WTFquote:Op zaterdag 8 november 2014 12:20 schreef MsMessy het volgende:
Het is triest dat sommige mensen er niet meer bovenop komen en dus uit het leven stappen. Helaas zal dit niet altijd te voorkomen zijn en worden er dagelijks wereldwijd mensen geconfronteerd met hun daden.
Als je voor de trein springt misschien? Of wil je beweren dat zoiets niet confronterend is?quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:00 schreef Ouder1 het volgende:
Nu zijn mensen die zo ongelukkig zijn, vaak juist door de keiharde maatschappij, opeens daders die andere mensen confronteren met hun zelfmoord?
volgens de link staat t in t subgedeelte Utrechtquote:Op vrijdag 7 november 2014 17:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind het dommer dat er in het artikel niet staat dat De Dom in Utrecht staat.
Dat is net als de familie van die juweliersovervallers die die vrouw aanklagen voor moord.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:21 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Als je voor de trein springt misschien? Of wil je beweren dat zoiets niet confronterend is?
Over een rand van ruim anderhalve meter. Ja, ik denk het ook niet.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
ja, weten ze wel zeker dat ze niet geduwd is
In veel gevallen weten de naasten niet eens dat hij mentale problemen had, en als hij voor de buitenwereld de schone schijn ophoudt, hoe kan er dan hulp geboden worden? Maar het blijft een feit dat het een impact heeft op de getuigen, als je dan toch zonodig uit het leven wil stappen, ga dan thuis in bad liggen en snij je polsen door, of neem een handvol pillen of wat dan ook, in plaats van boven op de Dom te gaan staan en bijna bovenop een nietsvermoedende passant te pletter te storten.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:31 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dat is net als de familie van die juweliersovervallers die die vrouw aanklagen voor moord.
Te vaak is de egoïstische, individualistische maatschappij de oorzaak van de doodswens van zo iemand. Geef diegene dan óf echte hulp óf een menswaardige manier om uit deze maatschappij te stappen. Zo niet, ga dan niet zitten janken als je er eens mee geconfronteerd wordt. Het leed van deze mensen is vele malen groter dan dat van iemand die een zelfmoord ontdekt of ziet gebeuren. Laat staan het leed van nabestaanden die dan achteraf boos zijn op het echte slachtoffer.
Nog nooit iemand voor de trein zien springen zeker? De schuld van de maatschappij dat iemand dood wilquote:Op zaterdag 8 november 2014 13:31 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Te vaak is de egoïstische, individualistische maatschappij de oorzaak van de doodswens van zo iemand. Geef diegene dan óf echte hulp óf een menswaardige manier om uit deze maatschappij te stappen. Zo niet, ga dan niet zitten janken als je er eens mee geconfronteerd wordt. Het leed van deze mensen is vele malen groter dan dat van iemand die een zelfmoord ontdekt of ziet gebeuren. Laat staan het leed van nabestaanden die dan achteraf boos zijn op het echte slachtoffer.
Wat een ontzettend achterlijke vergelijkingquote:Dat is net als de familie van die juweliersovervallers die die vrouw aanklagen voor moord.
anderhalve meter? Sowieso best knap dan voor die zestigjarige.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:43 schreef Specularium het volgende:
[..]
Over een rand van ruim anderhalve meter. Ja, ik denk het ook niet.
Doorgaans weet men weldegelijk dat die persoon problemen had, alleen niet hoe ernstig de geestelijke impact was die dat op die persoon had.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:44 schreef Hathor het volgende:
[..]
In veel gevallen weten de naasten niet eens dat hij mentale problemen had, en als hij voor de buitenwereld de schone schijn ophoudt, hoe kan er dan hulp geboden worden? Maar het blijft een feit dat het een impact heeft op de getuigen, als je dan toch zonodig uit het leven wil stappen, ga dan thuis in bad liggen en snij je polsen door, of neem een handvol pillen of wat dan ook, in plaats van boven op de Dom te gaan staan en bijna bovenop een nietsvermoedende passant te pletter te storten.
Ik heb de resten van het spoor mogen rapen want de hulpverleners deden dat niet meer. Dat moesten de medewerkers van het psychiatrisch ziekenhuis dus maar zelf doen.quote:Op zaterdag 8 november 2014 14:13 schreef Speculant. het volgende:
Nog nooit iemand voor de trein zien springen zeker? De schuld van de maatschappij dat iemand dood wil
Droom je altijd zo verknipt?quote:Op zaterdag 8 november 2014 14:34 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Ik heb de resten van het spoor mogen rapen want de hulpverleners deden dat niet meer. Dat moesten de medewerkers van het psychiatrisch ziekenhuis dus maar zelf doen.
Ik heb er ooit zelfs eentje levend onderuit gehaald.. dat verdwijnt ook niet van je netvlies.
Voor jouw gevoel niet. Het zit hem volgens mij in de opzet.quote:Op vrijdag 7 november 2014 14:15 schreef Megumi het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel is dat het zelfde als moord.
Dit is eigenlijk ook niet belangrijk. Want de persoon die sprong is tenslotte dood.quote:Op zaterdag 8 november 2014 14:47 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Voor jouw gevoel wil. Het zit hem volgens mij in de opzet.
Voor dit geval niet meer. Je bent ver heen als je van zo'n hoogte wil springen, heel ver.quote:Op zaterdag 8 november 2014 14:48 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dit is eigenlijk ook niet belangrijk. Want de persoon die sprong is tenslotte dood.
Zo'n 100mquote:Op zaterdag 8 november 2014 14:49 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Voor dit geval niet meer. Je bent ver heen als je van zo'n hoogte wil springen, heel ver.
Vast niet aan de mede-mens. Ze zou de eerste niet zijn geweest die iemand anders ombrengt door er bovenop te vallen.quote:Op zaterdag 8 november 2014 15:27 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Lef hoor. Wat zou ze gedacht hebben onderweg naar de grond.
In Groningen vroeg het Borderline vriendinnetje toen aan haar vriend of deze op de rand wilde gaan staan voor een foto. (even voordat ze hem eraf duwde)quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:43 schreef Specularium het volgende:
[..]
Over een rand van ruim anderhalve meter. Ja, ik denk het ook niet.
over verknipt gesprokenquote:Op zaterdag 8 november 2014 16:34 schreef hottentot het volgende:
[..]
In Groningen vroeg het Borderline vriendinnetje toen aan haar vriend of deze op de rand wilde gaan staan voor een foto. (even voordat ze hem eraf duwde)
En wegens gebrek aan bewijs vrijgesproken trouwens. De meningen blijven verdeeld, zelf vind ik het allemaal net te toevallig.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |