Hehe, kan me dat voorstellen. Zijn ook profs in de staart van het peloton die dat ding op moeten lopen omdat iedereen als een mongool omhoog gaat.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:02 schreef Tommeke het volgende:
Ik zoek zo'n briljant filmpje van de Ronde van Vlaanderen Cyclo. Dat er allemaal van die scheldende toerders op de Koppenberg over elkaar heen vallen
kansloosquote:
Gezellig zeg!quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:15 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
kansloosZullen we met de RVV toertocht gaan staan met zijn allen op zo'n bekend muurtje langs de kant, en dan ons de hele dag kapot lachen.
![]()
Hopelijk niet.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:23 schreef Questular het volgende:
En dan zelf stiekem ook een stuk moeten oplopen?
Ik zal echt nooit in zo'n fietsersfile gaan staan en er dan ook nog voor betalen ook. Zie echt niet in wat er leuk aan is met 10.000 toerders zo'n klimmetje op te moeten lopen omdat je er niet meer door kan.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:23 schreef Questular het volgende:
En dan zelf stiekem ook een stuk moeten oplopen?
Dezeflde dag, en dan tegen de richting in.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:33 schreef kanovinnie het volgende:
Dan rij ik 'm liever de dag ervoor of erna
Limburg Mooiste is een stuk leuker en beter. Ten eerste omdat er meerdere routes zijn, en ten tweede omdat deze routes veel meer van elkaar varieren van bij de AGR.quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:00 schreef muzas het volgende:
AGR is best leuk. Het is alleen niet stoer om 'm leuk te vinden. Als je rustig wil fietsen of serieus wil trainen kun je 'm beter overslaan inderdaad maar buiten dat is het hartstikke gezellig en leuk om met wat vrienden te doen.
elitair gezeur hier
en leonos, er komt altijd nog een 2e loting he? De startbewijzen van de mensen die nu niet (tijdig) betalen gaan weer terug in de pot. Vorig jaar was ik ook eerst uitgeloot.
Ik denk dat er nog genoeg wielrenners zijn die voor de laatste keer een rondje willen maken alvorens de winter begint, aangezien ze 15 graden melden.quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:04 schreef ddx het volgende:
Gewoon dit weekend AGR rondje fietsen, is het vast heel rustig
Dit. 2 jaar terug met Grip en nog wat van hier gereden. Wij waren laat vertrokken voor de lange afstand en kwamen daardoor laat op de 150 lus aan. Nergens hoeven lopen..quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:00 schreef muzas het volgende:
AGR is best leuk. Het is alleen niet stoer om 'm leuk te vinden. Als je rustig wil fietsen of serieus wil trainen kun je 'm beter overslaan inderdaad maar buiten dat is het hartstikke gezellig en leuk om met wat vrienden te doen.
elitair gezeur hier
en leonos, er komt altijd nog een 2e loting he? De startbewijzen van de mensen die nu niet (tijdig) betalen gaan weer terug in de pot. Vorig jaar was ik ook eerst uitgeloot.
Die tweede is echt goed!quote:Op vrijdag 21 november 2014 11:49 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Dit ga ik volgen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Japan
Kom je ook een keer naar een meet? Kan je meefietsen en anders zorgen dat er lekker eten is als we hongerig terugkomenquote:Op vrijdag 21 november 2014 14:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik lees hier vaak mee hoor. Tof topic.
Eten verzorgen en masseren. Mmm, klinkt goed.quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:10 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Kom je ook een keer naar een meet? Kan je meefietsen en anders zorgen dat er lekker eten is als we hongerig terugkomen
En natuurlijk massage's. Mag je aan al die sterke mannenbenen zitten![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |