Ja we zijn echt erg allemaal.quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:43 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Gelukkig zijn ze ook niet moeilijk te verleiden en lopen ze allen hun pik achterna, zodat iedereen er van kan genieten.
quote:Als je droomt dat je zwanger bent, suggereert dit dat jezelf of een aspect uit je persoonlijke leven aan het ontwikkelen is. Misschien ben je nog niet gereed om er over te praten of naar te handelen. Het kan tevens een verwijzing zijn naar het ontstaan van een nieuw idee, richting of doel.
Zo zijn we allemaal inderdaad. Je kent me te goed inmiddels.quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:43 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Gelukkig zijn ze ook niet moeilijk te verleiden en lopen ze allen hun pik achterna, zodat iedereen er van kan genieten.
Hij bedoelt met zijn ze vast ook mij dus dan mag ik het over we hebben.quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:45 schreef Yvie_lu het volgende:
Wel grappig dat Kaneel 'ze' zegt en Royco 'we'
Ik lik niet graag. En ik loop mijn piemel niet achterna.quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:45 schreef Yvie_lu het volgende:
Wel grappig dat Kaneel 'ze' zegt en Royco 'we'
Ik dacht dat je met 'ze' gewoon op heel het mannelijke volk doelde. Maar nu snap ik de nuance.quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik lik niet graag. En ik loop mijn piemel niet achterna.
Je lichaam wil gewoon een pikquote:Op vrijdag 21 november 2014 12:45 schreef Fascination het volgende:
Ik droomde vannacht dat ik hoogzwanger was en moest bevallen.
[..]. Maar wrs slaat het op iemand die echt moet bevallen.
Ik lik wel graag.quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik lik niet graag. En ik loop mijn piemel niet achterna.
Verkapte post om haar te bezwangeren Fax?quote:
quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:07 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Nee, dat niet natuurlijk. Dat is een lang proces voordat je zo ver bent en die status hebt bereikt.
Hij bevat in ieder geval woorden.quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:52 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Zou je dit betitelen als 1 van je kwaliteitsposts?
quote:Op vrijdag 21 november 2014 12:52 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Zou je dit betitelen als 1 van je kwaliteitsposts?
Nee hoorquote:Op vrijdag 21 november 2014 12:54 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Heb jij je hoofd gestoten vandaag toevallig?
Oh, in dat geval moet ik toch wel even opmerking dat ik dat nou niet echt een kwaliteitspost vond eigenlijk.quote:
Ik kan nog genoeg van jou leren. Die uitspraak hoort dan ook smooth as art te zijnquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |