SPOILER: screenshotsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gouden regels m.b.t. gebruik van steam
• Koop geen games die niet in de uitverkoop zijn, tenzij je geld teveel hebt
• Altijd wachten op de Daily/Flash Deals voordat je een spel in de sale koopt
• Persoonlijk raad ik aan te wachten tot games de 75% korting aantikken
Leuke/handige linkjes
SteamCalculator - Al is deze niet 100% accuraat, het is wel grappig
Steam Sales Tracker
Steam Profile Analysis
Steam Statistieken
Game key overzicht Tweakers
Indie Game Bundles
Dus, gebruikers, critici, zet hier je gedachten, ideeën, je laatste aanschaffingen en deel je ervaringen!!
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
Op de marketplace zijn ze nu 1,9 euro. Plus paypal rekent een voor hen zeer gunstige conversion rate, als je dus met euro's kan betalen scheelt het ook weer 5 eurocentquote:Op zaterdag 15 november 2014 18:44 schreef mschol het volgende:
[..]
1,40 is niet zo bijzonder toch? genoeg sellers die voor 2 USD of net iets minder verkopen..
quote:Op zaterdag 15 november 2014 19:53 schreef Ypmaha het volgende:
Ik heb net het volle pond voor een game betaald
die is, afaik gewoon betrouwbaar, zolang je maar geen vpn activated spul koopt heb je goeie kans dat het goed gaat.. (hier is het nog nooit mis gegaan iig)quote:
Assassins Creed Unity. Ik denk dat de meeste bugs er nu wel uit zijnquote:Op zaterdag 15 november 2014 20:29 schreef mschol het volgende:
[..], foei
Wat heb je gekocht?
[..]
die is, afaik gewoon betrouwbaar, zolang je maar geen vpn activated spul koopt heb je goeie kans dat het goed gaat.. (hier is het nog nooit mis gegaan iig)
Zo naïef..quote:Op zaterdag 15 november 2014 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Assassins Creed Unity. Ik denk dat de meeste bugs er nu wel uit zijn
quote:Op zaterdag 15 november 2014 21:19 schreef Dekatria het volgende:
Nog een maandje en dan weer Steamsale. Dear god.
Ik zou zeggen foei voor het volle pond, sinds er genoeg keysites zijn.quote:Op zaterdag 15 november 2014 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Assassins Creed Unity. Ik denk dat de meeste bugs er nu wel uit zijn
Ik hoop dat ze nog wat doen voor Black Fridayquote:Op zaterdag 15 november 2014 21:19 schreef Dekatria het volgende:
Nog een maandje en dan weer Steamsale. Dear god.
Ik moest lachenquote:Op zaterdag 15 november 2014 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Assassins Creed Unity. Ik denk dat de meeste bugs er nu wel uit zijn
wat, sites zoals keygenguru? Want die worden namelijk nooit geupdatequote:Op zaterdag 15 november 2014 22:01 schreef AntiChrist7 het volgende:
[..]
Ik zou zeggen foei voor het volle pond, sinds er genoeg keysites zijn.
K
[..]
Ik hoop dat ze nog wat doen voor Black Friday
quote:Op zaterdag 15 november 2014 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Assassins Creed Unity. Ik denk dat de meeste bugs er nu wel uit zijn
linkje staat gewoon in de OP:quote:Op zaterdag 15 november 2014 22:34 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
wat, sites zoals keygenguru? Want die worden namelijk nooit geupdate
Franse taalquote:Op vrijdag 14 november 2014 10:30 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ik kan mij dat bij sommige spellen en sommige mogelijke doelgroepen best voorstellen.
Mijn schoonvader had net een laptop, en die spreekt geen Engels. Heb ik uiteindelijk een point&click voor hem geïnstalleerd met Franse audio (hij spreekt wel Frans).
Kijk, wij zijn hipster gamerts, en dan is het niet nodig, maar zoals gezegd; een ouder segment dat zijn talen wat minder spreekt, zou daar baat bij kunnen hebben.
V.
Heb hem al tig keer voorbij zien komen. Maakt niet uit, ik waag het erop. Er zijn ook heel veel die het zonder problemen kunnen spelen.quote:
Had voordat ik ging slapen per ongeluk mijn computer afgesloten, dus ik moet nu alsnog 7,5 uur wachten voordat hij klaar is met downloadenquote:Op zondag 16 november 2014 08:38 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ben wel benieuwd naar je bevindingen..
En die mensen hoor je natuurlijk niet... Van de mensen die in mijn vriendenlijst staan draait iedereen hem, buiten één, die de settings heel laag moet zetten. Ik heb hetzelfde voor, maar mijn kaart haalt dan ook het minimum niet.quote:Op zondag 16 november 2014 00:08 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Heb hem al tig keer voorbij zien komen. Maakt niet uit, ik waag het erop. Er zijn ook heel veel die het zonder problemen kunnen spelen.
Kinguin/g2play doe ik als de sales eens tegenvallen. Daar heb je ACU nu al aan 32-35 euro.quote:Op zaterdag 15 november 2014 22:34 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
wat, sites zoals keygenguru? Want die worden namelijk nooit geupdate
even met Node-steam AFKenquote:Op zondag 16 november 2014 14:16 schreef mschol het volgende:
Dit is ook een manier om negatieve reviews tegen te gaan:
[ afbeelding ]
Is steamkit geport naar Node.js, daar runnen ze vaak tradebots enz op. Vriend van mij gebruikt het voor z'n eigen accounts om uren te farmen.quote:
waarom zou je dat doen?quote:Op zondag 16 november 2014 15:35 schreef MineraalWater het volgende:
Vriend van mij gebruikt het voor z'n eigen accounts om uren te farmen.
Da's ja gewoon Emergency 4 onder een andere naamquote:Op zondag 16 november 2014 21:09 schreef mschol het volgende:
mocht iemand nog een kortingsbonnetje hebben voor deze: (50% ofzo)
http://store.steampowered.com/app/323610
dan wil ik je er wel vanaf helpen
i know.. maar zelfs 5 euro vind ik teveelquote:Op zondag 16 november 2014 21:16 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Da's ja gewoon Emergency 4 onder een andere naam
Heb die op DVD, erg de moeite waard.
Als je er nog eentje hebt ben ik wel geïnteresseerd!quote:Op maandag 17 november 2014 01:22 schreef Boomeister het volgende:
Wilt iemand nog de game Insurgency? Ik heb 3 steam versies om weg te geven via humble bundle -> https://www.humblebundle.com/?gift=seyqDs4nu2zXY8r8
ondertussen heb je FC4 wel gekochtquote:Op dinsdag 18 november 2014 14:53 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Steam opent uPlay en uPlay opent weer Steam om een game te starten
[ afbeelding ]
Ubisoft
Zojuist per ongeluk (quote:Op zaterdag 15 november 2014 20:29 schreef mschol het volgende:
[..]
die is, afaik gewoon betrouwbaar, zolang je maar geen vpn activated spul koopt heb je goeie kans dat het goed gaat.. (hier is het nog nooit mis gegaan iig)
Nah die is van reddit. Ik vind FC trouwens zelf echt geen bal aan.quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:10 schreef mschol het volgende:
[..]
ondertussen heb je FC4 wel gekocht
Niet mijn screenshotquote:Op dinsdag 18 november 2014 15:10 schreef mschol het volgende:
[..]
ondertussen heb je FC4 wel gekocht
Dat werkt wel, Maar je hebt ook de kans dat je niet kan spelen tenzij je een Russisch IP hebt. (IIG dat heb ik toen ergens gelezen) Overigens is het wel tegen de ToS dus het mag eigenlijk niet.quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:18 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Zojuist per ongeluk () Far Cry 4 in het Russisch van Gk4.me gekocht.
Werkt dat een beetje, met zo'n vpn activation?
Hmm weet niet of ik dat wil riskeren. Damn, toevallig in Rusland wonende FOK!kers hier?quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:20 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Dat werkt wel, Maar je hebt ook de kans dat je niet kan spelen tenzij je een Russisch IP hebt. (IIG dat heb ik toen ergens gelezen) Overigens is het wel tegen de ToS dus het mag eigenlijk niet.
geen idee, koop ze nietquote:Op dinsdag 18 november 2014 15:18 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Zojuist per ongeluk () Far Cry 4 in het Russisch van Gk4.me gekocht.
Werkt dat een beetje, met zo'n vpn activation?
er zijn 3 manieren van blokkeren: niet te activeren, niet te spelen en helemaal niet beschikbaar dacht ik..quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:20 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Dat werkt wel, Maar je hebt ook de kans dat je niet kan spelen tenzij je een Russisch IP hebt. (IIG dat heb ik toen ergens gelezen) Overigens is het wel tegen de ToS dus het mag eigenlijk niet.
Nee, al paar keer vergeten of geen tijd. Maar hebben nog even zag ik.quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
Iemand al z'n gratis key gekregen voor The Witcher 2 van gog.com?
morgen toch pas de eerste kans dat je hem kan krijgen?quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
Iemand al z'n gratis key gekregen voor The Witcher 2 van gog.com?
Misschien ben ik er vroeg bij:quote:Op dinsdag 18 november 2014 16:05 schreef mschol het volgende:
[..]
morgen toch pas de eerste kans dat je hem kan krijgen?
hmm, dan moet ik er 1 gemist hebbenquote:Op dinsdag 18 november 2014 16:09 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Misschien ben ik er vroeg bij:
[ afbeelding ]
Maar misschien moet ik gewoon even wachten tot na 25 november voordat de code opgestuurd wordt.
Wat is een leuk bedragje?quote:Op maandag 17 november 2014 22:57 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Iemand interesse in Frozen Synapse Prime? Kreeg er twee. Mag voor een leuk bedragje overgenomen worden.
Om even m'n eigen vraag te beantwoorden. Ik heb net mail van Gog.com gehad met de codes om te redeemen.quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
Iemand al z'n gratis key gekregen voor The Witcher 2 van gog.com?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |