Jij hebt wanhopigen in je WA lijstquote:Op donderdag 6 november 2014 10:18 schreef getfitbysmith het volgende:
Krijg nu nog meer gezeik van die wanhopigen.
Bedankt facebook
in andere landen was er trouwens ook aardig wat gedoequote:Op donderdag 6 november 2014 10:22 schreef JenHermes het volgende:
Lekker belangrijk die blauwe vinkjes. Die blauwe vinkjes zijn alleen maar een toevoeging vind ik. Stel dat je te laat bent voor een afspraak en je stuurt diegene snel even een berichtje, dan bevestigen die blauwe vinkjes dat de ontvanger het gelezen heeft en dus weet dat je wat later bent. Makkelijk toch.
Dat die blauwe vinkjes je minder privacy geeft is je reinste onzin want men kon voorheen ook al zien dat je '' online '' bent of bent geweest
Nederlanders die altijd iets te klagen hebbenGaat het niet over zwarte piet, dan wel over hagelslag, energiedrink, melk of fucking virtuele blauwe kankervinkjes op whatsapp
![]()
twitter:MarvAbbey twitterde op woensdag 05-11-2014 om 21:15:48Whatsapp has just changed the whole game without any prior notice... http://t.co/lcpvAXLd3Z reageer retweet
quote:Op donderdag 6 november 2014 02:15 schreef Inolvidable het volgende:
In het echt moet je toch ook antwoorden of niet dan. Is toch niet zo moeilijk?!
Een telefoon is een communicatiemiddel, gek he dat er steeds meer functies en mogelijkheden komen om met je telefoon te communicerenquote:Op donderdag 6 november 2014 10:31 schreef Donnis het volgende:
[..]Als ik elk bericht direct zou beantwoorden zou ik een vuile autist zijn die constant op zijn telefoon kijkt
![]()
maar langzaam maar zeker worden we gedwongen als zombies onze leven te verplaatsen naar whatsapp en alles via telefoon te bespreken.
Meer opties om te stalken ja, maar goed tegenwoordig regelen pubertjes hun relatie via whatsapp bij elkaar dus zo diep zijn we inmiddels al gezonken. Alles lekker op die kutsmartphonesquote:Op donderdag 6 november 2014 10:33 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Een telefoon is een communicatiemiddel, gek he dat er steeds meer functies en mogelijkheden komen om met je telefoon te communiceren
quote:Op donderdag 6 november 2014 10:37 schreef Donnis het volgende:
Meer opties om te stalken ja, maar goed tegenwoordig regelen pubertjes hun relatie via whatsapp bij elkaar dus zo diep zijn we inmiddels al gezonken. Alles lekker op die kutsmartphones
Jij hebt geen whatsapp.quote:Op donderdag 6 november 2014 11:01 schreef 2NutZ het volgende:
?? hier niet hoor. iPhone 6+ met iOs8.02
Update moet dan denk ik nog komen bij jou.quote:Op donderdag 6 november 2014 10:55 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Ik heb gewoon nog grijze vinkjes.
Oke.quote:
Over wat?quote:Op donderdag 6 november 2014 11:09 schreef EDMAN- het volgende:
Nu kan ik niet meer liegen tegen mn vriendin
Erger, de overname door facebook was niet zo schokkend. Stelde veel minder voor dan iedereen zei.quote:Op donderdag 6 november 2014 11:09 schreef DroogDok het volgende:
Is dit nou erger of minder erg dan de overname door Facebook?
twitter:maartenndal twitterde op donderdag 06-11-2014 om 07:59:06De wereld zal nooit meer hetzelfde zijn: WhatsApp toont blauwe vinkjes! #WhatsApp reageer retweet
Blocken gaat ook een beetje moeilijk hea?quote:Op donderdag 6 november 2014 10:19 schreef Deetch het volgende:
[..]
Jij hebt wanhopigen in je WA lijst
Mensen zouden eens wat makkelijker met dit soort mensen om moeten gaan.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:35 schreef Vogeltje88 het volgende:
[..]
Android hier en ik heb het al.
Ik voorzie een hoop drama hierover. "Je hebt m'n berichtjes wel gelezen, dus waarom reageer je niet?![]()
![]()
"
Mensen zouden moeten leren eens wat minder waarde te hechten aan WhatsApp of soortgelijke apps, veel gezonder voor al je soorten relaties
quote:Gebruikers van Whatsapp zijn ontevreden met de nieuwe blauwe vinkjes die aangeven of iemand een bericht gelezen heeft. De beoordeling van de app keldert op zowel Android als iOS.
Donderdagavond rolde Whatsapp een onverwachte update uit waarbij gebruikers van elkaar kunnen zien of een bericht gelezen is.
Opmerkelijk is dat Whatsapp in de applicatiewinkels alleen spreekt van "bugfixes en verbeteringen" en niet zoals gebruikelijk nieuwe functies uitlicht. Veel gebruikers zijn niet blij met de verandering.
De iOS-versie van Whatsapp krijgt op basis van achthonderd recente beoordelingen slechts tweeënhalf van de vijf sterren, terwijl de vorige versies nog vier sterren kregen. Voor iOS is overigens niet fysiek een nieuwe versie uitgerold, maar is de bestaande versie uitgebreid met de nieuwe functie.
Bij Android wordt geen onderscheid gemaakt tussen de vorige en huidige versie, maar bij de meest recente reacties zitten veel meer lage beoordelingen dan voorheen.
Privacy
"Jammer dat er zo'n stomme nieuwe update is. Best wel een schending van privacy", laat een gebruiker weten. Die vermeende privacyschending wordt door meer mensen aangehaald.
Veel gebruikers lijken verontwaardigd omdat wanneer ze een bericht lezen en niet (direct) reageren, dit altijd zichtbaar is voor de afzender. Whatsapp weet niet meer van de gebruikers door de nieuwe update, maar geeft alleen meer informatie aan de gebruikers door.
Vinkjes
Voorheen bestonden slechts twee type vinkjes: één grijs vinkje betekent dat het bericht is verzonden en twee grijze vinkjes geven aan dat het bericht ontvangen is. Nu geven de twee blauwe vinkjes dus aan dat het bericht ook daadwerkelijk geopend is.
Wel was voorheen al mogelijk te zien wanneer iemand voor het laatst online was geweest. Die vermelding kon echter worden uitgeschakeld waardoor contacten nooit precies konden weten of een berichtje gezien was of niet.
Whatsapp heeft nog niet gereageerd op de ophef. Begin dit jaar lag Whatsapp ook al onder vuur, omdat Facebook het bedrijf heeft overgenomen. Veel mensen zeiden toen zich zorgen te maken om hun privacy. Het aantal gebruikers van Whatsapp groeit echter onverminderd hard door.
Bekijk de zes beste alternatieven voor Whatsapp
Niks gedaan. Ging van zelfquote:
Boeiend, alsof je altijd tegen iedereen moet praten. IRL antwoord ik ook wel eens niet als ik daar geen zin in heb.quote:
Sowieso. Als mijn vriendin zo'n zeikerd was kon ze toch snel oprottenquote:Op donderdag 6 november 2014 11:47 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Boeiend, alsof je altijd tegen iedereen moet praten. IRL antwoord ik ook wel eens niet als ik daar geen zin in heb.
Nou? Waarom doe je dat?quote:Op donderdag 6 november 2014 11:48 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wel vervelend die blauwe vinkjes ik ken mensen die nu waarom negeer je mij?? Gaan appen.
Want jij voelt je te goed voor hun?quote:Op donderdag 6 november 2014 11:48 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wel vervelend die blauwe vinkjes ik ken mensen die nu waarom negeer je mij?? Gaan appen.
Dit.quote:Op donderdag 6 november 2014 11:01 schreef 2NutZ het volgende:
?? hier niet hoor. iPhone 5 met iOs8.02
Omdat je zo neady bentquote:Op donderdag 6 november 2014 11:48 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wel vervelend die blauwe vinkjes ik ken mensen die nu waarom negeer je mij?? Gaan appen.
quote:Op donderdag 6 november 2014 12:08 schreef BozeHaas het volgende:
nu kan ik lekker chicks gaan stalken en moeten ze wel gaan reageren
Soms geen zin in of ze sturen je wat op een ongelegen moment.quote:
Zeikstraal verwijder je het toch. Autist.quote:Op donderdag 6 november 2014 10:18 schreef getfitbysmith het volgende:
Krijg nu nog meer gezeik van die wanhopigen.
Bedankt facebook
Ja, dag. Wat een onzin.quote:Op donderdag 6 november 2014 12:21 schreef Baran09 het volgende:
Of je reageert gewoon als je iets leest. Desnoods met een 'kom ik later op terug'.
Dat bepaal ik lekker zelfquote:Op donderdag 6 november 2014 12:21 schreef Baran09 het volgende:
Of je reageert gewoon als je iets leest. Desnoods met een 'kom ik later op terug'.
Lees nog eensquote:Op donderdag 6 november 2014 12:53 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Maar dit is toch gewoon hetzelfde als de groene/grijze vinkjes? De eerste is ontvangen door de provider en de tweede is afgeleverd op de telefoon. Dit betekent NIET dat het bericht daadwerkelijk gelezen is!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |