thxquote:Op donderdag 4 december 2014 00:37 schreef Tingo het volgende:
[..]
Joined the Axis of Hoaxers misschien?
Goed om je terug te zien.
Heel voorzichtig zonder op teentjes te trappen geprobeerd onderzoek te verrichten.quote:Op donderdag 4 december 2014 00:28 schreef Lambiekje het volgende:
Wat heeft Nederland er uberhaupt gedaan. !?!
nee onderzoek omdat het 'moet'.quote:Op donderdag 4 december 2014 14:35 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Heel voorzichtig zonder op teentjes te trappen geprobeerd onderzoek te verrichten.
Goh vertel, je weet meer dan wij en hebt blijkbaar ook nog verstand van dit soort onderzoeken...quote:Op donderdag 4 december 2014 23:41 schreef Lambiekje het volgende:
Maar zoals gerbuikelijk voor Nederland is het pruts werk eerste klas.
Wat zijn ze precies aan 't onderzoeken?quote:Op donderdag 4 december 2014 23:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee onderzoek omdat het 'moet'.
Maar zoals gerbuikelijk voor Nederland is het pruts werk eerste klas.
Hoe stel je het je dan voor als er een vliegtuig vol lichamen neergaat?quote:Op donderdag 4 december 2014 23:51 schreef Tingo het volgende:
[..]
Wat zijn ze precies aan 't onderzoeken?
Weekje na 17 July was er de rare familie van slachtoffer(plus fim crews) daar geweest,dan binnen 'n dagje was 't allemaal afgesloten want er was burger oorlog uitgebroken.
"The sky was raining bodies" said one eye-witness.
"A body fell through my kitchen ceiling" said another.
Oh dear.
Right.
Dat ligt eraan op welke manier de vliegtuig nergaat en in welke omgeving.quote:Op donderdag 4 december 2014 23:53 schreef nikao het volgende:
[..]
Hoe stel je het je dan voor als er een vliegtuig vol lichamen neergaat?
quote:Op vrijdag 5 december 2014 00:01 schreef Tingo het volgende:
[..]
Dat ligt eraan op welke manier de vliegtuig nergaat en in welke omgeving.
Ik vind de performances van de zogenaamde ouders lachwekkend.
De locale burgers waren makkelijk afbetaald denk ik.....(just read this text,allow us to film you and you get a couple of thousand dollars to help you thru the next decade)
Kotsmakende is 't wel,ja.quote:
daar zit wel wat nuance maar zo werkt het wel. omkoping en misleiding, zodat de maatschappij kan blijven draaien. Of beter gezegd de petrodollar bestaansrecht heeft.quote:
Niet makkelijk voor de meeste mensen,nee.quote:
Wat een onzin op dat filmpje. Russische misinformatie en anti-Oekraïne propaganda.quote:Op vrijdag 5 december 2014 00:57 schreef Izzy73 het volgende:
Heb net een filmpje gezien uit Rusland.
Ze claimen dat met de huidige technologie het onderzoek naar MH17 binnen
anderhalf uur klaar moet zijn.
Nederland heeft echter de tijd nodig tot medio 2015.
De russen beweren dat het toestel uit de lucht is geschoten door het leger van oekraine.
In opdracht van oligarch, Igor Kolomoisky door piloot luitenant-kolonel Dimitriy Jakatsoets.
Misschien interessant om de Russische versie van het ongeluk te zien.
Dit is het filmpje met ondertiteling:
http://www.niburu.co/inde(...)et-complot&Itemid=33
http://blikopnosjournaal.blogspot.nl/
Los van de vraag hoe het nou echt zit met MH17, lijkt het me nog te vroeg voor daar iets over te concluderen, maar heb je de Westerse anti-Russische propaganda dan niet gezien op CNN, BBC en NOS, de zogenaamde "Westerse kwaliteitsmedia"? Die was ook vreselijk.quote:Op vrijdag 5 december 2014 01:57 schreef barthol het volgende:
[..]
Wat een onzin op dat filmpje. Russische misinformatie en anti-Oekraïne propaganda.
Snap niet dat mensen daarin trappen.
Het is de zoveelste ziekelijke poging van Rusland om met onwaarheden mensen in hun denken te beïnvloeden.
Oke, Ik snap dat je nederlands slecht is ..quote:Op donderdag 4 december 2014 23:51 schreef Tingo het volgende:
[..]
Wat zijn ze precies aan 't onderzoeken?
Weekje na 17 July was er de rare familie van slachtoffer(plus fim crews) daar geweest,dan binnen 'n dagje was 't allemaal afgesloten want er was burger oorlog uitgebroken.
"The sky was raining bodies" said one eye-witness.
"A body fell through my kitchen ceiling" said another.
Oh dear.
Right.
Dat valt moeilijk te bepalen, Maar ik denk van niet, Het is onduidelijk nog of het een grote explosie was of dat het toestel in delen uit elkaar viel doordat het vitale onderdelen miste, als het laatste het geval is, zou je de inslag overleven en dus de val niet.quote:Op donderdag 4 december 2014 23:59 schreef agter het volgende:
Is het nu al duidelijk of iedereen op slag dood was?
En andersom op de Russische media, zie de zender Russian Today bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 5 december 2014 02:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Los van de vraag hoe het nou echt zit met MH17, lijkt het me nog te vroeg voor daar iets over te concluderen, maar heb je de Westerse anti-Russische propaganda dan niet gezien op CNN, BBC en NOS, de zogenaamde "Westerse kwaliteitsmedia"? Die was ook vreselijk.
Ik denk dat het een beetje los staat van de situatie, en in dit geval denk ik eerder aan gas, en die word betaald en berekend in Roebelsquote:Op vrijdag 5 december 2014 00:08 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
daar zit wel wat nuance maar zo werkt het wel. omkoping en misleiding, zodat de maatschappij kan blijven draaien. Of beter gezegd de petrodollar bestaansrecht heeft.
Russian Today is een prima toevoeging aan het (alternatieve) medialandschap maar op Rusland-gerelateerde kwesties zullen ze niet zo objectief zijn inderdaad.quote:Op vrijdag 5 december 2014 04:57 schreef theguyver het volgende:
En andersom op de Russische media, zie de zender Russian Today bijvoorbeeld.
Zie het stukje van Izzy73 hierboven.
Dus Rusische zenders zijn niet objectief..quote:Op vrijdag 5 december 2014 05:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Russian Today is een prima toevoeging aan het (alternatieve) medialandschap maar op Rusland-gerelateerde kwesties zullen ze niet zo objectief zijn inderdaad.
In die tijd was ik op vakantie. Heb noodgedwongen de hele tijd CNN en BBC moeten kijken bij die aanslag (want dat was het gewoon, door wie dan ook).
Het is tenenkrommend hoe propagandistisch de Westerse "serieuze" media zijn... Walgelijk.
Zo heb ik het niet gesteld...quote:Op vrijdag 5 december 2014 05:52 schreef theguyver het volgende:
[..]
Dus Rusische zenders zijn niet objectief..
Exact, goeie vraag!quote:En westerse zenders zenden propaganda uit..
Vertel, wat is het verschil?
Russian Today is een prima toevoeging aan het (alternatieve) medialandschap maar op Rusland-gerelateerde kwesties zullen ze niet zo objectief zijn inderdaad.quote:Op vrijdag 5 december 2014 05:59 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zo heb ik het niet gesteld...
[..]
Exact, goeie vraag!
In dit geval zijn ze niet objectief. Betekent niet dat je RT (een welkome toevoeging) helemaal af moet serveren...quote:Op vrijdag 5 december 2014 06:25 schreef theguyver het volgende:
[..]
Russian Today is een prima toevoeging aan het (alternatieve) medialandschap maar op Rusland-gerelateerde kwesties zullen ze niet zo objectief zijn inderdaad.
RT is dus... niet objectief..
En dat zijn ze inderdaad niet, er word veel kritiek op geuit zeker in deze kwestie..
Het ging al na 5 minuten niet meer over de aanslag.quote:Maar goed, infeite komt het er op neer hoe je het algemene plaatje bekijkt..
Persoonlijk bekijk ik dit soort situaties uit een compleet andere hoek, ivm dit soort eufels (propaganda en objectiviteit.) , en als we kijken naar een al jazeera bijvoorbeeld, trekken die ook dezelfde conclusie als veel westerse media.. Aljazeera was maar een voorbeeld, maar zo zijn er nog wel honderden andere nieuws zenders die vanuit een objectief standpunt, alsnog aangeeft dat een BUK de meest logische verklaring is van het neerstorten van dit vliegtuig.
Nee de nederlandse regering nam een compleet ander standpunt aan vanaf het begin al, eerst uitzoeken..quote:Op vrijdag 5 december 2014 06:30 schreef El_Matador het volgende:
[..]
In dit geval zijn ze niet objectief. Betekent niet dat je RT (een welkome toevoeging) helemaal af moet serveren...
[..]
Het ging al na 5 minuten niet meer over de aanslag.
De rooddoorlopen ogen van VSAmerikaanse (en in hun kielzog Britse en Nederlandse schoothondjes-) media waren overduidelijk. Poetin was zelf verantwoordelijk, een BUK geleid vanuit zijn datsja.
Onzin natuurlijk, we weten helemaal niet wie de aanslagplegers zijn. Door de slapheid van Rutte en Timmerkrokodillentranenfrans.
Ja, want Timmerfrans geloof je op zijn tranen.quote:Op vrijdag 5 december 2014 07:33 schreef theguyver het volgende:
[..]
Nee de nederlandse regering nam een compleet ander standpunt aan vanaf het begin al, eerst uitzoeken..
Hoe denk je dat Pro Russen aan wapens komen om door te vechten?quote:Op vrijdag 5 december 2014 07:36 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, want Timmerfrans geloof je op zijn tranen.
De feiten zijn nog niet eens bekend. De grote lijn is er, maar Vladimir Poetin en/of Rusland verantwoordelijk houden voor de grillen van een *hips* dronken Oost-Oekrainer is niet fair, in geen enkel scenario.
Je zou ook kunnen stellen dat de westerse propaganda ziek is.quote:Op vrijdag 5 december 2014 01:57 schreef barthol het volgende:
[..]
Wat een onzin op dat filmpje. Russische misinformatie en anti-Oekraïne propaganda.
Snap niet dat mensen daarin trappen.
Het is de zoveelste ziekelijke poging van Rusland om met onwaarheden mensen in hun denken te beïnvloeden.
Dat laatste sowieso. Net zo erg, dat waag ik te betwijfelen, afhankelijk welke media je neemt. Fox oid is natuurlijk net zo erg inderdaad, maar genoeg meer genuanceerde en waarheidsgetrouwere media dan dat. Gewoon kritisch blijvenquote:Op vrijdag 5 december 2014 11:08 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Je zou ook kunnen stellen dat de westerse propaganda ziek is.
En dat het ongelofelijk is dat mensen daarin trappen.
De hele westerse media is net zo erg, en gecontroleerd door de VS.
Maar ja dat wil bijna niemand geloven.
Het is goed om beide kanten van het verhaal te horen en zelf na te denken.
Dat hoeft helemaal niet. Je moet alleen even goed nadenken en niet alles klakkeloos overnemen. Aan geen van alle kanten.quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:19 schreef Izzy73 het volgende:
Toch jammer dat je de media moet wantrouwen en er niet vanuit kan gaan dat het objectief is.
Dat valt heel erg mee hoor.quote:Daardoor is het moeilijk om een helder beeld te krijgen.
Het is een extreem voorbeeld, daarom maken ze er ook grapjes over...quote:Dit is wel een leuk voorbeeld van de Amerikaanse media.
Geen enkele media en politici is te vertrouwen, het is vooral veel aan spraakwater ( met daarbij plak en knipwerk en theaterstukjes) om je te doen te geloven dat hun juist aan jou de zogenaamde waarheid aan het vertellen zijn.quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:11 schreef nikao het volgende:
[..]
Dat laatste sowieso. Net zo erg, dat waag ik te betwijfelen, afhankelijk welke media je neemt. Fox oid is natuurlijk net zo erg inderdaad, maar genoeg meer genuanceerde en waarheidsgetrouwere media dan dat. Gewoon kritisch blijven
En zo is het.quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:08 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Je zou ook kunnen stellen dat de westerse propaganda ziek is.
En dat het ongelofelijk is dat mensen daarin trappen.
De hele westerse media is net zo erg, en gecontroleerd door de VS.
Maar ja dat wil bijna niemand geloven.
Het is goed om beide kanten van het verhaal te horen en zelf na te denken.
Wijze woorden.quote:Op vrijdag 5 december 2014 14:37 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dat hoeft helemaal niet. Je moet alleen even goed nadenken en niet alles klakkeloos overnemen. Aan geen van alle kanten.
[..]
Dat valt heel erg mee hoor.
[..]
Het is een extreem voorbeeld, daarom maken ze er ook grapjes over...
in de media
quote:Op vrijdag 5 december 2014 18:14 schreef El_Matador het volgende:
[..]
En zo is het.
De oorlogspropaganda van CNN rondom MH17 was werkelijk om van te kokhalzen.
Welke daden mbt MH17quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:04 schreef Izzy73 het volgende:
[..]en het gaat maar door,
bijna iedere dag wel weer een bericht om Poetin/Rusland in een kwaad daglicht te stellen,
maar kritische vragen stellen over de daden van het westen?
Niet MH17 maar in het algemeen.quote:
Je bent Vuistje Van Baalen, ten overstaan van een groep extreemrechtsen, samen met Kaiser Von Verhoffstadt, de menigte "ophitsend" (EU-stijl, dus matige vertoning) tegen de Russen toch niet vergeten?quote:
Wie had dat moeten doen dan? En hoe?quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:28 schreef El_Matador het volgende:
Direct die Oost-Oekraine binnentrekken, de rampplek veiligstellen voor onderzoek en de rest van het conflict waar je part noch deel aan hebt, laten begaan. Dat had er moeten gebeuren.
Hoe, daar ga ik niet over, daar gaan mensen die die macht hebben over.quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:32 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Wie had dat moeten doen dan? En hoe?
Er is meer aan de hand in Oekraine dan alleen de ramp met MH17.quote:
Lijkt me nu juist interessant de BNW-kant van de zaken eromheen te bespreken. Op enkelen hier, van wie 1 geband (ctrlaltdelete), na, is de ramp zelf algemeen aangenomen als echt gebeurd.quote:Er is meer aan de hand in Oekraine dan alleen de ramp met MH17.
Als je alle gebeurtenissen op een rij zet was MH17 de aanleiding om extra sancties in te stellen tegen Rusland.
Waardoor het voor Rusland moeilijk werd om de separatisten te bevoorraden.
Ook is de rol van de VS dubieus bij de hervormingen van de regering in Oekraine.
En zijn er verschillende verhalen over de beschietingen tijdens de demonstraties.
Het is naar mijn mening dus wel relevant dat berichtgevingen in het algemeen over de situatie in Oekraine te maken hebben met de ramp met MH17.
Maar ik begrijp wat je bedoeld dus zal het alleen nog maar over de MH17 hebben.
Puike manier om de boel te laten escalerenquote:Op vrijdag 5 december 2014 20:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Hoe, daar ga ik niet over, daar gaan mensen die die macht hebben over.
Via de NAVO bijvoorbeeld. Een aanval op de burgers van een groot aantal NAVOlanden. Nederland had vooraan moeten staan schreeuwen om het mogelijk te maken. Maar het landje, bekend om zijn lafheid, diepgeworteld in de genen, gedroeg zich als een muisstil jankballetje.
Nee, want je richt je puur en alleen op het gebied zelf. De crimescene, zogezegd.quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:40 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Puike manier om de boel te laten escaleren
Nee tuurlijk niet.quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:28 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je bent Vuistje Van Baalen, ten overstaan van een groep extreemrechtsen, samen met Kaiser Von Verhoffstadt, de menigte "ophitsend" (EU-stijl, dus matige vertoning) tegen de Russen toch niet vergeten?
En laten we John Kerry es pakken. Samen met Hillary C. sturend op boycots en andere antiRussische politiek.
Je hoeft geen Poetinfan te zijn om in te zien hoe vuil het Westen (in de zin van degenen met macht; regeringsleiders en dergelijke) zich heeft opgesteld in dit geval.
Het meest bizarre is nog de slaafse houding van Nederland geweest. Naar verhouding meer Nederlanders omgekomen dan VSAmerikanen bij 9/11, en je ziet Timmerfransje krokodillentraantjes janken (alvorens naar Brussel te vertrekken) en Rutte ook slappe woordjes.
Direct die Oost-Oekraine binnentrekken, de rampplek veiligstellen voor onderzoek en de rest van het conflict waar je part noch deel aan hebt, laten begaan. Dat had er moeten gebeuren.
Wat denk je dat Poetin doet als de NAVO met militaire middelen gaat ingrijpen in de Oost-Oekraïne? Die ziet dat als een directe bedreiging voor Rusland. En da's nog niet eens gek gedacht vanuit zijn standpunt.quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee, want je richt je puur en alleen op het gebied zelf. De crimescene, zogezegd.
Als je voor de-escalatie bent, moet je vooral hard inzetten op sancties tegen Rusland.Heb je de koers van de roebel gezien laatst??
Vandaar de omzichtige diplomatie. Men wil geen escalatie.quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:43 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Wat denk je dat Poetin doet als de NAVO met militaire middelen gaat ingrijpen in de Oost-Oekraïne? Die ziet dat als een directe bedreiging voor Rusland. En da's nog niet eens gek gedacht vanuit zijn standpunt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |