2-2 PSG CHL ( of anders gewoon gelijkspel )quote:Op dinsdag 17 februari 2015 19:46 schreef vigen98 het volgende:
Wat gaat het worden jongens?( uitslagen )
En hoeveel goals gaat Robben maken?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 19:48 schreef KingRoland het volgende:
[..]
2-2 PSG CHL
0-3 SHD - BAY
Het orakel heeft gesproken
2 goals minimaal.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 19:49 schreef Brammess het volgende:
[..]
En hoeveel goals gaat Robben maken?
quote:Op dinsdag 17 februari 2015 19:50 schreef Dj_Day-V het volgende:
VBL / [CL] PSG - Chelsea (1/8 finale)
Dat laatste lukte niet helemaal.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 20:51 schreef Yi-Long het volgende:
De Franse competitie stelt serieus geen reet voor, en daar heeft PSG het soms al lastig ondanks alle miljoenen, dus eigenlijk verwacht ik gewoon een ruime overwinning voor Chelsea, als ze de wedstrijd serieus nemen en een beetje aanvallend voetbal durven te spelen.
Hebben Porto en Basel nou van bank gewisseld?quote:Op woensdag 18 februari 2015 20:40 schreef Nober het volgende:
Schalke 04
Wellenreuther, Höwedes, Aogo, Uchida, Nastasić, Matip, Boateng, Höger, Neustädter, Choupo-Moting, Huntelaar
Subs:
Wetklo, Kirchhoff, Fuchs, Kaan Ayhan, Meyer, Barnetta, Platte
Real Madrid
Casillas, Varane, Pepe, Marcelo, Carvajal, Kroos, Bale, Lucas Silva, Isco, Ronaldo, Benzema
Subs:
Navas, Arbeloa, Nacho, Illarramendi, Medrán, Hernández, Jesé
FC Basel
Vaclík, Samuel, Suchý, Safari, Zuffi, F. Frei, Elneny, Xhaka, Streller, Gashi, González
Subs:
Helton, Martins Indi, Evandro, Rúben Neves, Quaresma, Quintero, Aboubakar
FC Porto
Fabiano, Danilo, Maicon, Marcano, Alex Sandro, Casemiro, Brahimi, Herrera, Óliver Torres, Martínez, Tello
Subs:
Vailati, P. Degen, Ar. Ajeti, Delgado, Hamoudi, Calla, Embolo
Ja, hier gaat iets mis.quote:Op woensdag 18 februari 2015 20:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hebben Porto en Basel nou van bank gewisseld?
Kan onmogelijk slechter worden dan Arsenal - Monacoquote:Op woensdag 25 februari 2015 19:42 schreef Ajacied422 het volgende:
Bayer XI: Leno - Hilbert, Spahic, Papadopoulos, Wendell - Castro, Bender - Bellarabi, Calhanoglu, Son - Drmic
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 20:42 schreef Zorro het volgende:
NOS zendt Porto - Basel uit, dus Real - Schalke wordt waarschijnlijk het spektakel van de avond.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |