abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_146638698
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 november 2014 09:11 schreef An24 het volgende:

[..]

Ben jaloers op het feit dat suiker op jou niet zo'n effect heeft. Zelf nam ik in die gevallen enkel een weyshake. Dat was voor mij voldoende, maar mijn lijf is sowieso raar.

Ben je in staat om na afspraken ff te stoppen bij een goed wegrestaurant? Daar heb ik dan weer geluk bij. Warm eten in de middag vind ik ook erg fijn.

En verder heb je gewoon gelijk.

En alles combineren met drukte is ook lastig. Ik heb ook zo veel meer ruimte/ tijd omdat ik thuis gewoon mijn mat uitrol en eigen gewicht voor training kan gebruiken. Scheelt een hoop.
Mjaah, ik zit vaak in Belgie, die wegrestaurants daar die wens ik mijn vijand niet toe :X

Ik wil later ook een homegym :P Nog "even" doorsparen O-)
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_146638950
Lijstje voor vandaag:

O: havermoutpap met blauwe bessen/frambozen/kokos en whey
L: pittige broccolisoep
T: theelepel pindakaas
D: shakshouka met rijst
T: bak kwark
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_146639178
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 november 2014 08:48 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

Tussen de middag wil ik warm eten (salades komen mijn neus uit), maar wat? Soep is lekker, maar vult niet voor lang... Omelet? Groenten met eiwitbron? Dunno - moet ik me in verdiepen
Alvast een ideetje: Daal (Indiase erwtencurrymeuk) is lekker (vind ik), makkelijk tevoren te maken en op te warmen, en vult flink. Geen idee of het ook slank-verantwoord is. In de mijne zat voor 3 personen 300 g rode linzen, 400 g verse spinazie, 1 puntpaprika, een blik kokosmelk, een zooi (verse) kruiden (peper, gember etc) en cashewnoten. Volgens Jamie Oliver in 15 min te maken. Eet er als het niet vullend genoeg is wat naan bij.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_146639207
Mijn lijstje dan ook maar weer eens:

O: halve peer, magere yoghurt met 2 el havermout, 1 el lijnzaad, 1 el muesli, bosvruchten
L: 4 speltboterhammen met 2 plakken ham en een hardgekookt ei, sinaasappel
T: Appel, mandarijn, x aantal rijstwafels
S: 30-50 minuten hardlopen
D: weet ik nog niet..

Uitgaande van 4 rijstwafels zit ik dan op 1050 kcal. Avondeten vind ik vaak wat lastiger te schatten, maar dat inclusief een handje noten wat ik 's avonds nog eet kan toch niet heel ver boven de 1000 kcal uitkomen op de meeste dagen..
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!
  Vis een optie? vrijdag 14 november 2014 @ 10:53:47 #105
70532 loveli
N
pi_146639613
Zelf eet ik al zo lang geen brood meer, dat ik het lastig vind advies te geven aan mensen die veel carbs eten.

Koffie-update: al een paar weken koffie zonder zoetigheid gegeten, als ik denk dat ik niet al te veel zooi ga maken doe ik m'n ontbijtkoffie met boter in de blender O+
crap in = crap out
pi_146639738
Ik ben juist meer brood gaan eten omdat ik niet aan m'n carbs kom voor 't hardlopen.

Lijst vandaag is bijvoorbeeld:

O: 250 gram Griekse Yoghurt met een kleine banaan en 10g lijnzaad
T: 2 boterhammen (1 pindakaas, 1 hummus)
L: 3 boterhammen (2 hummus, 1 pindakaas)
T: klein zakje ongezouten notenmix
D: volkoren/spelt fajitas met kip/paprika/broccoli/sla

En ik ben wat afgevallen, althans, dat zegt m'n broek ^O^
Ja doei.
pi_146639747
Nouja, je zei net dat in brood vitamine B zat dus het is toch ergens goed voor :P
Ik heb trouwens zelf niet het idee dat ik heel veel koolhydraten eet, maar nu ik een paar dagen terugkijk in mijn voedingsschema is het toch wel vaak 65%. Zal eens kijken of ik daar weer eens wat in kan minderen.
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!
  Vis een optie? vrijdag 14 november 2014 @ 11:15:10 #108
70532 loveli
N
pi_146640137
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 november 2014 10:59 schreef La_Tramposa het volgende:
Nouja, je zei net dat in brood vitamine B zat dus het is toch ergens goed voor :P
In bier ook :+

Het draait in mijn ogen vooral om een goede balans. In vlees zit vitamine B12, maar als je een halve koe per dag eet heeft dat ook weer nadelen.
quote:
Ik heb trouwens zelf niet het idee dat ik heel veel koolhydraten eet, maar nu ik een paar dagen terugkijk in mijn voedingsschema is het toch wel vaak 65%. Zal eens kijken of ik daar weer eens wat in kan minderen.
Het huidige eetpatroon bevat gewoon veel carbs, sommige low-fat lijstjes gaan wel tot 80%. Brood bij ontbijt en lunch, pasta/rijst/aardappelen bij het avondeten. Het ene lijf gaat daar makkelijker mee om dan het andere (het mijne zegt als ik daar te veel van eet "bekijk het maar").

En vet O+
crap in = crap out
pi_146650034
Ooh haiz! Hoe is iedereen? O+

Ik ga iets met rijst eten vanavond, denk ik.
pi_146653057
Soms werkt je lijf ook wel onnavolgbaar.

Onlangs op een 4daagse citytrip geweest. Nergens op gelet in de zin van kh/eiwit/vet verhouding, wat meestal neerkomt op meer kh dan ik thuis gewend ben. Ben niet echt een drinker of snoeper, maar denk aan uitgebreid ontbijten met verse broodjes, meer van dezelfde broodjes mee voor de lunch onderweg, veel cappuchino's :9 en 's avonds uit eten (veelal wat stukjes stokbrood + hoofdgerecht). Niet echt geteld, maar ik schat toch wel zo'n 2400 kcal per dag gemiddeld weggewerkt.

Kom ik thuis, is er de volgende ochtend een kg af tov de week ervoor. 8)7

Kan nooit allemaal vet zijn natuurlijk, maar toch. Heb wel veel gelopen die dagen (als in wandelen), maar met alle extra KH had ik eerder verwacht iets aangekomen te zijn, al was het alleen maar vocht.

Gisteren een vreetkickje wat mn dagtotaal naar 4500 kcal bracht. Beetje teveel van het goede, opgeblazen gevoel etc. Vroegah was ik in paniek geraakt van zo'n bui, nu zie ik t meer als m'n lijf die z'n balans weer zoekt en compenseert voor (blijkbaar toch) onbewust ondereten.
pi_146655887
Hoi! Tijdje geleden alweer dat ik gepost heb, lees wel braaf mee nog. Eten gaat best goed, weinig snoep nog tussendoor. Pak vaker een appel of kwark als ik nog trek heb. Alleen ontbijt sla ik nog steeds vaak over, maar heb dan ook geen vervangende vreetbui later op de dag of zo, en zorg dat ik wel voldoende eet. Of ik afval weet ik niet, ik hoop het wel, het gaat in elk geval sloom. Vanaf over een maand kan ik vaker sporten (winterstop bij hockey en vriend 3 weken naar Australiė, dus geen rekening meer hoeven houden met twee agenda's) dus hopelijk gaat het dan sneller.

Hier zitten ook een aantal PhD studenten zag ik toch? Ben al vanaf mei op de uitkijk naar PhD plekken (was in augustus klaar met master, daarna studentassistentschap en een extra statistiek vak gedaan wat over een maand klaar is ter invulling van mn tijd) en twee weken geleden kwam er een vacature online die echt perfect voor mij is. Morgen sluit de reactietermijn en heb vanmiddag m'n sollicitatie de deur uit gedaan. En nu maar wachten... meestal geven ze wel binnen 2 weken een reactie. Hopen op een gesprek! M'n stage begeleidster gaf wel aan dat ze gek zijn als ze me niet uitnodigen, en ik weet ook wel dat ik gewoon een goed cv heb, maar toch ben ik zenuwachtig. Ik wil deze zo graag!
  Moderator zaterdag 15 november 2014 @ 16:54:47 #113
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_146683784
Hoi hoi, ik kom me weer melden hier :W

De laatste keer dat ik hier postte zat ik niet goed in mijn vel en ik besef nu dat ik toen helemaal niet zo goed bezig was en niet openstond voor kritieken. Ik loop nu bij een diėtist om te kijken wat ik qua voeding kan doen waardoor ik me beter voel aangezien de ME/CVS me nog steeds erg beperkt in het dagelijks leven. Met haar een plan opgesteld. Ook is nu het idee geland dat ik niet per se af wil vallen maar vooral gezond wil leven. Als ik daarbij afval is dat alleen maar mooi meegenomen ^O^ Ook ben ik in therapie voor de CVS dus het gaat allemaal de goede kant op *O*

Maar eens beginnen met mijn lijstje van gisteren:

O: Bak yoghurt met frambozen en blauwe bessen, kopje thee
T: Latte macchiato (mag er nog 1 per dag van de diėtist) en een appel
L: 2 meergranen boterhammen, 1 met rosbief en rucola, de andere met kipfilet en komkommer en tomaat. Beiden met een dun laagje halfvolle mayonaise. Glas karnemelk
T: 2 mandarijnen, 4 crackers met kipfilet, 2 koppen thee
D: Mie met kip en Chinese wokgroenten

Ja, ik ben van het witbrood af :o

Lijstje van vandaag:

O: Yoghurt met frambozen en blauwe bessen, latte macchiato
T: 2 koppen thee en een appel
L: 2 boterhammen met halfvolle mayo en rosbief, glas cranberrysap
T: banaan, 2 crackers met filet american
D: ?

Volgens mij ben ik op de goede weg, al moet ik nog steeds veel leren :)
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_146687087
Goed bezig MaJo, welkom terug!

Voor mij is het 'cheatday', dus alleen maar dingen eten waar ik zin in heb :9

O: speltbrood filet american, twee beschuit met boter en suiker :o , thee met melk
B: schoonmaken, want weer een gezichtiging
L: thaise pompoensoep, beetje stokbrood. Megatoetje: appelkruimeltaart en chocolademelk met slagroom
S: 75 min. Yoga
T: kokoswater
D: runderstoof, boontjes, turks brood
T: chips, cola light-vodka


:9
pi_146687961
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 november 2014 16:54 schreef MaJo het volgende:
Ja, ik ben van het witbrood af :o
Denk je eraan dat 'meergranen' niet persé ook 'volkoren' betekend?
Sommige meergranenbroden hebben dezelfde voedingswaarde als witbrood.

Wel super dat je de draad weer hebt opgepakt, succes.
  Moderator zaterdag 15 november 2014 @ 19:32:57 #116
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_146688740
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 november 2014 18:41 schreef An24 het volgende:
Goed bezig MaJo, welkom terug!

Voor mij is het 'cheatday', dus alleen maar dingen eten waar ik zin in heb :9

O: speltbrood filet american, twee beschuit met boter en suiker :o , thee met melk
B: schoonmaken, want weer een gezichtiging
L: thaise pompoensoep, beetje stokbrood. Megatoetje: appelkruimeltaart en chocolademelk met slagroom
S: 75 min. Yoga
T: kokoswater
D: runderstoof, boontjes, turks brood
T: chips, cola light-vodka

:9
Thanks! Je cheatday valt best mee toch?

quote:
0s.gif Op zaterdag 15 november 2014 19:09 schreef -Ciske- het volgende:

[..]

Denk je eraan dat 'meergranen' niet persé ook 'volkoren' betekend?
Sommige meergranenbroden hebben dezelfde voedingswaarde als witbrood.

Wel super dat je de draad weer hebt opgepakt, succes.
Oh dat wist ik niet :o Hoe weet je welke meergranenbroden dan wel de goede zijn?
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_146689119
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 november 2014 19:32 schreef MaJo het volgende:

[..]

Thanks! Je cheatday valt best mee toch?

[..]

Oh dat wist ik niet :o Hoe weet je welke meergranenbroden dan wel de goede zijn?
Als er ook 'volkoren' op staat, of door het aan de bakker oid te vragen? :P Meergranen is vaak witbrood met wat pitten en kleurstof (caramel) om het donker (en gezonder) te laten lijken.

Stoofpotje staat te sudderen, wat experimenten met kruiden gedaan (want no way dat ik een recept ga volgen waar 'breng op smaak met tomatenketchup' in staat). Een van de eerste keren dat ik zo direct een recept aanpas, ben benieuwd :D.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  Moderator zaterdag 15 november 2014 @ 19:47:30 #118
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_146689216
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 november 2014 19:44 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Als er ook 'volkoren' op staat, of door het aan de bakker oid te vragen? :P Meergranen is vaak witbrood met wat pitten en kleurstof (caramel) om het donker (en gezonder) te laten lijken.

Stoofpotje staat te sudderen, wat experimenten met kruiden gedaan (want no way dat ik een recept ga volgen waar 'breng op smaak met tomatenketchup' in staat). Een van de eerste keren dat ik zo direct een recept aanpas, ben benieuwd :D.
Ah weer wat geleerd ^O^ Voortaan maar op zoek naar volkoren dan. Dit is Pain de Boulogne van de appie en anders koop ik altijd waldkorn voor vriendlief. Heb me nooit verdiept in bruin brood omdat ik altijd wit at. Wat zijn de bezwaren van meergranenbrood?
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  zaterdag 15 november 2014 @ 20:02:29 #119
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_146689640
Meergranen is brood met meer granen..
Dat kan zijn: tarwebloem en roggebloem(ook meer granen)
maar ook : volkorentarwemeel, roggemeel. andere zaden

Meel heeft meer voedingsvezels en blijf je langer vol gevoel van houden... het is goed voor je poep
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  Moderator zaterdag 15 november 2014 @ 20:36:47 #120
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_146690647
Ga ik dat van de week ook eens proberen. Meergranen viel me alles mee, ben benieuwd wat ik (tegenwoordig) van volkoren vind :)
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_146701068
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 november 2014 19:44 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Als er ook 'volkoren' op staat, of door het aan de bakker oid te vragen? :P Meergranen is vaak witbrood met wat pitten en kleurstof (caramel) om het donker (en gezonder) te laten lijken.

Stoofpotje staat te sudderen, wat experimenten met kruiden gedaan (want no way dat ik een recept ga volgen waar 'breng op smaak met tomatenketchup' in staat). Een van de eerste keren dat ik zo direct een recept aanpas, ben benieuwd :D.
Ik volg nooit recepten volledig :')
Ik lees ze door en kijk wat ik er van kan maken.

Deed ik ook altijd met lego...

SPOILER: Jeugdsentiment
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_146703593
Goede morgen uniekje/li :*

Welterusten de rest...
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  zondag 16 november 2014 @ 07:03:07 #123
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_146703794
Hoi V1 :D

Ben inderdaad al weer ruim 2 uur op. . Slaap lekker jongen
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  zondag 16 november 2014 @ 08:47:30 #124
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_146704086
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 07:03 schreef uniekhoorn het volgende:
Hoi V1 :D

Ben inderdaad al weer ruim 2 uur op. . Slaap lekker jongen
Ik ook. Kon niet meer slapen.

Lijstje gisteren
o. havermout met winterfruit en yoghurt
t. -
l. stamppot prei-aardappelen met 1 klein worstje
t. 3 stukjes ijsconfect + kakifruit + 5 wortels met humus
d. rode bietjes + boterham met heeeeel dik speculoos

Dat was het? :? Veel te weinig.

Vandaag
o. havermout met winterfruit en yoghurt
s. half uur yoga

Straks winkelen met de kinderen en ik denk dat ik maar een patatje (of 2) neem. Hoop dat mijn eetlust snel weer terugkomt, want dit begint zorgwekkend te worden.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_146706253
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 08:47 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik ook. Kon niet meer slapen.

Lijstje gisteren
o. havermout met winterfruit en yoghurt
t. -
l. stamppot prei-aardappelen met 1 klein worstje
t. 3 stukjes ijsconfect + kakifruit + 5 wortels met humus
d. rode bietjes + boterham met heeeeel dik speculoos

Dat was het? :? Veel te weinig.

Vandaag
o. havermout met winterfruit en yoghurt
s. half uur yoga

Straks winkelen met de kinderen en ik denk dat ik maar een patatje (of 2) neem. Hoop dat mijn eetlust snel weer terugkomt, want dit begint zorgwekkend te worden.
Enig idee hoeveel kcals het zijn? Het is bijna een An lijstje, waarbij ik alleen de D te klein vind? Soms geeft je lijf aan niet meer nodig te hebben. En als je intensief aan yoga doet, kan ook de eetlust naar beneden gaan. Men zegt dat je lijf dan in herstelmodus gaat en de energie daarvoor gebruikt.
pi_146712761
Op de een of andere manier eet ik in het weekend zo rommelig, dat er bijna geen lijstje van te maken is. Ik die een poging

O -handje pepernoten (kinderen hadden hun schoen gezet..)
T- 2 koeienkoppen
L- cracotte met eiersalade en 1 met kipfilet
D- word iets van gebakken aardappeltjes, vlees, groente.

had vrijdag zowaar de 64 kg op de weegschaal staan *O* maar helaas zaterdag niet meer -O- (dankzij patat en snacken 's avonds)
Ben benieuwd of die 64 er vanavond misschien weer op staat.
  zondag 16 november 2014 @ 16:52:37 #127
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_146712861
quote:
1s.gif Op zondag 16 november 2014 11:50 schreef An24 het volgende:

[..]

Enig idee hoeveel kcals het zijn? Het is bijna een An lijstje, waarbij ik alleen de D te klein vind? Soms geeft je lijf aan niet meer nodig te hebben. En als je intensief aan yoga doet, kan ook de eetlust naar beneden gaan. Men zegt dat je lijf dan in herstelmodus gaat en de energie daarvoor gebruikt.
Ik tel geen kcal meer, maar als ik het zo snel inschat kom ik op nog geen 1500 kcal. Aan de yoga ligt het volgens mij niet. Dat doe ik gemiddeld 4 dagen per week max. 15 - 30 minuten per dag en 1x per week 1,5 uur.

Vandaag is weer niet veel beter
o. havermout met winterfruit en yoghurt
t. 4 ijsconfect
l. 2 opscheplepels preistamppot met uien-bosvruchten chutney + groot bord gegrilde groente
t. koffie verkeerd met pepernoot
d. en zodirect uit eten. Wel 'hongerig' geen trek. Ik weet zeker dat ik na een klein bord vol zit.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  zondag 16 november 2014 @ 16:58:17 #128
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_146713024
Neem je een calorierijkere klein bord Tink? Heb je lichamelijk last of is het meer in je psyche?
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_146713279
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 16:52 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik tel geen kcal meer, maar als ik het zo snel inschat kom ik op nog geen 1500 kcal. Aan de yoga ligt het volgens mij niet. Dat doe ik gemiddeld 4 dagen per week max. 15 - 30 minuten per dag en 1x per week 1,5 uur.

Vandaag is weer niet veel beter
o. havermout met winterfruit en yoghurt
t. 4 ijsconfect
l. 2 opscheplepels preistamppot met uien-bosvruchten chutney + groot bord gegrilde groente
t. koffie verkeerd met pepernoot
d. en zodirect uit eten. Wel 'hongerig' geen trek. Ik weet zeker dat ik na een klein bord vol zit.
Wat vervelend. Hoop dat je wel een beetje kan genieten vanavond. En wat Uniek zegt. Je vertelde laatst dat er mogelijk wat veranderingen aan komen?
  Moderator zondag 16 november 2014 @ 17:11:35 #130
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_146713474
Wat zijn koeienkoppen :?

Lijstje van vandaag:

O: yoghurt met frambozen en blauwe bessen, kopje latte macchiato
T: banaan
L: twee pistoletjes caprese, glas cranberrysap
T: appel
D: aardappelen, kipfilet en broccoli

Lange tuk gedaan tussen ontbijt en lunch (word net wakker) dus daarom ook minder nodig vandaag.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  zondag 16 november 2014 @ 17:12:29 #131
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_146713505
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 16:58 schreef uniekhoorn het volgende:
Neem je een calorierijkere klein bord Tink? Heb je lichamelijk last of is het meer in je psyche?
Het gekke is, ik heb nergens 'last' van. Wel wat druk, ook in mijn hoofd. Maar dat heeft mijn eetlust nog nooit beļnvloed. Ach, het komt vast wel goed. Wil alleen niet te dun worden. Heb nu maat 36 (boven soms 38) en vind het wel mooi zo. Te dun tekent te veel.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  Vis een optie? zondag 16 november 2014 @ 18:37:49 #132
70532 loveli
N
pi_146716716
Ik zou me er nog niet druk om maken, tenzij de norm wordt.
crap in = crap out
pi_146718920
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 01:27 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Ik volg nooit recepten volledig :')
Ik lees ze door en kijk wat ik er van kan maken.

Deed ik ook altijd met lego...

SPOILER: Jeugdsentiment
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou me nooit aan verhoudingen en wissel wel vaak ingrediėnten, maar de soorten kruiden laat ik meestal aan het recept over :+. Ik kook veel curries en stoofpotten, daar heb ik nog weinig feeling voor. Experiment was uiteindelijk wel redelijk geslaagd, maar er 'mist' nog wel wat :).
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_146726703
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 17:11 schreef MaJo het volgende:
Wat zijn koeienkoppen :?
Ik denk dat het net zulke dingen zijn als apenkoppen en varkenskoppen, maar ik weet het ook niet zeker eigenlijk. Apenkoppen zijn bananensmaak met drop en varkenskoppen iets vaags chemisch, en ik meen me te herinneren dat er ook andere beesten waren. Koeienkoppen zijn dan denk ik vanille en drop (wit en zwart)

Ik heb nogal een stressweek achter de rug. Ik woon op een gang met nog 15 mensen (die elkaar niet zelf uitgekozen hebben, wel allemaal studenten) en een daarvan zit (waarschijnlijk) in een psychose. Hij denkt dat de gang zijn tv-station is en wij acteurs, dat alles in de gang van hem is en dat hij een geniale zanger is. Wij zijn natuurlijk geen acteurs, douchen en koken in zijn studio en daar wordt hij natuurlijk heel boos van. En zijn "werktijden" zijn van 3 uur 's middags tot 2 of 3 uur 's nachts. ;(
Eerst drie nachten wakker gelegen en mijn kamer 's middags en 's avonds niet in en daarna niet uit gedurfd ('s ochtends sliep hij nog) en op donderdagmiddag gevlucht naar mijn ouders. Nu is het rustig, ik weet niet waar hij uithangt en hoop maar dat hij wegblijft. Politie is woensdagavond geweest, huisbaas doet niets (we klagen al maanden over huisgenoots rare gedrag, nu is het nog erger met zijn bedreigingen en herrie etc. maar het is al maanden niet goed).
Nou ja, het resultaat bij mij is drie dagen niet slapen en niet eten, drie dagen heel veel slapen en heel veel eten, en nu begin ik een nieuwe week en hopelijk wat meer in balans. :{
(Sorry, het is een beetje een lang verhaal geworden. Ik moest het even kwijt. :') )

De yoga waar ik het ruim een week geleden over had was trouwens heel, euhm, interessant. :D We hebben een halfuur lang de zonnegroet gedaan (totdat we hem allemaal konden) en daarna geoefend in het ontspannen van de onderrug. En toen had ik honger. En slaap. Morgen is het weer, ik ben benieuwd.
  Vis een optie? zondag 16 november 2014 @ 22:19:49 #135
70532 loveli
N
pi_146727253
Haal dat "waarschijnlijk" maar weg...
crap in = crap out
  Vis een optie? zondag 16 november 2014 @ 22:36:14 #136
70532 loveli
N
pi_146728107
Weten zijn ouders het? Als bloedverwanten hulpverlening inschakelen wordt er meer gedaan dan wanneer buren aan de bel trekken.
crap in = crap out
pi_146728269
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 november 2014 19:44 schreef Chicolate het volgende:
Stoofpotje staat te sudderen, wat experimenten met kruiden gedaan (want no way dat ik een recept ga volgen waar 'breng op smaak met tomatenketchup' in staat). Een van de eerste keren dat ik zo direct een recept aanpas, ben benieuwd
Toch gooi ik vaak wat tomatenketchup bij mij stoofvlees (als het staat te pruttelen), de combinatie van zoet&zuur doet wonderen voor het vlees O+
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_146729187
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 22:36 schreef loveli het volgende:
Weten zijn ouders het? Als bloedverwanten hulpverlening inschakelen wordt er meer gedaan dan wanneer buren aan de bel trekken.
Dat is inderdaad het lastige. We kennen hem eigenlijk helemaal niet, zijn facebookpagina zegt wel iets (hij noemt de naam van een dorp) en zijn naambordje bij de ingang van de flat zegt zijn achternaam, dus we zouden wel iemand kunnen proberen te zoeken... :{
Op het moment lijkt het dus rustig, ik weet niet hoe het met hem gaat nu. Als hij morgen weer bezig blijkt, ga ik denk ik met een paar anderen van de gang kijken of we toch een familielid kunnen vinden.
De politieagent zei dat het enige wat we konden doen brieven schrijven aan de huisbaas was, maar dat zou alleen als resultaat hebben dat hij na een tijd uit zijn kamer gezet wordt verwacht ik en dat vind ik ook weer zo hard... Hoewel hij duidelijk niet thuishoort op een studentenflat met allemaal mensen die stage lopen, tentamenweken leren, vroeg opstaan, sporten.
pi_146730356
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 23:00 schreef Tele6 het volgende:

[..]

Dat is inderdaad het lastige. We kennen hem eigenlijk helemaal niet, zijn facebookpagina zegt wel iets (hij noemt de naam van een dorp) en zijn naambordje bij de ingang van de flat zegt zijn achternaam, dus we zouden wel iemand kunnen proberen te zoeken... :{
Op het moment lijkt het dus rustig, ik weet niet hoe het met hem gaat nu. Als hij morgen weer bezig blijkt, ga ik denk ik met een paar anderen van de gang kijken of we toch een familielid kunnen vinden.
De politieagent zei dat het enige wat we konden doen brieven schrijven aan de huisbaas was, maar dat zou alleen als resultaat hebben dat hij na een tijd uit zijn kamer gezet wordt verwacht ik en dat vind ik ook weer zo hard... Hoewel hij duidelijk niet thuishoort op een studentenflat met allemaal mensen die stage lopen, tentamenweken leren, vroeg opstaan, sporten.
Zou wel proberen z'n ouders op te sporen, nu is het misschien nog beheersbaar
Worry is a misuse of imagination
pi_146730468
Ik kom mij ook weer even melden. Maar vooral om even te melden dat ik even niet meer mee doe :').

Ben in 'behandeling' bij het ziekenhuis vanwege een zwaar tekort aan Vitamine B12, waarbij alles vanaf hoofd tot heupen pijn doet. Dus ik ben even niet bewust bezig met sporten en eten, maar vooral bezig met heel veel slapen en mijn werk. Al moet ik zeggen dat het (gezonder) eten best goed gaat, mede dankzij de Hello Fresh box.

Zodra ik beter ben ga ik weer wat bewuster aan de slag *O* ! Tot dan :P.
pi_146731191
quote:
14s.gif Op zondag 16 november 2014 23:35 schreef Anne het volgende:
Ik kom mij ook weer even melden. Maar vooral om even te melden dat ik even niet meer mee doe :').

Ben in 'behandeling' bij het ziekenhuis vanwege een zwaar tekort aan Vitamine B12, waarbij alles vanaf hoofd tot heupen pijn doet. Dus ik ben even niet bewust bezig met sporten en eten, maar vooral bezig met heel veel slapen en mijn werk. Al moet ik zeggen dat het (gezonder) eten best goed gaat, mede dankzij de Hello Fresh box.

Zodra ik beter ben ga ik weer wat bewuster aan de slag *O* ! Tot dan :P.
Beterschap Anne, fijn dat het gezonder eten ondanks alles toch goed gaat. En hopelijk tot gauw :)
pi_146734428
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 22:09 schreef Tele6 het volgende:

[..]

Ik denk dat het net zulke dingen zijn als apenkoppen en varkenskoppen, maar ik weet het ook niet zeker eigenlijk. Apenkoppen zijn bananensmaak met drop en varkenskoppen iets vaags chemisch, en ik meen me te herinneren dat er ook andere beesten waren. Koeienkoppen zijn dan denk ik vanille en drop.
Goed bedacht! Het zijn nep - apenkoppen, van de aldi ;)

Wat een toestand zeg, hopelijk kunnen jullie familie vinden, en er een oplossing komt. Lijkt me inderdaad heel onprettig en angstig wonen.

Beterschap Anne!
  Moderator maandag 17 november 2014 @ 07:47:02 #143
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_146734446
quote:
0s.gif Op zondag 16 november 2014 22:36 schreef loveli het volgende:
Weten zijn ouders het? Als bloedverwanten hulpverlening inschakelen wordt er meer gedaan dan wanneer buren aan de bel trekken.
niet per definitie. Mijn zwager is schizofreen en toen vriendlief zijn psychiater wilde spreken om zijn zorgen over hem te uiten werd hem doodleuk verteld dat hij daar niets over te zeggen had :X

Maar als het echt te ver gaat (en dat is nu zo) kan de familie inderdaad wel via een gerechtelijk bevel opname afdwingen :Y
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  Moderator maandag 17 november 2014 @ 08:02:04 #144
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_146734541
Tele6: ik heb het even bij vriend gevraagd en het beste kun je de ggz bellen. Zij sturen dan met spoed een psychiater en een verpleegkundige, die kunnen kijken wat er aan de hand is en eventueel sederen. Als het echt onhoudbaar is kan de politie ingrijpen maar dat is echt pas het laatste redmiddel.

Anne ik heb ook een b12 tekort. Hoe gaan ze je behandelen?
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_146734704
Dankjulliewel!

quote:
0s.gif Op maandag 17 november 2014 08:02 schreef MaJo het volgende:
Tele6: ik heb het even bij vriend gevraagd en het beste kun je de ggz bellen. Zij sturen dan met spoed een psychiater en een verpleegkundige, die kunnen kijken wat er aan de hand is en eventueel sederen. Als het echt onhoudbaar is kan de politie ingrijpen maar dat is echt pas het laatste redmiddel.

Anne ik heb ook een b12 tekort. Hoe gaan ze je behandelen?
Ik ben 3 weken geleden alvast begonnen met injecties, aangezien het weken/maanden kan duren voordat je er iets van merkt (en ik merk er inderdaad nog niks van).

Aankomende maandag gaan ze een scopie doen in mijn maag en darmen om te kijken waarom ik geen B12 opneem (nu al zenuwachtig voor :X ), aangezien uit bloedonderzoeken verder niks naar voren kwam.
pi_146734760
quote:
0s.gif Op maandag 17 november 2014 08:27 schreef Anne het volgende:
Dankjulliewel!

[..]

Ik ben 3 weken geleden alvast begonnen met injecties, aangezien het weken/maanden kan duren voordat je er iets van merkt (en ik merk er inderdaad nog niks van).

Aankomende maandag gaan ze een scopie doen in mijn maag en darmen om te kijken waarom ik geen B12 opneem (nu al zenuwachtig voor :X ), aangezien uit bloedonderzoeken verder niks naar voren kwam.
Ai, een scopie is nooit leuk. Sterkte met alles ;(
pi_146734773
quote:
1s.gif Op maandag 17 november 2014 08:34 schreef An24 het volgende:

[..]

Ai, een scopie is nooit leuk. Sterkte met alles ;(
Gelukkig krijg ik een roesje :P. Dus eigenlijk is er niks om zenuwachtig voor te zijn.

En dankje :* !
pi_146734826
quote:
14s.gif Op maandag 17 november 2014 08:36 schreef Anne het volgende:

[..]

Gelukkig krijg ik een roesje :P. Dus eigenlijk is er niks om zenuwachtig voor te zijn.

En dankje :* !
Ohw, bij mij kreeg ik alleen een roesje van de scopie 'van achteren'. Scheelt een hoop idd ^O^
pi_146735081
quote:
1s.gif Op maandag 17 november 2014 08:42 schreef An24 het volgende:

[..]

Ohw, bij mij kreeg ik alleen een roesje van de scopie 'van achteren'. Scheelt een hoop idd ^O^
Ik ben bang aangelegd. Ik krijg overal een roesje voor _O-.
pi_146735770
Mogguh!

Beterschap Anne!

Gister naar de sauna, op zich een relaxte dag, we bleven eten maar dat zette wel een domper op de afsluiting van de dag. Lang op bediening moeten wachten, lang op het eten moeten wachten, eten heeft te lang onder de warmtelamp gestaan. Dus mijn vlees en saus was ingedroogd, zelfde voor lief. Bediening die om feedback vroeg, wij aangegeven dat we niet super tevreden waren, krijg je als opmerking bedankt voor je feedback :')

Naja, nieuwe dag. Nieuwe kansen:

O: havermoutpap met lijnzaad/blauwe bessen/whey en kaneel
L: quiche lorraine zonder korst
T: huttenkase/havermoutmuffins
T: 2 mini snickers
S: fitness
D: gebakken kabeljauw, worteltjes en rijst
T: bak kwark.
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')