Het gaat over de vreemde samenleving, die wij toch ook zijn.quote:Op vrijdag 21 november 2014 21:52 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja grappig, maar daar gaat het nu niet over. Ik ben ook bij anderen tegen aanzetten tot geweld.
als ik dit soort zaken op het forum van RSD lees krijg ik bet idee dat het toch echt wen slechte invloed heeft...quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:42 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Oh ja? Hoezo, welk bewijs heb je daarvoor dan? Dat na aanleiding van 1 seminar allerlei mannen ineens handtastelijke verkrachters worden. Zie nauwelijks causale verbanden tussen zijn lezingen en een toename in aanrandingen enz.
En je bedoelt: Een signaal afgeven tegen in jouw ogen verwerpelijk ideeën.Dat is een heel verschil namelijk. Jij vindt het gare ideeën, net zoals vele andere mensen, maar dat is nou net het mooie van een democratie zoals Nederland. Hier moet je je mening kunnen verkondigen zonder dat mensen die het niet met je eens zijn jou proberen monddood te maken, omdat jij stoute verhaaltjes vertelt. Hem verbieden hier zijn zienswijzen te verkondigen geeft maar 1 signaal af en dat is het signaal dat het hele vrijheid van meningsuiting hier niet eens zo heel veel waard is. Want het is nogal willekeurig dan. Ondanks dat hij niets verkeerd doet volgens de wet willen mensen hem weren, dat is een ondermijning van 1 van de basisprincipes waarop onze hele samenleving gebaseerd is.
Er spreken wel meer mensen in dit land waar ik het niet mee eens ben en waarvan ik liever niet heb dat ze hun, in mijn ogen, idiote ideeën verspreiden. Maar toch zou ik niets liever willen dan dat zij het recht behouden om hun ideeën te uiten. Ik ben namelijk blij om te leven in een land waar je mag zeggen wat je wil in plaats van dat een grotere groep de anderen voorschrijven wat wel en niet gezegd mag worden. Natuurlijk zijn er grenzen en ik denk niet dat iemand daar een probleem mee heeft, maar wat mij betreft zou je letterlijk alles mogen zeggen zolang je niet oproept of aanzet tot iets wat strafbaar is en volgens mij is dat nu ook zo.
Meen je nietquote:Op vrijdag 21 november 2014 22:11 schreef kipknots het volgende:
[..]
als ik dit soort zaken op het forum van RSD lees krijg ik bet idee dat het toch echt wen slechte invloed heeft...
http://www.rsdnation.com/node/426088
Ik ben maar even gestopt met lezen na de vijfde pagina, wat veel respectloze reacties, ongelooflijk, dat je het uit je toetsenbord krijgt.quote:Imagine she is a lemon pie. And you love eating lemon pie. Then you got a living lemon pie who goes to the waltz with you. Then he follows you to your home. Then it decides to isolate itself with you. How does she not expect you not to eat it?
Of course women would object to this by saying they "are not food/objects". But she is the object of desire so the analogy is perfectly valid.
So, this girl is super retarded, but the guy managed her retardation very poorly too.
quote:Op vrijdag 21 november 2014 22:55 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Meen je nietDie vergelijking van vrouwen met lemon pie ook.
[..]
Ik ben maar even gestopt met lezen na de vijfde pagina, wat veel respectloze reacties, ongelooflijk, dat je het uit je toetsenbord krijgt.
Was volgens mij al door iemand berekend dat het er gemiddeld 4 per jaar zijn. Dat is niet veel als je er zo obsessief mee bezig bent als TS. Ik ken mensen die met een 'normale' mindset meer meiden versieren per jaar. Maar goed, als TS zich er goed bij voelt en het meisje geeft toestemming, dan moet hij dat natuurlijk helemaal zelf weten. Gewoon geen dingen doen die over de grenzen van fatsoen en respect heen gaan. En daar gaat het bij die Julien-gast dus mis.quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik geloof er helemaal niets van dat jij veel vrouwen scoort. Wat een seksistische praatjes.
Nee het is niet veel, als je gaat rekenen. Maar daar gaat het me niet om. Het gaat om het gebrek aan respect jegens zogenoemde 'lelijke' vrouwen.Wie is hij om dat te beoordelen.quote:Op vrijdag 21 november 2014 23:07 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Was volgens mij al door iemand berekend dat het er gemiddeld 4 per jaar zijn. Dat is niet veel als je er zo obsessief mee bezig bent als TS. Ik ken mensen die met een 'normale' mindset meer meiden versieren per jaar. Maar goed, als TS zich er goed bij voelt en het meisje geeft toestemming, dan moet hij dat natuurlijk helemaal zelf weten. Gewoon geen dingen doen die over de grenzen van fatsoen en respect heen gaan. En daar gaat het bij die Julien-gast dus mis.
Klopt. Maar hij heeft het recht om zich als een klootzak op te stellen. En wij hebben het recht om te vinden dat hij zich als een klootzak opstelt.quote:Op vrijdag 21 november 2014 23:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee het is niet veel, als je gaat rekenen. Maar daar gaat het me niet om. Het gaat om het gebrek aan respect jegens zogenoemde 'lelijke' vrouwen.Wie is hij om dat te beoordelen.
Klopt gewoon wat daar staat.quote:Op vrijdag 21 november 2014 23:04 schreef jcdragon het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Of dit soort dingen
En dan? Dan is wat ze doen ineens strafbaar of hoe moet ik dat zien?quote:Op vrijdag 21 november 2014 22:11 schreef kipknots het volgende:
[..]
als ik dit soort zaken op het forum van RSD lees krijg ik bet idee dat het toch echt wen slechte invloed heeft...
http://www.rsdnation.com/node/426088
Sowieso kan je niks van die whitenights verwachten. Dan krijg je alleen discussies als dezequote:Op zaterdag 22 november 2014 14:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
En dan? Dan is wat ze doen ineens strafbaar of hoe moet ik dat zien?
Je gaat namelijk voorbij aan alles wat ik daar heb getypt.![]()
Sorry hoor, maar die pua gast komt er gewoon weer uit als een zeer irritante eikel, blijkbaar iemand die zo eikelig bezig is dat dronken omstanders het nodig vinden om tegen hem te zeggen dat hij wat minder eikelig moet doen.quote:Op zaterdag 22 november 2014 17:53 schreef fightclubTyler het volgende:
[..]
Sowieso kan je niks van die whitenights verwachten. Dan krijg je alleen discussies als deze
Ach ja, is uiteindelijk niet de enige echte tip die die gasten krijgen van zo'n 'PUA' niet gewoon: Spreek vrouwen eens aan.quote:Op zaterdag 22 november 2014 18:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar die pua gast komt er gewoon weer uit als een zeer irritante eikel, blijkbaar iemand die zo eikelig bezig is dat dronken omstanders het nodig vinden om tegen hem te zeggen dat hij wat minder eikelig moet doen.
Je moet wel vrij ver gaan in je eikeligheid voordat dronken mensen in een uitgaansgelegenheid er wat van gaan zeggen.
In het hele filmpje laat hij ook enkel en alleen zien dat hij echt een zeer irritante eikel is.
Daarbij, wat is nu het bijzondere van wat die vent daar doet, wat maakt hem zo'n held? Dat hij zich aanbied aan stomdronken meiden? Of is het spelletje anders, niet vrouwen in bed krijgen, maar kijken hoe je de makkelijkste onder de makkelijkste nog weg kan jagen met eikelig gedrag?
Precies, dat noemen jullie group-think bij RSD. En jongens die het niet met de methodes eens zijn noemen jullie 'white nights'. En de vrouwen 'Feminazi's'. En jullie hebben het over 'blue pills' en 'red pills'. En om Julien Blanc te verdedigen zijn tientallen volgelingen die het filmpje 'The shocking truth about Julien' in elke discussie postten. En je hebt dezelfde user-name als de oprichter.quote:Op vrijdag 21 november 2014 15:52 schreef fightclubTyler het volgende:
[..]
RSDfreetour, Julienfreetour. Te vinden op youtube, filmpjes van uren lang. Daar is de context, maar daar zijn jullie niet in geïnteresseerd. Even een stukje eruit pakken en daarop bashen.
Dat topic maakte voordat iedereen wist over RSD. Ik was benieuwd hoe mainstraim mensen zouden reageren, om te kijken waar de uitdagende handelingen van Julien toe zouden lijden.
Grappig is wel dat toen der tijd het niemand iets kon schelen. Totdat de feministen er tegenin gingen en het op het nieuws kwam. Dit noemen we group-think bij RSD.
Wat een zooitje mongols. Meisjes zijn dronken, whiteknight is dronken, dude gaat zichzelf verdedigen tegen een dronken gastquote:Op zaterdag 22 november 2014 17:53 schreef fightclubTyler het volgende:
[..]
Sowieso kan je niks van die whitenights verwachten. Dan krijg je alleen discussies als deze
Tyler drinkt nooit. Vrouwen zijn overigens altijd dronken of makkelijk in de ogen van mannen die niet kunnen versieren en waarbij de vrouwen wel positief op een ander reageren.quote:Op zaterdag 22 november 2014 19:11 schreef Peunage het volgende:
[..]
Wat een zooitje mongols. Meisjes zijn dronken, whiteknight is dronken, dude gaat zichzelf verdedigen tegen een dronken gast
En weer zie je niet dat de vrouwen niet dronken zijn en hem oprecht leuk vinden. Ga je weleens zelf uit? Dan leer je het verschil te zien tussen dronken en niet dronken personen. Hoe oud ben je als ik vragen mag en hoe zit het met je liefdes/seks leven? Dating over internet is een belemmering in deze vaardigheden van deze tijd.quote:Op zaterdag 22 november 2014 18:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar die pua gast komt er gewoon weer uit als een zeer irritante eikel, blijkbaar iemand die zo eikelig bezig is dat dronken omstanders het nodig vinden om tegen hem te zeggen dat hij wat minder eikelig moet doen.
Je moet wel vrij ver gaan in je eikeligheid voordat dronken mensen in een uitgaansgelegenheid er wat van gaan zeggen.
In het hele filmpje laat hij ook enkel en alleen zien dat hij echt een zeer irritante eikel is.
Daarbij, wat is nu het bijzondere van wat die vent daar doet, wat maakt hem zo'n held? Dat hij zich aanbied aan stomdronken meiden? Of is het spelletje anders, niet vrouwen in bed krijgen, maar kijken hoe je de makkelijkste onder de makkelijkste nog weg kan jagen met eikelig gedrag?
Nee mafketel. Kijk de video. Ze zijn weldegelijk dronken.quote:Op zondag 23 november 2014 09:52 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Tyler drinkt nooit. Vrouwen zijn overigens altijd dronken of makkelijk in de ogen van mannen die niet kunnen versieren en waarbij de vrouwen wel positief op een ander reageren.
Deze meid is overduidelijk dronken. Maar dat had jij toch allang gezien mister lichaamstaal specialistquote:Op zondag 23 november 2014 09:52 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Tyler drinkt nooit. Vrouwen zijn overigens altijd dronken of makkelijk in de ogen van mannen die niet kunnen versieren en waarbij de vrouwen wel positief op een ander reageren.
Vuurvliegje van me, ik zal me wat beter voorstellen aan je. Ik ben erodome, 37 jaar inmiddels en heb een open relatie. Het aantal vrouwen dat ik in mijn bed heb gehad ligt hoger dan jouw getal, als ik het aantal mannen er ook bij tel kom ik erg veel hoger dan jou uit.quote:Op zondag 23 november 2014 09:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
En weer zie je niet dat de vrouwen niet dronken zijn en hem oprecht leuk vinden. Ga je weleens zelf uit? Dan leer je het verschil te zien tussen dronken en niet dronken personen. Hoe oud ben je als ik vragen mag en hoe zit het met je liefdes/seks leven? Dating over internet is een belemmering in deze vaardigheden van deze tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |