Drugsrunner?quote:Op vrijdag 14 november 2014 21:20 schreef Sjoerd102 het volgende:
Leuk oud (prof)wielrenner Flavio Pasquino (www.proflavio.com) had klein rolletje in aflevering van Flikken Maastircht als Maffioso.
Je vergeet Moserquote:Op vrijdag 14 november 2014 16:38 schreef TheArt het volgende:
EDIT:twitter:inrng twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:34:09Garmin-Sharp + Cannondale = "Cannondale-Garmin Pro Cycling" for 2015 reageer retweet
En het team voor 2015:twitter:velochrono twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:45:52Cannondale-Garmin 2015 : Acevedo, Bauer, Bettiol, Brown, Cardoso, Danielson, Dombrowski, Formolo, Haas, Hansen, Hesjedal, Howes, B & T King reageer retweet
twitter:velochrono twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:46:21Cannondale-Garmin suite : Koren, Langeveld, Marangoni, Martin, Mohoric, Moser, Navardauskas, Skjerping, Slagter, Talansky, vBaarle, Villella reageer retweet
Van Garmin komen dus:twitter:velochrono twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:46:40... et Ruben Zepuntke, seule recrue Cannondale-Garmin qui n'avait pas encore filtré. #Mercato reageer retweet
- Acevedo
- Bauer
- Brown
- Cardoso
- Danielson
- Haas
- Hansen
- Hesjedal
- Howes
- Ben King
- Langeveld
- Martin
- Navardauskas
- Slagter
- Talansky
- Van Baarle
Van Cannondale komen:
- Bettiol
- Formolo
- Ted King
- Koren
- Marangoni
- Mohoric
- Villela
En de aankopen zijn:
- Dombrowski (Sky)
- Skjerping (Team Joker)
- Zepuntke (Bissell)
sporzaquote:Een half jaar voor Parijs-Roubaix heeft BMC de nieuwe fietsen voor de helleklassieker al getest. Onder meer Greg Van Avermaet was er bij op en rond Carrefour de l'Arbre. "Het was de perfecte gelegenheid om aan volgend seizoen te beginnen denken."
Naast Van Avermaet mochten ook Marcus Burghardt, Silvan Dillier, Michael Schär en Jean-Pierre Drucker het nieuwe tuig uitproberen. Zij rijden volgend jaar naar alle waarschijnlijkheid Parijs-Roubaix. "We deden 65 kilometer, niet veel, maar toch iets."
De renners van ploegleider Allan Peiper reden in de buurt van Carrefour de l'Arbre vier rondjes met telkens vier kasseistroken. Tijdens de laatste lus regende het, maar dat was volgens Peiper ideaal.
"De testen verliepen perfect en ook de weersverandering kwam ons goed uit. Het was de perfecte gelegenheid om de jongens terug te zien. Ook in de Tour is een kasseirit voorzien, maar die konden we nog niet verkennen bij gebrek aan informatie. Dat doen we later dan wel."
Op zich wel een leuk ploegje eigenlijk ...quote:Op vrijdag 14 november 2014 16:38 schreef TheArt het volgende:
EDIT:twitter:inrng twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:34:09Garmin-Sharp + Cannondale = "Cannondale-Garmin Pro Cycling" for 2015 reageer retweet
En het team voor 2015:twitter:velochrono twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:45:52Cannondale-Garmin 2015 : Acevedo, Bauer, Bettiol, Brown, Cardoso, Danielson, Dombrowski, Formolo, Haas, Hansen, Hesjedal, Howes, B & T King reageer retweet
twitter:velochrono twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:46:21Cannondale-Garmin suite : Koren, Langeveld, Marangoni, Martin, Mohoric, Moser, Navardauskas, Skjerping, Slagter, Talansky, vBaarle, Villella reageer retweet
Van Garmin komen dus:twitter:velochrono twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 16:46:40... et Ruben Zepuntke, seule recrue Cannondale-Garmin qui n'avait pas encore filtré. #Mercato reageer retweet
- Acevedo
- Bauer
- Brown
- Cardoso
- Danielson
- Haas
- Hansen
- Hesjedal
- Howes
- Ben King
- Langeveld
- Martin
- Navardauskas
- Slagter
- Talansky
- Van Baarle
Van Cannondale komen:
- Bettiol
- Formolo
- Ted King
- Koren
- Marangoni
- Mohoric
- Villela
En de aankopen zijn:
- Dombrowski (Sky)
- Skjerping (Team Joker)
- Zepuntke (Bissell)
Zeer ernstig natuurlijk. Het was alleen wel een ontzettend domme plek om te gaan staan kijken. Ik hoop dat zulke dingen eens de ogen opent van de toeschouwers zodat er wat meer eigen verantwoordelijkheid genomen wordt en er veilige plaatsen uitgekozen worden.quote:
Lekker is dat, ben je al flink gedupeerd omdat je gehandicapt raakt, krijg je voorlopig ook niet de uitkeringen waar je recht op hebt, omdat nog niet duidelijk is wie verantwoordelijk isquote:De vrouw heeft de klok rond hulp nodig en zal die ook altijd nodig blijven hebben. En dat zorgt ook voor financiële problemen. Omdat allesbehalve duidelijk is wie voor het ongeval verantwoordelijk zal worden gesteld, komt voorlopig geen enkele familiale verzekeraar tussen. Ook op de invaliditeitsuitkering waar de vrouw recht op heeft, kan ze om dezelfde redenen voorlopig niet rekenen. "Ik heb nochtans een attest van de FOD Sociale Zekerheid dat ze zwaar gehandicapt is, maar alles wordt geblokkeerd zolang er geen beslissing is in het strafdossier."
Dat verhaal kan niet volledig kloppen. Om een invaliditeitsuitkering te krijgen moet je sowieso al een jaar arbeidsongeschikt zijn. Daar zit ze dus nog niet aan.quote:Op dinsdag 18 november 2014 17:55 schreef Wombcat het volgende:
Slecht nieuws idd. En wat ik hier extra erg aan vind, is her volgende:
[..]
Lekker is dat, ben je al flink gedupeerd omdat je gehandicapt raakt, krijg je voorlopig ook niet de uitkeringen waar je recht op hebt, omdat nog niet duidelijk is wie verantwoordelijk is
En dan ook nog de helft van de tijd met haar rug naar de renners staan.quote:Op dinsdag 18 november 2014 13:23 schreef vivelafete het volgende:
[..]
Zeer ernstig natuurlijk. Het was alleen wel een ontzettend domme plek om te gaan staan kijken. Ik hoop dat zulke dingen eens de ogen opent van de toeschouwers zodat er wat meer eigen verantwoordelijkheid genomen wordt en er veilige plaatsen uitgekozen worden.
Maar vluchtheuvels horen net als voetpaden niet bij het parcours, dus daar horen de renners gewoonweg niet.quote:Op dinsdag 18 november 2014 18:28 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
En dan ook nog de helft van de tijd met haar rug naar de renners staan.
tijdens het passeren van de Giro door Nederland haalde de politie alle toeschouwers van vluchtheuvels en rotondes afquote:Op dinsdag 18 november 2014 20:38 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Maar vluchtheuvels horen net als voetpaden niet bij het parcours, dus daar horen de renners gewoonweg niet.
En als organisatie hoor je beter om te gaan met dit soort gevaarlijke situaties.
Ik vind dat je genoeg argumenten kan bedenken om iedereen als schuldige aan te wijzen. Ik neig nog het meest naar de organisatie als verantwoordelijke.
Zonde inderdaad. En dan ben je een Sky nog vergeten.quote:Op woensdag 19 november 2014 09:55 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ja, maar ook minder dan een Topsport Vlaanderen, dat er kennelijk wel is? Trouwens, Dat Bora shirt is net zo 'spannend'als het huidige Trek shirt. En dat zal ook wel niet vetel beer worden komend jaar. IAM in het zwart met alleen een lullig vlaggetje. MTN grotendeels in het zwart....LottoJumbo shirt wordt daarmee vergeleken opeens eens spannend design
Inbreng van Cannondale wel beetje erg matigquote:Op zaterdag 15 november 2014 13:45 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Op zich wel een leuk ploegje eigenlijk ...
Was dan ook een erg matige ploeg. Een paar jaar geleden toen het nog Liquigas was, was het wel een mooie ploeg.quote:Op woensdag 19 november 2014 20:28 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Inbreng van Cannondale wel beetje erg matig
Sinds ze niet meer met het hele team bij Ferrari langs mogen is het een beetje op de sukkel geraakt.quote:Op woensdag 19 november 2014 22:04 schreef flyguy het volgende:
[..]
Was dan ook een erg matige ploeg. Een paar jaar geleden toen het nog Liquigas was, was het wel een mooie ploeg.
Niet eens tweedequote:Op donderdag 20 november 2014 00:00 schreef rubbereend het volgende:
Van Avermaet Belgisch wielrenner van het jaar
Je hebt gelijk...we heel treurig dat in mijn hoofd zwart met een blauw bandje kennelijk al zo kleurrijk is in vergelijking met de rest, dat ik het niet als saai ervaar. Hoop dat Lotto (de Belgische dan) niet teveel aan dat rode, lekker retro shirt van dit jaar veranderd. Tenminste een beetje deftige kleur in het peleton.quote:Op woensdag 19 november 2014 20:25 schreef jaykop het volgende:
[..]
Zonde inderdaad. En dan ben je een Sky nog vergeten.
Lachwekkend.quote:Op donderdag 20 november 2014 00:00 schreef rubbereend het volgende:
Van Avermaet Belgisch wielrenner van het jaar
Ja precies, moet je nagaan wat voor kleurrijke tenues we de laatste jaren zijn verloren, zoals rabo, eukaltel enzo. Ik ben eigenlijk wel benieuwd of ze heel erg op elkaar lijken. Zie het wel voor me dat Herbert dan weer het verkeerde team opnoemt en wij ons thuis zitten te ergerenquote:Op donderdag 20 november 2014 08:59 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Je hebt gelijk...we heel treurig dat in mijn hoofd zwart met een blauw bandje kennelijk al zo kleurrijk is in vergelijking met de rest, dat ik het niet als saai ervaar. Hoop dat Lotto (de Belgische dan) niet teveel aan dat rode, lekker retro shirt van dit jaar veranderd. Tenminste een beetje deftige kleur in het peleton.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |