quote:
quote:Op zaterdag 13 december 2014 18:38 schreef Hooidraad het volgende:
Mja, toch maar voor Cees, ik verwacht dat Jackson een mooie gameplan heeft voor hem wat gaat als volgt: Pressure fighting, Struve gaat met zijn rug tegen de kooi staan, een paar knieën en stoten van Cees en het is afgelopen.
Maar we weten allemaal dat Cees een paar minuten tijd heeft tot hij leeg is en zijn kin is de laatste tijd dramatisch gebleken dus ik geef ze allebei een goede kans.
Je staat op 2 uit 2 ... netjes hoorquote:Op zondag 14 december 2014 02:42 schreef Hooidraad het volgende:
Mja, mja, mja. Uiteindelijk dus een prima game plan van Cees.
Volgens mij doet hij het alleen nog voor geld.quote:Op zondag 14 december 2014 02:43 schreef THEFXR het volgende:
Nu maar hopen dat Nate wel gaat vechten en geen gekke dingen gaat doen.
zoiezoquote:Op zondag 14 december 2014 02:45 schreef Nober het volgende:
[..]
Volgens mij doet hij het alleen nog voor geld.
Kan, er is verder niet zoveel keuze. Nelson, Mitrione, Barnett.. Volgens mij is dat het wel zo'n beetje als we iemand uit het midden van de divisie moeten kiezen.quote:
Barnett ligt eruitquote:Op zondag 14 december 2014 02:52 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Kan, er is verder niet zoveel keuze. Nelson, Mitrione, Barnett.. Volgens mij is dat het wel zo'n beetje als we iemand uit het midden van de divisie moeten kiezen.
Was niet zo mooi als bij dat Conor event helaas, toen heb ik echt in mijn broek zitten schijten van het lachen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |