Whaha nee cijfers en dergelijke trek je niet. Toen ik eerder nog veel blowde ging ik altijd joint roken en dan naar zo'n indoor skatepark. Voelt super vaag als je stoned bent, echt elke beweging zo helemaal onder controle en in je eigen wereld zitten.quote:Op vrijdag 5 december 2014 19:41 schreef Snakey het volgende:
[..]
[..]
Er is wel een truukje voor om wakker te blijven. Gewoon blijven doen wat je aan het doen bent, accepteren dat je stoned bent en gaan. Dan kan je te gekke dingen doen. Bas spelen bv wordt echt spacen.![]()
Iets in elkaar zetten gaat ook nog wel, Ikea kast ofzo.Accountants werk is een grote nono.
quote:Op vrijdag 5 december 2014 19:45 schreef Snakey het volgende:
[..]
I know, kutband. Maar dit is wel een lekker nummer. Leuke tekst.
Lekker hoor, zo af en toe.quote:Op vrijdag 5 december 2014 19:59 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Whaha nee cijfers en dergelijke trek je niet. Toen ik eerder nog veel blowde ging ik altijd joint roken en dan naar zo'n indoor skatepark. Voelt super vaag als je stoned bent, echt elke beweging zo helemaal onder controle en in je eigen wereld zitten.
veel beterquote:Op vrijdag 5 december 2014 20:20 schreef Snakey het volgende:
[..]
Beter?
Of hou je niet zo van hippies?
Drugs met een truukje..nah. Doe mij maar uppers of ketaquote:Op vrijdag 5 december 2014 19:41 schreef Snakey het volgende:
[..]
[..]
Er is wel een truukje voor om wakker te blijven. Gewoon blijven doen wat je aan het doen bent, accepteren dat je stoned bent en gaan. Dan kan je te gekke dingen doen. Bas spelen bv wordt echt spacen.![]()
Iets in elkaar zetten gaat ook nog wel, Ikea kast ofzo.Accountants werk is een grote nono.
Heb laatst voor het eerst in twee jaar weer geblowd, toen was ik na 3 hijsen stoned. Vriend van me had net geoogst dus dacht eens proberen hoe het isquote:Op vrijdag 5 december 2014 20:22 schreef Snakey het volgende:
[..]
Lekker hoor, zo af en toe.
Nu nog eens een keer goede LSD vinden. Dat was altijd echt m'n vriendje.
M is een goeie voor Dimaquote:Op vrijdag 5 december 2014 20:42 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Heb laatst voor het eerst in twee jaar weer geblowd, toen was ik na 3 hijsen stoned. Vriend van me had net geoogst dus dacht eens proberen hoe het is
LSD durf ik niet aan, duurt veel te lang ben ik bang. Paddo's ook nooit gedaan. Wel een paar keer mdma en een pilletje, maar dat was het wel.
M moet je niet thuis doen. Maar op een festival met mooi weer.quote:Op vrijdag 5 december 2014 21:01 schreef Dimachaerus het volgende:
kan je M gewoon thuis solo proberen ? is dat veilig? je gaat er geen gekke dingen van doen ofzo? wil wel keer druks proberen
http://forum.refoweb.nl/index.phpquote:Op vrijdag 5 december 2014 21:01 schreef Klokov het volgende:
Nog nooit gerookt/drugs gebruikt crew checking in
Beauke?quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:48 schreef clumsy_clown het volgende:
Holy crap de eennalaatste foto in S&G
OK, broeder Sap. Hoe was de EO jongerendag?quote:Op vrijdag 5 december 2014 23:04 schreef Sapstengel het volgende:
klopt niet, Mattheus 11 gaat maar t/m 30.
Genesis 9:1 En God zegende Noach en zijn zonen, en Hij zeide tot hen: Zijt vruchtbaar en vermenigvuldigt, en vervult de aarde!quote:Op vrijdag 5 december 2014 23:06 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
OK, broeder Sap. Hoe was de EO jongerendag?
Deze manquote:Op vrijdag 5 december 2014 23:04 schreef Sapstengel het volgende:
klopt niet, Mattheus 11 gaat maar t/m 30.
Daarom zonder tabak, lekker vapen. Niks liggen of niks kunnen doen, gewoon lekker functioneel.quote:Op vrijdag 5 december 2014 19:18 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Haha sick, echte CEO stijl ook dikke pot volik blow ook niet meer maar als ik idd 2 hijsjes haze neem kan ik gaan liggen
0, hij werkt niet zo goed of ze laten me er pas in als ik met ze ga trouwen.quote:Op vrijdag 5 december 2014 23:15 schreef clumsy_clown het volgende:
Hoeveel griffos heb je dan al zwanger geschopt?
Ja zij is lekker, volg haar op Instagramquote:Op zaterdag 6 december 2014 01:27 schreef Deuce92 het volgende:
KLB / Solomonica de Winter, jailbait bij DWDD
Hey Sapstengel.
fapfapfapquote:Op zaterdag 6 december 2014 01:27 schreef Deuce92 het volgende:
KLB / Solomonica de Winter, jailbait bij DWDD
Hey Sapstengel.
quote:Op zaterdag 6 december 2014 10:32 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Ik was van plan om voor het werk te gaan trainen, maar ik zou ook nog gewoon twee uurtjes kunnen gaan slapen. Het lijkt op dit moment echt mooiste dat er is.
quote:Op zaterdag 6 december 2014 10:34 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
laat ze dat niet in bet gymtopic horen. Straks hoor je er niet meer bij
quote:Op zaterdag 6 december 2014 10:34 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
90% Van de mensen daar lift toch helemaal niet.
he setoquote:Op zaterdag 6 december 2014 11:32 schreef seto het volgende:
over een jaartje is PUA toch verboten
thx julien blanc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |