Dwars door mijn slotje... Ik voel me bezoedeld.quote:Op vrijdag 14 november 2014 06:55 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Gvd![]()
ik ben met de onzin die ik post soms al bang dat mensen me herkennen maar dit in wel next level
Teringquote:Op vrijdag 14 november 2014 05:53 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Nu je me eenmaal gevonden hebt en je mijn complete postgeschiedenis door hebt genomen is het je bedoeling dat je me als een psycho blijft stalken begrijp ik?
Mijn Tinderdate is niet zo geeindigdquote:Op vrijdag 14 november 2014 08:47 schreef Wolken het volgende:
De date van gisteravond is uiteindelijk op de bank geëindigd. Het vlees is zwak.
Daar leef je als man dan toch ook een beetje naartoe?quote:Op vrijdag 14 november 2014 08:47 schreef Wolken het volgende:
De date van gisteravond is uiteindelijk op de bank geëindigd. Het vlees is zwak.
ik zou verwachten dat je de hele tijd met een smiley rond zou lopenquote:Op vrijdag 14 november 2014 09:12 schreef Godshand het volgende:
[..]
Mijn Tinderdate is niet zo geeindigd
Gezellig gebabbeld, maar ze had verwacht dat ik veel drukker zou zijn
Dat denken mensen op FOK!meets ook alOmdat ik hier soms recht voor mijn raap reageer zou ik ook wel iemand zijn die met een ADHD tempo door het leven rolt...
Niets is minder waar
Dus sorry mensen dat ik jullie teleurstel! Ik ben een hele rustige jongen. De date eindigde dus ook beschaafd met 2 zoenen plus eenen toen liep ik weer richting trein.
Nouja, kan de volgende Tinderdate alleen maar beter zijn
Beetje overkill he? Achjaquote:Op vrijdag 14 november 2014 12:07 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
ik zou verwachten dat je de hele tijd met een smiley rond zou lopen
Even op herhaling.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:41 schreef Weissman het volgende:
Hoeveel mannen hier hebben er interesse in een fok-speeddate-meet?
Rotterdam, 22 Nov, 27,50 p.p.
Als er genoeg interesse is wil ik best wat organiseren. Bij interesse graag PM.
Je snapt toch wel dat het een bestaand evenement is waarvoor ik een paar fokkers bij elkaar probeer te krijgen?quote:Op vrijdag 14 november 2014 15:22 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Waarvoor die 27,50? Huur locatie? Hapjes drankjes? De escort dames aka 'dates'?
quote:Op vrijdag 14 november 2014 15:17 schreef Deezertje het volgende:
Wow best creepy. Blendr heeft nu een functie 'tegengekomen'. Zodra je ergens bent scant ie blijkbaar of meer mensen in de buurt de app hebben (openstaan) en je ziet meteen de locatie erbij waar je elkaar dus bent tegengekomen die dag, handig maar creepy. Hoef je dus niet meer te zoeken naar die leuke meid die je gezien hebt. En in mijn geval klopte het wel want ik ben haar inderdaad tegengekomen vandaag.
Maar wat moet je sturen dan: ''Hé was jij vandaag ook bij....?''. JA! klopt? HTF weet jij dat????
En ja: dit is dating-gerelateerd
Soms is het gesprek zelf niet zozeer saai maar het feit dat ze echt élk moment van de dag van die meldingen krijgen als er iemand online komt en dus gelijk beginnen te praten zodra je ook maar eventjes inlogt nogal irritant. Zijn er zat die die mannen gelijk blocken maar ik vind dat altijd sneuquote:Op vrijdag 14 november 2014 20:31 schreef clumsy_clown het volgende:
Voor als je iemand niet irritant genoeg vindt om te blokkeren, maar niet interessant genoeg om mee te willen praten. De back-up-boys dus.
Dude, ben je serieus?? Dat was juist dè masterfunctie van heel dat Paiq. Als je die gebruikt dan weet je pas hoe het voelt om onzichtbaar te zijn.quote:Op vrijdag 14 november 2014 20:22 schreef Weissman het volgende:
Op Paiq heb je de functie om onzichtbaar te zijn zie ik net.
Waarom zou je die functie gebruiken? Je kan iemand toch ook blokkeren?
De dames hier hebben er vast een antwoord op
Oei, wel hard om door iemand op uiterlijk afgewezen te worden die je echt lelijk vindt.quote:Op zaterdag 15 november 2014 11:57 schreef Deezertje het volgende:
Eindelijk weer eens een leuk gesprek op Paiq! Ik stel een vraag en zij ratelt meteen vijf zinner verder. Klikt goed, alleen qua uiterlijk niet. Ze heeft een bril. Niet dat ik daar wat op tegen heb, maar je moet er van houden. Sommige mensen staat het, en sommige niet. Deze meid helaas niet.Verder was ze ook wel erg fors qua uiterlijk. Alleen haar gezicht is al zo dik dat ik daar twee keer in pas en ze had laatst een maagverkleining ondergaan.. Oh, en na het zien van de foto's heeft ze me geblokt. Scheelt weer een akward einde
![]()
Maar bewijst dus wel weer erg hoe Paiq in elkaar steekt. Zolang je elkaar foto's niet ziet stelt het niks voor. Iedereen is daar toch op uit. Daarna komt pas het moment van de waarheid of een normale datingsite waar je meteen elkaars foto's ziet dus als je niks terugkrijgt weet je gelijk waar je aan toe bent.
Toch een beetje Ross die van Janice te horen krijgt dat hij te zeurderig is, niet?quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:02 schreef Fascination het volgende:
[..]
Oei, wel hard om door iemand op uiterlijk afgewezen te worden die je echt lelijk vindt.
Ja, maar ik haar dus ook. Maar heb ondertussen weer een gesprek lopen op SP dus daar zijn de foto's sowieso goedgekeurd.quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:02 schreef Fascination het volgende:
[..]
Oei, wel hard om door iemand op uiterlijk afgewezen te worden die je echt lelijk vindt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |