quote:Op zondag 23 november 2014 14:20 schreef dion_v_k het volgende:
hij is goed heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zonde
Voor hoeveel had je hem gekocht?
quote:Op zondag 23 november 2014 14:32 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
hij is goed he
Voor hoeveel had je hem gekocht?
Zo herkenbaar. Vorig jaar fluitend de CL poule door maar ondertussen thuis verliezen van VVV en ADOquote:Op zondag 23 november 2014 15:41 schreef Tim86 het volgende:
Wat een kutseizoen tot nu toe. In de CL gaat het super. Makkelijk poulewinnaar in een poule met Monaco, Real Madrid en BMG (2x winst tegen Real), maar in de competitie sta ik 6 verliespunten achter op Feyenoord. Heb ook zoveel lange blessures ineens dat mijn spelers het gewoon niet meer aankunnen en er echt jonkies moeten spelen vaak. Ieder jaar een veel te ruime selectie en dan werk je 1 seizoen met wat minder spelers en dan krijg je dit..FM karma
Mijn eerste 5 opties voor de spitspositie liggen er allemaal 1 tot 5 maanden uit nu..wtf. Cillessen in de spits dan maar.
Omdat je al veel verder zit in FM2015, kun je voor mij Nicolas Dominguez ((ex-)Velez) opzoeken? Benieuwd naar zijn stats.quote:Op zondag 23 november 2014 15:19 schreef dion_v_k het volgende:
En Chelsea komt met een bod van 30 miljoen op Kishna en Liverpool/Arsenal bieden 25 op Zivko..
van Rhijn voor 10 naar Milan.
Leegloop
Ik word echt schijtziek van dit spel.quote:Op zondag 23 november 2014 16:36 schreef Brammess het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
AGFGAGFGA
Niet transfervrije 17 jarige amerikanen strikkenquote:Op zondag 23 november 2014 16:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik ga nu ook al op de Brazilianen tour
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Eerste seizoen Feyenoord, deze bois transfervrij
[ Bericht 34% gewijzigd door #ANONIEM op 23-11-2014 17:02:00 ]
quote:Op zondag 23 november 2014 17:00 schreef RetRy32 het volgende:
*kuch* Vreemdelingenlegioen. *kuch*SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Eerste seizoen Feyenoord, deze bois transfervrijOp maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
Nou, nou, nou...quote:Op zondag 23 november 2014 17:08 schreef Vanillekwark het volgende:
Moederneukers, wie maakt me wat. League One League Schwone. Ik ben klaar voor de Premier League verdomme![]()
[ afbeelding ]
Ik ga nu al middelmatige Brazilianen weg werken en wat Nederlanders halenquote:Op zondag 23 november 2014 16:58 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Niet transfervrije 17 jarige amerikanen strikken!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
quote:Op zondag 23 november 2014 17:43 schreef donroyco het volgende:
Wel of niet halen?jonguh hoe heet ie en wat is zijn potentieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 23 november 2014 17:00 schreef RetRy32 het volgende:
Ik haal nooit spelers die ouder dan 25 jaar zijn. Of het moeten echt wereldsterren zijn, maar die zijn dan meestal toch onhaalbaar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Eerste seizoen Feyenoord, deze bois transfervrijFabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.
Eronildo (Vitoria) en 3,5 ster geel van de vijf zwart.quote:Op zondag 23 november 2014 17:47 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
jonguh hoe heet ie en wat is zijn potentie
Bij mij is ie heel andersquote:Op zondag 23 november 2014 18:16 schreef donroyco het volgende:
Eronildo (Vitoria) en 3,5 ster geel van de vijf zwart.
Vaag! Thanksquote:Op zondag 23 november 2014 18:20 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Bij mij is ie heel anders
Maar uh, normaal gesproken neem ik niet dit soort gokken dus zou ook niet doen.
quote:
quote:Op zondag 23 november 2014 16:34 schreef donroyco het volgende:
[..]
Omdat je al veel verder zit in FM2015, kun je voor mij Nicolas Dominguez ((ex-)Velez) opzoeken? Benieuwd naar zijn stats.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.
quote:Op zondag 23 november 2014 18:44 schreef dion_v_k het volgende:
[..]Valt me tegen. Hopelijk doet ie het hier beter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
Die ga ik met Ajax proberen te halen als vervanger van Balanta.quote:Op zondag 23 november 2014 18:17 schreef RetRy32 het volgende:
[ afbeelding ]
Lol.
Negers <3.
En King Kongolo...
[ afbeelding ]
LOOOOOOOOL.
In dat opzicht nergens last van qua balans. Gewoon 4-3-3. Hoppa.quote:Op zondag 23 november 2014 19:12 schreef Vatta het volgende:
Het lijkt wel dat de enige manier om de nul te houden met welk team dan ook is door verdedigend te spelen en zelfs dan is het nog niet zeker. Ook creëer je geen reet. Net met Groningen met 7-1 van willem 2 verloren en 5-3 van ADO. En dan speel ik gewoon op normaal.
Ik speel fm 2015 pas weer als het weer speelbaar is. Mocht dat niet meer gebeuren dan pleur ik 2014 er maar weer in.
quote:Op zondag 23 november 2014 20:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
Net ook Kongolo gehaald als linksback bij Ajax.
Ik probeer het te voorkomen dat ik een vreemdelingenlegioen krijgquote:Op zondag 23 november 2014 20:05 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Toch wel een niveautje hoger dan Kongolootje
Heb in het seizoen 15/16 voor 152 miljoen spelers verkochtquote:
Wtfquote:Op zondag 23 november 2014 20:37 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Heb in het seizoen 15/16 voor 152 miljoen spelers verkocht![]()
Valt wel meequote:Op zondag 23 november 2014 20:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wtf![]()
Natuurlijk meteen weer allemaal Brazilianen en Argentijnen voor gehaald
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarvan zijn Patric (4 miljoen) en Roberts (39 miljoen) alweer verkocht.
Voor Milik heb ik nu 2 aanbiedingen van 5 miljoen.
Ajer en Para ga ik weer verhuren
Fabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.
quote:Op zondag 23 november 2014 20:42 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Valt wel mee
Die Jovic is wel een goede volgens mij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarvan zijn Patric (4 miljoen) en Roberts (39 miljoen) alweer verkocht.
Voor Milik heb ik nu 2 aanbiedingen van 5 miljoen.
Ajer en Para ga ik weer verhuren
Zit in mijn spel bij l'OM en is 35 miljoen waard
Oh.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.85 miljoen transferbudget hebben en dan een speler gaan huren
[ Bericht 24% gewijzigd door dion_v_k op 23-11-2014 21:09:45 ]Fabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.
Jouw game draait wel lekker hequote:Op zondag 23 november 2014 21:25 schreef dion_v_k het volgende:
Ik verkoop Sheraldo Becker die gewoon veel te slecht was en niet 1 minuut heeft gespeeld.
Resultaat, de hele selectie weer ontevreden
quote:Op zondag 23 november 2014 21:25 schreef dion_v_k het volgende:
Ik verkoop Sheraldo Becker die gewoon veel te slecht was en niet 1 minuut heeft gespeeld.
Resultaat, de hele selectie weer ontevreden
[ afbeelding ]
Wat ik al zei; niet 1 minuut gespeeld![]()
[ afbeelding ]
"Hij was zoooo belangrijk voor ons..." Ga toch weg, vuile witbol![]()
Pas een keer last van gehad. Balotelli was mijn eerste spits bij LFC, maar kwam niet opdagen bij training, heel gedoe.Kantnoot: Ik speelde met 1 spits.quote:Op zondag 23 november 2014 22:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]![]()
![]()
Echt zo irritant die bug, wanneer maken ze dat nou eens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |