Jaquote:Op woensdag 12 november 2014 21:47 schreef Crumpette het volgende:
buik staat weer strakvooral bovenaan.. pff. en opstaan van de bank is ook geen sinecure meer, doet soms gewoon pijn. Hoort er allemaal bij?
naast alle vocht, en rugpijn ed, vind ik het nou wel zwaar worden.
ja was bij mijn eigen praktijk hier ook zo idd.quote:Op woensdag 12 november 2014 21:46 schreef Kyara het volgende:
Hier in de stad hebben ze een apart bureau voor de SEO's (en nekplooimetingen). Daar wordt je heen gestuurd vanuit de vk maar ook vanuit de gyn (tenzij GUO, dan doen ze dat wel in het ziekenhuis). Is een maatschap van verloskundigen en gynaecologen.
Echt? Jemigquote:Op woensdag 12 november 2014 21:57 schreef kwakz0r het volgende:
De site van Tria is gehackt Mignonne, vertelden ze bij t huisbezoek vorige week. Een of andere sneuneus heeft de boel overgenomen en ze zijn alles kwijt.
Echteen vk praktijk. Ga dan de site van een bank hacken ofzo...
Denk het nietquote:Op woensdag 12 november 2014 21:55 schreef Crumpette het volgende:
[..]
auw![]()
![]()
kom maar door met de wacht maarrrs - het wordt natuurlijk nog veeeeeel erger.
SHO? Vond ik ook heel fijn. Vooral het usb stickie met foto's en de lieve echodames die echt de tijd nemen om je van alles te laten zien en uit te leggen inderdaad.quote:Op woensdag 12 november 2014 21:55 schreef Kyara het volgende:
Ik vond het wel een fijn bureau. Goede apparatuur, usb stickje met foto's mee. En vooral ook dat ze begrepen dat het toch wel heel spannend was. Dus al heel snel met ziet er goed uit en waar er naar gekeken werd en waarom ze misschien wat langer bezig wat met 1 dingetje te meten.
says who?quote:Op woensdag 12 november 2014 22:01 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Denk het niet. Kan wel natuurlijk, maar dit zijn toch wel de gangbare dingetjes. Zal wel het punt zijn waarop je lijf je hoofd gaat voorbereide op het 'kom maar op met die baby' gevoel..
Ook al zie je niet op tegen de bevalling.
Nee, E.sperance.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:01 schreef Skittles het volgende:
[..]
SHO? Vond ik ook heel fijn. Vooral het usb stickie met foto's en de lieve echodames die echt de tijd nemen om je van alles te laten zien en uit te leggen inderdaad.
jaquote:Op woensdag 12 november 2014 21:47 schreef Crumpette het volgende:
buik staat weer strakvooral bovenaan.. pff. en opstaan van de bank is ook geen sinecure meer, doet soms gewoon pijn. Hoort er allemaal bij?
naast alle vocht, en rugpijn ed, vind ik het nou wel zwaar worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |