hier niet, maar misschien bij de XLquote:
Daar is nog een extra aroma aan toegevoegd (net als aan anijsblokjes) en dat wil ik niet, als het anijssmaak heeft moet het van anijs komen en niet van een aromaquote:Op maandag 24 november 2014 10:24 schreef Myraela het volgende:
Ik heb mijn taaitaai gewoon met gestampte muisjes gemaakt.
Geroosterde en gezouden macadamia noten kan ik zo vinden, maar ongeroosterde en ongezouten macadamias ben ik nog niet tegengekomen. Wilde ze in koekjes verwerken, maar het liefst zo rauw mogelijk.quote:Op zondag 23 november 2014 12:07 schreef -Mellow- het volgende:
Ik weet niet of je de zaadjes van steranijs in je taaitaai wil. Misschien kan je ze prima fijn vijzelen maar ik heb steranijs alleen nog maar in vloeistof mee laten koken, dus geen idee of het werkt..
Straks maak ik matcha-macadamia koekjes (het was nogal een kunst om macadamia's te vinden)
Die zijn online wel te bestellen of bij een notenwinkel (maar dan betaal je wel de hoofdprijs).quote:Op maandag 24 november 2014 10:49 schreef Skaai het volgende:
[..]
Geroosterde en gezouden macadamia noten kan ik zo vinden, maar ongeroosterde en ongezouten macadamias ben ik nog niet tegengekomen. Wilde ze in koekjes verwerken, maar het liefst zo rauw mogelijk.
Denk niet dat je een kilo nodig hebt?quote:Op maandag 24 november 2014 11:41 schreef Skaai het volgende:
Wow, wat een geld. Ik heb nog eens een idee met rauwe macadamias.
Ze zijn zo prijzig omdat ze zo lastig te kraken zijnquote:Op maandag 24 november 2014 11:41 schreef Skaai het volgende:
Wow, wat een geld. Ik heb nog eens een idee met rauwe macadamias.
Mijn eerste reactie was 'wat een geld!' maar als ik omreken betaal je in verhouding voor 250 gram macadamias bij de notenboer bijna hetzelfde.quote:Op maandag 24 november 2014 11:43 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Denk niet dat je een kilo nodig hebt?
Ik bak vaak koekjes met macadamia's erin, en inderdaad zijn ze ongezouten erg lastig te vinden. Wat ik doe: gewoon gezouten macadamia's gebruiken; de nootjes vooraf even tussen wat keukenpapier wrijven om wat van het zout eraf te halen en verder in je koekjesrecept de snuf zout achterwege laten. Werkt perfect!quote:
Ohquote:Op maandag 24 november 2014 13:09 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik bak vaak koekjes met macadamia's erin, en inderdaad zijn ze ongezouten erg lastig te vinden. Wat ik doe: gewoon gezouten macadamia's gebruiken; de nootjes vooraf even tussen wat keukenpapier wrijven om wat van het zout eraf te halen en verder in je koekjesrecept de snuf zout achterwege laten. Werkt perfect!
Hou er ook rekening mee dat er een beetje extra olie in zit.quote:Op maandag 24 november 2014 20:45 schreef Skaai het volgende:
[..]
Oh. Ik was juist erg bang dat het heel erg zout zou zijn, maar dat valt volgens jou dus mee. Nice
Van dittemquote:Op maandag 24 november 2014 23:49 schreef Isegrim het volgende:
Ongebakken taart mag ook vind ik. Zeker als het zó lekker klinkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |