Karma is a bitch. MarianP ook, maar dat is een heel ander verhaal. Een paar dagen geleden kwam Stierenvechter vertellen dat vrouwen maar 1 recht hadden en dat ze verder te dom zijn om te poepen. (voor de Belgen onder ons: te dom zijn om te schijten) Zijn identiteitscrisis dreef hem naar allerlei oorden op Fuck! waar hij beter weg had kunnen blijven, want hij misdoeg zich dusdanig dat hij bij JudgeJudy in het verdachtenbankje moest verschijnen. Die veroordeeelde hem tot 48 uur non-stop afwassen, ramen lappen en stofzuigen. Karma is a bitch. Bladveger knikte instemmend en zei "die meneer heeft altijd al een verwarde indruk op mij gemaakt".
MevrouwSlak riep dat Stierenvechter eigenlijk El_Nacho heet, maar als je zo langzaam bent als een slak, dan kom je weleens te laat.
Gelukkig was MevrouwSlak wel op tijd om samen met Whiskey en Kim eens he-le-maal los te gaan.
![headbang.gif]()
Ze gingen naar een speciaal skafeestje en vermaakten zich daar de pleuris met z'n drieën. Whiskey tikte met zijn voeten zachtjes mee op de maat van de muziek, MevrouwSlak was aan het emogiffen en Kim zwalkte rond alsof ze Susanna was. Die sufkut dacht dat ze bij een concert van de Bengels waren.
Whiskey heeft trouwens ook ooit eens meegedaan aan het welbekende TV-Programma "jouw vrouw, mijn vrouw". Volslagen onverwacht kreeg hij van de hem toen nog onbekende opzichter Ernie het aanbod om diens vrouw een week in huis te nemen. Als een rasechte Fuck!-er riep Whiskey eerst om pics en hapte na het zien van het mooie horloge om de pols van de vrouw van opzichter Ernie vol enthousiasme toe. Mevrouw Whiskey had ook geen bezwaar en zo beleefde Whiskey een hele spannende week waarin hij meerdere malen koffie heeft gedronken met de vrouw van opzichter Ernie. De beelden van dit wilde festijn zijn voor het nageslacht bewaard gebleven en doen nu de ronde op Fuck! onder de naam koffiemeis.rar
Maja de Bij en Kim deden creatief met kruk, Hunebed zong onder het pseudoniem "slome Willem" een onvervalste carnavalskraker, bladveger eet z'n rookworsten bij de Primark, Oma zoekt een paar schouders om uit te huilen, nadat ze alweer verlaten is door een lover, aluhoedje speelde met kabouter Wesley, Jip heeft een dode big als screensaver en Madeliefje dreef wat rond of iets in die strekking.
Hamster wilde graag het laatste woord hebben en scheeuwde: "Kijkertjes dicht en bekken toe!", of andersom. Dat wist ze nog niet helemaal meer zeker.
Quote van de dag:quote:
Ik krijg nu al ondergoed banners, omdat ik gisteren voor school allerlei dingen besteld heb
Tot zover en misschien wel tot morgen!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.