Ja maar met jouw houding word je dat dan ook niet. Serieus uit jouw houding blijkt het dat je nogal neerbuigend naar mensen kijkt.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:21 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Geld maakt niet gelukkig, maar het helpt wel om gelukkig te worden.
Nee, met de houding "kijk mij eens slim zijn en goede cijfers halen" kom je een stuk verder inderdaad.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:19 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
"kijk mij interessant doen, ik ga elke donderdag uit.. en ik ga op vakantie naar Nepal/Italië en ik ga met Italianen om, terwijl ik als ik in NL ben niet eensmet Italianen omga.."
Wat ben je voor een hopeloos geval en waar slaat dat argument met die Italianen op? Moet je in Italië Nederlanders gaan opzoeken en alleen daarmee omgaan?quote:Op woensdag 10 december 2014 13:19 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Waarom moet ik mij aanpassen aan de kudde? Ik richt wel een eigen kudde op. .. wat is dat voor onstabiel zooitje dat ik per se 'interessante' dingen moet doen om contacten te hebben. Nou.. dit verklaart waarom iedereen een slaaf is van Facebook. Een held is die Zuckerberg een held. Heeft goed gebruik gemaakt van al die kudde gedrag: "kijk mij interessant doen, ik ga elke donderdag uit.. en ik ga op vakantie naar Nepal/Italië en ik ga met Italianen om, terwijl ik als ik in NL ben niet eensmet Italianen omga.."
Oke manquote:Op woensdag 10 december 2014 13:19 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Nee dit klopt niet. Ik zeg niet dat ik mensen laag zie die niet hetzelfde ambiëren als ik..
Ik zeg het volgende: mensen die weinig inzet tonen (op dat moment) en kiezen voor plezier en vervolgens jammeren wanneer het niet goed gaat door gebrek aan inzet... aan dat soort mensen toon ik geen medelijden.
Waarom moet ik mij aanpassen aan de kudde? Ik richt wel een eigen kudde op. .. wat is dat voor onstabiel zooitje dat ik per se 'interessante' dingen moet doen om contacten te hebben. Nou.. dit verklaart waarom iedereen een slaaf is van Facebook. Een held is die Zuckerberg een held. Heeft goed gebruik gemaakt van al die kudde gedrag: "kijk mij interessant doen, ik ga elke donderdag uit.. en ik ga op vakantie naar Nepal/Italië en ik ga met Italianen om, terwijl ik als ik in NL ben niet eensmet Italianen omga.."
Ik weiger om zgn. interessante dingen te doen om sociaal geaccepteerd te worden. Ik hou van mensen die zichzelf zijn en ook zo geaccepteerd worden ipv al dat "geforceerde' sociaal geaccepteerd gedrag.
Goed ingespeelt van een 1 of andere Zuckerberg. Ik kan mij herinneren dat hij het volgende zei als oorzaak voor het ontwikkelen van een sociaal medium (buiten het feit dat die het concept om het naar het grote publiek te brengen van die Dirvia Nerenda en die tweelingbroers heeft):
"Mensen willen weten wie wat doet en of ze zogenaamde interessante dingen doen wat genoeg is om sociaal geaccepteerd te worden. Tegenwoordig wilt iedereen weten wie wat doet. Wie heeft seks met wie? Daar draait facebook om".
Tis wat uit emotie getypt..quote:Op woensdag 10 december 2014 13:27 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Wat ben je voor een hopeloos geval en waar slaat dat argument met die Italianen op? Moet je in Italië Nederlanders gaan opzoeken en alleen daarmee omgaan?
Overigens lijkt het erop dat je niet echt weet wat "sociaal" betekent, gezien het feit dat je dat meteen koppelt aan social media of een levensstijl gebaseerd op wat anderen van je denken. Je kan best sociaal zijn zonder een FB-account te hebben en zonder dat je constant indruk hoeft te maken op anderen, hoor.
Ik snap niet waarom er gehaat wordt omdat ik gewoon sociaal gezien niet goed bezig ben en uitmuntende cijfers heb.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:28 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
Oke man
Niet huilen dan als je geen vrienden maakt of een relatie weet te krijgen.
Lees het topic even terug andersquote:Op woensdag 10 december 2014 13:32 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom er gehaat wordt omdat ik gewoon sociaal gezien niet goed bezig ben en uitmuntende cijfers heb.
Je wilt hulp omdat je een 'leegte' voelt, maar je bent zelf niet bereid om ook maar iets te veranderen. Dan krijg je dat hequote:Op woensdag 10 december 2014 13:32 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom er gehaat wordt omdat ik gewoon sociaal gezien niet goed bezig ben en uitmuntende cijfers heb.
Met het risico dat het een éénmanskudde is en blijft.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:19 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
Waarom moet ik mij aanpassen aan de kudde? Ik richt wel een eigen kudde op. ..
Niet zo hard zijn tegen die jongeman.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:33 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
Je wilt hulp omdat je een 'leegte' voelt, maar je bent zelf niet bereid om ook maar iets te veranderen. Dan krijg je dat he
Je kiest er zelf voor met zo'n houding gozer. Je doet denigrerend over mensen en verwacht dat zij niet denigrerend terug zijn? Iets met een pot en ketel.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:33 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
Jammer dat ik direct wordt aangevallen. Ik wil alleen wat hulp vanuit jullie kant, maar telkens word ik aangevallen.
Wat wil je dan voor hulp?quote:Op woensdag 10 december 2014 13:33 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
Jammer dat ik direct wordt aangevallen. Ik wil alleen wat hulp vanuit jullie kant, maar telkens word ik aangevallen.
Die hulp en feedback staat er genoeg, maar zolang je die betonnen plaat niet voor je hoofd weg haalt schiet het verder ook niet op.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:33 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
Jammer dat ik direct wordt aangevallen. Ik wil alleen wat hulp vanuit jullie kant, maar telkens word ik aangevallen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik doe niet denigrerend.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:34 schreef qwerty789 het volgende:
[..]
Je kiest er zelf voor met zo'n houding gozer. Je doet denigrerend over mensen en verwacht dat zij niet denigrerend terug zijn? Iets met een pot en ketel.
quote:Op woensdag 10 december 2014 13:36 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Die hulp en feedback staat er genoeg, maar zolang je die betonnen plaat niet voor je hoofd weg haalt schiet het verder ook niet op.Ik zie geen fatsoenlijke reacties. Alleen aanvallen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eerste jaar is doorgaans niet zo moeilijk (en met twee afgeronde studies durf ik dat wel te beweren).quote:Op woensdag 10 december 2014 13:23 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
15 december heb ik twee tentamens. Als ik dat haal, heb ik zowat mijn p al. De komende vakken liggen mij erg goed. Dus dan ben ik al bijna binnen..
ik zou een paar jaar wachten en eenmaal op het WO deze gozer hard uitlachen omdat hij is gefaald...quote:Op woensdag 10 december 2014 13:36 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Ik doe niet denigrerend.
Oke een dilemma voor jou:
iemand wilt afkijken, maar je weet dat die geen vlut uitvoert (opzettelijk) en lekker aan het genieten is terwijl jij hard werkt. Wat doe je? Laten afkijken of niet? Medelijden of niet?
Mijn antwoord: beide niet.
Nee, ik zie ze ook niet hoorquote:Op woensdag 10 december 2014 13:37 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Ik zie geen fatsoenlijke reacties. Alleen aanvallen.
quote:Op dinsdag 9 december 2014 23:05 schreef Sekhmet het volgende:
Je hebt, in de toekomst, vrij weinig aan hoge cijfers. Een mooi CV en een rijk sociaal leven brengen je veel verder.
Wat mij erg stoort in je verhaal is dat jij invult dat andere jaloers moeten zijn op jou intelligentie en hoge cijfers...in realiteit zullen de meeste geen jaloezie voelen, maar medelijden. Iemand die zo op prestaties gericht is, heeft vaak geen sociaal leven en dat blijkt ook wel uit je verhaal.
Dat gaat je toekomst ook beinvloeden. Beter investeer je in beide.
Dat je niet naar discotheken ed wil is prima natuurlijk. Dat geeft alleen aan dat je jou vrienden ergens anders moet zoeken. Maar ook dat doe je niet want je wil mensen alleen maar aftroeven. Dat maakt je, in mijn ogen ook geen leuk persoon om mee om te gaan.
Mensen merken het echt wel dat je op hen neerkijkt en jij maakt er jaloezie van. Gun een ander ook wat...helemaal een toekomstig vriendinnetje wil zich niet zo gekleineerd voelen.
Dat jij een 10 weet te halen maakt je geen beter mens, alleen iemand die meer tijd en moeite steekt in leren uit een boek. Leer juist door wat meer te leven, dat maakt ook dat je je beter gaat voelen als mens.
Dan vsrschillen wij niet van mening. Dus vanwaar reageer je zo aanvallend?quote:Op woensdag 10 december 2014 13:38 schreef Re het volgende:
[..]
ik zou een paar jaar wachten en eenmaal op het WO deze gozer hard uitlachen omdat hij is gefaald...
Ja joh, een depressie verdwijnt vanzelf na een paar dagen vitaminen en goed slapenquote:Op woensdag 10 december 2014 13:39 schreef GeschiktX het volgende:
[..]
Weggeslapen paar dagen. Nu begin ik in oplossingen te denken in plaats van in problemen.
Serieuze vraag, heb je toevallig asperger/autisme?quote:Op woensdag 10 december 2014 13:41 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Dan vsrschillen wij niet van mening. Dus vanwaar reageer je zo aanvallend?
Oh die post is mij ontgaan. Met aanvallende reacties weet je dondersgoed welke reacties ik bedoel, een paar van jou afkomstig zelfs..quote:Op woensdag 10 december 2014 13:41 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Nee, ik zie ze ook niet hoor
[..]
oh, ik spiegelde je alleen maar hoor, wees gerust.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:41 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Dan vsrschillen wij niet van mening. Dus vanwaar reageer je zo aanvallend?
Dan laat ik die persoon in waarde, waarom denk je nu? Ik word er niet beter van. Ik krijg er niets uit. Nou simpelweg omdat ik niets opschiet met het haten van die persoon. Probeer dat maar eens schiet je veel meer op. Ik drink niet, ik rook niet, doe geen drugs of van die andere fratsen. Omdat ik zelf de meer waarde er niet van inzie en mijn grijze massa wil behouden zoals het is, moet ik nu om die reden mensen gaan haten die daar niet voor kiezen? Om die zelfde redenen kunnen mensen mij ook haten, omdat ik niet zoals hen ben.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:36 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Ik doe niet denigrerend.
Oke een dilemma voor jou:
iemand wilt afkijken, maar je weet dat die geen vlut uitvoert (opzettelijk) en lekker aan het genieten is terwijl jij hard werkt. Wat doe je? Laten afkijken of niet? Medelijden of niet?
Mijn antwoord: beide niet.
Ik doe mijn bestquote:Op woensdag 10 december 2014 13:43 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Oh die post is mij ontgaan. Met aanvallende reacties weet je dondersgoed welke reacties ik bedoel, een paar van jou afkomstig zelfs..
Nee.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:42 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
Serieuze vraag, heb je toevallig asperger/autisme?
haha, jij gaat nooit echte liefde kennen met je 0 matches op tinder. jij gaat liever met gebruikte golddiggers toch?quote:Op woensdag 10 december 2014 13:43 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Oh die post is mij ontgaan. Met aanvallende reacties weet je dondersgoed welke reacties ik bedoel, een paar van jou afkomstig zelfs..
Dat is niet een antwoord op de vraag. Laat je hem afkijken en heb je medelijden als die het niet haalt? Want dit is ongeveer basaal de essentie van mijn gedachtegang.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:43 schreef qwerty789 het volgende:
[..]
Dan laat ik die persoon in waarde, waarom denk je nu? Ik word er niet beter van. Ik krijg er niets uit. Nou simpelweg omdat ik niets opschiet met het haten van die persoon. Probeer dat maar eens schiet je veel meer op. Ik drink niet, ik rook niet, doe geen drugs of van die andere fratsen. Omdat ik zelf de meer waarde er niet van inzie en mijn grijze massa wil behouden zoals het is, moet ik nu om die reden mensen gaan haten die daar niet voor kiezen? Om die zelfde redenen kunnen mensen mij ook haten, omdat ik niet zoals hen ben.
Ik richt niet op andermans onkunde. Ik geloof in hard werken en in het feit dat er geen snelkoppelingen zijn naar rijkdom (the dutch dream).quote:Op woensdag 10 december 2014 13:43 schreef Re het volgende:
[..]
oh, ik spiegelde je alleen maar hoor, wees gerust.
ik zou me lekker op je eigen kunde richten ipv op iemands anders onkunde....
Dit is geen troll.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:43 schreef bombmannl het volgende:
Als dit geen trol is. Serieus ga naar de psychiater
Ik heb het dan niet goed gelezen. Ik hoef hem niet te helpen, dat ligt simpelweg aan jou. Ik zou dat normaal gesproken niet doen. Wellicht bij een goede vriend als het niet zoveel uitmaakt, maar als hij of zij daardoor uiteindelijk niet goed wordt opgeleid, dan niet nee, maar goed ik zie de relevantie van afkijken en jouw probleem niet eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:45 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Dat is niet een antwoord op de vraag. Laat je hem afkijken en heb je medelijden als die het niet haalt? Want dit is ongeveer basaal de essentie van mijn gedachtegang.
Ik doe mijn best hier hoor, maar probeer eens naast je schoenen te lopen, dan zie je waar zij het over hebben.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:48 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
Oke.. kan een mod eventueel aanhaken? Want dit topic gaat nergens over zo. Eventueel opnieuw starten met dit topic? Er heerst behoorlijk wat miscommunicatie tussen mij en de andere fok!ers.
quote:Ik ben altijd heel vredelievend en nooit gemeen.
quote:Mijn basisschooltijd was geweldig, maar had ook zijn vreselijke kanten --> werd door een aantal mensen gepest
quote:Ik daarentegen ben, gelukkig even afkloppen.., succesvol op het wo. Mijn cijfers zijn alweer geweldig en ik lach mij rot met het idee dat zij niet genoeg hebben geïnvesteerd in een intelligent modelstudent, maar in de verkeerde!
"straks succesvol ben" ahahahahahaquote:Het is lachwekkend dat als ik straks succesvol ben dat de 'gold diggers' zometeen contact zullen opzoeken met mij.
quote:. Op één of andere manier geniet ik van de jaloezie die andere hebben op mijn cijfers e.d.
Naast je hoge cijfers heb je geen vrienden, geen vriendin, ben je maagd, slecht met mensen en verwacht jij succesvol te worden puur op basis van hoge cijfers HAHAHAHAHAHA.quote:Ik kan er echt van genieten (van binnen dan) op het moment wanneer ik dan mijn cijfers aankaart of dingen aankaart waar blijkt dat ik intelligent ben, dat mensen dan ook bewonderend/jaloers of een combinatie van beide reageren..
Dat is geen netwerk, knuppel.quote:Heb nu wel een leuk netwerkje opgebouwd. Maar qua band met die mensen is het niet verder dan: studiegenoten
En jij bent nu ook niet beter dan hij is op het moment.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:50 schreef Teydelyk het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
"straks succesvol ben" ahahahahaha
Ken genoeg (letterlijk) summa cum laude afgestudeerde studenten die een alfa-hboer als baas hebben. Vooral in de informatica/technische industrie, aangezien dat allemaal contactgestoorde halve autisten zijn.
[..]
[..]
Naast je hoge cijfers heb je geen vrienden, geen vriendin, ben je maagd, slecht met mensen en verwacht jij succesvol te worden puur op basis van hoge cijfers HAHAHAHAHAHA.
[..]
Dat is geen netwerk, knuppel.
Je schrijft echt als een autist en dat ben je volgens mij ook.
"WorldsGreatestOne"
HAAAAAAAAAAAAHAHAHAHHAAAAAAAAAquote:Mijn cijferlijst zat niet vol met 10en, maar menig klasgenoten konden er van kwijlen en zaten stiekem gevuld met afgust (dat merkte ik)
Dat kun je wel vergeten. Zelf de botte, arrogante zak uithangen en vervolgens gaan janken om bijval als je iedereen tegen je in het harnast jaagt?quote:Op woensdag 10 december 2014 13:48 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
Oke.. kan een mod eventueel aanhaken? Want dit topic gaat nergens over zo. Eventueel opnieuw starten met dit topic? Er heerst behoorlijk wat miscommunicatie tussen mij en de andere fok!ers.
quote:Op woensdag 10 december 2014 13:48 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
Oke.. kan een mod eventueel aanhaken? Want dit topic gaat nergens over zo. Eventueel opnieuw starten met dit topic? Er heerst behoorlijk wat miscommunicatie tussen mij en de andere fok!ers.
Wat interesseert mij het nou. Dan niet. Ik probeer hier nog enigszins serieusheid te behouden. Want zo heb ik er niks aan. Met name wanneer er direct op de man wordt gespeeld. Ik heb zo ook geen behoefte om uberhaupt meer serieus te reageren als er zo aanvallend gereageerd wordt en op de man wordt gespeeld.quote:Op woensdag 10 december 2014 13:57 schreef RipMcPants het volgende:
[..]
Dat kun je wel vergeten. Zelf de botte, arrogante zak uithangen en vervolgens gaan janken om bijval als je iedereen tegen je in het harnast jaagt?
Jij lijkt me nou iemand die zich voor de trein gaat gooien als ie na z'n studie wordt geconfronteerd met een harde realiteit: goede cijfers =/= succesvol (financieel gezien) worden in het leven.quote:Op woensdag 10 december 2014 14:01 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Wat interesseert mij het nou. Dan niet. Ik probeer hier nog enigszins serieusheid te behouden. Want zo heb ik er niks aan. Met name wanneer er direct op de man wordt gespeeld. Ik heb zo ook geen behoefte om uberhaupt meer serieus te reageren als er zo aanvallend gereageerd wordt en op de man wordt gespeeld.
Een beetje begrip en inlevingsvermogen voor dat ik uberhaupt mijn verhaal doe zou wel op zn plaats zijn.
Dank allen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |