Ons huis zit tussen een kapper en een restaurant dus denk dat mensen het niet doorhebben dat het een huis is. Volgend jaar maar geen snoep meer kopenquote:Op zaterdag 1 november 2014 10:12 schreef krijgerrtje het volgende:
Ah, mellie, had ik ook altijd met 11 november. Toen ik nog meeliep was het bij m'n ouders ook altijd heel druk aan de deur, tegenwoordig komen daar niet meer dan 1 of 2 kindjes.. Bij ons thuis komt nooit iemand, dus heb ook nooit snoep in huis
de voordelen van het wonen in een studentenflat!
top 5quote:Op zaterdag 1 november 2014 10:07 schreef Heliotrope het volgende:
NTS sterkte!
Jufmariska al 4 weken moeder
Het is november! De maand waarin ons kindje gaat komenEn in ieder geval die van de top 4 in de lijst.
nee joh, volgend jaar je deur versieren helemaal Halloween stijl, dan bellen ze vast wel aanquote:Op zaterdag 1 november 2014 10:22 schreef Melliemuis het volgende:
[..]
Ons huis zit tussen een kapper en een restaurant dus denk dat mensen het niet doorhebben dat het een huis is. Volgend jaar maar geen snoep meer kopen
ik ben nu plm op de helft van m'n zwangerschap; en sta ook in het lijstje mooi middeninquote:Op zaterdag 1 november 2014 11:52 schreef Danaa het volgende:
Zonet even geteld en sta meer boven aan dan onderdaan, goed, leuk maar ook gek! De maanden gaan snel.
Had jij op 4nov gegokt?quote:
Ik ben gelijk ook gaan tellenquote:Op zaterdag 1 november 2014 11:52 schreef Danaa het volgende:
Zonet even geteld en sta meer boven aan dan onderdaan, goed, leuk maar ook gek! De maanden gaan snel.
Onze babykamer neemt echt vorm aan, daar worden we blij van![]()
Vandaag tikken wij de 24 weken aan!
Ja!quote:
Zou er achter mij nog "jongen" kunnen?quote:
done!quote:Op zaterdag 1 november 2014 16:33 schreef Gevalletje het volgende:
Zou er achter mij nog "jongen" kunnen?
knuffelquote:Op zaterdag 1 november 2014 17:31 schreef Lingue het volgende:
Wauw, 'mijn' lichting mag (bijna) bevallen! Toch ook wel een beetje gek.
Ik lees op de achtergrond nog steeds (een beetje) mee, heel veel succes LLM'ers ook met de laatste loodjes!! Ben benieuwd naar jullie mooie baby's!
Ohquote:Op zaterdag 1 november 2014 18:11 schreef twist02 het volgende:
Zoë 37 wekenwat goed!
NTS: jeetje wat heftig zeg! Veel sterkte!
Danaa 24 weken!Dat gaat ook hard zeg!
Cholula 21 weken!
Lijnloos 8 weken!En bijna je eerst echo!
Vind het trouwens zó leuk dat je weer zwanger bent! Jij kent deze nick niet, maar ik jou wel uit het haaktopic!
Halloween en 11-11 doen we hier eigenlijk allebei niet aan, maar we hebben altijd wel iets in huis mocht het nodig zijn![]()
Helio: zo tegen het einde weet ik niet of ik 2 uur nog zou doen inderdaad. Een uur treinen zal ik wel tot +/- 36 weken moeten voor m'n werk.
Minarosa: herken het wel heel erg; werd in het begin ook gewoon onzeker van het feit dat ik nog niet over hoefde te gevenMaar al die dingen die je noemt horen ook gewoon onder kwaaltjes hoor, maar dan de minder erge
Phaidra 24 weken!
DaD wow knap dat je dat nog trekt!
Gevalletje goede reden om gewoon zelf snoep in huis te halenEn die bizarre dromen he
Oei Vlindur, wel op tijd eten inderdaad! Fijn dat je zo'n tof cadeau hebt gevonden voor je jongste!
Away opzichter lijkt me inderdaad de perfecte klus! Toffe kast!
Lingue dat lijkt me inderdaad confronterend!
Hier 14 weken vandaag en de nieuwe auto opgehaald!![]()
En ik bleef maar een onrustig gevoel houden dat we nu heel snel van alles moeten gaan regelen (kamertje verbouwen enzo), dus even een grove planning gemaakt met vriend en ben er nu enes tuk geruster op. Buikje begint nu echt al een beetje op te vallen en maandag weer controle bij de vk, ben benieuwd!
Zie DMquote:Op zaterdag 1 november 2014 18:23 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
Ohnou ben ik heel benieuwd wie je bent?!
Haha, ja zo een keertje lukt dat wel met kladblok ernaastquote:Op zaterdag 1 november 2014 18:27 schreef Heliotrope het volgende:
Wauw twist, wat heb je een mooie bijleespost gemaakten goed van de planning.
quote:Op zaterdag 1 november 2014 19:34 schreef LadyTagliatelle het volgende:
WoW fannetje, dat is wel érg vroeg! Baby voelen bij 14 weken is dat mogelijk ja ?
Lieve Lingue een dikke kus voor jou. En je doet niet aan topic kaap. Zeker voor onze lichting horen jij en je meisje er gewoon bij. Helaas heeft het niet zo mogen zijn, maar dat maakt jou en jouw verhaal zeker niet minder belangrijk.quote:Op zaterdag 1 november 2014 19:47 schreef Lingue het volgende:
Jullie zijn lief!
Ja het is wel raar en confronterend soms. Een gedichtje wat ik vaak lees zegt eigenlijk alles wel:
Het leven gaat verder.
Niemand die het ziet.
Het huilen zonder tranen.
Het stil intens verdriet.
Ik 'moet' binnenkort op kraamvisite... Dat ga ik wel erg lastig vinden, net als 26 november.. . Maar verder gaat het eigenlijk wel ok. Ze heeft een mooi plekje in mijn hart waar ze altijd zal zitten. En er gaat geen dag voorbij dat ik niet aan haar denk, op een fijne manier.
Maar ik kwam hier niet om topic te kapen, maar om de LLM'ers succes te wensen. Nog even de laatste afronding van jullie kindjes en dan kunnen jullie lekker knuffelen!
Dankjewel, dat vind ik heel lief gezegd!!quote:Op zaterdag 1 november 2014 19:52 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Lieve Lingue een dikke kus voor jou. En je doet niet aan topic kaap. Zeker voor onze lichting horen jij en je meisje er gewoon bij. Helaas heeft het niet zo mogen zijn, maar dat maakt jou en jouw verhaal zeker niet minder belangrijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |