Beste plank die toentertijd verkrijgbaar was. Erg licht, stijf en supersnel.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:08 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
haha jouw username, wat een blikkerige planken vond ik dat zeg kleppersWij hadden een ten cate fury
Tesktverklaren is lastig, vind ik ook. Maar ze zingt Like a Virgin, niet dat ze het is. Soort van roleplayenquote:Op dinsdag 4 november 2014 19:20 schreef tong80 het volgende:
Nooit zo'n contradictio in terminus geweest dan Like a Virgin van Madonna.
Kwa gewicht iig niet idd, tegenwoordig zijn alle planken zo licht. Maar ze voelden gewoon zo hol...quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:23 schreef Klepper272 het volgende:
[..]
Beste plank die toentertijd verkrijgbaar was. Erg licht, stijf en supersnel.
Helaas waren ze niet al te sterk.
Ten Cate Fury kwam er niet bij in de buurt !
Niet dus, had het tussen aanhalingstekens moeten zetten, sorry. Hij was een goed verdienende hashboer, maar mag niet in de schaduw van de Dominee staan.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:23 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Is Steve nou een topcrimineel of niet?
twitter:PvLangevelde twitterde op dinsdag 04-11-2014 om 19:26:39Op Radio 4 hoor ik dat denker des vaderlands René Gude niet meer kan praten. #treurig reageer retweet
De kogels kwamen dit keer niet van Links, maar UIT het Westen!quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:26 schreef superniger het volgende:
Triest.![]()
En dat allemaal door de islam.
Te veel dieren.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Kijk je uit naar Ria Visser bij Pauw vanavond?
Is er iets waar jij geen willekeurige mening over hebt?quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:28 schreef superniger het volgende:
[..]
Echt grappig hoe veel mensen hier pro Arabische lente zijn.
Binnen enkele dagen is deze post foutief.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:29 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik was altijd al pro Assad, of beter gezegd ik zag wie het ergere kwaad van beide was.
Maar ik ben dan ook moderator dus het lijkt mij evident dat ik gelijk heb en krijg.
Vast wel.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Is er iets waar jij geen willekeurige mening over hebt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |