Ik denk wel dat dit goed advies is. Want laten we wel wezen, uiteindelijk gaan we allemaal dood vanwege zuivel/gluten/suiker/e-nummers/niet vegetarisch zijn/niet veganistisch zijn/zout/niet-biologisch eten/slecht karma door niet fair-trade/teveel cafeïne/aspartaam/te weinig vezels/soya/pinda's/niet rauw etenquote:Op woensdag 5 november 2014 20:59 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Weet je, de ene zweert bij eiwitten, de andere bij KH, de andere weer bij groente.
Maar het enige wat telt is wat voor jou goed voelt en voor jezelf gewoon goed vol te houden is, zonder allerlei kunstgrepen.
Jij weet dat teveel zout niet goed is maar teveel suiker ook niet.
En nu ga je aan teveel melk ook al dood en teveel fruit is ook dodelijk.
Alles met mate en afwisselend, denk ik dan..
En anders wel aan iets anders, en dan heb je er dus nog niks aan.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:11 schreef Zeester het volgende:
[..]
Ik denk wel dat dit goed advies is. Want laten we wel wezen, uiteindelijk gaan we allemaal dood vanwege zuivel/gluten/suiker/e-nummers/niet vegetarisch zijn/niet veganistisch zijn/zout/niet-biologisch eten/slecht karma door niet fair-trade/teveel cafeïne/aspartaam/te weinig vezels/soya/pinda's/niet rauw eten
Ik heb een paar dagen in de week les, op maandag, woensdag en vrijdag. Op die dagen stop ik altijd wat extra's in mn tas, een appel en een muesli reep maar voel meestal niet de behoefte om ze op te eten. Ik sport/beweeg op het moment heel weinig doordat ik fibromyalgie heb, en zit ook veel stil. Heb niet zoveel energie om dingen te ondernemen. Maar ik ga vanaf februari, als mijn minor voor school is afgelopen een traject volgen bij het revalidatiecentrum om weer wat fatsoenlijker te kunnen 'leven' ipv overleven.quote:Op woensdag 5 november 2014 23:18 schreef Ruby88 het volgende:
Hoi Fripsel! Fijn, al bijna een 8 in zicht voor je gewicht.
Je bent in vijf weken behoorlijk wat kwijtgeraakt, maar omdat je O & L tamelijk karig zijn, ben ik benieuwd of je het zo lang gaat volhouden. Twee crackers als ontbijt en vooral twee boterhammen als lunch is niet heel veel. Ik zou bij die laatste misschien iets toevoegen: nog een boterham, een kop soep of een kom yoghurt bijvoorbeeld. Dan val je vast nog steeds af: iets minder snel, maar op de lange termijn blijft het er misschien beter af.
Maar goed, dat is gemakkelijk gezegd hier vanachter een computerscherm.
Wat doe je zoal op een dag? En hoe zagen je lijstjes er tot vijf weken geleden uit?
Ik heb het recept voor je als je wilt:quote:Op woensdag 5 november 2014 23:33 schreef Karstman het volgende:
Welkom Fripsel!
Wat goed dat je de handdoek niet in de ring hebt gegooid en resultaten boekt! Fijn om zoveel resultaat te zien met 8 kilo in 5 weken! Maar zoals Ruby zegt je lijstjes ogen wat mager (en ook wat weinig fruit). Door de fybromyalgie snap ik dat je activiteit laag ligt en je dus ook niet heel veel boven je BMR zal verbruiken. Zo te zien is die BMR ongeveer 1650 kcal en als ik je lijstjes zo zie zijn die rond de 1200-1300 kcal, als je meer gaat bewegen dan moet je echt wel iets toevoegen inderdaad want anders gaat het op crashen lijken en daar is nog nooit iemand beter van geworden op de lange termijn
Oh en die gevulde zoete aardappel klinkt echt superlekker, die ga ik onthouden.
Dank uquote:Op woensdag 5 november 2014 23:42 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik heb het recept voor je als je wilt:
http://chickslovefood.com/5-or-less-gevulde-zoete-aardappel/
Is sowieso een leuke website voor recepten
En als ik weer echt ga sporten wil ik ook echt wel wat meer gaan eten want dan heb ik het nodig.
Ah, ik ging uit van appelmoes uit een potje. Een geplette gekookte appel is natuurlijk een ander verhaalquote:Op woensdag 5 november 2014 18:27 schreef Serieliefhebber het volgende:
[..]
Mijn appelmoes is gewoon een appel gekookt en geplet. Ik heb vaak zin in zoet beleg dus stop wel eens een banaan tussen mijn boterham of mijn zelfgemaakte appelmoes.
quote:Op donderdag 6 november 2014 09:29 schreef Karstman het volgende:
En best smerig... althans de laatste keer dat ik viscuisine had, jaren geleden, vond ik het niet lekker.
dat weet niemandquote:Op donderdag 6 november 2014 10:02 schreef J0ycie88 het volgende:
Maar waarom in vredes naam zoveel verschillende groepjes
Naja ieder zijn ding toch? Ik voel me er nu in ieder geval goed bij om rond de 1300 kcal te zitten.quote:Op donderdag 6 november 2014 08:37 schreef Qwea het volgende:
juist door de fibro heb je wat extra's nodig omdat pijn = meer verbranding.
Dat is onwijs weinig. Maar suit yourself.quote:Op donderdag 6 november 2014 10:11 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Naja ieder zijn ding toch? Ik voel me er nu in ieder geval goed bij om rond de 1300 kcal te zitten.
Ach, we kunnen toch best weer eens een voorstelrondje doen? Ik ben 33, mankeer iets aan mijn schildklier waardoor ik vaak ziek ben maar in principe ben ik ondernemer. Mijn vriend en ik hebben twee bedrijven in de IT waarvan ik de verkoop, administratie en juridische kant doe.quote:Op donderdag 6 november 2014 10:21 schreef Fripsel het volgende:
Gekke vraag misschien maar hoe oud is iedereen hier eigenlijk? En wat doen jullie in het dagelijks leven? Of is dat off-topic?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |