Verliezer maakt geld over voor zo'n half kratje Bavaria aan de winnaar?quote:Op zaterdag 8 november 2014 17:49 schreef opreis het volgende:
[..]
Ja dat vraag ik dus aan jou vrind, jij bent degene die wil wedden
Rosberg wint -> ik krijg geld van jouquote:Op zaterdag 8 november 2014 17:50 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Verliezer maakt geld over voor zo'n half kratje Bavaria aan de winnaar?
Correct.quote:Op zaterdag 8 november 2014 17:51 schreef opreis het volgende:
[..]
Rosberg wint -> ik krijg geld van jou
Hamilton wint -> jij krijgt geld van mij
Juichen voor Massa of Bottas.quote:Op zaterdag 8 november 2014 17:51 schreef Wombcat het volgende:
wat doen jullie als een Williams op pole staat?
Pijpbeurt van Claire Williams....quote:Op zaterdag 8 november 2014 17:51 schreef Wombcat het volgende:
wat doen jullie als een Williams op pole staat?
beter dan van Frank...quote:Op zaterdag 8 november 2014 17:52 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Pijpbeurt van Claire Williams....
Joh, voor mijn part koopt hij er euroshopper van, gaat even om het idee en zo'n kratje kost iets van 5 euro exclusief statiegeld.quote:
Die mij suzi wolff dan maarquote:Op zaterdag 8 november 2014 17:52 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Pijpbeurt van Claire Williams....
gewoon 5 euro zeggen dan?quote:Op zaterdag 8 november 2014 17:52 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Joh, voor mijn part koopt hij er euroshopper van, gaat even om het idee en zo'n kratje kost iets van 5 euro exclusief statiegeld.
ik heb rosberg doorgegeven dat ie ff op de rem moest trappenquote:Op zaterdag 8 november 2014 17:53 schreef Wombcat het volgende:
Om het spannend te maken rijdt Hamilton nu met opzet 0.029 langzamer dan Rosberg.
Hamilton begint als laatste aan zijn tweede run en rijdt een wereldronde van 1.09.xxxquote:Op zaterdag 8 november 2014 17:53 schreef Wombcat het volgende:
Om het spannend te maken rijdt Hamilton nu met opzet 0.029 langzamer dan Rosberg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |