67KGquote:Op donderdag 5 februari 2015 20:51 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Lowbar of highbar... geen idee![]()
![]()
Ik ben aan het koken en denk er even rustig over na - mag ik vragen hoeveel jij zelf weegt?
Ongelooflijk. Gelukkig hoef ik nog niet zulke gewichten te tillen, ik mag nog aan mijn form werkenquote:
http://www.fitness-seller(...)grip-halterschijven/quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:29 schreef Rebubbled het volgende:
Hi,
Ik doe nu een tijdje Stronglifts en merk dat elke keer 2,5 kg erop toch ietwat te zwaar begint te worden. Dus ik zoek nu schijfjes van 0.5 kg. Probleem is alleen dat de schijven die ik vind op een stang van 30mm passen. De stangen bij mij in de sportschool zijn echter net even breder dan dat. Iemand een idee waar ik deze schijfjes kan halen?
Zoek eens op fractional platesquote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:29 schreef Rebubbled het volgende:
Hi,
Ik doe nu een tijdje Stronglifts en merk dat elke keer 2,5 kg erop toch ietwat te zwaar begint te worden. Dus ik zoek nu schijfjes van 0.5 kg. Probleem is alleen dat de schijven die ik vind op een stang van 30mm passen. De stangen bij mij in de sportschool zijn echter net even breder dan dat. Iemand een idee waar ik deze schijfjes kan halen?
My man!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
http://www.fitness-seller(...)grip-halterschijven/
Ah ja! Het zoekt lastig, als je niet weet wat je zoekt.quote:
En de meeste merken gaan maar tot 1.25.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:51 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Ah ja! Het zoekt lastig, als je niet weet wat je zoekt.
Ja dat had ik gemerkt. Ik voel me wel meteen pussy dat ik schijnbaar als één van de weinige deze schijfjes nodig heb. Anders zou het aanbod wel groter zijn.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:55 schreef Snakey het volgende:
[..]
En de meeste merken gaan maar tot 1.25.
Feit is dat je er niet zo heel veel aan hebt. Misschien werkt het voor je hoor, maar als je stalkt op SL is het beter om even terug te gaan in gewicht. Of een week een deload, even op ~60% van je max trainen om je lichaam even te ontlasten.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:59 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Ja dat had ik gemerkt. Ik voel me wel meteen pussy dat ik schijnbaar als één van de weinige deze schijfjes nodig heb. Anders zou het aanbod wel groter zijn.
Op zich met twee van 0.5 en vier van 1 zou het moeten lukken om samen met de 1.25 en 2.5 schijven van de sportschool tot 10 te tellen. Maar gezien mijn wiskundige inzicht, acht ik de kans redelijk groot dat ik hierin een telfout heb gemaakt.
Hmm, food for thought! Die app zei namelijk na fail twee geloof ik, dat ik wellicht beter kon overstappen naar de 1 kg per keer. Ik heb even geprobeerd te kijken wat er precies werd aangeraden, maar ik kan het niet in de app terugvinden. Ik heb deze week sowieso 10% overal vanaf gehaald om nu weer verder te bouwen. Alleen ik merk dat ik echt enorm baal wanneer het niet lukt en ik ben gewoon bang dat 2,5 kilo volgende keer weer niet lukt.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:05 schreef Snakey het volgende:
[..]
Feit is dat je er niet zo heel veel aan hebt. Misschien werkt het voor je hoor, maar als je stalkt op SL is het beter om even terug te gaan in gewicht. Of een week een deload, even op ~60% van je max trainen om je lichaam even te ontlasten.
Dat vreselijke balen moet je kwijt zien te raken, dat werkt alleen maar tegen je.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:11 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Hmm, food for thought! Die app zei namelijk na fail twee geloof ik, dat ik wellicht beter kon overstappen naar de 1 kg per keer. Ik heb even geprobeerd te kijken wat er precies werd aangeraden, maar ik kan het niet in de app terugvinden. Ik heb deze week sowieso 10% overal vanaf gehaald om nu weer verder te bouwen. Alleen ik merk dat ik echt enorm baal wanneer het niet lukt en ik ben gewoon bang dat 2,5 kilo volgende keer weer niet lukt.
Maar jij raad aan morgen weer op te bouwen met 2,5?
Ja dat had ik dus. Ineens lukte niets meer en failde ik op alles. Toen had ik wel even een mini inzinking. Ik hik sowieso met deadlifts en squats tegen het punt aan dat ik mijn eigen lichaamsgewicht overga en merk dat het tricky wordt. Maar morgen 2,5 erbij en kijken wat er gebeurt.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:20 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat vreselijke balen moet je kwijt zien te raken, dat werkt alleen maar tegen je.
Zolang je progressie maakt moet je gewoon doorzetten. Als je echt stil komt te staan kun je het beste een deload overwegen.
Er komt een punt dat deze manier van trainen niet meer voor je werkt uiteraard. Dan zal je andere schema's/trainingen moeten gaan om progressie te maken.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:43 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Ja dat had ik dus. Ineens lukte niets meer en failde ik op alles. Toen had ik wel even een mini inzinking. Ik hik sowieso met deadlifts en squats tegen het punt aan dat ik mijn eigen lichaamsgewicht overga en merk dat het tricky wordt. Maar morgen 2,5 erbij en kijken wat er gebeurt.
Nope, Leidenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:00 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ongelooflijk. Gelukkig hoef ik nog niet zulke gewichten te tillen, ik mag nog aan mijn form werken![]()
Grappig trouwens, het zal wel een bijeffect zijn van zo'n filmpje, maar ik dacht serieus dat ik jou vandaag zag lopen op mijn sportschoolJe woont niet toevallig in Amsterdam?
Ach gewoon blijven trainen, voor mij ging het ineens heel snel kwa gewicht, 't staat nu al een paar maanden stil btw.. Maarja vroeger squatte ik 3x per week, nu 1xquote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:30 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Het leek me al een al te groot toeval
Ik hield me nooit zo bezig met vooruitgang/gewicht, meer met de juiste uitvoering met een gewicht dat voor mij zo zwaar is dat ik een set ternauwernood kan afmaken, maar ik ben nu wel geïnspireerd geraakt door jullie verhalen, dus ik heb besloten om me nu te gaan richten op de walking lunges (de squat moet ik eerst goed gaan snappen), en het streven is om van 28 kilo (huidige gewicht) naar 32 te gaan en ten slotte naar 36, als dat überhaupt mogelijk is, maar dat merk ik vanzelfquote:Op zaterdag 7 februari 2015 13:01 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Ach gewoon blijven trainen, voor mij ging het ineens heel snel kwa gewicht, 't staat nu al een paar maanden stil btw.. Maarja vroeger squatte ik 3x per week, nu 1x
Jij doet walking lunges met 28?quote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:18 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ik hield me nooit zo bezig met vooruitgang/gewicht, meer met de juiste uitvoering met een gewicht dat voor mij zo zwaar is dat ik een set ternauwernood kan afmaken, maar ik ben nu wel geïnspireerd geraakt door jullie verhalen, dus ik heb besloten om me nu te gaan richten op de walking lunges (de squat moet ik eerst goed gaan snappen), en het streven is om van 28 kilo (huidige gewicht) naar 32 te gaan en ten slotte naar 36, als dat überhaupt mogelijk is, maar dat merk ik vanzelf
1,5 is wel genoeg, voorlopigquote:Op maandag 16 februari 2015 16:51 schreef Nelvalhil het volgende:
Maar ik denk dat ik lang niet aan het aanbevolen 2 gram eiwitten per kilogram lichaamsgewicht kom.
Wut, heb jij meer dan één kont?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:11 schreef wiskundenoob het volgende:
Moet je bij het squaten je onderrug hol maken, dwz je konten uitsteken, of niet?
Billen 😂quote:Op dinsdag 24 februari 2015 16:20 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Wut, heb jij meer dan één kont?
thx :^)quote:Op maandag 9 maart 2015 16:44 schreef fathank het volgende:
Bulkpowder schijnt goed te zijn
Ik zou niks kopen van zo'n stelletje sjaggeraars als b&f.
Als het Nederlands moet zijn xxlnutrition
Ik zou ook eens naar je dieet kijken.quote:Op maandag 23 maart 2015 12:04 schreef vaginabeheerder het volgende:
Hey hallo, sinds 3 weken ga ik ook naar de sportschool.
Op mijn werk krijg ik weinig beweging en mijn gewrichten werden ook steeds slechter.
Vorig jaar door m'n rug gegaan en dit jaar schouder bijna uit de kom.
Volgens mij komt dat door te weinig bewegen/sporten.
Ik wil ook graag van m'n buikje af en m'n conditie opbouwen dus ik doe er ook cardio bij.
Helaas kan ik alleen maar op zaterdag en zondag dus ik probeer in die 2 dagen een goede work-out te doen.
Bij mijn sportschool gaan ze je helemaal testen als je dat wil en bij mij was eigenlijk alles goed bloeddruk/glucose alleen m'n vetgehalte was 29,5%
Ik eet op zich best gezond, ik ben gek op salade en ik snoep bijna nooit.quote:
Als je een vetpercentage van 29.5% hebt eet je veels te veel. Ga eerst maar eens kijken wat je calorieën behoefte is en hoeveel je er nu op een dag binnen krijgt.quote:Op maandag 23 maart 2015 12:50 schreef vaginabeheerder het volgende:
[..]
Ik eet op zich best gezond, ik ben gek op salade en ik snoep bijna nooit.
Ik ben wel een grote eter, een kilo bami krijg ik wel op als avondmaaltijd en dat verbrand je niet meer denk ik.
Ik zou minder eten.quote:Op maandag 23 maart 2015 12:04 schreef vaginabeheerder het volgende:
Hey hallo, sinds 3 weken ga ik ook naar de sportschool.
Op mijn werk krijg ik weinig beweging en mijn gewrichten werden ook steeds slechter.
Vorig jaar door m'n rug gegaan en dit jaar schouder bijna uit de kom.
Volgens mij komt dat door te weinig bewegen/sporten.
Ik wil ook graag van m'n buikje af en m'n conditie opbouwen dus ik doe er ook cardio bij.
Helaas kan ik alleen maar op zaterdag en zondag dus ik probeer in die 2 dagen een goede work-out te doen.
Bij mijn sportschool gaan ze je helemaal testen als je dat wil en bij mij was eigenlijk alles goed bloeddruk/glucose alleen m'n vetgehalte was 29,5%
Ik zou meer eten.quote:Op maandag 23 maart 2015 13:01 schreef VeerEli het volgende:
Ik vind voeding ook echt een lastige.
Ik ben 5 weken geleden begonnen met krachttraining en probeer het zo fanatiek en correct mogelijk aan te pakken.
Maar in plaats van aan te komen ben ik een halve kilo lichter
Ik probeer echt veel naar binnen te werken, eet zo min mogelijk dingen waar toegevoegde suikers in zitten, probeer na m'n workouts eiwitten naar binnen te harken enz.
Iemand die aan de hand van dit (dit heb ik een ruime week dus bijgehouden) kan vertellen of het een beetje de goeie kant uit lijkt te gaan of dat er echt iets drastisch anders moet?
Zat namelijk ook te overwegen om ook zo'n whey shake aan te schaffen voor na de workout. Alleen lees ik op internet weer hele verschillende verhalen daarover; de één zegt na de training vooral koolhydraten binnen te moeten krijgen, de ander zegt weer juist meer eiwitten, enz enz. Pff soms zie ik door de bomen het bos niet meer en het is erg lastig om als leek dan maar zelf uit te vogelen wat nou beter is.
[ afbeelding ]
Misschien handig om bij te vertellen: Ik ben 174 cm en weeg om en nabij 55 kg (soms halve kilo zwaarder, soms halve kilo lichter, zoals nu)
Zoals hmmmz zegt eet je toch echt te veel. Je kunt wel allerlei 'gezonde' dingen eten, en 'ongezonde' dingen mijden, maar uiteindelijk bepaalt de hoeveelheid calorieën die je binnenkrijgt of je afvalt of aankomt.quote:Op maandag 23 maart 2015 12:50 schreef vaginabeheerder het volgende:
[..]
Ik eet op zich best gezond, ik ben gek op salade en ik snoep bijna nooit.
Ik ben wel een grote eter, een kilo bami krijg ik wel op als avondmaaltijd en dat verbrand je niet meer denk ik.
Je wilt dus aankomen begrijp ik. Bereken je onderhoud en ga daar 300-500 calorieën boven zitten. Zorg dat je 2 gram eiwit en 1 gram vet per kg lichaamsgewicht binnen krijgt. De rest vul je aan met koolhydraten totdat je aan je calorieën zit.quote:Op maandag 23 maart 2015 13:01 schreef VeerEli het volgende:
Ik vind voeding ook echt een lastige.
Ik ben 5 weken geleden begonnen met krachttraining en probeer het zo fanatiek en correct mogelijk aan te pakken.
Maar in plaats van aan te komen ben ik een halve kilo lichter
Ik probeer echt veel naar binnen te werken, eet zo min mogelijk dingen waar toegevoegde suikers in zitten, probeer na m'n workouts eiwitten naar binnen te harken enz.
Iemand die aan de hand van dit (dit heb ik een ruime week dus bijgehouden) kan vertellen of het een beetje de goeie kant uit lijkt te gaan of dat er echt iets drastisch anders moet?
Zat namelijk ook te overwegen om ook zo'n whey shake aan te schaffen voor na de workout. Alleen lees ik op internet weer hele verschillende verhalen daarover; de één zegt na de training vooral koolhydraten binnen te moeten krijgen, de ander zegt weer juist meer eiwitten, enz enz. Pff soms zie ik door de bomen het bos niet meer en het is erg lastig om als leek dan maar zelf uit te vogelen wat nou beter is.
[ afbeelding ]
Misschien handig om bij te vertellen: Ik ben 174 cm en weeg om en nabij 55 kg (soms halve kilo zwaarder, soms halve kilo lichter, zoals nu)
Ja klopt, ik zal gaan proberen om kleinere porties te eten en dan wat vaker een kleine maaltijd.quote:Op maandag 23 maart 2015 13:07 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Zoals hmmmz zegt eet je toch echt te veel. Je kunt wel allerlei 'gezonde' dingen eten, en 'ongezonde' dingen mijden, maar uiteindelijk bepaalt de hoeveelheid calorieën die je binnenkrijgt of je afvalt of aankomt.
Hou eerst maar eens een paar dagen bij hoeveel je precies eet.quote:Op maandag 23 maart 2015 13:18 schreef vaginabeheerder het volgende:
[..]
Ja klopt, ik zal gaan proberen om kleinere porties te eten en dan wat vaker een kleine maaltijd.
Om nou met honger rond te gaan lopen zie ik ook niet echt zitten
Als je nooit honger wil hebben wordt je vetpercentage vanzelf 50%. First world problems enzo.quote:Op maandag 23 maart 2015 13:18 schreef vaginabeheerder het volgende:
[..]
Ja klopt, ik zal gaan proberen om kleinere porties te eten en dan wat vaker een kleine maaltijd.
Om nou met honger rond te gaan lopen zie ik ook niet echt zitten
Yep, aankomen idd. Maar dan wel in spiermassa en niet in lichaamsvetquote:Op maandag 23 maart 2015 13:08 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Je wilt dus aankomen begrijp ik. Bereken je onderhoud en ga daar 300-500 calorieën boven zitten. Zorg dat je 2 gram eiwit en 1 gram vet per kg lichaamsgewicht binnen krijgt. De rest vul je aan met koolhydraten totdat je aan je calorieën zit.
Caloriebehoefte kan je hier makkelijk berekenen.
http://www.runinfo.nl/caloriebehoefte-harris-benedict.htm
Smorgens 6 boterhammen, smiddags om 4 of 5 uur een maaltijd van 500gram of 1 kilo.quote:Op maandag 23 maart 2015 13:44 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Hou eerst maar eens een paar dagen bij hoeveel je precies eet.
Om aan te komen in spieren moet je ook meer eten dan je verbruikt. Als je hard traint zal je spier aanzetten mits je voeding goed is. Als je qua training je compound oefeningen pakt hoef je niet om de dag ook nog je buikspieren te trainen. Ik weet niet wat je leeftijd is (voor dit voorbeeld 25 genomen), maar als jou gegevens invul, kom ik met een activiteitenniveau van 3-5 keer per week sport op 2137 calorieën. Dat is je onderhoud. Wil je aankomen dan zul je dus 300-500 calorieën per dag extra moeten gaan eten. Dus zo rond de 2500 per dag. Dit alles natuurlijk gezond en in de goede verhoudingen van eiwit, koolhydraten en vet.quote:Op maandag 23 maart 2015 15:43 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Yep, aankomen idd. Maar dan wel in spiermassa en niet in lichaamsvet
Ik zit nu dus sommige dagen rustig op 2000 kcal, en andere dagen ineens maar op 1600 kcal terwijl ik dan voor m'n idee écht niet weinig eet..
Ik heb maar een blender gemaakt om ook smoothies te kunnen maken met allerlei shit erdoor om dan in elk geval makkelijk wat weg te kunnen drinken ipv mezelf te moeten volproppen
Maar volgens die link hoef ik 1909 kcal binnen te krijgen, maar dat lijkt me wat aan de weinige kant als je krachttraining doet 3x (straks 4x) per week, en daarnaast om de dag buikspieren erbij?
Ik bedoel ga het eens een paar dagen wegen en calorieën tellen. Daarna bereken je je calorie behoefte. En zorg je dat je daar onder gaat zitten. Dan val je af.quote:Op maandag 23 maart 2015 15:54 schreef vaginabeheerder het volgende:
[..]
Smorgens 6 boterhammen, smiddags om 4 of 5 uur een maaltijd van 500gram of 1 kilo.
Tussendoor een beetje fruit of noten.
Ja ik ben 23 en had ingevuld licht actief, omdat ik momenteel nog maar 3x per week train ipv 4x.quote:Op maandag 23 maart 2015 15:56 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Om aan te komen in spieren moet je ook meer eten dan je verbruikt. Als je hard traint zal je spier aanzetten mits je voeding goed is. Ik weet niet wat je leeftijd is (voor dit voorbeeld 25 genomen), maar als jou gegevens invul, kom ik met een activiteitenniveau van 3-5 keer per week sport op 2137 calorieën. Dat is je onderhoud. Wil je aankomen dan zul je dus 300-500 calorieën per dag extra moeten gaan eten. Dus zo rond de 2500 per dag. Dit alles natuurlijk gezond en in de goede verhoudingen van eiwit, koolhydraten en vet.
Gewoon IIFYM. Zeker als je niet aan het cutten bent. Zorgen dat je je dagelijkse proteïne binnenkrijgt en voor de rest gewoon dooreten totdat je aan je onderhoud qua calorieën zit.quote:Op maandag 23 maart 2015 16:00 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Ja ik ben 23 en had ingevuld licht actief, omdat ik momenteel nog maar 3x per week train ipv 4x.
Ah teringjantje zeg, 2500 kcal naar binnen werken gaat echt een extreme opgave voor me zijn.
Helemaal om het in de juiste verhoudingen te gaan doen, dat vind ik echt nog heel erg lastig en hoop uitgevogel en gedoe. Ik skip al zoveel mogelijk shit met toegevoegde suikers zoals ik zei, ik eet geen koeken, chips, chocola, whatsoever. Ik eet dus vrij clean. Krijg wel vetten binnen uiteraard door avocado, eitjes, noten, vis, enz.
Maar ik vind die verhoudingen etc en precies erin zijn erg lastig. Zit ook heel erg te overwegen om een voedingsschema te laten opstellen door een personal trainer ofzo, geeft me een makkelijker handvat.
In het begin is dat best een opgave inderdaad. Ik eet er nu 3700 per dag en daar moest ik ook best aan wennen. Veel calorieën binnen krijgen is niet zo moeilijk, maar veel calorieën gezond eten is best een hoop. Ik gebruik myfitnesspal, waar ik alles wat ik eet op invul. Berekend vanzelf hoeveel ik van alles binnenkrijg.quote:Op maandag 23 maart 2015 16:00 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Ja ik ben 23 en had ingevuld licht actief, omdat ik momenteel nog maar 3x per week train ipv 4x.
Ah teringjantje zeg, 2500 kcal naar binnen werken gaat echt een extreme opgave voor me zijn.
Helemaal om het in de juiste verhoudingen te gaan doen, dat vind ik echt nog heel erg lastig en hoop uitgevogel en gedoe. Ik skip al zoveel mogelijk shit met toegevoegde suikers zoals ik zei, ik eet geen koeken, chips, chocola, whatsoever. Ik eet dus vrij clean. Krijg wel vetten binnen uiteraard door avocado, eitjes, noten, vis, enz.
Maar ik vind die verhoudingen etc en precies erin zijn erg lastig. Zit ook heel erg te overwegen om een voedingsschema te laten opstellen door een personal trainer ofzo, geeft me een makkelijker handvat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |