- Van Kris is later nog een stuk rib gevonden. Dat met die kunstmest-achtige chemicalie eraan. Dat maak het meervoud.quote:Op maandag 8 december 2014 00:46 schreef MidnightB00m het volgende:
Nog even wat aantekeningen bij laatste item van Één Vandaag:
- Er wordt door officier van Justitie gesproken over gevonden lichaamsdelen van Kris. Dat klinkt heel anders dan een stukje heupbot. Er is bewust door haar gekozen om meervoud te gebruiken. Wat is er naast spijkerbroek en stukje heupbot nog meer gevonden?
- Hoe kan officier van Justitie zeggen dat zij direct, nadat bekend werd gemaakt dat Kris&Lisanne verdwenen waren, belgegevens hebben achterhaald?
Vervolgens zie je een sceenshot van inloggegevens/oproepen naar 112/911 en zie je dat nog wifi contact is gemaakt de dag voor de verdwijning.
Hoe kan het dan dat de ouders van Kris en Steffans eerder in RTL Night (volgens mij) beweerden dat er geen telefoongegevens bekend waren van voor 1 april?
Leuke tekening. Vraag een is hoe moet ik tijd en plaats interpreteren. Is de tekening één locatie op één moment of een soort caleidoscoop van van alles. Plaats en tijd geschud als een pak kaarten, of een onvolledig spelletje patience bij voorbeeld.quote:Op maandag 8 december 2014 00:46 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Ik kon het me herinneren omdat het exact hetzelfde verhaal is als toen, de dromen over k&l en de tekening over die 2 jongetjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wat kun je dan meer zeggen over de verschillende vlekken of onderdelen? Doorgaan?
- Oh ja, natuurlijk. Dank je voor de reminder. Had het wel duidelijker gevonden als ze zou zeggen "stukjes van haar rib" o.i.d. Naar mijn idee had ze de andere vondsten wel zo gespecificeerd uitgesproken.quote:Op maandag 8 december 2014 01:12 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
- Van Kris is later nog een stuk rib gevonden. Dat met die kunstmest-achtige chemicalie eraan. Dat maak het meervoud.
- Belgegevens zitten in de telefoon, maar ook bij de provider.
- Natuurlijk bestaan de gegevens van voor 1 april. De telefoon registreert gewoon door. De opdracht aan het NFI kan beperk geweest zijn tot 1 april en later. De zaak is formeel wel, maar inhoudelijk al snel niet meer als een misdrijf behandeld tenslotte. Mogelijk is het rapport ook nog gecompleteerd op verzoek van de ouders, tot het moment dat ze in Boquete aankwamen bij voorbeeld.
Voor mij verandert er ook niks want je kunt er geen conclusies uit trekken. Alleen als er op het afdekte deel iets te zien zou zijn over de toestand van Kris. Maar daar begint het alweer. Als..quote:Op zondag 7 december 2014 02:47 schreef jackie12 het volgende:
1 wazige foto van de achterkant/zijkant van (waarschijnlijk) Kris waaraan we niet kunnen zien of ze zit/ligt/staat of uberhaupt weten of ze wel leeft, en iedereen is helemaal in de war en is er nu toch echt wel van overtuigd dat ze toch echt verdwaald moesten zijn.
[...]
Ik blijf bij mijn scenario en brengt zo'n onduidelijke foto mij niet van mn stuk.
Zo'n ontbrekende foto 509 wel
Het vreemde is, wanneer ze zich aan de achterkant van de Mirador bevonden toen ze om 16:39 een noodoproep deden, wisten ze al bijna 2 uur dat ze niet voor donker terug konden zijn via de Pianista route.quote:Op maandag 8 december 2014 02:25 schreef Rica het volgende:
Het crusiale moment blijft voor mij 1 april. Volgens de vastgestelde tijden maken ze het ene moment nog lachend vakantiekiekjes (op een breed en duidelijk pad) en proberen ze even later plotseling het noodnummer te bellen.
Alles hangt om wat in die anderhalf uur gebeurd is en wat de reden was om het noodnummer te bellen.
Ja het zou betekenen dat ze geen rekening met de tijd en loopafstand hebben gehouden. Wat imo raar is. Ze weten hoe lang ze aan het lopen zijn en dus hoe lang de terugweg duurt. Dus daar zit al iets vreemds in het verhaal want zo onnozel schat ik ze niet in.quote:Op maandag 8 december 2014 02:51 schreef Za het volgende:
[..]
Het vreemde is, wanneer ze zich aan de achterkant van de Mirador bevonden toen ze om 16:39 een noodoproep deden, wisten ze al bijna 2 uur dat ze niet voor donker terug konden zijn via de Pianista route.
quote:Op maandag 8 december 2014 01:25 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Leuke tekening. Vraag een is hoe moet ik tijd en plaats interpreteren. Is de tekening één locatie op één moment of een soort caleidoscoop van van alles. Plaats en tijd geschud als een pak kaarten, of een onvolledig spelletje patience bij voorbeeld.Uhh, ik denk dat je het verkeerd begrijpt, ik plaats dit om de onzin er van te laten zien...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wat kun je dan meer zeggen over de verschillende vlekken of onderdelen? Doorgaan?
n.a.v. mijn discussie met Doorgaan
[ Bericht 0% gewijzigd door Grijzemassa op 08-12-2014 09:19:33 ]
Die persoon moet dan ook meteen een dader of medeplichtige zijn van een misdrijf. Ik denk niet dat iemand zijn slachtoffers zomaar laat lopen. Als er iemand bij was en ze zouden hebben weten te ontsnappen, dan zou die er alles aan doen om ervoor te zorgen dat ze hem niet konden verlinken. In dat geval werd er niet alleen door legit hulpverleners naar ze gezocht maar ook op ze gejaagd door een of meerdere daders. M'n eerste horrorscenario.quote:Op maandag 8 december 2014 03:45 schreef Perico het volgende:
Dan heeft het er de schijn van, dat ze toch vertrouwden op het oordeel van iemand van buitenaf, om hen erdoorheen te loodsen. Anders zegt er toch wel iemand om 14:00: "hey, tis mooi geweest, de weg terug is nog lang, we gaan woensdag weer, ik ben moe. het eten is op en het is wel goed zo".
Mee eens, een uit de hand gelopen situatie, geen moord met voorbedachte rade.quote:Op zondag 7 december 2014 23:44 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Zo denk ik er ook over.
Heb nog niet de juiste poppetjes op de juiste plek en zitten er absoluut genoeg onduidlijkheden over precies hoe en wat.
Maar om een lang verhaal kort te maken zijn ze met de verkeerde personen mee gegaan en zijn ze vermoord.(maar niet voor opgezet)
So what?quote:Op maandag 8 december 2014 00:15 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Precies. Zoiets. We hebben hier ook wel eens eerder een user gehad die over de zaak heeft gedroomd, iemand op internet die een scenario heeft gmaakt op basis van horoscoop & stand van sterren/maan en vermoedens/dromen van paragnosten.
Ja, het is hier B&W. -edit-quote:Op maandag 8 december 2014 10:37 schreef Lutalo het volgende:
[..]
So what?
Iedereen schrijft hier wat 'ie denkt op basis van .......?
Welkom.quote:
Vast wel, maar de meeste dromen herinner je je niet meer.quote:Op maandag 8 december 2014 10:49 schreef agter het volgende:
[..]
Dank je. Nog wat geks gedroomd afgelopen weekend?
mmm.. ik weet niet in hoeverre ev. bewijsmateriaal verder uitgebreid in de pers besproken mag worden.quote:Op zondag 7 december 2014 21:39 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Ja, vind het erg verwarrend dat dit soort nieuws de wereld in wordt geflikkerd om vervolgens radiostilte in te lassen over dit onderwerp. Net als met bodemonderzoek. Dit kan de kansen dat er derden bij de vermissing zijn betrokken ronduit verminderen of zelfs wegnemen. Ook opmerkelijk dat -naar mijn idee- niemand in de media nog is begonnen over foto 509. Is er dan toch iets in deze trend gevonden waar nog niet over gesproken kan/mag worden?
Dat is een theorie die op heel veel weerstand stuit, maar die in al zijn eenvoud heel veel kan verklaren. Ik heb er vanaf het begin serieus rekening mee gehouden dat de meiden zo hebben gedacht.quote:Op maandag 8 december 2014 04:06 schreef Marrije het volgende:
Ik heb nul hike ervaring. Ik denk dat ik zou denken, pad volgen en dan kom ik vanzelf weer bij het eindpunt. Denkende dat dat het beginpunt is of vlak daarbij. Ja ok, je komt in een mega jungle, maar daar liep je in en na het halve rondje er ook zo weer uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |