Nee, moest wel poepen.quote:Op zondag 7 december 2014 13:07 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Werd je wakker met pijn aan je bips?
Verdorven geest voor zo'n onschuldig meisje.quote:Op zondag 7 december 2014 13:08 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
GMTA, ik dacht hetzelfde toen ik het las.
Aparte dromen zo in het weekendquote:Op zondag 7 december 2014 13:06 schreef artelligence het volgende:
[..]
Min of meerwel lang geslapen. Ik schrok wakker. Ik droomde dat ik samen met een vriend in een opwelling een tattoo ging laten zetten. Het was een tattoo/comic shop. Mensen beukten tegen je aan en tegen de artiesten, omdat het er krap was. Tattoos werden er gezet aan een hoge tafel. Vriend ging al vrij snel zitten bij een artiest. Ik wist niet wat ik wilde gaan laten zetten en twijfelde aan het niveau van de artiesten die er nog waren. Uiteindelijk toch bij zo'n gast gaan zitten en zei dat ik iets opgevuld wilde hebben en gaf de artiest de vrije hand. Goed, uiteindelijk schrok ik dus wakker omdat hij echt alles aan het verneuken was.
Wel vaag. Dat is echt zo'n moment in je droom dat je tegen jezelf zegt: "Fuck it, het wordt steeds erger, ik ga wakker worden. Dit is niet cool!."
Zou een nieuwe doen. Zwarte piet als gespreksonderwerp gaat nu weer de ijskast in voor wat maanden.quote:Op zondag 7 december 2014 13:11 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik moet eigenlijk een nieuwe UI nu Sinterklaas klaar is.
Al is deze wel leuk om te trollen. Of mijn onderschrift en onder sig aanpassen voor een groot Zwarte Piet geheel, of een nieuwe.
Eens even denken.
Klopt.quote:Op zondag 7 december 2014 13:10 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Verdorven geest voor zo'n onschuldig meisje.
Gelukkig wel.quote:Op zondag 7 december 2014 13:14 schreef Fascination het volgende:
[..]
Zou een nieuwe doen. Zwarte piet als gespreksonderwerp gaat nu weer de ijskast in voor wat maanden.
Het zou eigenlijk permanent moeten zijn.quote:Op zondag 7 december 2014 13:14 schreef Fascination het volgende:
[..]
Zou een nieuwe doen. Zwarte piet als gespreksonderwerp gaat nu weer de ijskast in voor wat maanden.
Dit is Fok!.quote:Op zondag 7 december 2014 13:10 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Verdorven geest voor zo'n onschuldig meisje.
Donderdag wordt het liedje van Trijntje bekend voor het ESF, kunnen we ons daarover gaan opwinden.quote:
Ga ik ook mee beginnenquote:Op zondag 7 december 2014 13:17 schreef Fascination het volgende:
[..]
Klein stukje gezien van House of Cards. Wist me meteen te pakken eigenlijk.
Zoiets?quote:Op zondag 7 december 2014 13:11 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik moet eigenlijk een nieuwe UI nu Sinterklaas klaar is.
Al is deze wel leuk om te trollen. Of mijn onderschrift en onder sig aanpassen voor een groot Zwarte Piet geheel, of een nieuwe.
Eens even denken.
Ik haat kerst, dus nee.quote:
Ik kan nooit een plaatje vinden dat klein genoeg is.quote:Op zondag 7 december 2014 13:14 schreef Fascination het volgende:
[..]
Zou een nieuwe doen. Zwarte piet als gespreksonderwerp gaat nu weer de ijskast in voor wat maanden.
Ben ik ook eens aan begonnen, maar ik vind het feit dat Kevin Spacey de 'fourth wall' doorbreekt door met ons, de kijker, te praten niet zo heel fijn. Maar misschien moet ik het een kans geven.quote:Op zondag 7 december 2014 13:17 schreef Fascination het volgende:
[..]
Donderdag wordt het liedje van Trijntje bekend voor het ESF, kunnen we ons daarover gaan opwinden.
Klein stukje gezien van House of Cards. Wist me meteen te pakken eigenlijk.
Oh, daar hou ik juist wel van. Vind Spacey ook een fijne acteur.quote:Op zondag 7 december 2014 13:22 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ben ik ook eens aan begonnen, maar ik vind het feit dat Kevin Spacey de 'fourth wall' doorbreekt door met ons, de kijker, te praten niet zo heel fijn. Maar misschien moet ik het een kans geven.
Dat vind ik echt verschrikkelijk.quote:Op zondag 7 december 2014 13:23 schreef -Strawberry- het volgende:
Zij mogen wel naar het songfestival
Doe ik wel evenquote:Op zondag 7 december 2014 13:26 schreef Kaneelstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Zou iemand dit plaatje van 150x150 naar 60x60 kunnen verkleinen voor me?
Hier niet het goede programma op de laptop
Spacey is wel top ja.quote:Op zondag 7 december 2014 13:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Oh, daar hou ik juist wel van. Vind Spacey ook een fijne acteur.
Had een ander voorbeeld nummer moeten kiezen, maar ze zijn wel goed.quote:
quote:Op zondag 7 december 2014 13:26 schreef Kaneelstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Zou iemand dit plaatje van 150x150 naar 60x60 kunnen verkleinen voor me?
Hier niet het goede programma op de laptop
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |