Maar daar moeten wel de uitgaven nog van betaald worden volgens mij:quote:Op dinsdag 25 november 2014 11:40 schreef Tikbalang het volgende:
[..]
Vrij besteedbaar inkomen is geen aftrekpost natuurlijk. Dat is een bedrag wat nog uit te geven is.
ja je interpreteert het inderdaad niet helemaal goed. Het vrij besteedbaar inkomen (dus wat hij over heeft na betaling van de hypotheeklasten en de lopende financieringslasten (totaal 1.468)) is 1.802. van die 1.802 moet het maandbedrag van 446,82 af. Na betaling van alle kosten blijft er dus nog 1.355,18 aan inkomen over voor andere zaken.quote:Op dinsdag 25 november 2014 11:37 schreef Mynheer007 het volgende:
Ik heb nu honderd euro geinvesteerd via lendico en al twee terugbetalingen ontvangen. Tot nu toe bevalt het systeem van automatische incasso mij wel. Ik snap niet waarom het dan als nog zoveel tijd moet kosten voor Lendico om de investeringen te verzamelen(zoals groepfunder aangeeft).
Dan even een voorbeeldje van de Lendico site. Ze presenteren mij de volgende gegevens.
Informatie over inkomsten en uitgaven
Totale netto inkomsten ¤ 3.270,00
af: Bruto hypotheeklasten ¤ 1.148,00
af: Lopende financieringskosten ¤ 320,00
af: Maandbedrag ¤ 446,82
Over van inkomen na betaling van alle kosten: 1.355,18
Iemand heeft dus ¤1802,- vrij besteedbaar inkomen om zijn uitgaven van ¤1468 en maandbedrag van lening ¤446,82 te voldoen. Als alles volgens schema gaat komt de lener dus structureel ¤112,82 te kort per maand. Of maak ik hier een interpretatie/rekenfout?
Ja maar dan is de post overige uitgaven van ¤1468 niet meegenomen. Daarvan moeten wel alle zaken als boodschappen, contributies, gas/water/licht, kleding etc betaald worden voor 4 personen. Als dat begroot is op 1468 dan zullen ze dat wel nodig hebben...quote:Op dinsdag 25 november 2014 13:21 schreef NB1908 het volgende:
[..]
ja je interpreteert het inderdaad niet helemaal goed. Het vrij besteedbaar inkomen (dus wat hij over heeft na betaling van de hypotheeklasten en de lopende financieringslasten (totaal 1.468)) is 1.802. van die 1.802 moet het maandbedrag van 446,82 af. Na betaling van alle kosten blijft er dus nog 1.355,18 aan inkomen over voor andere zaken.
Je moet hem zo lezen:
Totale netto inkomsten ¤ 3.270,00
af: Bruto hypotheeklasten ¤ 1.148,00
af: Lopende financieringskosten ¤ 320,00
af: Maandbedrag ¤ 446,82
Over van inkomen na betaling van alle kosten/lasten: 1.355,18
Bruto hypotheeklasten ¤ 1.148,00 + Lopende financieringskosten ¤ 320,00 = Uitgaven ¤ 1.468,00quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:50 schreef Mynheer007 het volgende:
[..]
Ja maar dan is de post overige uitgaven van ¤1468 niet meegenomen. Daarvan moeten wel alle zaken als boodschappen, contributies, gas/water/licht, kleding etc betaald worden voor 4 personen. Als dat begroot is op 1468 dan zullen ze dat wel nodig hebben...
Ik heb ook met groter bedrag dan normaal meegedaan.quote:Op dinsdag 25 november 2014 19:18 schreef Piet__Piraat het volgende:
Hij loopt ook echt knalhard vol, flinke bedragen worden geīnvesteerd
Ligt echt aan je eigen configuratie, heb nog nooit gehad dat het niet goed ging. En ook nimmer iemand over gehoord.quote:Op dinsdag 25 november 2014 19:36 schreef crowd_funder het volgende:
Ik heb ook meegedaan. Koste wel veel moeite deze keer. Activeringsmail werkte (weer eens niet (ik heb dit wel eens vaker gehad). Klik hier om te activeren, en dan klik ik en dan bestaat het project niet volgens gve.
Maar met de 6e poging toen het project al voor 95% vol was lukte het alsnog.
Deze keer won de aanhouder wel
Ik had die aandrang ook al. Maar toch niet gedaan omdat ik eigenlijk gewoon identieke bedragen wil investeren. Dan hoef ik alleen te overwegen of ik wel of niet meedoe ipv ook nog de bedragen af te wegen. Anders zal je net zien dat projecten waar ik veel in heb gestopt defaulten en zo.quote:Op dinsdag 25 november 2014 19:43 schreef Underdoggy het volgende:
[..]
Ik heb ook met groter bedrag dan normaal meegedaan.
Ik ookquote:Op dinsdag 25 november 2014 19:43 schreef Underdoggy het volgende:
[..]
Ik heb ook met groter bedrag dan normaal meegedaan.
Ik net te laat. Wilde 200 euro doen (lager dan normaal, zit dit jaar eigenlijk al over mijn maxquote:Op dinsdag 25 november 2014 19:45 schreef freako het volgende:
Zo, deze liep wel heel snel vol. Ik was nog net op tijd..
Ik heb het ook al eens gehad.quote:Op dinsdag 25 november 2014 20:03 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ligt echt aan je eigen configuratie, heb nog nooit gehad dat het niet goed ging. En ook nimmer iemand over gehoord.
Gelukkig ben ik niet de enige die de boel zo slecht geconfigureerd heeftquote:Op dinsdag 25 november 2014 20:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik heb het ook al eens gehad.
Best een leuk project! Beiden ondernemers accepteren hoofdelijke aansprakelijkheid, het risico voor deze onderneming wordt als 'lager dan de branche' ingeschat en ik krijg de indruk dat de risico-rating (C) misschien verhoudingsgewijs wat zwaar is. Kosten vreemd vermogen staat op hoog, maar zit toch vrij dicht bij gemiddeld. Quick ratio en Current ratio staan op 0, maar zou dat niet kunnen komen doordat het een nieuwe onderneming betreft? Ik overweeg mee te doen.quote:Op dinsdag 25 november 2014 19:54 schreef babipangang het volgende:
https://www.kapitaalopmaat.nl/Adobe-Solar-Energy nieuwe! Ik heb er wel vertrouwen in!
Dat zegt mij niet zoveel, ik werk al 20 jaar in de ITquote:Op dinsdag 25 november 2014 20:29 schreef crowd_funder het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik niet de enige die de boel zo slecht geconfigureerd heeft![]()
Ik werk in de ict, en ik ken die software waarbij het altijd aan de gebruiker ligt
quote:Op dinsdag 25 november 2014 22:52 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dat zegt mij niet zoveel, ik werk al 20 jaar in de IT
Neemt niet weg dat het bij slechts 2 mensen hier voorgekomen is, dat is nog geen reden om het een storing te noemen, hooguit een incident of ticket
Er waren er nog wel een paar meer dan alleen wij 2. Is ook hier op Fok wel genoemd, maar da's alweer een hele tijd geleden.quote:Op dinsdag 25 november 2014 22:52 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dat zegt mij niet zoveel, ik werk al 20 jaar in de IT
Neemt niet weg dat het bij slechts 2 mensen hier voorgekomen is, dat is nog geen reden om het een storing te noemen, hooguit een incident of ticket
Ziet er leuk uit inderdaad. Snap alleen de risicorating niet zo, bij de sheet 'toelichting rating' staan ook cijfers 2013 & 2014 (goede winsten) maar die zullen van de holding zijn? Want Adobe Solar Energy B.V. is per 10 oktober 2014 opgericht.quote:Op dinsdag 25 november 2014 22:13 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Best een leuk project! Beiden ondernemers accepteren hoofdelijke aansprakelijkheid, het risico voor deze onderneming wordt als 'lager dan de branche' ingeschat en ik krijg de indruk dat de risico-rating (C) misschien verhoudingsgewijs wat zwaar is. Kosten vreemd vermogen staat op hoog, maar zit toch vrij dicht bij gemiddeld. Quick ratio en Current ratio staan op 0, maar zou dat niet kunnen komen doordat het een nieuwe onderneming betreft? Ik overweeg mee te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |